• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
Ahojky lidičky,i já bych Vám povyprávěla o mé porodní váze. :frowning2: Já a mých 32kg!!! 6kilo před těhotenstvím a zbytek za 9měsíců no není to krásné :frowning2: V porodnici jsem nechala celá 4kila!!!!!!! Myslím, že jednoznačně vedu.Doma jen 3kila a pozor teď se držte, stihla jsem si je nadělit k Vánocům :sweat_smile: Plně kojím a už cvičím a zatím nic. Jsou nám skoro 3měsíce a jsme úžasný!!!!! :slight_smile: :wink: Opravdu Vám závidíma a také Vám to moc přeji já začínám mít pěknou depku,protože při svých 164cm vážím 94kg!!!! :confounded: :confounded:
16. led 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petto, tak těch 32kg mi jsou taky blízké :pensive: Já je stihla nabrat za 37tt, takže vím o čem píšeš. Dolů mi chybí ještě půlka, ale věř, že jsem ráda za každé deko kterého se zbavím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. led 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě 10....snad to půjde (dnes 3 km procházka rychlým tempem s dítětem v šátku....no to by bylo abych nezhubla :grinning: )
16. led 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalien, tak to ti věřím. Já už se nemůžu podívat na sebe do zrcadla a když vídím ty štíhlé maminky :cry: tak se docela hodně stydím, ale na druhou stranu mám neuvěřitelně hodné a zdravé mimi :slight_smile: :wink: ja mám jet v červnu do Itálie, tak si to dovedeš asi představit jáké je trauma představit se, jak vylezu na pláž v plavkách!!! Budou mne tahat zpátkydo moře :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak já mám furt mínus :grinning: :grinning: :grinning: jupí jupí jupí a to -0,3kg sice nic moc ale jde to konečně trochu dolů :wink: :wink: :wink:

ještě takovejch 9 a budu relativně spokojená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zdravím a hubnutí 3 krát zdar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2008 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny :dizzy_face:
žeru a žeru a žeru a řikám si že se na to nevyseru, ale je to silnější .... :confused: :sweat_smile:
Dneska mám za sebou BS, ale bez posilování rukou neb mám ortézu na paži a kliky by mi nešly .. :grinning:
Petta08, napsala jsi to vtipně, ale neboj držím palce a chce to trpělivost, poddá se to :wink:
Byyz - můj oblíbený spisovatel a nejoblíbenější kniha .. myslím to co máš v pase :dizzy_face: :wink: a je to tak
17. led 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska mi výjimečně jde kůň, jinak je to na palici :angry:
Jo a v neděli mám jít s tou ortézou na squosh, ale já půjdu i kdybych měla zdechnout .. dneska jsem viděla svojí hroší prdel ve výloze a holky, hnus fialovej!!!!! Zakázala bych si vylejzat ven, aby ostatní spoluobčani netrpěli pohledem na mě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..tak já už jsem konečně na svých 49..ale to břicho je k zblití...visí mi tam kůže...a když jsem na boku...tak se mi opírá o postel..bléééé :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. led 2008 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Siss, zdravím :dizzy_face:
17. led 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminak: čauuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2008 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho jsem Tě tu neviděla :sweat_smile: ale je mi to jasný :grinning:
Co Péťa?? Raubíř
17. led 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji k váze :sunglasses: jsi dobrá
17. led 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminak: jsem byla nemocná a už není moc čas :wink: Peta dobrý..prdy už skoro přešly...je hodnej :wink:
17. led 2008 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn, já v noci nespala, ale za to máme třetí zub :wink:
17. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím letět, tak páááááááááááááááááááááááááááááááááááá a pusu cvrčkovi :zipper_mouth:
17. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimi: Nekecej ,že taky miluješ Malého prince? Já ho žeru :wink:
17. led 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Siss: Takže máš všechno dole?

Holky, mně to jde směrem hore, já to nechápu...
17. led 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, byla jsem na horách, tak se omlouvám, že jsem nepsala jak bylo na kurzu STOB Obezitě.
Není to o dietě, ale o úpravě jídelníčku. Dostaly jsme všechny brožůrky s energetickou hodnoutou potravin, kde je uvedeno kolik má každá potravina kcal a kj a podle toho nakupuji. Musím, podotýkám, musím jíst 5x denně, v rozmezí 2 - 3 hodiny po malých porcích, tak abych se dostala na 6 000 kj za den. Toto je prý číslo na hubnutí. Když jsem si spočítám, kolik jsem toho jedla předtím, tak to bylo kolem 11 000 kj. Zatím mě to baví a i manžel se ptá kolik má co kj. Bylo to sice ze začátku na bednu, ale teď už vím, co nakoupit, abych se z toho najedla a byla zasycená. K tomu musím každé soustu 20 x požvýkat, což mi stejně nejde, vypít min. 2 l tekutin, káva se nepočítá, a minimálně 3 týdně se hýbat. Tak jsem si naordinovala 1 x aerobik, a 2 x týdně posilovnu, tak doufám, že výsledek do 3 měsíců bude znatelný, teda doufám.
Na začátku nám všechny lektorka zvážila, změřila BMI a obsah tuku - moje čísla 31 a 44%, což je brutální :confounded: , ale snad se dostanu pod číslo 30 a tuk u ženy by měl být 19 - 30 %, tak to mám teda co dělat :grinning: .
Už týden nekojím, a mám 1 kg dole, prsa se mi začínají pomalu vracet do normálu, když až se dostanu z velikosti 90 D na svoji původní velikost před otěhotněním 85 B, tak to bude asi ještě dlouhou dobu trvat.
Tak děvčata a jak jste na tom Vy s hubnutím?
18. led 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bara_d: Já to psala výš, já nastavila hned po novém roce jídlo po třech hodinách malé porce a mám kilo a půl nahoře a pořád to nechápu. S kojením ted pomalu přestávám, počítám ,že do týdne nebudu kojit už vůbec,ale pochybuju, že by kila šly dolů najednou samy od sebe.
18. led 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morusa: četla jsem si to, ale číst všechny příspěvky zpětně, to dá pěkně zabrat :slight_smile: . Já jsem taky první týden měla půl kg nahoře, ale pak už to jde. Můj největší problém je, jíst 5 x denně, neboť když si dám oběd, tak bych už celé odpoledne nic nemusela.
S tím kojením : já jsem kojila malou pouze ráno a v noci, v noci tahala, ale ráno si s prsem hrála. A když jsem odjížděla v úterý na kurz, tak jsem řekla manželovi, ať udělá malé sunar, vyzkoušíme to a hotovo. Vypila ho, ani prý nemrkla. Myslím si, že kojení 10 měsíců jí stačilo.
Známá když přestala kojit, tak měla hned 2 kg dolů.
18. led 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bara- fakt??? Mě to naopak díky kojení neuvěřitelně spaluje. Spíš mám naopak obavu, že až přestanu, tak kila vyletí. Jsem totiž typ, co se musel vždycky hlídat a cvičit,. A teď po porodu jím naprosto všechno a v množství, že žasne i můj přítel. A to že se cpu vážím 46 kg přičítám kojení...(s pohybem je to už horší, chodím jen 1 týdně plavat+denně tak 5km s kočárkem :slight_smile: /
Jenže, pravda, že každý to má jinak...Někdo hubne při kojení, někdo naopak, někdo vůbec...to se nedá říct.. :unamused: :unamused: Hlavně to vypadá, že budu kojit už jen tak 3 týdny :frowning2:
18. led 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte mi jak mam prestat kojit? Keva nechce nic jinyho nez MM a vcera jsem ho byla nechat zvazit a prej musi vic papat malo pribira :frowning2: Hlavne v noci kojim co hodinu a pul, uz jsem z toho na palici. To je taky problem, jak nespis tak nehubnes :angry: klidne mi pisnete do IP. Dikec pikec fikec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
anddy,nejlepsi je pomoc treti osoby.tudiz bud manzel nebo babicka,aspon tak to fungovalo u nas i u svagrove.ditko jak citi mamu,tak chce mliko a od ni umele nevezme.jestli se chces zeptat jak to probihalo,napis ip,ale tebe snad neco napadne.ja tuhle diskusi ctu vzdycky jen par prispevku,protoze jsem taky pripad na hubnuti,ale s dvema mrnatama nemam cas zapinat pc a kdyz,tak nahlizim jen do jine diskuse a pokud jste na hlavni liste,tak k vam.
nespani by melo napomoct hubnout,ale pokud to clovek spatne nese,tak to musi organismus dohanet jidlem a to se pak pribira.takze tam spis zalezi na psychickem rozpolozeni,nekdo hubne,nekdo pribira.ja v druhem tehu pribrala snad 23kilo,ani jsem se ke konci radsi nevazila a ted slo co tyden jedno kilo,zbyva mi osm.ale jsem prisna,kez by mi to vydrzelo,cvicim,kdyz muzu a jim zdrave a stridme.a a kdyz v noci vstavam nebo litam od jednoho ditete k druhemu,beru to z te lepsi stranky,ze aspon brzy shodim...ale ta kila spatne nesu,to jo...
18. led 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky jakto, že je tu tak mrtvolno?! Že vy všichni cvičíte a hubnete na zítřejší vážení :confused: :grinning:
21. led 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko ja ne :grinning: ja tedy neee ja jsem mela na obed ty dobry oplatky :sweat_smile: :grinning:
ja jsem se proste neudrzela a sezrala je :frowning2: :dizzy_face: :zipper_mouth:
21. led 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
morusa: tak už zas nemám..jsem přibrala zas :angry:
21. led 2008 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se bojím, hodně bojím zítřka...
21. led 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se nebojim ja proste uz budu tlusta naveky veku amen :confounded:
21. led 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže hlásím, že mám -0,8kg. Snad to vydrží. :confused: :grinning:
22. led 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, zbývá mi schodit už jen (hahaha) šest kilo :grinning:
myslela jsem jak budu držet dietu ale nemam žádnou morálku :unamused:
siss - 49 kilo??? :confused: kolik měříš? to se mi zdá strašně málo :confused: a z kolika jsi prosím tě takhle zhubla?
já zatím kojit chci protože si myslím že je to aspoň nějakej výdej energie :sunglasses:
22. led 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek