• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
Morus to byl vzkazík pro tebe...
12. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
natalien: Děkuju :grinning:
Sokol: já vím, ale nestíhám, chovám dítě. :pensive:
12. lis 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo to jsi šikula, jíst, psát a ještě chovat dítko... :grinning:
12. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to víš, my ženský to zvládáme v pohodě, ale chtěj tohle po chlapovi. :grinning:
12. lis 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to by asi neklaplo. :sweat_smile:
12. lis 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminak 1/2 velke :angry: :frowning2: :cry:
12. lis 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tak dneska jsem zkoukla alcatka album :angry: alcine ty vole a okamzite se jako dobrovolne vymazej :angry: :angry: :angry: tomu rikas speky? se prijd podivat na ty moje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moru, v těhu jsem dost natýkala a byla jsem zavodněná. Nemohla jsem nosit prstýnky, hodinky apod. a být těhotná v zimě, tak nikam nechodím a nebo chodím bosa, protože jsem se vešla jen do jediných páskových pantoflí :cry: :grinning:
Jinak já jsem v šestinedělí taky plně kojila a ručička na váze se ani nehnula :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všichni mě uklidňovali, že to během šestinedělí všechno shodím a ono nic :frowning2:
12. lis 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy: budem požadovat foto Alčinýho špeka, jinak bude vymazána :grinning: :grinning: Já totiž nevěřim, že nějakýho má
12. lis 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dask: No ale jsi fakt chvilku po porodu,to se ještě může hejbnout.
12. lis 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi u tebe nemám strach že jsi nic neshodila páč cvičíš a to je to nej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nemluvte furt o jídle mám taky na něco chuť ale nee jdu si natočit půllitr vody at si zaplním břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kael budeš mít v břiše žáby :grinning: :grinning:
12. lis 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol má pravdu, radši mít v břiše jídlo než žáby :grinning:
12. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale co mám dělat když mám hlad přece nebudu na noc žrát to bych se zítra propadla hanbou když neshodím ani 0,1kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musím to něčím zahnat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. lis 2007 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kael ja jsem se taky nazra... :confounded: hele tak holky budou hlasit minusy a my dve plusy :grinning:
mam ta iy spravne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy já budu bohužel asi taky v plusu... :frowning2:
12. lis 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, u mě se to zas nehejbne vůbec. :angry: Kua, jedinej, kdo tam bude hlásit změny a mínusy, bude Mimi, sme tu tabulku taky mohly udělat jen pro ní :grinning:
12. lis 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus to by to potom mimi tolik netěšilo, kdyby neviděla jak nám ostatním to nejde... :grinning:
12. lis 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt.Hele, oni jsou normálně s Alčou spiklenci, co? Jedna se tam nanominovala, aby provokovala a druhá,aby nás pravidelně nasírala :grinning: :grinning:
12. lis 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo moje řeč. Já jsem si to o nich myslela už dlouho, že něco kojou.... :grinning: :grinning:
12. lis 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale že to bude tak brutální :angry: :grinning:
12. lis 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky minuly tyden jsme Kevanovi koupili novou zidlicku na papani, tak jsem ho do ni usazovala a neuvedomila jsem si, ze na tom pultiku mam kasi, no byla to pidimidipikosekunda :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala jsem foto do albicka :grinning:
12. lis 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim vyskrtneme je obe he he he :grinning:
12. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy on Kevinek pláče kaši..... :sweat_smile: To mi máme normální slzičky... :grinning: Jinak fotečky čupr. Je to fešák.. :grinning:
12. lis 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy: moc hezký fotky :grinning:
12. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky sokol, normalne ja nevim jak to dela, ale denne je spinavej jako prase :unamused: on jak papa tak najednou ma v puse ruku, nebo zacne s tou spinavou pusinou kousat tu zidli, ja uz nevim co s nim. Mozna kdybych mu to vecer susila behanim :grinning: :grinning: :grinning:
Diky Morus :grinning:
autor
anddy: on má jako dítě na to nárok,ale jak vysvětlíš, že já jsem denně jako prase... :confused: :grinning:
12. lis 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus to já jsem taky ale jen když má plnou papulku a třeba si pšíkne, tak to je vymalováno, jinak nám to celkem jde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdu cucet na DVD, na film PO HLAVE DO PRDELE, je to prej v CR novinka tak uvidime jaky to je, jinak vcera jsem koukala na Medvidka no nevim nic moc, ale spatny to nebylo. :confounded:
Morusko svuj pribytek ti mam napsat zitra do ipajzny :sweat_smile:
12. lis 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek