• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
autor
Budem tlustý, špekatý s krásnýma dětma :grinning: Juchůůůůůů
18. lis 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm a lidi si budou myslet, že jsem ho někde ukradla. Škaredka tlustá s krásným miminkem. Mě ještě zavřou.... :grinning: No v úterý to nechci vidět. Teď jsme byli celý týden doma, žádnej pohyb toto bude vypadalt.... :unamused:
18. lis 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sokol: u nás si to lidi myslí už ted, máme modrookýho blonďáka a jsme oba tmaví :grinning:
18. lis 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to má po někom jiným z rodiny. Nebo že by soused? Jaký má oči a vlasy.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naštěstí soused je taky tmavovlasej, ale drahouš s oblibou říká,že to je po jeho nejlepším kamarádovi. Blbý je ,že je modrookej blonďák :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je teda fakt divný.. :grinning: :grinning: No nic sranda musí bejt jak říká jedna známá i kdyby fotra věšeli... :grinning: :sweat_smile: :grinning:
18. lis 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naštěstí moje babi bývala blondýnečka ,tak je to ob dvě generace holt.Ale taky se furt divím, jsem si představovala tmavovlasý dítko.
18. lis 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si přála aby měl Kubík hnědý očka po taťkovi a taky mi to nevyšlo. Má je modrounký jak já a vlásky má teď takový světlounký. Ještě není pořádně vidět jestli to bude blonďák nebo světle hnědák.. :grinning:
18. lis 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky, tak já nejsu ani krásná ani souměrná .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mejviz čus, sem Tě tu dlouho neviděla :confused: :sweat_smile:
18. lis 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky by mě zajímalo, jak to děláte s tou váhou? A jak to děláte s tou pevnou vůli? kupuje se to někde?? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makel .. jdu parkrát za den kolem zrcadla a to mi stačí .. zvracím hrůzou :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já sice taky, ale jaksi jsem se ještě pořádně nedonutila? to držíte dietkz? to neumím :cry:
18. lis 2007 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne .. dieta není nic pro nás .. hýbeme se, šu... :sweat_smile: a jíme zdravěji .. ale klíďo díme tabulku čokolády .. tedy jednou za uherský rok :pensive:
18. lis 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hýbat se docela hýbu, šu.. tak to už méně :grinning: a jíst zdravě? tak to asi taky docela dodržuju, tož nevím, asi málo šu... :grinning: :grinning: :grinning: a čokolády nejím, spíš jen buchty a koláče a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dnesk jsem neměla :grinning: ne fakt, obdivuju vás, nějak mi to nejde, po porodu mám ještě pořád tak střídavě 2-4 kilča a docela bych je potřebovala dát dolů a ani by mi nevadilo, kdyby to bylo víc :wink:
18. lis 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já 3,5 měsíce stála na bodu mrazu .. cvičila jsem jako cvok, jedla zdravě a ten zbytek :grinning: :grinning: a nic. Pak se to začalo hýbat, tak vyděržaj pianier vaděržaj :wink:
18. lis 2007 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to je asi ten problém, nemám výdrž a pak to tak vypadá, mám doma Orbitrek a nevím jak dlouho to ještě vydržím :frowning2: ale asi fakt musím, bych se ráda v létě vlezla do plavek :slight_smile:
18. lis 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi si vyndám ze sklepa stepper. Mám jen takový malý, ale dá se to. Musím ze sebou začít něco dělat. I když ten stepper mi asi ksicht nevylepší, co?! No nic. :pensive:
19. lis 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě jsem sežrala talíř těstovin, to bude zejtra super. :angry:
19. lis 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla k večeři čtvrtku makrely .. jakože zdravá a lehká strava .. nakonec jsem ji musela zajíst mandarinkou a tu kyselou mandarinku sladkou skořicovou sušenkou .. :sweat_smile: :rolling_eyes: :pensive:
Zítra jsem nezvěstná .. :confused:
19. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruško, spadneš pod PC stůl .. tááák dlouhou ipajznu jsem Ti napsala .. sice mi vypadl kůň, ale páč su holka šikovná a předvídavá, tak jsem si to uložila .. :grinning: :grinning:
19. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomoc, zítra už je zase úterý.. Mě šlehne.. :astonished:
19. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem už pořešila všechny ipky, tudíž i tu Anddynou :grinning: :grinning:

Sokol, já už helpuji od rána .. to bude masakr :sweat_smile:
19. lis 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ráno páček :confused: :sweat_smile:
19. lis 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar

já se taky bojím ale dnes jsem tomu moc nedala tomu jídlu tak snad to bude poznat :grinning: :grinning:
zajtra pá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2007 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bysme si měly totiž v pondělí večer pravidelně srknout projímadla :grinning:
19. lis 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čus buřti, odcházím jako poslední, přicházím jako první, to se mi líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže já hlásím ,že mé tělo vyhlásilo stávku a já jsem beze změn, tipuju, jsem jako tajně doufala, že se to hejbne, ale prdlajs, asi mi to teď chvíli bude stát.
20. lis 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já druhá hlásím že mám dole jen -0,4kg.Sem těžce zklamaná :frowning2: :frowning2: :cry:
myslím že to je maximum já se prostě níž už nikdy nedostanu a stejně budou vánoce takže nějaký 2 kg co do té doby dám dolů budou nahoře za týden to se vsadím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu makat :grinning:
20. lis 2007 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipiny, dneska se nevazim, nemuzu :pensive: Vcera vecer v 23:20 jsem sezrala klobasku, 3 krajice chleba, kilo horcice a kofilu, toz to snad chapete, ne? :sweat_smile:
20. lis 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
-0,1kg tak to je uspech po tom co jsem sezrala :grinning: keva je nemocnej tak nestiham :cry:
20. lis 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek