• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
Pájo, na Tebe myslím ještě víc .. :pensive: sem brzda .. nejspíš ruční .. napíšu brzy :sweat_smile: ale hlavně že tu kecám coooo :grinning: :grinning: :confused:
12. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mim kostky séééém :wink:
a jinak se nestresuj že nepíšeš,já to chápu :wink: já mám taky čas napsat 2,3 příspěvky a pak zase valím,na vykecávačku je to málo kdy,natož napsat souvislý text :grinning:
a už mizim nebo dostanu od adminů na prdel :pensive:
12. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Papaya: Já do ničeho nejdu ,já nemůžu, já kojím :grinning: Né, plánuju od ledna nějaký to cvičení, ted tam holt budu psát úbytky a nebo naopak rostoucí kila podle toho, jak se rozhodne mé tělo.A vánoce mě nikdy nestresovaly, cukroví vůbec nejím.
12. lis 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruš, taky chválím tabulku, jsem tam sice vyčnívající model, ale do počtu dobrý :grinning: Od dalšího týdne začínám mordovat trochu svoje tělo, sice kojím, tak s mírou :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
natalien: Budeš cvičit doma nebo někam začneš chodit?
12. lis 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anddy: Sem se už několikrát chtěla zeptat, kde vlastně v UK bydlíš?
12. lis 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
morus tabulka la perfecto :grinning: :grinning:
jo a bydlim v Manchesteru :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnusne city :angry:
letim dite rve, jako doufam ze ma sprutak, nebo :angry: ... papa co hodinu a to i v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy: V Manchesteru mám kamarádku :wink: Já miluju Londýn. :sunglasses:
12. lis 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? tak to ji mozna znam, on je Manchester malej na cechy, jak se jmenuje?
:sweat_smile:
12. lis 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy: Néé, tu nemůžeš znát určitě :wink: Ale jmenuje se Milena.
12. lis 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morusa,rozhodla jsem se, že za mě bude pracovat stroj, Roletic, já budu jen pravidelně docházet :grinning: :grinning: :grinning: No a doma to trochu přikrmím, teda to cvičení, ne pupík :grinning:
12. lis 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
morus tak to neznam :grinning: :grinning:
dneska jsem sezrala nutelu, celou sklenicku :angry: :angry: :angry: no nekdo v te tabulce musi byt posledni :frowning2: :cry:
12. lis 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus tlustoprdky :grinning:

zítra se bojím té váhy jak čeert kříža :cry: :cry: :cry: páč jsem byla na těch hodech u našich a no prostě sem taky něco snědla :cry: :cry: :cry: :cry: takže tě Andy asi předběhnu páč já budu mít + jak prase :confounded: :confounded: :confounded:

Morus tabulka OK ale když to vidím černý na bílým tak se stydím :frowning2: :frowning2: :frowning2: su největší tlustoch fuj hnuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a 14kg to je strašně móóóóóc :astonished:

Jdu něco požrat :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teď jsem si přečtla pár posledních stránek tohoto tématu, pobavila jsem se :grinning: :grinning: a zjistila jsem, že patřím mezi vás :frowning2: :wink:
V těhu jsem přibrala 26 kg, v porodnici jsem nechala 16 kg a ještě nějakých 10 kg mi zbývá :angry:
Cvičit jsem už začala, ale zázraky se nedějí a tak za 14 dní nemám stejnou postavu jako před porodem :frowning2: Divný, že jo? :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Alčí co jako ten břuch na té fotce v bílým tričku?????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt je to vidět jak prase ty seš fakt špek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a všechno nej nej nej Nelince k včerejším 7 měsíčním narozkám ať vás dál hezky zlobí a zaměstnává je to holka šikovná ušatá :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dask: A to jsi udělala jak ,že jsi nechala v porodnici takovejch kilo? :confused: Já stěží 7,5kg :angry:
12. lis 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děfčata, mně se asi zejtra rozbije váha...si myslim :grinning:
12. lis 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDAREC BABINEC .. TY WOE UŽ TEĎ MÁM VÍTR Z TÝ VÁHY .. SI PŘIPADÁM JAKO PŘED ZKOUŠKOU ... :confused:
12. lis 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO kAEL - JÁ PSALA MORUŠCE ŽE IDEÁL BY BYLO 13,1 :sweat_smile: ALE I S 10 BUDU SPOKOJENÁ :wink:
12. lis 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
JDU SI DÁT SPRCHU A PAK ŠIPKU K TV S NĚJAKOU VÉČOU, PÁČ JSEM JEŠTĚ NEPOŽRALA ... :sweat_smile:
12. lis 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANDDY - WOE TU MALOU NEBO VELKOU SKLÍNKU .. :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, dash tak to je fakt divný, že ještě nemáš svojí postavu. Za takovou dobu no styď se... :grinning: :grinning: :wink:
12. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám hlad jdu taky něco požrat.. :sweat_smile:
12. lis 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol, woe mysli na tu zítřejší váhu ... :confused: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim myslim, ale můj žaludek je asi bez mozku nebo nevím.... :grinning:
12. lis 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já na to budu myslet až budu jíst :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zeptejte se mě, co teď dělám :grinning:
12. lis 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí