Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

natalien
23. lis 2007

Anddy, jestli je to sladký, tak to chápu, já tu spráskala 2 jogurty a ani nevím jak chutnali 😅 Když se tu zaseknu, tak to je na dlouho a u toho můžu žrááát jak prorvaná,,,
Jestli ti je líp, tak se najez, at se nepřejíš, to by bylo horší...
A v úterý nám vytřeš zrak, co?

anddy
23. lis 2007

Jeee natalien tak to ja asi dorazim na tu "odtucnovaci kuru" 😀 😀 😀 tak dobrou noc, jdu delat poradek ve fotkach 😝

natalien
23. lis 2007

Děkuju, taky přejem dobrou 😉 (chuť i noc a tu mmch i klidnou)

No jo, manža se vyžívá na specialitkách, lasagne, steaky atd... 😅

elucinka
24. lis 2007

Ahoj holky, jsem se tu nějak neměla čas ukázat, nějak nestíhám, sem tam písnu něco k nám do zářijovek, ale jinak furt lítám okolo malýho, co vám budu povídat 🙂 Váhově stagnuju - pořád stejně, beze změn ☹

kalo
25. lis 2007

Holky, já teda patřím k těm šťastnějším, co mají po porodu míň než před těhu (5 kg). Je to teda díky kojení. Mám ale hrůzu z toho, až přestanu. Jsem totiž typ, co se musel vždy hlídat a cvičit...Teď cvičím taky, ale neuvěřitelně vyžírám naprosto všechno a váha stojí. Na jednu stranu je to pro moji postavu úžasné období, ale bojím se, že až kojit přestanu, tak kila půjdou zase nahoru 😠 😠 😠 😠

morusa
autor
26. lis 2007

Kalo: To bud opravdu ráda a neboj, když pak nahodíš zdravý jídelníček, tak to nahoru nepůjde. 😉 Já zejtra bojím,bojím váhy, jak jsem moc nespala o víkendu, tak abych přes den vydržela, tak jsem furt něco jedla...to bude děs.

eli88
26. lis 2007

ahoj moru,mimi a všechny snažilky o čupr postavy 🙂
Holky já tloustnu a musím se jen smát 😀
Když jsem naposledy psala že mě zbývá 15kg tak ted je to tak 20kg 😀
Ted jsem psala do diskuze"stala jsem se živým dudlem" takže pořád samý sladký a čokolády ,tu energii potřebuju!A kašlu na nějakou váhu,nějak se to brzo upraví(doufám),třeba budu hezká až za rok ale tohle musím přežít 😀
Mějte se fajn a přeju vám všem rychlý hubnutí s co nejmenší námahou 😎 pa

miminak
26. lis 2007

Ahoj holky,

no tak zítra to bude horror asi pro každého .. já celý týden žrala a žrala .. v sobotu chlebíčky, buchta, včera knedlíčky a dneska chci péct .. 😕 Zítra jsem nezvěstná .. 😀 😀

miminak
26. lis 2007

Special pozdrav pro Eli - už jsem myslela že jsi zdechla .. 😕 koukej odpovědět na mail nebo Tě zaškrtím 😝 😅

pirlenka
26. lis 2007

Čaute, tak se přidávám do party hubnoucích /nebo se o to aspoň snažících/ 😉 🙂 Zítra bude mít synátor 4 měsíce, přestávám /bohužel/ kojit, tak se na to chci pomalu, ale jistě vrhnout...doteď to byly samé čokoládičky, oplatky, dortíčky 😝

miminak
26. lis 2007

Pirlenka, držím palce při hubnutí 😉

Holkýý, mám hlad 😝 😝 😝 nažeru se až po zajtrajším vážení 😀 😀 😀 😀 😅 😔

BROU BROU

kaelan
26. lis 2007

čau tlustoprdky 😀 😀 a tlustobřuchky 😀
já doufám že zajtra to bude - 😝 páč su druhej den nachcípaná ,rýma jak kráva a vkrku se mlátí jeden bacil přes druhýho 😀 a já nemůžu ani nic jest dnes piju tak 468 litr čaje 😀 😀 😀

tak pá zítra se ukáže kdo je nej že Mimi? 😀 😀

sokolka
27. lis 2007

zdarec tak já beze změn. 😅

miminak
27. lis 2007

Woe Kael neserrrr a raději se vypoť 😀 😀
Poslušně hlásím, že i přes žranici mám -0,200 kg 😅 a jdu zase makat 😝

alcatko.j
27. lis 2007

♥♥♥Bobinky, nestiham, ponevadz cviciim 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Hlasim -1 kágé dolů 😝 😝 😝

anddy
27. lis 2007

poslusne hlasim -0.6kg dole jupiiiiii 😀 😀 😀

sokolka
27. lis 2007

Děte do pr...... 😕

alcatko.j
27. lis 2007

😀 😀 😀 😀

sokolka
27. lis 2007

A ty se taky netlem..... 🙄

sokolka
27. lis 2007

😀 😉

alcatko.j
27. lis 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀

sokolka
27. lis 2007

No nic mám tu babičku přišla si vzít toho raubíře tak se jí jdu věnovat a ozvu se později.... 😉

morusa
autor
27. lis 2007

Mě serete, já mám nahoře 0,8kg 😠 Dojebaný kila, se na to můžu víte co..

anddy
27. lis 2007

Morus ty vole za tu sraj...a krece to nestalo ☹ 😔

betka007
27. lis 2007

ahojte, mozem sa k vam pridat? Mne od porodu stoji vaha uz druhy mesiac. Prestala som sa vykrmovat ako v tehotenstve, ale rucicka na vahe je stale na tom istom. V tehotenstve som pribrala 19 kg, hlavne v poslednych 2 tyzdnoch, ked som prenasala. Vazila som 72 kg. POrod som sla dole na 67 kg. Pri kojeni som nejako zhodila na 65 a ked som prestala kojit, tak mam uz 2. mesiac stale 63kg. Aj to iba rano, ked vstanem a som lacna. Ked sa najem a vecer sa zvazim, tak je to 64 kg. Chcela by som ist na svoju povodnu vahu, ale bola by som stastna, keby som sa dostala aspon pod 60kg. Do nicoho sa nevojdem. Nove veci si nechce kupovat, kvoli tomu, ze sa spolieham na to, ze schudnem a nakupim si potom zse nove obleceneie a tak... Asi zacnem cvicit brusaky. 😒

kaelan
27. lis 2007

tak já hlásím že čaj se tedas moc neukázal dole jen -0,3kg 😝 ale i za to dík 😉 😉
Alčí přeháňka né? 😀 😀 😀 určitě kecáš 😀 😀
betka co řešíš?jako mět tvoje kila tak su happy 😀 😀 😀
Morus víme co 😝

elucinka
27. lis 2007

holky, hlásím, že jsem pořád na stejnejch ☹ a to už týden večeřím jogurty... 😠 ☹

natalien
27. lis 2007

Taky hlásím, ráno jsem měla úbytek 0,8kg od minulého týdne 😉

miminak
27. lis 2007

Holky a je to v prdéli .. žravá jako svině 😅 odnesli to diskita, čoko m-joy, kedlub a chleba se salámem .. ještě že jsem dneska hopsala na BF a zajtra nežeru .. 😝 🙄 😔

miminak
27. lis 2007

Moruš - okna jsou už v cajku, zajtra ještě lednice a linka a séřu na to 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru