• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

12. ledna 2017 
Jinak holky ... dnes jsem byla od Vánoc na BF, tedy v úterý na BS, ale to čtvrteční cvíčo je hustší .... :sweat_smile: normálně jsem myslela že umřu ... mžitky před očima, špatně od žaludku ... :confused: nevím co to se mnou je :pensive: V neděli jdeme ještě s manželem na squosh .. tam budu lítak jako idiot neb on je profi, tak mi to bude vysvětlovat .... :sweat_smile: No a to by v tom byl čert, abych po tomto náročném týdnu neschodila alespoň 1 kg!!!! :dizzy_face: No huvídíme v úterok :sunglasses:
10. led 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jelikož chodíme se Zuzinou plavat, tak bych taky něco dolů mohla dát neee? :grinning: :grinning: ... se řiká jak je voda báječná a já tam proudím ze strany na stranu ... :sweat_smile: :grinning: :wink:
10. led 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co bych tak ještě napsala .... AMEN
10. led 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat k tomuto tématu, jsem půl roku po porodu a před těhotenstvím jsem měla ploché břicho, teď jsem na svojí váze jako před těho, ale mám bříško vypouklé, cvičím a nic, nemáte nějaké zkušenosti? Už mi to zůstane nebo je půlrok krátká doba, děkuji moc!!!
10. led 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: ty seš borec největší, smekám před tebou...
maddla: HOlt asi budeš muset na tom bříšku zamakat, z osobní zkušenosti hodně zabírá kalanetika :wink:
A jinak, milé dámy, s jídlem se furt držím a výsledek je + 1 kg nahoře dnes, takže jedení po třech hodinách malé porce asi brzo zavrhnu...
11. led 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já shodila po Vánocích jen 2kg. :frowning2: Už se těším na jaro.............to vysedávání doma je k ničemu. :rolling_eyes:
11. led 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky moje špekatý :dizzy_face:
zdraví Vás buřt :sweat_smile:

Tak sqosh se asi nakonec nekoná neb není kurt, tedy je jen jeden a na něm se hraje :confused: :pensive: Tak příště, alespoň se mám na co vymllouvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No neva, ale jak jsem včera psala že to bylo hustý .... tak ráno jsem nemohla ani vylézt z postele ... :unamused: no nechápu co to jako je?? Teď jsem se vrátila ze cvičení se Zuzankou a tam se pohybovala jak idiot ... naštěstí si asi všechny maminky myslely že takhle se pohybuju normálně, takže se nad tím nikdo nepozastavoval ..... :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Zítra nejsem na příjmu páč si užívám na dědině .. jakože sněhu až po uši, kočka a pes, sousedovic oři a králíci ... prostě pohoda venkova :sunglasses: Vracím se až večer a to už sem nejspíš nepolezu .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak zatím hubněte, ale i odpočívejte, udělejte si nějakou tu radost a dávejte na sebe pozor :wink:
11. led 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karot, to se poddá ... vždyť ty jsi hubla jedna báseň :wink:
Maddla - jo holka, břicho je věčný boj .. taky jsem měla placku a teď jsem pořád jako ve třetím měsíci těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Moruško - to už je panika ... já ty špeky a tuky a hnusy nehci a raději umřu únavou a vyčerpáním, než aby mi praskla pumpa z tuku ... :grinning: :grinning: ale nic není tak horký jak se zdá :confused: neboj!!!! budeme zase slim :sweat_smile: někdy :confounded:
11. led 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek tlusťošky,

hlásím, že jsem mezi živýma :grinning: . jinak jak jsem začala jíst tak to jde zase nahoru. To jsem v úterý zvědavá jak si mě bude váha vážit. :grinning:
12. led 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky, jsem out ... squosh mě dodělal ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Po čtvrtečním BS jsem se nemohla hýbat a dnes jsem si zrasila ruku ... mám ortézu :sweat_smile: hmm sportem k invaliditě, su zvědavá zda alespoň kila zmizela .... :grinning: :grinning:
13. led 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi já to říkám pořád. Nejlepší je pasivní sport, tím nic nezkazíš :grinning: :grinning:
13. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi ty vole neblni krasna jses i s kilickama :dizzy_face:
sokolko ja taky papam a vaze se zatim vyhybam, v utery asi poleti z okna, dnes jsem totiz objevila uplne bozi oplatky, holky ale ty jsou, takze ja budu v tabulce asi nejdyl :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oplatky jo? :grinning: to bych si taky dala :grinning:
13. led 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: sokoliku uz nejsou :grinning:
Ja asi kaslu na hubnuti, dnes jsem cetla clanek, ze k hubnuti je potreba kvalitni spanek :frowning2: no a ja kojim v noci co hodinu nekdy co dve :frowning2: :frowning2: :cry: , takze budu tlusta :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzhledem k tomu, ze Kevan nechce nic jineho nez moje mlicko, tak budu kojit tak jeste 5 let, to budu teda pekna masina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ANDDY, jéé, tak to na tom budeme stejně, já taky kojím v noci často, a kvalitní spánek už jsem dlouho nezažila! :angry: Moc jsi mě rozesmála, neboj oni se jednou toho cecíku pustí a pak nám ta váha snad půjde dolů. :grinning:
15. led 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím plus 0,9 kg. No jo jak jsem říkala, začnu jíst a půjde to nahoru :angry:
15. led 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sem myslela že se poseru .... lítám jako debil, ruku namoženou, zadek out a dneska na váze +0,9 :angry: no prý to je tím že jsem dostala MS, ale já si myslím že za to může zákusek který jsem sežrala večer před vážením neb mi ho přinesla návštěva a nedalo se odmítnout .. :sweat_smile: A já kráva si myslela že po tak aktivním týdnu budu twigi :rolling_eyes: no blbka prostě jsem a k tomu tlustá :pensive:
15. led 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím palce alespoň Vám ostatním ať jdou kila směrem dolů :wink:
Sokol, jsme na tom lautr stejně ... ale k tomu negratuluji :confused:
15. led 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, normalne sem se sem dostala az po dvou dnech :angry: mi to hlasi ze stranka neexistuje :angry:
Jinak hlasim -0,1kg. Ne ne negratulovat bo sem nasrana uz se zase dva mesice drzim na stejne vaze. Ja chci zhubnout :cry: :cry: :cry: moc moc moc
Mimi ty vole to ti rostou svaly :grinning: :grinning: :grinning: a ty vazi hoooodne :zipper_mouth:
15. led 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já hlásím, že mám též 0,9kg nahoře a já to nechápu už teda vůbec, hlídám se, nežeru sladký, piju....

Už chybí jen Natali a Kael. Elucinka se neukázala, ani nepamatuju, tak ji asi z tabulky už vymažu nebo co?
15. led 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ty naše váhy se nějak na nás domluvili nebo co. :grinning:
15. led 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já hlásím -0,4kg :dizzy_face:
Teda holky, asi budete muset vyměnit váhy :grinning: To přece není možnýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anndy, to budeš mít ten pidi úbytek po těch maxi výborných sušenkách, co??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalien :grinning: ja jsem si sundala i podprdu u toho vazeni :grinning: :grinning: prece jenom je to maxi velikost tak je tam hodne materialu a taky ty vlozky v ni jsou tezky :grinning: :grinning: :grinning:
Ja to fakt nechapu, proc jako nam to nejde????? :angry: proc jako zrovna nam? :angry: :angry: :angry:
Chtela jsem vyzkouset znovu metodu jist co tri hodiny, ale ja uz jsem ji jednou zkousela a zrala jsem i v noci protoze jsem mela hlad. Jo a prej se to musi hooodne pocitat a kombinovat :unamused:
Hele holky, vzdyt my jsme krasny i spekaty.... :dizzy_face: :dizzy_face: :pensive:
15. led 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anddy: já tu metodu jídla po třech hodinách malé porce vyzkoušela a výsledek ja kilo a půl nahoře a v noci sem fakt nežrala..
15. led 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
morus: ja jsem pri ni taky pribrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar opuchliny :grinning:
15. led 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
opuchlino ,alou do pelechu, je ti špatně :grinning:
15. led 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
otrese mozku, ja asi nedojdu do postele :grinning:
15. led 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když můžeš psát, můžeš i chodit, to je dokázaný,tak alou... :grinning: