• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

12. ledna 2017 
díky to u mě to za pár dní bude taky jinak, ale měla jsem takovou radost, že jsem se prostě musela pochlubit. :grinning:
24. pro 2007 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!

Tak já před těhu měla 69kg,v těhu jsem nabrala 12,5kg a teď mám stále ještě navíc 2,5kg,ale chtěla bych zhubnout ještě tak o 8 kilo a budu spokojená.Po novém roce už jdu na aerobick a tu a tam si střihnu i fitko,tak jsem zvědavá jak to půjde dolů :frowning2:
28. pro 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomoooooc tloustnu :angry:
28. pro 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalien, fakt pěkná fotečka. Jinak jak jsem říkala s tou váhou, samozřejmě že už je to zpátky :angry: Potvory jedny, ty kila se mě nechtějí pustit. Prostě mě asi mají rádi :grinning:
29. pro 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sokol, díky :pensive: to mě se kila nabalily zpátky, takže pokud to do úterka nějak nesrovnám, tak se mi asi rozbije váha :angry: Mimi, soucítím s tebou, nejsi v tom sama, už jsme tři :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě už se snad radši ta váha rozbila :grinning: :grinning:
29. pro 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tam taky radši ani nelezu... :angry:
29. pro 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..............mě to taky leze nahoru. :rolling_eyes: Po Novém roce začínám s dietkou.Samo to asi už nepůjde. :sweat_smile:
29. pro 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vám něco povím.....váha si mě neváží :slight_smile:, tak asi půjde z domu :grinning: mrška jedna :angry: :grinning:
29. pro 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucíííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:
Jak se vede?? U mě žádné novinky .. pošlu mail :wink: ale nevím kdy, jsem brzda .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: Koukala jsem na photo, nádhera nádherná a jaká je Andrejka šikulka .. asi po mamince že :grinning: :wink:
29. pro 2007 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem skočila na váhu a pomalu to stahuji zase dolů ... :dizzy_face:
30. pro 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi :angry: to jsi asi jediná :wink:
30. pro 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, slavíte Vánoce? :grinning: :grinning: :grinning: závidím, pst... :pensive:
30. pro 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za svátky (tj.od štědrého dne) hlásím + 2 kg :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Jsem si také dnes naordinovala vydatnou procházku a hned jak jsem přišla, tak jsem hladová v kuchyni zblajzla (na stojáka) namazanou housku a cca.15 ks cukroví....hovado :rolling_eyes:
30. pro 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem si dnes dala taky procházku, celý den jsem skoro nejedla, no a teď jsem sežrala 2 rohlíky a právě jsem se pustila do Kubíkovýho čokoládovýho Santy. Takže Kalo jsme na tom stejně..... :confused:
30. pro 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boubelky moje macatý :grinning:
Přeji Vám do nadcházejícího roku, roku 2008, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Pevnou vůli a s tím související zhubnutá kilečka .. každé dle potřeby :wink: Mnoho radosti a nezapomenutelných zážitků s mimískama a hlavně nadhled a úsměv na tváři :dizzy_face:
Váš macatý Mimiňák :sunglasses:
30. pro 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, mám myluju Vás :zipper_mouth:
30. pro 2007 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky přeji vše nej do toho nového roku, ať jdou kilča samy dolů :grinning: , no a užijte si dnešního silvestra v poklidu a v pohodičce. :wink:
31. pro 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stejně jako v dubňátkách přeju krásného Silvestra a do Nového roku vstoupení pravou... :wink: Čao ve středu dopoledne. :dizzy_face:
31. pro 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy se leze na váhu .. nemělo to být dneska :sweat_smile: ještě že na to všichni serem, páč by to byla katastrofa ... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak Moruš zavel a my tam naskákáme :wink: Jo a děvy, já se právě vrátila z cvičení, jsem borec :sunglasses:
1. led 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi tak to teda jseš borec. :grinning: Já právě žeru. Jo a vážení by mělo být zítra aspoň myslím :sweat_smile:
1. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Velím, že zejtra. Mimi, seš fakt borka, já už se toho spinoše taky nemůžu dočkat :grinning:
1. led 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...............teď jsem se zvážila a jsem znechucena. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Od návratu z nemocnice(16.12)jsem do teď přibrala 6 kg. :zipper_mouth:
Od zítřka jím každý den jen do 16ti h. :grinning:
1. led 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Karot: U tebe nepochybuju, že to dáš dolů :wink:
Tak já začnu s hlášením a hlásím, že váha za vánoce beze změn :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže celkem good.
2. led 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já teda taky hlásím. +0,5 kg :angry:
2. led 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak já jsem tam kde jsem byla na začátku a k tomu ještě 200g navíc :rolling_eyes: Takže znova od začátku. No, ale zas mi nesmírně chutnalo :grinning:
Moruš, gratuluju :wink:
2. led 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natali: takže plus 1,7kg?
2. led 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus............taky gratuluju. :wink:
No uvidím,až se mi vyprázdní střeva,ale cejtím to i na nohách. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dám hlášení za týden,jestli se něco změnilo. :grinning:
2. led 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruš: :angry: :rolling_eyes: :pensive: jj, přesně tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ještě chybí Sokol, Mimi, Anddy a Elucinka :wink:
2. led 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek