• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
Moruš a rýsuje se prstýnek :wink: ale bude dělaný na zakázku :confused: takže mazec a čeká se na kamínky .. jupíí :dizzy_face:
27. lis 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidnou a dobrou noc :slight_smile: :zipper_mouth:
27. lis 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: okna jsme ještě nezvládli, jak máme vysoký stropy, tak je na to potřeba štafle a ty já chuděrka slabá sama neunesu. :grinning:
Prstýnek super :dizzy_face: :dizzy_face:
28. lis 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vám to tu pokazím 60 deka nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: začnu se cvičením a s dietou až od novýho roku :grinning:
28. lis 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mejviz .. :grinning: :grinning: to už jsem někde slyšela :wink:
28. lis 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminak - stydim se :sweat_smile: no ale přece se teĎ nebudu držet - před vánocema :slight_smile: ale občas na mě padne depka to je fakt :unamused: zvlášť když vidim manželovo štíhlé krásné kolegyně :pensive:
28. lis 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi krásná a Davča taky .. manža může být šťastný, že Vás má :wink: :sunglasses:
28. lis 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morušo, sebrala jsem fffšechny své síly a poslala Ti mega dlouhou ipajznu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: amen :pensive:
28. lis 2007 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
SO BROU BROU
28. lis 2007 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky, tak já jsem měla původní váhu (tj. -18 kg) zpět tři měsíce po porodu a teď mám pár kileček pod, ale krasavice zrovna nejsem - mám pořád dost vystouplý břicho, začínaj mi viset prsa a ve zbytku vypadám jak po morové raně, takže mi ty shozený kila jsou prd platný :frowning2:
Já vím - cvičit, cvičit - ale kurňa kdy??? :angry:
29. lis 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za 14 dni mam o 3 kila min, nez na zacatku tehu. :dizzy_face: ...slo to rychle, protoze jsem nepribrala tolik (cca 12-13kg) a ted nejak nestiham a ani neni moc chut k jidlu. ...ale v mem pripade by to chtelo dat dolu jeste dalsich 30kg :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanik tak to je docela fofr. Dva týdny po porodu. Ale jestli kojíš tak si dej na to jídlo bacha. Taky jsem neměla chuť, ale musela jsem jíst. :wink:
29. lis 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminak - dík :slight_smile: ty vždycky potěšíš :slight_smile:
hanik - ty se máš :slight_smile:
29. lis 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mejviz, já ráda :dizzy_face:
29. lis 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolka, nemam skoro zadny mliko ...dam mu maximalne 10ku ..takze jsme uz na nutrilonu. ..jediny co zvladnu je, ze vypiju minimalne 3 litry vody. ..aspon neco. :wink:
30. lis 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanik tak to je mi líto, ale stejně by si měla aspoň něco do sebe dostat. Jinak budeš mít úplně v pr... žaludek. Já bych ti mohla vyprávět.....
30. lis 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Woe skype letí a kila a tlusťošky nikde ... :confused: :grinning:
2. pro 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jako skype? to jako krafete tam jo? Pošletemi nicky do IP mám jenom morusu.
2. pro 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je fakt mrtvo. Kila zůstala, ale tlusťošky nikde.... :unamused:
2. pro 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol, neboj, zejtra ráno jsem tu jak na koni a váha se mnou :grinning:
3. pro 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně. Jsem myslela, že jste všichni tak zhubly až jste sem přestaly chodit. Uf to se mi ulevilo.... :grinning:
3. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já na váhu nelezu .. dneska jsem celý den malovala babičce byt a pokládala lino a hádejte .... strava 2 chlebíčky se šunkou, pepsi cola, 2 bílé rohlíky tukové se sýrem, kousem zákusku ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude to hnus :pensive:
3. pro 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: Nevěřim, zas budeš v mínusu.

:unamused:

Sokol: neboj,já nehubnu, já tu budu dlouho. :grinning:
3. pro 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že se tady pořád bojuje (s váhou)... :grinning:
3. pro 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Woe a to jsem teď ještě sežrala oříškovýho Floriana a jdu pro sůšu ... jako když už, tak už :wink:
3. pro 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak já sežrala dneska 3Floriany :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby jich tam bylo dalších 5, tak je taky sežeru :pensive:
Jinak hlásím, že na rolleticu super, mám o 2cm menší stehna a přes zadek -3cm!!! Jinak váha se drží od minulého týdne... :unamused:
3. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím sežretou MILU od Sedity ... mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Ahoj Nat, ty jedeš .. dobrý, gratuluji .. jen tak dál a neboj, ty kilča se pohnou :wink:
3. pro 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zadávám do vyhledávače Rolletic... :grinning:
3. pro 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, tu Milu bych si taky dala :dizzy_face: Já už dnes ze zoufalství, že jsme celý den doma načala i čokoládu na vaření :stuck_out_tongue_closed_eyes: JINAK SLAVÍM TY CM TÍM ŽRANÍM:slight_smile:
Jo, fakt to normálně roluje špeky pryč..., nejvíc to cejtím na kalhotech, že mi začínaj padat... :dizzy_face: Břicho prý jde nejhůř a kila snad půjdou taky.
3. pro 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím tlusťošky a hlásím, že váha je stejná :wink:
4. pro 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek