• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
tak jsem v poledne zmákla jen trochu polívky, s malým na ruce...teď jsem dala jeden banán a končím, max večer dáme jogurtíky.
13. lis 2007 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elucinko moc to nepřeháněj. Jestli kojíš tak abys nepřišla o mlíko. Teď se na nějaký diety vyprdni. Hlavně takhle zezačátku.... :wink:
13. lis 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eluci: Sokol má pravdu, abys fakt nepřišla o mlíko, nech to teď na tělu, taky kojím, tudíž nemůžu se nijak moc omezovat...za to by mi to nestálo.
13. lis 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje řeč. Ze začátku jsem neměla vůbec chuť něco jíst, ale mamka i Davča mě hlídali takže jsme to nějak překonali to moje nechutenství a kojím pořád....
13. lis 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci holky maji pravdu, nestoji to za ztratu mlika, my tady brecime jak jsme tluste, ale vymenit super figuru za ztratu mlika, to by neudelala zadna z nas :dizzy_face:
jinak holky, kdy zacnete zdobit vanocne byt, dnes jsem byla na prochajde a spoustu lidi uz ma v oknech takovy ty ptakoviny a ozdoby :pensive:
13. lis 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy: já moc na zdobení nejsem, já celkově nemusím vánoce, přijde mi, že je to celé jen o shonu a chaosu, nenávidím ty přeplněná nákupní centra, do kterejch člověk musí, protože dárky stejně koupit musí,hlava na hlavě, nedejchatelno, jediný, co mi nevadí, je asi ten předvánoční úklid :grinning: jsem úchylná.Ani nepeču cukroví, stejně to ani jeden nejíme. Je fakt ,že tyhle budou jiný, poprvý s Matyášem, chci kvůli němu velkej stromeček a těším se, jak mu budou svítit očička, to jo,ale jinak bych to klidně zrušila...
13. lis 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy já vánoce miluju. Sámo že ten shon a vše kolem bych vymazala, ale takový to kouzlo vánoc to mám ráda. Z cukroví upeču jen linecký a něco slepovanýho co bude moct i Kubík a vosí hnízda. Jinak na to prdím, protože to stejně dopadne tak´, že to sežeru já a tabulka podemnou praskne :sweat_smile: . Jinak zdobim tak kolem mikuláše. Takže začátkem prosince...
13. lis 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky vanoce moc rada, ja si zadnej stres a shon nedelam, v tomto jsem totalni pohodar, zadnej uklid vanocni nedelam. Me to popadne vzdycky na jare, jako uklidit vsechno. Strasne rada pozoruju ty lidi, jak plasi a jsou nervozni ja to nechapu :unamused:
Ja nepecu, u nas to jim jenom ja :frowning2: a podle toho vypadam. Ale letos jedeme k nasim a pristi rok neco upecu, uz jenom ta vune...hmmm a Kevanek mi uz bude pomahat :dizzy_face:
Ja balim veci kamkoliv jedeme zasadne chvilku pred odjezdem,jinak zapomenu pulku veci....a tasku do porodnice jsem balila az kdyz mi odchazela hlenova zatka :grinning:
Jo alcatko jako cekam na foto spekouna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :dizzy_face:
tak photo Alčinýho špeku nikde .. bodejď by jo, když žádnej nemá ... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Bolí mě makovice a su zmrzlá jako rampouch .. nalejvám se čajem a požírám sušenky .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: jakože oslava toho kila :sweat_smile: ale dnes jsem huntovala těěělo, tak si dopřávám, abych pak nevyluxovala celou lednici .. :confused: :rolling_eyes:
Jinak Vánoce zbožňuji .. sníh, výzdoba, osvětlení měst a obrovské vánoční stromečky na náměstí .. vůně cukroví (peču jako drak, ale letos jen vanilkové rohlíčky a vosí hnízda, páč držím tu línii ... :sweat_smile: :grinning: ) No prostě krása .. úklid začne příští týden, páč to se Zuzinou bude na dlouho a výzdoba bude koncem listopadu neb 2. 12. začíná Advent a to už musí být vše v rychtiku .. jen zažehnout svící na věnci :wink: Jo a to mi připomíná, že jsme od toho věnce před 2 léty málem vyhořeli .. tak mám zákaz .. :pensive: Ale bylo to o fous .. mlha že by se dala krájet, smradu jak v Cařihradu .. no co Vám budu vyprávět :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam megabolehlava, jako fakt, cipek proti bolesti v riti a kvilim tady, photo zitra, sorraaac :pensive:
Brou :pensive:
13. lis 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alíku, brou brou .. tady mě ta kua bolí .. koukej to zaspat :pensive:
13. lis 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gratulace všem šikovným úbytkářkám a těm co se drží na stejným :grinning: :grinning: :grinning:
sme holky šikovný :grinning: :grinning: :grinning:

Eluci nedrž žádnou dietu a pořádně se nažer at má Ada super smetánku :wink: seš strašně brzo po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš jěště hromadu času :slight_smile:

Jak to že máte bolehlavy že vy jste něco pily???????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
tak at je to ráno OK :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čus :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo jasne, holky spolu oslavuji, ze nemaji spicky :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Woe Anddy nesééér, já nemám špíčky ale špekany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlava mě bolí asi z cvičení :confused:

Eluci - koukej se najíst, ať Adámek netrpí :sweat_smile: máš ještě hromadu času :wink:
13. lis 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak u mě teda ani gram dole a zaplať panbuh že ani nahoře, takže furt stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, ale chutná mi o to více, páč když si řeknu, že nesmím, tak mi hu.ba lítá o 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem si dala sušenku... :pensive:
13. lis 2007 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi, díky za Ipku :wink:

Ženy, dospěla jsem u sebe k zásadnímu poznatku...že když se začnu hlídat v jídle a omezovat se, tak kila stojí,eventuelně to skočí nahoru a jakmile jím normálně, nemám hlad,tak se to trošinku teď hejbe.Takže se jdu najíst :grinning:
14. lis 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morušo, to byl ale román coo :confused: :sweat_smile: Dobrou chuť :dizzy_face:
Natalien - taky jsem včera papala sušenku a dneska bude určo něco pečeného u tchýně .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: neodolám, ale zítr ato vyběhám :grinning: :sweat_smile:
14. lis 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
NAZDAREK, TAK JAKO JESTLI JA NEZHUBNU TED TAK UZ NIKDY :frowning2: KEVAN SE V NOCI BUDI CO HODINU A PRES DEN SPI JENOM V KOCARKU :angry: TO PRECE MUSI JEDNOU SKONCIT POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC :pensive: :cry:
DNESKA JDU SCHOPINGOVAT, TAK SI ASI KOUPIM NEJAKY XXXXXL SVETRIK AT SI UDELAM RADOST, NEBO JAK UVIDIM TU VELIKOST, TAK SE NASEEERU :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
TAK PA PA
14. lis 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: no minula ses povoláním, mělas bejt spisovatelka. :wink:
Anddy: Já na nákupy nechodím, nebaví mě to, tak maximálně boty, ale už se těším na jaro, až budu štíhlá holka ,tak vyrazím a drahoušek se mnou, holt prohraná sázka je prohraná sázka. :grinning:
14. lis 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem taky nějaká zaražená v nakupování .. to asi že člověk nechce do těch nadměrných velikostí chodit .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale už si obleču jedny jeansy :grinning: :grinning: Sice mi bývaly dosti volné a teď jsou tak akurát, ale přes to kabát a žádná křeč :sweat_smile:
Jinak Zuzin spala asi 20 minut, tak se loučím .. jdu požehlit pár věcí a budu ji mít u sebe na hrací dece a pak razím do práce a ke tchýni na ten zákusek :pensive: Večer se možná hukážu, ale čekám návštěvu tak nevim nevim .. Zatial páček schledáček :dizzy_face:
14. lis 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spisovatelka su na volné noze pro zábavu .. :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady mrtvo. Nehubnem jo? :grinning:
15. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem na vás dala a jím normálně...akorát asi omezím to sladký...je to divný, před těhu, dokud jsem brala HAK, nemusela jsem nic sladkýho třeba tejden. Jak jsem vysadila, tak mi začala chutnat čokoláda a co jsem byla těhu a i teď po porodu pořád loutám sušenky a buchty a čokolády a bonbony jak nezavřená. A to jsem na Koníkovi i četla, že z toho mimi můžou mít víc prdíky, že je víc cukru i v mlíku a ve střevech jim to pak kvasí. a je fakt, že my si s prdama teda faaakt užíváme. není den, aby aspoň hodinu neřičel, jaký má furt křeče. Už jsme vyzkoušeli snad všecko možný i nemožný a nic :frowning2:
Takže to sladký kapku omezím a uvidíme, třeba to s váhou něco málo udělá. Včera jsem v Plusu koupila poslední balík mého oblíbeného čajového pečiva a jak ho sbouchám, tak šlusík. :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem teda zvědavá, jak dlouho to vydržím, ale snaha bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. lis 2007 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elucinka, to já v těho ani žádný chutě neměla, ale po šestinedělí jsem byla jak nezavřená. zákusky sušenky prostě všecičko. ale měla jsem výhodu, že jsem stejně pořád hubla takže to bylo v pohodě.... :sweat_smile:
16. lis 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja sem mela nabrany kila hned dole když sem prišla z porodnice a pak jsem ješte 3kg shodila,jenomže ted jsem chytla žravou a mam ti 3 kg zpatky a jestli to nepřejde tak teda nevim ted budou ti vanoce tak to bude cukrovi tak ze me bude pekna koule a to jsem si myslela,že kojenim schodim
16. lis 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak vánoc já se taky obávám. buď se toho hned přežéru, anebo je to v pytly....
16. lis 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci ja zeru sladky furt uz od malicka :angry: je to ma zivotni LOVE :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
v utery me tu necekejte, protoze co ja dneska sezrala sladkyho :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. lis 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co jste v těhu papaly? Já přibrala 8 kg a když jsem šla z porodnice domů, v sesterně jsem se zvážila a 6,5 kg bylo dole. (Malá vážila 3,25kg). Takže nahoře mi zůstalo 1,5 kg a s tím jsem se ani nezabývala :slight_smile:
16. lis 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy, neser woe, koukej to nahlásit .. :confused: :sweat_smile:
Já jsem taky teď ňáká rozežraná a dá mi sakra práci se krotit .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek