Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

elucinka
13. lis 2007

tak jsem v poledne zmákla jen trochu polívky, s malým na ruce...teď jsem dala jeden banán a končím, max večer dáme jogurtíky.

sokolka
13. lis 2007

Elucinko moc to nepřeháněj. Jestli kojíš tak abys nepřišla o mlíko. Teď se na nějaký diety vyprdni. Hlavně takhle zezačátku.... 😉

morusa
autor
13. lis 2007

eluci: Sokol má pravdu, abys fakt nepřišla o mlíko, nech to teď na tělu, taky kojím, tudíž nemůžu se nijak moc omezovat...za to by mi to nestálo.

sokolka
13. lis 2007

Moje řeč. Ze začátku jsem neměla vůbec chuť něco jíst, ale mamka i Davča mě hlídali takže jsme to nějak překonali to moje nechutenství a kojím pořád....

anddy
13. lis 2007

eluci holky maji pravdu, nestoji to za ztratu mlika, my tady brecime jak jsme tluste, ale vymenit super figuru za ztratu mlika, to by neudelala zadna z nas 😵
jinak holky, kdy zacnete zdobit vanocne byt, dnes jsem byla na prochajde a spoustu lidi uz ma v oknech takovy ty ptakoviny a ozdoby 😔

morusa
autor
13. lis 2007

anddy: já moc na zdobení nejsem, já celkově nemusím vánoce, přijde mi, že je to celé jen o shonu a chaosu, nenávidím ty přeplněná nákupní centra, do kterejch člověk musí, protože dárky stejně koupit musí,hlava na hlavě, nedejchatelno, jediný, co mi nevadí, je asi ten předvánoční úklid 😀 jsem úchylná.Ani nepeču cukroví, stejně to ani jeden nejíme. Je fakt ,že tyhle budou jiný, poprvý s Matyášem, chci kvůli němu velkej stromeček a těším se, jak mu budou svítit očička, to jo,ale jinak bych to klidně zrušila...

sokolka
13. lis 2007

Anddy já vánoce miluju. Sámo že ten shon a vše kolem bych vymazala, ale takový to kouzlo vánoc to mám ráda. Z cukroví upeču jen linecký a něco slepovanýho co bude moct i Kubík a vosí hnízda. Jinak na to prdím, protože to stejně dopadne tak´, že to sežeru já a tabulka podemnou praskne 😅 . Jinak zdobim tak kolem mikuláše. Takže začátkem prosince...

anddy
13. lis 2007

ja mam taky vanoce moc rada, ja si zadnej stres a shon nedelam, v tomto jsem totalni pohodar, zadnej uklid vanocni nedelam. Me to popadne vzdycky na jare, jako uklidit vsechno. Strasne rada pozoruju ty lidi, jak plasi a jsou nervozni ja to nechapu 😒
Ja nepecu, u nas to jim jenom ja ☹ a podle toho vypadam. Ale letos jedeme k nasim a pristi rok neco upecu, uz jenom ta vune...hmmm a Kevanek mi uz bude pomahat 😵
Ja balim veci kamkoliv jedeme zasadne chvilku pred odjezdem,jinak zapomenu pulku veci....a tasku do porodnice jsem balila az kdyz mi odchazela hlenova zatka 😀
Jo alcatko jako cekam na foto spekouna 😀 😀 😀 😀

miminak
13. lis 2007

Ahoj holčiny 😵
tak photo Alčinýho špeku nikde .. bodejď by jo, když žádnej nemá ... 😕 😝 😀
Bolí mě makovice a su zmrzlá jako rampouch .. nalejvám se čajem a požírám sušenky .. 😝 😔 jakože oslava toho kila 😅 ale dnes jsem huntovala těěělo, tak si dopřávám, abych pak nevyluxovala celou lednici .. 😕 🙄
Jinak Vánoce zbožňuji .. sníh, výzdoba, osvětlení měst a obrovské vánoční stromečky na náměstí .. vůně cukroví (peču jako drak, ale letos jen vanilkové rohlíčky a vosí hnízda, páč držím tu línii ... 😅 😀 ) No prostě krása .. úklid začne příští týden, páč to se Zuzinou bude na dlouho a výzdoba bude koncem listopadu neb 2. 12. začíná Advent a to už musí být vše v rychtiku .. jen zažehnout svící na věnci 😉 Jo a to mi připomíná, že jsme od toho věnce před 2 léty málem vyhořeli .. tak mám zákaz .. 😔 Ale bylo to o fous .. mlha že by se dala krájet, smradu jak v Cařihradu .. no co Vám budu vyprávět 😅

alcatko.j
13. lis 2007

Holky, mam megabolehlava, jako fakt, cipek proti bolesti v riti a kvilim tady, photo zitra, sorraaac 😔
Brou 😔

miminak
13. lis 2007

Alíku, brou brou .. tady mě ta kua bolí .. koukej to zaspat 😔

kaelan
13. lis 2007

Nazdar 😝

Gratulace všem šikovným úbytkářkám a těm co se drží na stejným 😀 😀 😀
sme holky šikovný 😀 😀 😀

Eluci nedrž žádnou dietu a pořádně se nažer at má Ada super smetánku 😉 seš strašně brzo po porodu 😝 máš jěště hromadu času 🙂

Jak to že máte bolehlavy že vy jste něco pily???????????????? 😀 😀 😀
tak at je to ráno OK 😝

čus 😅

anddy
13. lis 2007

Nooo jasne, holky spolu oslavuji, ze nemaji spicky 😀 😀 😀

miminak
13. lis 2007

Woe Anddy nesééér, já nemám špíčky ale špekany 😝 😝 Hlava mě bolí asi z cvičení 😕

Eluci - koukej se najíst, ať Adámek netrpí 😅 máš ještě hromadu času 😉

natalien
13. lis 2007

Ahojda, tak u mě teda ani gram dole a zaplať panbuh že ani nahoře, takže furt stejný 😝 No, ale chutná mi o to více, páč když si řeknu, že nesmím, tak mi hu.ba lítá o 106 😝 😝 😝 Takže jsem si dala sušenku... 😔

morusa
autor
14. lis 2007

Mimi, díky za Ipku 😉

Ženy, dospěla jsem u sebe k zásadnímu poznatku...že když se začnu hlídat v jídle a omezovat se, tak kila stojí,eventuelně to skočí nahoru a jakmile jím normálně, nemám hlad,tak se to trošinku teď hejbe.Takže se jdu najíst 😀

miminak
14. lis 2007

Morušo, to byl ale román coo 😕 😅 Dobrou chuť 😵
Natalien - taky jsem včera papala sušenku a dneska bude určo něco pečeného u tchýně .. 😝 neodolám, ale zítr ato vyběhám 😀 😅

anddy
14. lis 2007

NAZDAREK, TAK JAKO JESTLI JA NEZHUBNU TED TAK UZ NIKDY ☹ KEVAN SE V NOCI BUDI CO HODINU A PRES DEN SPI JENOM V KOCARKU 😠 TO PRECE MUSI JEDNOU SKONCIT POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC 😔 😢
DNESKA JDU SCHOPINGOVAT, TAK SI ASI KOUPIM NEJAKY XXXXXL SVETRIK AT SI UDELAM RADOST, NEBO JAK UVIDIM TU VELIKOST, TAK SE NASEEERU 😀 😝
TAK PA PA

morusa
autor
14. lis 2007

Mimi: no minula ses povoláním, mělas bejt spisovatelka. 😉
Anddy: Já na nákupy nechodím, nebaví mě to, tak maximálně boty, ale už se těším na jaro, až budu štíhlá holka ,tak vyrazím a drahoušek se mnou, holt prohraná sázka je prohraná sázka. 😀

miminak
14. lis 2007

Holky, já jsem taky nějaká zaražená v nakupování .. to asi že člověk nechce do těch nadměrných velikostí chodit .. 😝 😀 ale už si obleču jedny jeansy 😀 😀 Sice mi bývaly dosti volné a teď jsou tak akurát, ale přes to kabát a žádná křeč 😅
Jinak Zuzin spala asi 20 minut, tak se loučím .. jdu požehlit pár věcí a budu ji mít u sebe na hrací dece a pak razím do práce a ke tchýni na ten zákusek 😔 Večer se možná hukážu, ale čekám návštěvu tak nevim nevim .. Zatial páček schledáček 😵

miminak
14. lis 2007

Spisovatelka su na volné noze pro zábavu .. 😀 😀

sokolka
15. lis 2007

Tady mrtvo. Nehubnem jo? 😀

elucinka
16. lis 2007

Ahoj holky, tak jsem na vás dala a jím normálně...akorát asi omezím to sladký...je to divný, před těhu, dokud jsem brala HAK, nemusela jsem nic sladkýho třeba tejden. Jak jsem vysadila, tak mi začala chutnat čokoláda a co jsem byla těhu a i teď po porodu pořád loutám sušenky a buchty a čokolády a bonbony jak nezavřená. A to jsem na Koníkovi i četla, že z toho mimi můžou mít víc prdíky, že je víc cukru i v mlíku a ve střevech jim to pak kvasí. a je fakt, že my si s prdama teda faaakt užíváme. není den, aby aspoň hodinu neřičel, jaký má furt křeče. Už jsme vyzkoušeli snad všecko možný i nemožný a nic ☹
Takže to sladký kapku omezím a uvidíme, třeba to s váhou něco málo udělá. Včera jsem v Plusu koupila poslední balík mého oblíbeného čajového pečiva a jak ho sbouchám, tak šlusík. 😝 sem teda zvědavá, jak dlouho to vydržím, ale snaha bude... 😝 😅

sokolka
16. lis 2007

Elucinka, to já v těho ani žádný chutě neměla, ale po šestinedělí jsem byla jak nezavřená. zákusky sušenky prostě všecičko. ale měla jsem výhodu, že jsem stejně pořád hubla takže to bylo v pohodě.... 😅

brnda
16. lis 2007

ahoj ja sem mela nabrany kila hned dole když sem prišla z porodnice a pak jsem ješte 3kg shodila,jenomže ted jsem chytla žravou a mam ti 3 kg zpatky a jestli to nepřejde tak teda nevim ted budou ti vanoce tak to bude cukrovi tak ze me bude pekna koule a to jsem si myslela,že kojenim schodim

sokolka
16. lis 2007

Jo tak vánoc já se taky obávám. buď se toho hned přežéru, anebo je to v pytly....

anddy
16. lis 2007

eluci ja zeru sladky furt uz od malicka 😠 je to ma zivotni LOVE 😀 😝

anddy
16. lis 2007

v utery me tu necekejte, protoze co ja dneska sezrala sladkyho 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

blackketty
16. lis 2007

Ahoj holky, co jste v těhu papaly? Já přibrala 8 kg a když jsem šla z porodnice domů, v sesterně jsem se zvážila a 6,5 kg bylo dole. (Malá vážila 3,25kg). Takže nahoře mi zůstalo 1,5 kg a s tím jsem se ani nezabývala 🙂

miminak
16. lis 2007

Anddy, neser woe, koukej to nahlásit .. 😕 😅
Já jsem taky teď ňáká rozežraná a dá mi sakra práci se krotit .. 😝 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru