Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

sokolka
12. lis 2007

Morus to byl vzkazík pro tebe...

morusa
autor
12. lis 2007

natalien: Děkuju 😀
Sokol: já vím, ale nestíhám, chovám dítě. 😔

sokolka
12. lis 2007

Tý jo to jsi šikula, jíst, psát a ještě chovat dítko... 😀

morusa
autor
12. lis 2007

Tak to víš, my ženský to zvládáme v pohodě, ale chtěj tohle po chlapovi. 😀

sokolka
12. lis 2007

No tak to by asi neklaplo. 😅

anddy
12. lis 2007

miminak 1/2 velke 😠 ☹ 😢

anddy
12. lis 2007

jako tak dneska jsem zkoukla alcatka album 😠 alcine ty vole a okamzite se jako dobrovolne vymazej 😠 😠 😠 tomu rikas speky? se prijd podivat na ty moje 😀 😝

dask
12. lis 2007

Moru, v těhu jsem dost natýkala a byla jsem zavodněná. Nemohla jsem nosit prstýnky, hodinky apod. a být těhotná v zimě, tak nikam nechodím a nebo chodím bosa, protože jsem se vešla jen do jediných páskových pantoflí 😢 😀
Jinak já jsem v šestinedělí taky plně kojila a ručička na váze se ani nehnula 😝 Všichni mě uklidňovali, že to během šestinedělí všechno shodím a ono nic ☹

morusa
autor
12. lis 2007

anddy: budem požadovat foto Alčinýho špeka, jinak bude vymazána 😀 😀 Já totiž nevěřim, že nějakýho má

morusa
autor
12. lis 2007

dask: No ale jsi fakt chvilku po porodu,to se ještě může hejbnout.

kaelan
12. lis 2007

Mimi u tebe nemám strach že jsi nic neshodila páč cvičíš a to je to nej... 😝

nemluvte furt o jídle mám taky na něco chuť ale nee jdu si natočit půllitr vody at si zaplním břuch 😝

sokolka
12. lis 2007

Kael budeš mít v břiše žáby 😀 😀

morusa
autor
12. lis 2007

Sokol má pravdu, radši mít v břiše jídlo než žáby 😀

kaelan
12. lis 2007

no jo ale co mám dělat když mám hlad přece nebudu na noc žrát to bych se zítra propadla hanbou když neshodím ani 0,1kg 😝 😝
musím to něčím zahnat ☹ ☹ ☹

anddy
12. lis 2007

kael ja jsem se taky nazra... 😖 hele tak holky budou hlasit minusy a my dve plusy 😀
mam ta iy spravne? 😝

sokolka
12. lis 2007

Anddy já budu bohužel asi taky v plusu... ☹

morusa
autor
12. lis 2007

Holky, u mě se to zas nehejbne vůbec. 😠 Kua, jedinej, kdo tam bude hlásit změny a mínusy, bude Mimi, sme tu tabulku taky mohly udělat jen pro ní 😀

sokolka
12. lis 2007

Morus to by to potom mimi tolik netěšilo, kdyby neviděla jak nám ostatním to nejde... 😀

morusa
autor
12. lis 2007

To je fakt.Hele, oni jsou normálně s Alčou spiklenci, co? Jedna se tam nanominovala, aby provokovala a druhá,aby nás pravidelně nasírala 😀 😀

sokolka
12. lis 2007

Jojo moje řeč. Já jsem si to o nich myslela už dlouho, že něco kojou.... 😀 😀

sokolka
12. lis 2007

Ale že to bude tak brutální 😠 😀

anddy
12. lis 2007

holky minuly tyden jsme Kevanovi koupili novou zidlicku na papani, tak jsem ho do ni usazovala a neuvedomila jsem si, ze na tom pultiku mam kasi, no byla to pidimidipikosekunda 😝 dala jsem foto do albicka 😀

anddy
12. lis 2007

souhlasim vyskrtneme je obe he he he 😀

sokolka
12. lis 2007

Andy on Kevinek pláče kaši..... 😅 To mi máme normální slzičky... 😀 Jinak fotečky čupr. Je to fešák.. 😀

morusa
autor
12. lis 2007

anddy: moc hezký fotky 😀

anddy
12. lis 2007

Diky sokol, normalne ja nevim jak to dela, ale denne je spinavej jako prase 😒 on jak papa tak najednou ma v puse ruku, nebo zacne s tou spinavou pusinou kousat tu zidli, ja uz nevim co s nim. Mozna kdybych mu to vecer susila behanim 😀 😀 😀

anddy
12. lis 2007

Diky Morus 😀

morusa
autor
12. lis 2007

anddy: on má jako dítě na to nárok,ale jak vysvětlíš, že já jsem denně jako prase... 😕 😀

sokolka
12. lis 2007

Morus to já jsem taky ale jen když má plnou papulku a třeba si pšíkne, tak to je vymalováno, jinak nám to celkem jde... 😝

anddy
12. lis 2007

holky ja jdu cucet na DVD, na film PO HLAVE DO PRDELE, je to prej v CR novinka tak uvidime jaky to je, jinak vcera jsem koukala na Medvidka no nevim nic moc, ale spatny to nebylo. 😖
Morusko svuj pribytek ti mam napsat zitra do ipajzny 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru