Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

anddy
17. pro 2007

Ahoj koceny, takze ja mam rozbitou vahu ☹ 😢 toz to se zitra nedostavim 😝
Dostavim se az po novem roce protoze ve ctvrtek uz letime do cech 😵 😅 😵
takze vam vsem preju krasne vanoce. Ony ty letosni pro nas stejne nejkrasnejsi budou 😵 . Tak pa pa a klidne se prejidejte dyt jsou vaaaanoce 😀 😀 😀 😝

miminak
17. pro 2007

Čus děfffčata 😵
takže zítra su tu jako na koni ... 😀 ale nechcu to vidět, páč každou chvílu papám mrzáky .... 😝 a dneska hned po ránu jsem zdlábla Milu .. mńam mńam, ale stála za to 😉
Jinak novinky žádné, mám moc práce .. pořád někde lítám, ani nestíhám pojmout, že jsou tu Vánoce ... 😕 😅

morusa
autor
17. pro 2007

Holky, tak doufám, že jste ready na zítřejší vážení 😀

andilek
17. pro 2007

tak já mám zatim 4 kg z 13 kg nahoře a to určitě tak 2 kg jsou kozy 😝 😅

morusa
autor
17. pro 2007

Sem píšu a ani sem si nepřečetla předchozí příspěvky, páč jsem najela rovnou na příspěvek.
Anddy: Neva, pak mi to nahlásíš dodatečně.
Mimi: Já jedla celej tejden po třech hodkách malý porce, ale stejně pochybuju, že to bude mít nějakej efekt 😒

sokolka
18. pro 2007

Tak hlásím mínus 0,6 kg. Hurááááááá 😀 😀

morusa
autor
18. pro 2007

Sokol:super ,gratulace. 😉
Já hlásím mínus 0,5kg, ale kdo ví, jestli se to tam udrží. 😖

sisstin
18. pro 2007

já jsem špek..před těhu 49...před porodem 66...a dva měsíce po porodu 57..a dolů ani tuk 🙄 🙄 🙄

morusa
autor
18. pro 2007

Siss: máš ještě spoustu času na to to shodit. 😉

sisstin
18. pro 2007

morusa: já si ty kg vyžrala..co jsem fakt nabrala jen těhu..tak to šlo hned..a zbytek jsou vyčokoládovaný kg..a ty nejdou 😠 navíc nekojim..takže tahle možnost hubnutí odpadá..chodim na dlouhý procházky..jím málo a střídmě..ale je to o ničem.. 😠

morusa
autor
18. pro 2007

No zase jestli sis je opravdu vyžrala ,tak můžeš nadávat jen sama sobě, já nemůžu nadávat nikomu, já si je nevyžrala a přesto jsem je nabrala 😀
Né, fakt se neboj, měsíc a půl po porodu je ještě brzo, třeba se ti to za chvíli rozběhne a půjde to dolů.

sisstin
18. pro 2007

morusa:jj..si za to můžu sama..od 30tt jsem žrala a žrala..hlavně v noci,když jsem šla už po stý na WC..tak jsem si vždycky něco vzala k jídlu..nejlépe bílý pečivo nebo sladký 🙄 😅 😅 😅

sokolka
18. pro 2007

Ahojky siss, jsem ráda, že tě tu vidím. 😀 Neboj ještě je brzo, ono se to hne ta váha. to že se to na chvíli zastavilo nic neznamená. 😉

Morus díky a taky velké gratulace. Je vidět, že tvoje metoda funguje. 😀

miminak
18. pro 2007

Zdarec holky,
tak poslušně hlásím -0,3 kg 🙂 tedy plus minus, páč já si ty předchozí váhy nepíšu pak hledám v paměti kolik že to bylo .... 😀 😀
Gratuluji k super výsledkům 😉

morusa
autor
18. pro 2007

Mimi, sem myslela, že dnes nedorazíš, tu sedím a čekám,woe 😀 😀

natalien
18. pro 2007

Ahojky,
moc gratuluju všem zhubnutá "kila" 😀 a já hlásím úbytek jen 200g 😝 😝 😝 😅 😀

sokolka
19. pro 2007

nat to je taky dobrý lepší než plus 200 g 😀 😀

marketa.d
19. pro 2007

Ahoj, já přibrala 17 kg a za tři týdny po porodu mám 15 dole - malá mi dává zabrat, takže to jde tak nějak samo...

miminak
19. pro 2007

Ahoj Moruško, nějak teď nestíhám a museli jsme přeinstalovat komp, takže to bylo o prsa .... 😀 😀
Nat, superr .. lepší než kilo cukrátek v žaludku 😅 😝 😀

kaelan
19. pro 2007

já hlásím -0,6kg 😝 ale v sobotu to bylo -0,9kg ale nevydrželo to 😢 😢 😢

zdravím všechny hlavně Mimi,Morušku,Sokol,Andy,Nat....... 😀 😀

pecule
19. pro 2007

sisstin,nazdárek mamino.Jo holka já mám 83kg a měla jsem 74kg před porodem a ani tuk taky,ale ještě máme čas tak uvidíme,ale 57kg co bych za to dala

morusa
autor
20. pro 2007

Kaelan: TAk super,už se ti to taky začalo hejbat, velká gratulace.
Ještě mi chybí údaj od Anddy a Alči 😉
Jinak holky navrhuju a jistě budete souhlasit, vynechat příští týden vážení a hlášení a nahlásíte mi to až po vánocích 2.1.08.

sokolka
20. pro 2007

Jasně Morus, to budou cifry 😀 😕 ☹

Kael zdravím a ráda tě vidím

sokolka
20. pro 2007

Joooo a Kael gratulace 😀

miminak
21. pro 2007

SOUHLASÍM 🤐

kaelan
21. pro 2007

nazdar hubnoucí krásky 😀

Morus já bych to nejradši odsunula jěště o týden 😀 😀 😀 😀 bude Silvestr a bude se chlastat(teda my nekojící) 😝

morusa
autor
21. pro 2007

Kael, žádný odsouvání, 2.1 pěkně nástup v plné zbroji 😀

kony
22. pro 2007

Zdarec holky, můžu se přidat do hubnoucího klubu? 😉 Nějak poslední dobou němám žádnou motivaci... 🙄

v těhu jsem přibrala 22kg, ( 😲 ) a pořád mi sedm zbývá 😠 Váha stojí a stojí, a to chodim pravidelně cvičit...a po pátý nejím 😢 Potřebuju nějakou "morální podporu"...

sokolka
23. pro 2007

Kony určitě to vadit nebude 😉

Holky já se musím pochlubit, že momentálně mám od minulýho týdne mínus 1 kg. Prostě jsem to sem musela napsat, protože po svátcích to bude zase jinak. Prostě budu mít určo plu. 😠

natalien
23. pro 2007

Jé, Sokol tak to moc gratuluju!!!!! Já taky měla míň, ale to bylo v pátek a dnes už to bylo jinak 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru