• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

12. ledna 2017 
Gratuluji všem k úbytkům, jste pašáci :wink:
Moruško, neboj .. hlavně že to není směrem nahoru .. vzpomeň si na mě a na mé těěělo, taky stagnovalo a to rovných 3,5 měsíce .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alíku, kua řeklo se v úterý tak v úterý a nedělej zase štráchy .. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
No a já poslušně hlásím, že makrela zabrala :grinning: :grinning: a já mám -0,6 kg :sweat_smile:
A odcházím zase makat ... :pensive:
20. lis 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, holky můžu vás uklidnit na shazování máte ještě pořád čas. Mám devítiměsíčního kluka, pořád kojím a pořád hubnu. Měla jsem v těhotenství navíc 18 kg a do teď jsem dala dolů 23. Kolem 6. měsíce (jestli si dobře vzpomínám) se to zastavilo, ale pak jsem začala cvičit a zase hubnu. Ikdyž u mě asi nejvíc zabírá to, že se nevyspím. Když malej spával přes půlnoc a kojila jsem ho až ve 4 ráno, tak se váha zastavila, ale teď se zase budí často, buď ze zvyku nebo zuby a tak kila zase jdou dolů.
V jídle se nijak neomezuju, třeba včera jsem spořádala 2 fidorky a 2 koko tyčinky. :grinning: Tohle udělat za normálního stavu, tak to bych to viděla okamžitě!
20. lis 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: kua ,tady asi někdo dostane zákaz vstupu :grinning: Ale teda jako přeju ti to, fakt.
lucidol: Asi patříš mezi ty šťastné, které hubnou kojením a nočním vstáváním, já též kojím a též za noc několikrát vstávám a sladké nežeru a bohužel... :wink:
20. lis 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Moruš já nevím zda je to výhoda, páč když se kojit přestane .. to se pak dějou věci :confused: ale nás, co kojením neschodily ani gram to nečeká :grinning: :grinning: takže vlastně nějaké plus to má :wink:
Moruš, já mám z toho ale takovou radost .. já makám, abychom mohly zajít do toho sklípku :sweat_smile:
20. lis 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: Je mi to jasný, tobě vůbec nejde o kila,tobě jde o to moct se vožrat :grinning:
Zatím teda ale jasně s mínusama v tabulce vedeš.
Alčo: tebe píšu beze změn, tipuju?
A ještě mi chybí Elucinka a Natalien a Sokolka.
20. lis 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morušo, no právě .. já bych se tak vožrala ... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o kila mi jde taky, to bych kecala .... :pensive:
20. lis 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

moc se omlouvám, ale dnes nestíhám. Jsem beze změn. Naštěstí.... :sweat_smile: Lepší než abych přibrala. Jdu se najíst. Mám hlad jak vlk, ani jsem se nestihla naobědvad. Ale zase mám umytý všechny skleničky ze stěny.... A byla jsem i na prochajdě. Tak zatím páček... :dizzy_face:
20. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a muzete mi napsat co tak napriklad jite a presto hubnete? Ja fakt nevim jak mam jist abych hubla a pritom mela dobry mleko.. :frowning2:
20. lis 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoooj holky, taky se omlouvám, že jsem nestíhám, ale dřív to nešlo:frowning2:
Tak ráno a ještě odpoledone jsem měla na váze o 0,5kg méně!!!! :wink:
Ale právě jsem to oslavila a sežrala kus teplýho kynutýho koláče se švestkama :dizzy_face:

Jo a taky dnes proběhla první hodina roleticu :slight_smile:
20. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocicka - mělo by se jíst hodně polévek, zelenina, ovoce a tak. Já jsem se ze začátku snažila to dodržovat, ale poslední asi 4 měsíce už jim jak mám hlad a co je zrovna po ruce. Minulý týden jsem si už dokonce dala i zelí a malej byl v poho. Ale taky je už velký tak je to něco jiného. Ale uvidíš sama, co budeš moct a po čem nebude miminku špatně. Myslím prdíky.. :sweat_smile:
20. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, jako nestiham, uz nectu ani duben :frowning2: jsem v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele holky kolik mate vazit ke sve vysce, jako jaky je to pomer, ja merim 167cm tak kolik mam vazit? :grinning: ale jako fuckt, zadne prdelky nemam na to time :grinning: :grinning:
mimi ip dobra, ale odpoved fakt nevim kdy dostanes ale doufam ze jeste letos :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
21. lis 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anddy: Jako můžeš mít 90kg, ale ideální by bylo kolem 60kg :grinning:
21. lis 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Moruško, když se v tom tak vyznáš .. :grinning: já mám 174 cm, jaká je tedy ideální váha?? :confused: :wink:
21. lis 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy, do jara to stihneš neeee :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já přibrala 12 kg a 9 šlo dolů hned, pak se to zastavilo a tyden porád stejne, takže sic mam nahoře jen 3 kg, ale .... chtěla bych víc, protože jsem před otěhotněním přibrala za 3/4 roku asi 10 kg... tak bych je chtěla shodit.... no ale obavam se, ze asi az začnu cvičit.

Kdy je vhodný začít cvičit? Po šestinedělí, co?
21. lis 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: Tak kolem 65kg :wink:
21. lis 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bramburka: Uvidíš, že ty tři ještě v pohodě shodíš během šestinedělí, z toho fakt strach nemám. :wink:
21. lis 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus a jaky by bylo idealni, mit k 167 cm, 58 kg asi tak speku, dolicku a vytahane kuze? :grinning: :grinning:
21. lis 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alčo, ty máš momentálně ideální váhu, takže tě asi z té tabulky fakt vyšoupnem :grinning: :grinning: A furt nám dlužíš to foto špeku.
21. lis 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alcatko, mas hrozně hezký fotky, jste se někde nechaly fotit nebo jste takový umělci????
21. lis 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambur, jsme umelci :sweat_smile: Teda Jirin je umelec a foti a ja jsem nejvetsi umelkyne na upravu fotek :pensive: :grinning:

Morus a ty me neser furt s vysoupavanim, vole :grinning:

spek bude, trpezlivost damy :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, ty musíš totiž přibrat, aby ses v tabulce udržela, sem teď na to přišla :grinning:
Mimi: Gratulace Zuzince k sedmi měsícům. :dizzy_face:
21. lis 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele morus z te tabulky uz by mela byt pryc i mimi ne? :wink: ta uz ma urcite taky svoji vahu :sweat_smile: no o alci ani nemluvim, ona ten spek prvni musi koupit v reznictvi :grinning: :grinning: :grinning:
Normalne jsem nasla listecek jak jsem se merila pred porodem a po porodu a mam o 12cm min pres boky a o 13 min pres zadek, o 4cm min pres stehna to je dobry co? ale ta vaha :angry: :frowning2:
ono na te vaze ani tak nezalezi, kamoska co vazi 65kg je polovicni jako ja :dizzy_face:
gratulace zuzance k mininarozeninkam :dizzy_face:
21. lis 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alcatko a jakej program na upravu fotek pouzivas - ja se teda omlouvam holky, že to není k tématu... ale využívám chvilky volna kdy malá spí...
21. lis 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambu:pacasa a ACDSee :slight_smile:
21. lis 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky mě neséééérte s těma váhama. Tak to si nedovedu představit, že bych jako měla mít o 14 kilo míň. Ale ono asi dost záleží na tom jakou má kdo postavu. Přesně jak píše Anddy. Jinak já budu asi v tabulce do smrti smrťoucí..... :confused:
21. lis 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruš, Anddy - Zuzinka děkuje :grinning: :grinning: ani to holka neoslavila a ještě má zvýšenou teplotu .. huděrka, ach ty zubani .. :confounded:

Moruš - prstýnek fiasko .. napíšu v ipce :frowning2:

Jo a holky, nikdo nikoho nikam šoupat nebude, páč ja na své váze nejsem .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
21. lis 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vazim jeste min nez pred otehotnenim. 10 a pul mesice po porodu vazim 48 kg. V noci se nevyspim, rano vztavat do prace, odpoledne skakat kolem Emminky - to si pak clovek muze dovolit sladkosti kolik chce :sunglasses:
21. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak nevím, kdo bude poslední v tabulce, ale myslím, že já jsem největší adept :pensive: Takže klid, jo? :wink:
21. lis 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalien, vzdyt mas jeste cas, Az budes Pracovat a cvicit a litat s tvojim baby, tak to pujde dolu jak po masle - na maslo vsak musis zapomenout :angry: :grinning:
21. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek