• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

12. ledna 2017 
autor
To řekněte rovnou,že ste se na mě domluvily a chtěly mě nas...t :grinning:

aponchie: my ti to tady těžko vysvětlíme, taky vážívám různě. :wink:
8. led 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruško, tak to vstávání, ti taky moc nepomáhá, páč je "vycucanej" organismus a tělo si bere to co potřebuje do zásoby a tím se brání, jinak to vysvětlit neumím :sweat_smile:
Já sice spím celou noc, teda do pěti a pak do devíti, takže já jsem zas mooooc odpočatá, ale zas sežeru co se dáááá
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sokol, gratulace největšíííí :dizzy_face: :grinning:
8. led 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natal: já doufám, že to zlomím, že ted si bude brát do zásoby a pak to začnu shazovat, doufám hodně...
8. led 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
morusa:tak promin za hloupy dotaz
8. led 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasný, protože budeš mít jinej pohyb, než jsi do teď měla :wink:
Radit by mi šlo, ale co sama se sebou, no to je problém. Kdybych dala na rady manži, tak jsem jak laňka, ale pro mě to je drastický. Miluju sladký a v tom je můj nej problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přiznám se, že jsem teď šmejdila, co si dát dobrýho, ale odolala jsem a šla si stoupnout na váhu :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Přesvědčit se, jestli jsem nelhala :grinning: :grinning: :grinning: Nelžu :pensive:
8. led 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
natalien: A co dělá přesně manžel?
aponchie: v poho, neomlouvej se.
8. led 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Baro kometko5 a aponchye jsem natom přibližně stejne
před těho 75
před poro 93
a po 84
jse už 6apul měsice po porodu a pořad se mi nedaři shodit
nachci uplně přestat jist to asi neni uplně ta nejlepši dieta ale ja mam pocit že přibiram i po vodě snažim se jist často malo a večer vubec nemate někdo nějaky zaručeny recept meně drastičtějši než nejist vubec :frowning2:
8. led 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak Morus já mám -0,4kg tak si to tam připiš :grinning: :grinning:

no konečně se mě to taky trochu začalo hejbat směrem dolů :grinning: jěště by to chtělo ale zase začít cvičit :wink:

ale už sem se dostala konečně pod kritickou hranici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kael, gratulaceeeeeeee :wink: :grinning:
8. led 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kael: Přiipsáno.

Holky, kdy je další posílání aktualizované tabulky? já ted nějak nevím, kdyžtak si řekněte.

Jo a povedlo se Vám mě nas..t pořádně :grinning: Ale jako přeju Vám to, jako fakt :grinning:
8. led 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty díky moc mám fakt radost :grinning:

Morusko to sem fákt nechtěla tě na.... neboj ono se to zase brzo otočí :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus tlustosky moje :grinning: :grinning: :grinning:
Mocinky vas chvalim, delate mi ooobr radost, pak, az zhubnete definitivne a spolecne se sejdem a budem hrat trebas na schovku, tak Morus a ja vam budem delat stromy, za ktery se schovate :grinning:
8. led 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a gratulace veliká Matyáškovi k 8 měsícům :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruško, tak já minulý týden byla nas...a víc než dost, takže vím jak ti je :sweat_smile: :grinning: Věříme, že nám to přeješ, jak jinak, musíme se podpořit :grinning: :grinning: :grinning:

Aktualizace si myslím, že by měla být ... nevím kdy :grinning: Ale byla bych pro, kdyby se aktualizovala třeba ke konci měsíce, aby se to dobře pamatovalo(?) :sweat_smile:
8. led 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Alčáku :grinning:

ty jo ty určitě jo za tebe se schováme všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kael, díky, zrovna se tu snaží po mně plazit...
8. led 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeziiis, ja hlava derava, almara stara tlusta, mozek splaskly, bricho spekateee..matyasek ma velky narozky a ja zapomenu :confused: :sweat_smile: Matyasku malinky, preju ti vsecko nejlepsiiiii, hlavne at jsi zdravy, at te maminka s tatinkem moc miluju a at jsi furt taky pekny roztomily chlapecek :dizzy_face:

Kael :grinning:
8. led 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO, hlavo děravá , už jsme si tu s Matyášem říkali ,že teta Alča s Nelušákem na nás házej bobek, ale budiž ti odpuštěno :grinning:
8. led 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
po mě se už neplazí nikdo už všichni spí včetně R :grinning: :grinning: :grinning:

Anet začala taky lozit a proto jdou asi ty kila dolů :wink: :wink: :wink: (no spíš deka) :grinning:

co skype už nějak nefakčí? :frowning2:
8. led 2008 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: Matyáškovi přejeme s Kubajzem vše nej..... :slight_smile:
8. led 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus, mam zalepeny mozek speky a sadlem, maty, promin, teda Ala je dement :sweat_smile:
8. led 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lin: díkes :dizzy_face:
Alí: abych si ted zapsala za uši, kdy má Nelinka 9 měsíců, jinak mi to dáš taky sežrat, co? :grinning:
8. led 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
morus mám na tebe spešl dotaz :grinning:

hodil by se na mě tenhle účes nebo bych vypadala jak debil? :grinning: :grinning:
http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle.aspx?id=1&number=108
8. led 2008 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kael :grinning: No já myslím ,že jako dobrý, jdi do toho. :wink:
8. led 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidím :wink:
8. led 2008 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.m:no jist prestat u me nehrozi zeru nonstop nastesti to nejde nahoru ale ani dolu a jak nekdo rika ze nejlepsi se je vazit rano po wc pac na konci dne je to jasne ze to jsi tezsi tak u me olikrat naopak a treba kdyz se vecer naperu jidlem rano jsem ok ale obracene treba tak to mam ranni nevolnosti :unamused:
9. led 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruško, přeji Matymu vše NEJ a NEj a NEJ k jeho 8měsíčninám :grinning: :grinning:
Včera jsem tu nebyla, tak jsem to zaspala .... :pensive:
9. led 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie : no kolikrat už jsem to zkoušela že jsem nejedla nebo jen zeleninu jenže pořad se to snad vydržet neda a jak se pak najiš ani se nemusiš nacpat tak to je okamžitě nahoře jo ja se važim rano
9. led 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimi: Matyáš ti děkuje :dizzy_face:
9. led 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moruško: Zuzina mu posílá strašně oslintanou, ale sladkou pusu ... :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
9. led 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek