• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
Ahoj holky, což o to já už jsem stejná jako před těhotenstvím, ale ta celulitida a ty strie na prsou a na stehnech, těch se asi nezbavím, radši bych ty kila měla a ztrácela je postupně pomaleji, než mít ty strie :frowning2: :frowning2: :frowning2: Co s tím, nevím :confounded: :frowning2:
9. pro 2007 ve 21:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruso, já jsem přibrala 12 kilo s tím, že jsem měla těh. cukrovku, takže jinak by to asi bylo víc, kdybych se nehlídala :slight_smile:, a po porodu, když jsem opouštěla porodnici jsem měla váhu jako před otěhotněním, takže 70 kg. Nechala jsem to všechno v porodnici, tedy vlastně ne :sunglasses:, skoro 4 kila jsem si nesla domů v podobě malého Kubíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
10. pro 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se ted viděla na pár fotkách z víkendu a jelikož se mi udělalo z toho blivno, tak dneska najíždím na jídlo po třech hodinách malé porce a uvidíme,uvidíme.
10. pro 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě dám vědět jestli mi to půjde dolů,ju?pa pa :wink:
10. pro 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy Blaženy blaženýýýýýýýýýýý :dizzy_face:

Smoulinda - tak to je pěkně nevychovaná káča :sweat_smile: asi bych jí šlápla do úsměvu :rolling_eyes:

Moruško, pošli nějaké photo ... sím sím a neboj, bude líp :wink: Včera jsme řádily na skypu a ty nikde :frowning2:

Hmmm, zítra vážení .. tak ráno čus :confused:
10. pro 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: já klído pošlu,ale tam nejsem vidět celá, ty hrůzný jsem viděla právě u známejch a ty u sebe nemám, takže tak...
10. pro 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko

konečně změna. Mám -0,4 kg. Huráááá :grinning: :grinning: No ono to o vánocích půjde zase nahoru tak se moc radovat nebudu.

Mimi tak vy řádíte na skypu a na mě si nikdo ani nevzpomene. Týjo to je v pytli :confused:
11. pro 2007 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte,

jsem na tom stejně jako Sokol, mínus 0,4kg, tak doufejme, že se to udrží.
11. pro 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus hubnutí zdar :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar :grinning:
11. pro 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojuju taky!!!Po měsíční dietě jsem 2kg dole,ale absolutně mě to neuspokojilo,protože jiná známá shodila 11kg a druhá 6.Žeru vše nízkotučný,šlapu na rotopedu 8-10km denně a NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nemíním se smířit s tím,že po třicítce to blbě spaluje,pak vidím ty matky,co mají novorozence v kočárku,lítají po krámech,nakupujou si hadry velikosti XS a vypadají jak anorektičky a já jim závidím. :pensive:
11. pro 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Margot: Taky takový maminky potkávám, podle mě ty ale předtím měly XXS jinak to nevidím :grinning: A jinak nízkotučný věci jsou naprd, akorát tě nutí toho sníst víc. :wink:
11. pro 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt,že nízkotučný věci jsou hladový,ale mě se tak podařilo shodit před těhotenstvím a teď to nejde ani s pomocí Cortisilu... :frowning2:
11. pro 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A cortisil jsou nějaký tabletky?
11. pro 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jsou to tablety,který se užívají 2x denně(ráno a v poledne)Už nekojím,tak jsem do toho šla :unamused:
11. pro 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar kočky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak já mám -0,6kg HURÁ asi milionkrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
konečně a to jsem myslela že tam bude + protože jsem včera sežrala skoro půl čokolády :angry: jo chuť je sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokol ,Morus gratulace veliká jako celá Afrika :grinning: :grinning: :grinning: jen tak dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2007 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kael zdravim kde pořád vězíš? Dlouho jsi se neukázala na dubnovkách. Jsem si říkala, co je s tebou. :sweat_smile:
11. pro 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Sokol nějak nestíhám :grinning:
11. pro 2007 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná zítra se tam konečně ukážu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky jsou zase nějaký nechcípaný hlavně Ela ta má teplotu a nechodí do školky tak mám zase doma o jednu starost víc :grinning: :grinning: :grinning:

Anetka má pořád sopel a odsáváme jak drak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo hezká fotka konečně tě vidím s rozpuštěnejma vlasama :grinning: :grinning: :grinning:
máš to pořád v culíku :frowning2: a takhle ti to sluší víc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
11. pro 2007 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. Kubík na mě taky koukal jak na blázna co to mám na hlavě. Jenže tím že on mi pořád tahá za vlasy a hlavně mi pořád hrozně padaj tak to mám stáhnutý a mám pokoj. Jinak holkám přeji brzké uzdravení a tobě pevné nervy :wink:
11. pro 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím -0,9 kg :wink: kdyby to tak šlo pořád :grinning: :grinning:
Gratuluji Kaelan, Morušce a Sokolce :dizzy_face:
11. pro 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace kael i mimi. Hele mimi není ti to blbí takhle hodně hubnout? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. pro 2007 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar baby :grinning: velika gratulace k minusum. U me zadna zmena :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbne nam vaha musim vymenit baterky. :wink: Jinak pristi tyden napisu naposledy pak letime do CR a tam nebude time :dizzy_face: no a po novem roce to bude peknej plusicek :grinning: tak papa
12. pro 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem skoro 7 neděl po porodu. V těhu jsem nabrala 24 kg a 7 ještě před tím než jsem otěhotněla :angry: :angry: :angry: :angry:, v porodnici jsem nechala 11 a teď se to vůbec nehýbe. Plně kojím a snažím se jíst tak nějak normálně. Chci se vás zeptat, kdy se vám ta váha začla hýbat? Myslím směrem dolů :wink:.
12. pro 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoooj hubňulky, tak u mě též žádná změna, váha stojí, jen mi ubývají centimetry!!!!! Hurááá a prej je to i vidět, konečněěěě!!!!!!!!!!!!!!!!
12. pro 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat gratuluju :grinning:

petula mě se to hýbalo od začátku, ale každý to má jinak a když ještě kojíš tak nemá cenu to řešit. Vydrž ono se to hejbne :wink:
13. pro 2007 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natalien: ty centimetry závidím.Já se včera taky potěšila, dopla jsem svoje džíny,sice to ještě není na to vyrazit v nich ven,ale pokrok tam je a přitom kila dolů nijak nejdou, tak nevím, čím to je.

Petula: Já hubla nejvíc v šestinedělí, to ta váha šla dolů docela dost ještě,pak se to stoplo a znovu trošku po pěti měsících, ted se snažím jíst každé tři hodky, tak uvidíme, jaký to bude mít efekt, taky mi pořád zbývá dost kil ke shození. :wink:
13. pro 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
morus vse nej k dnesnimu svatku :dizzy_face:
natalien super velika gratulace :sweat_smile:
petula vydrz ono se to nekdy hejbne :grinning: me se to zacalo hybat dolu az ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy:Děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je taky mrtvolno. Holky, že vy všechny pečete? :confused: Myslete na linii..... :grinning: :grinning: JInak já teda taky pekla, ale jsem z toho tak načuchaná, že i když jsem měla hlad, tak mě přešel :grinning: takže nějakou výhodu to taky má. :dizzy_face:
15. pro 2007 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek