• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
Ahoj koceny, takze ja mam rozbitou vahu :frowning2: :cry: toz to se zitra nedostavim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dostavim se az po novem roce protoze ve ctvrtek uz letime do cech :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
takze vam vsem preju krasne vanoce. Ony ty letosni pro nas stejne nejkrasnejsi budou :dizzy_face: . Tak pa pa a klidne se prejidejte dyt jsou vaaaanoce :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus děfffčata :dizzy_face:
takže zítra su tu jako na koni ... :grinning: ale nechcu to vidět, páč každou chvílu papám mrzáky .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska hned po ránu jsem zdlábla Milu .. mńam mńam, ale stála za to :wink:
Jinak novinky žádné, mám moc práce .. pořád někde lítám, ani nestíhám pojmout, že jsou tu Vánoce ... :confused: :sweat_smile:
17. pro 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak doufám, že jste ready na zítřejší vážení :grinning:
17. pro 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám zatim 4 kg z 13 kg nahoře a to určitě tak 2 kg jsou kozy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. pro 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sem píšu a ani sem si nepřečetla předchozí příspěvky, páč jsem najela rovnou na příspěvek.
Anddy: Neva, pak mi to nahlásíš dodatečně.
Mimi: Já jedla celej tejden po třech hodkách malý porce, ale stejně pochybuju, že to bude mít nějakej efekt :unamused:
17. pro 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím mínus 0,6 kg. Hurááááááá :grinning: :grinning:
18. pro 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol:super ,gratulace. :wink:
Já hlásím mínus 0,5kg, ale kdo ví, jestli se to tam udrží. :confounded:
18. pro 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem špek..před těhu 49...před porodem 66...a dva měsíce po porodu 57..a dolů ani tuk :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. pro 2007 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Siss: máš ještě spoustu času na to to shodit. :wink:
18. pro 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
morusa: já si ty kg vyžrala..co jsem fakt nabrala jen těhu..tak to šlo hned..a zbytek jsou vyčokoládovaný kg..a ty nejdou :angry: navíc nekojim..takže tahle možnost hubnutí odpadá..chodim na dlouhý procházky..jím málo a střídmě..ale je to o ničem.. :angry:
18. pro 2007 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zase jestli sis je opravdu vyžrala ,tak můžeš nadávat jen sama sobě, já nemůžu nadávat nikomu, já si je nevyžrala a přesto jsem je nabrala :grinning:
Né, fakt se neboj, měsíc a půl po porodu je ještě brzo, třeba se ti to za chvíli rozběhne a půjde to dolů.
18. pro 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
morusa:jj..si za to můžu sama..od 30tt jsem žrala a žrala..hlavně v noci,když jsem šla už po stý na WC..tak jsem si vždycky něco vzala k jídlu..nejlépe bílý pečivo nebo sladký :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2007 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky siss, jsem ráda, že tě tu vidím. :grinning: Neboj ještě je brzo, ono se to hne ta váha. to že se to na chvíli zastavilo nic neznamená. :wink:

Morus díky a taky velké gratulace. Je vidět, že tvoje metoda funguje. :grinning:
18. pro 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky,
tak poslušně hlásím -0,3 kg :slight_smile: tedy plus minus, páč já si ty předchozí váhy nepíšu pak hledám v paměti kolik že to bylo .... :grinning: :grinning:
Gratuluji k super výsledkům :wink:
18. pro 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi, sem myslela, že dnes nedorazíš, tu sedím a čekám,woe :grinning: :grinning:
18. pro 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
moc gratuluju všem zhubnutá "kila" :grinning: a já hlásím úbytek jen 200g :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
18. pro 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat to je taky dobrý lepší než plus 200 g :grinning: :grinning:
19. pro 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já přibrala 17 kg a za tři týdny po porodu mám 15 dole - malá mi dává zabrat, takže to jde tak nějak samo...
19. pro 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moruško, nějak teď nestíhám a museli jsme přeinstalovat komp, takže to bylo o prsa .... :grinning: :grinning:
Nat, superr .. lepší než kilo cukrátek v žaludku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. pro 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hlásím -0,6kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v sobotu to bylo -0,9kg ale nevydrželo to :cry: :cry: :cry:

zdravím všechny hlavně Mimi,Morušku,Sokol,Andy,Nat....... :grinning: :grinning:
19. pro 2007 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin,nazdárek mamino.Jo holka já mám 83kg a měla jsem 74kg před porodem a ani tuk taky,ale ještě máme čas tak uvidíme,ale 57kg co bych za to dala
19. pro 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaelan: TAk super,už se ti to taky začalo hejbat, velká gratulace.
Ještě mi chybí údaj od Anddy a Alči :wink:
Jinak holky navrhuju a jistě budete souhlasit, vynechat příští týden vážení a hlášení a nahlásíte mi to až po vánocích 2.1.08.
20. pro 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Morus, to budou cifry :grinning: :confused: :frowning2:

Kael zdravím a ráda tě vidím
20. pro 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo a Kael gratulace :grinning:
20. pro 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
SOUHLASÍM :zipper_mouth:
21. pro 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar hubnoucí krásky :grinning:

Morus já bych to nejradši odsunula jěště o týden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bude Silvestr a bude se chlastat(teda my nekojící) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2007 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kael, žádný odsouvání, 2.1 pěkně nástup v plné zbroji :grinning:
21. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky, můžu se přidat do hubnoucího klubu? :wink: Nějak poslední dobou němám žádnou motivaci... :rolling_eyes:

v těhu jsem přibrala 22kg, ( :astonished: ) a pořád mi sedm zbývá :angry: Váha stojí a stojí, a to chodim pravidelně cvičit...a po pátý nejím :cry: Potřebuju nějakou "morální podporu"...
22. pro 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony určitě to vadit nebude :wink:

Holky já se musím pochlubit, že momentálně mám od minulýho týdne mínus 1 kg. Prostě jsem to sem musela napsat, protože po svátcích to bude zase jinak. Prostě budu mít určo plu. :angry:
23. pro 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Sokol tak to moc gratuluju!!!!! Já taky měla míň, ale to bylo v pátek a dnes už to bylo jinak :rolling_eyes:
23. pro 2007 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek