Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

sokolka
2. led 2008

já už tam jsem 😀

morusa
autor
2. led 2008

Mateřská demence, sorry....

sokolka
2. led 2008

v poho 😀 😉

kaelan
2. led 2008

čus bambule 😀

včera jsem vlezla s hrůzou na váhu a měla jsem normálně -0,3kg 😉 😉 😉 ale zas tak dobrá nejsem dnes už to bylo +0,1kg 😠 😠 😠

to ale udělal ten Silvestr ráno mě bylo blbě jak prase a první jídlo jsem jedla až o půl 6 večer 😝 😝

no kapánek jsem to přepískla s pitím 😀 😀 😀 😀

Jo Naty a bylo i cigo asi 4 😀 😀 😀 😀

takže ted už to prostě musí jít dolů 😉

normálně jsem ale celý svátky jedla i cukroví,každej den víno,chlebíčky,jednohubky....... sem myslela že budu mít tak + 2 až 3 kg a ono NEEE 😀 😀 😀 😀 😀

tak vás pusuju a držím palce at se to ted rozjede všem 😀

miminak
3. led 2008

Hoj holky,
omlouvám se ale nestíhám a jsem KO. Zuzinu trápí pořád ty zoubky a rýma, manža na týden v řiti a já zánět hrtanu .. 😝 😔 Poslušně hlásím, že mám hore rovné kilo, tedy +1 😅 🙄

morusa
autor
4. led 2008

Holky,

je to tu nějaký mrtvý, jak pracujete na shazování špeků? já zas najela na jídlo po třech hodkách, tak uvidím, jaké to ponese ovoce..

alcatko.j
4. led 2008

mylenky mylene tluste 😀
cao 😀
hlasim ze nic, osobne si myslim, ze uz nikdy nic 😀 jirin mi onehda pocital pneu, blbec, pak chtel pocitat i celu, jako jednotlive dolicky, dabl blbec 😀 😀
mam 57 kg a 459 g 😀 😀 😀
Zeru min, ale asi nekde udelali soudruzy z NDR chybu 😀 Asi v technologii 😀
Seru na to, leto daleko, to se podda, v plavkach zasejc budu cupr,jinak mam kamosku potapecku, prislibila skafandr, kdyyb neco 😅
jak vy???

natalien
4. led 2008

Hm, tak já na to teda do teď kašlala, než jsem se zase nažrala 😝
Mám neustálý pocit hladu, pak nastoupí výčitky a pak deprese, ale to jen do tý doby, než zase něco sežeru... 😝
Začátkem unora jdem s Nell do bazénu, tak fakt je na čase se sebou něco dělat, ať dětičkám nevyleju bazén... 😝
Každopádně si srovnávám myšlenky, jak na to... 😀 😀 😀

sokolka
4. led 2008

To já jsem byla po těch vánocích fakt festově rozežraná 😀 😅 . Ale po tom včerejšku (jak jsem psala na dubňátkách) jsem toho moc nepojedla, takže doufám, že se mi ta mrcha žaludek trochu smrskla 😀 . No uvidíme

morusa
autor
4. led 2008

Alčo. buď přiber nebo zhubni jinak seš adept na vyřazení z tabulky 😀 😀 😀

simona
5. led 2008

Holky, mrkněte na tento článek, myslím, že není co dodat.
Na mě to sedí teda skoro přesně 😀 😀 😀

simona
5. led 2008

zapoměla jsem dát ten odkaz 😀 😀 😀
http://www.rodina.cz/clanek4862.htm

morusa
autor
5. led 2008

Jo, tak to mi hodně něco připomíná, k dvěma xkům jsem se teda nedopracovala, ale kreslila jsem si to stejně...

romca3
6. led 2008

Ahojky, tak také napíši jak jsem bojovala a nebo spíše nebojovala s kg. Za těhu jsem přibrala 8 nebo 9 kg. Malá vážila 3780g. Rodila jsem císařem a měla poporodní problémy. Více jak tři dny jsem nejedla. Z porodnice jsem šla s + 1,5kg od původní váhy. Což jsem zatím neřešila, protože ty snad zhubnu až budu chtít.

apricots
7. led 2008

ahojky, já sice mám téměř svou původní váhu, ale trápí mě břicho...je povislé a pořád vypadá, jakobych byla tak ve čtvrtým měsíci🙂zajímalo by mě, jak jste se s tímhle potýkali vy, jestli to zmizelo časem, cvičením, nebo vůbec....budu vděčná za všechny rady, nebo aspon zkušenosti🙂

hackermartinka
7. led 2008

Ahoj holky,
já s kilogramy na víc problémy žádné neměla, protože jsem ani kila navíc neměla.
Můj souhrn -
před těhu - 75 kg
před porodem - 68 kg
po porodu - 63 kg
a po 3 měsících 66 kg
tak dobrý ne?

aponchie
7. led 2008

pred tehu 75
pred porodem92
po porodu 85
rok po porodu porad 85 az 80
dva roky po porodu 75 az70
nyni60
po vanocich 64 😀

kometka5
7. led 2008

Ahojky, jelikož jsem ze své váhy taky nešťastná, tak sem vložím svoje hrúúúúzné váhy.
před těhu 71
před porodem 89
po porodu 84
3 měsíce po porodu stále 84.
to jenom kojím a kojím a pořád se váha nehýbe. ☹
asi se budu muset hýbat já, ale nemám na to nějak vůbec sílu.

aponchie
7. led 2008

ja jsem denne chodila az4hodiny s kocarem ale chodila nesedela na kavickach a tak za kazdeho pocasi, celulitida nemela sanci,pak stacilo zacit behat za malou co nejvic ji poustela ve2letech bez kocaru pekny zahul mozna kdyby byla na kocarku a kaslala sem na nu a nevytahovala ji vubec nikde tak by to tak rychle neslo 😀

morusa
autor
7. led 2008

Tak děfčata, zítra ráno hlášení ,nezapomeňte. 😉

bara_d
7. led 2008

Ahoj děvčata, jak to tady tak čtu, tak na mé kilogramy fakt nikdo nemá 😀 .
před těhu 98
před porodem 120 😝 hrůza co
po porodu 108
a 9 měsíců po porodu 98

Všichni mi říkali, že když budu kojit, tak zhubnu, prdlačky, já kojím ještě dneska a nic. Sice jenom ráno a v noci,ale nic.
Ale zítra je pro mě veliký den. Přihlásila jsem se tady u nás na 3 měsíční kurz STOB Obezitě, tak jsem zvědavá a doufám, že tak 5 - 10 kg půjde dolů. Možná , že jsem velká optimistka, ale jdu do toho. Sice každý mi říká, že nechápe, kde těch 100 kg mám, ale´já je prostě mám a jinak to nebude 😅 . Asi mám těžké kosti nebo co. 😵

morusa
autor
7. led 2008

bara: Se budeš stravovat podle nich nebo jak to bude probíhat?

apricots
8. led 2008

jinak muj váhový rozpis:
před těhu 58 kg
před porodem 81 kg
po porodu 69 kg
8 měsíců po porodu 60 kg

v červnu máme svatbu, takže bych to chtěla stáhnout aspon na těch 55🙂)

miminak
8. led 2008

Ahoj děvušky 😵

tak předne zdravím baru_d a držím palce 😉

Jinak holčiny poslušně hlásím -1,1 kg 😵 😵 takže jsem tam, kde jsem byla před Vánocemi .. tedy o desetinku lépe 😅 ale jsem ráda, tak teď jen stáhnout ty poporodní kila .... 😝
Hubnutí zdar a žrádlu nazdar 😀 😀 😀

anddy
8. led 2008

ahoj kulicky moje zlaty 😀 tak ja hlasim +0.1kg to je docela uspech po tom co jsem vsechno pres vanoce sezrala a hlavne co zeru ted 😝 porad se ten zaludek nechce stahnout mrcha jedna 😀 😀 😀

morusa
autor
8. led 2008

Ahoj holky, ač jsem se celej tejden držela a jedla po třech hodinách málo, tak mám po dlouhé době nahoře 0,4kg, což teda absolutně nechápu...Nevím teda, jestli třeba moje tělo nezačalo stávkovat? nemáte s tím zkušenosti?
Jinak Mimi velká gratulace 😵 a Anddy tobě teda taky. 😉

natalien
8. led 2008

Ahoj holčinky,
tak jsem právě hupsla z váhy a po tom co jsem tam měla min. týden ani stopa a 1,5kg dole 😵 😵 😵 😀 Huráááá🙂 Hurá🙂 Hurá🙂
Takže radost největšííííí! Jen doufám, že se to nezmění a zítra ráno nebudu mít o kilo víc:(

Gratuluju Mimi a Anddy 😵

Moruš, tak to teda netuším, co se děje, když se držíš a výsledek takový 😝
Každopádně Moruško vydrž, nedalo mi to a zeptala jsem se manži (studovanej odborník na výživu🙂), tak prej je možný, že si tělo ukládá zásoby, na horší časy, že je omezený o to, co dostávalo předtím. A že se to srovná, jen si musí tělo na to zvyknout. Nebo může být porucha v metabolismu. A i ta se časem srovná.
A taky záleží co jíš, jaký kombinace, kolik sacharidů, bílkovin a tuků, jakou máš fyzikou zátěž, stres, jestli v noci ještě vstáváš atd.

morusa
autor
8. led 2008

Nati: Díky,seš zlatá, já vydržím, nevzdávám to, příští týden se mi k tomu konečně přidá i ten spinning. A v noci vstávám pořád hodně...
Jdu nás naházet do tabulky 😉 Ještě chybí Kaelan

sokolka
8. led 2008

holčiny tak já díky viroze chycené od mého miláčka malinkého hlásím -2kg. Takže tak 😀

aponchie
8. led 2008

ja nechapu kdyz jim treba tyden stejne a kazdy den mam jinou vahu treba rano pred wc mam 64po wcaz64,5 na konci dne nekdy65 za dva dny uz63 a porad dokola

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru