Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

petta08
16. led 2008

Ahojky lidičky,i já bych Vám povyprávěla o mé porodní váze. ☹ Já a mých 32kg!!! 6kilo před těhotenstvím a zbytek za 9měsíců no není to krásné ☹ V porodnici jsem nechala celá 4kila!!!!!!! Myslím, že jednoznačně vedu.Doma jen 3kila a pozor teď se držte, stihla jsem si je nadělit k Vánocům 😅 Plně kojím a už cvičím a zatím nic. Jsou nám skoro 3měsíce a jsme úžasný!!!!! 🙂 😉 Opravdu Vám závidíma a také Vám to moc přeji já začínám mít pěknou depku,protože při svých 164cm vážím 94kg!!!! 😖 😖

natalien
16. led 2008

Petto, tak těch 32kg mi jsou taky blízké 😔 Já je stihla nabrat za 37tt, takže vím o čem píšeš. Dolů mi chybí ještě půlka, ale věř, že jsem ráda za každé deko kterého se zbavím 😝 😉

byyz
16. led 2008

ještě 10....snad to půjde (dnes 3 km procházka rychlým tempem s dítětem v šátku....no to by bylo abych nezhubla 😀 )

petta08
16. led 2008

Natalien, tak to ti věřím. Já už se nemůžu podívat na sebe do zrcadla a když vídím ty štíhlé maminky 😢 tak se docela hodně stydím, ale na druhou stranu mám neuvěřitelně hodné a zdravé mimi 🙂 😉 ja mám jet v červnu do Itálie, tak si to dovedeš asi představit jáké je trauma představit se, jak vylezu na pláž v plavkách!!! Budou mne tahat zpátkydo moře 😀 😀 😀

kaelan
16. led 2008

nazdar 😝

tak já mám furt mínus 😀 😀 😀 jupí jupí jupí a to -0,3kg sice nic moc ale jde to konečně trochu dolů 😉 😉 😉

ještě takovejch 9 a budu relativně spokojená 😀 😀 😀 😀 😀

zdravím a hubnutí 3 krát zdar 😝

miminak
17. led 2008

Ahoj Holčiny 😵
žeru a žeru a žeru a řikám si že se na to nevyseru, ale je to silnější .... 😕 😅
Dneska mám za sebou BS, ale bez posilování rukou neb mám ortézu na paži a kliky by mi nešly .. 😀
Petta08, napsala jsi to vtipně, ale neboj držím palce a chce to trpělivost, poddá se to 😉
Byyz - můj oblíbený spisovatel a nejoblíbenější kniha .. myslím to co máš v pase 😵 😉 a je to tak

miminak
17. led 2008

Jo a dneska mi výjimečně jde kůň, jinak je to na palici 😠
Jo a v neděli mám jít s tou ortézou na squosh, ale já půjdu i kdybych měla zdechnout .. dneska jsem viděla svojí hroší prdel ve výloze a holky, hnus fialovej!!!!! Zakázala bych si vylejzat ven, aby ostatní spoluobčani netrpěli pohledem na mě 😅 😝

sisstin
17. led 2008

holky..tak já už jsem konečně na svých 49..ale to břicho je k zblití...visí mi tam kůže...a když jsem na boku...tak se mi opírá o postel..bléééé 🤐 🤐 🤐

miminak
17. led 2008

Ahoj Siss, zdravím 😵

sisstin
17. led 2008

miminak: čauuu 😝

miminak
17. led 2008

Dlouho jsem Tě tu neviděla 😅 ale je mi to jasný 😀
Co Péťa?? Raubíř

miminak
17. led 2008

Gratuluji k váze 😎 jsi dobrá

sisstin
17. led 2008

miminak: jsem byla nemocná a už není moc čas 😉 Peta dobrý..prdy už skoro přešly...je hodnej 😉

miminak
17. led 2008

To je fajn, já v noci nespala, ale za to máme třetí zub 😉

miminak
17. led 2008

Musím letět, tak páááááááááááááááááááááááááááááááááááá a pusu cvrčkovi 🤐

morusa
autor
17. led 2008

Mimi: Nekecej ,že taky miluješ Malého prince? Já ho žeru 😉

morusa
autor
17. led 2008

Siss: Takže máš všechno dole?

Holky, mně to jde směrem hore, já to nechápu...

bara_d
18. led 2008

Ahoj děvčata, byla jsem na horách, tak se omlouvám, že jsem nepsala jak bylo na kurzu STOB Obezitě.
Není to o dietě, ale o úpravě jídelníčku. Dostaly jsme všechny brožůrky s energetickou hodnoutou potravin, kde je uvedeno kolik má každá potravina kcal a kj a podle toho nakupuji. Musím, podotýkám, musím jíst 5x denně, v rozmezí 2 - 3 hodiny po malých porcích, tak abych se dostala na 6 000 kj za den. Toto je prý číslo na hubnutí. Když jsem si spočítám, kolik jsem toho jedla předtím, tak to bylo kolem 11 000 kj. Zatím mě to baví a i manžel se ptá kolik má co kj. Bylo to sice ze začátku na bednu, ale teď už vím, co nakoupit, abych se z toho najedla a byla zasycená. K tomu musím každé soustu 20 x požvýkat, což mi stejně nejde, vypít min. 2 l tekutin, káva se nepočítá, a minimálně 3 týdně se hýbat. Tak jsem si naordinovala 1 x aerobik, a 2 x týdně posilovnu, tak doufám, že výsledek do 3 měsíců bude znatelný, teda doufám.
Na začátku nám všechny lektorka zvážila, změřila BMI a obsah tuku - moje čísla 31 a 44%, což je brutální 😖 , ale snad se dostanu pod číslo 30 a tuk u ženy by měl být 19 - 30 %, tak to mám teda co dělat 😀 .
Už týden nekojím, a mám 1 kg dole, prsa se mi začínají pomalu vracet do normálu, když až se dostanu z velikosti 90 D na svoji původní velikost před otěhotněním 85 B, tak to bude asi ještě dlouhou dobu trvat.
Tak děvčata a jak jste na tom Vy s hubnutím?

morusa
autor
18. led 2008

bara_d: Já to psala výš, já nastavila hned po novém roce jídlo po třech hodinách malé porce a mám kilo a půl nahoře a pořád to nechápu. S kojením ted pomalu přestávám, počítám ,že do týdne nebudu kojit už vůbec,ale pochybuju, že by kila šly dolů najednou samy od sebe.

bara_d
18. led 2008

Morusa: četla jsem si to, ale číst všechny příspěvky zpětně, to dá pěkně zabrat 🙂 . Já jsem taky první týden měla půl kg nahoře, ale pak už to jde. Můj největší problém je, jíst 5 x denně, neboť když si dám oběd, tak bych už celé odpoledne nic nemusela.
S tím kojením : já jsem kojila malou pouze ráno a v noci, v noci tahala, ale ráno si s prsem hrála. A když jsem odjížděla v úterý na kurz, tak jsem řekla manželovi, ať udělá malé sunar, vyzkoušíme to a hotovo. Vypila ho, ani prý nemrkla. Myslím si, že kojení 10 měsíců jí stačilo.
Známá když přestala kojit, tak měla hned 2 kg dolů.

kalo
18. led 2008

bara- fakt??? Mě to naopak díky kojení neuvěřitelně spaluje. Spíš mám naopak obavu, že až přestanu, tak kila vyletí. Jsem totiž typ, co se musel vždycky hlídat a cvičit,. A teď po porodu jím naprosto všechno a v množství, že žasne i můj přítel. A to že se cpu vážím 46 kg přičítám kojení...(s pohybem je to už horší, chodím jen 1 týdně plavat+denně tak 5km s kočárkem 🙂 /
Jenže, pravda, že každý to má jinak...Někdo hubne při kojení, někdo naopak, někdo vůbec...to se nedá říct.. 😒 😒 Hlavně to vypadá, že budu kojit už jen tak 3 týdny ☹

anddy
18. led 2008

holky poradte mi jak mam prestat kojit? Keva nechce nic jinyho nez MM a vcera jsem ho byla nechat zvazit a prej musi vic papat malo pribira ☹ Hlavne v noci kojim co hodinu a pul, uz jsem z toho na palici. To je taky problem, jak nespis tak nehubnes 😠 klidne mi pisnete do IP. Dikec pikec fikec 😀 😝

verusky
18. led 2008

anddy,nejlepsi je pomoc treti osoby.tudiz bud manzel nebo babicka,aspon tak to fungovalo u nas i u svagrove.ditko jak citi mamu,tak chce mliko a od ni umele nevezme.jestli se chces zeptat jak to probihalo,napis ip,ale tebe snad neco napadne.ja tuhle diskusi ctu vzdycky jen par prispevku,protoze jsem taky pripad na hubnuti,ale s dvema mrnatama nemam cas zapinat pc a kdyz,tak nahlizim jen do jine diskuse a pokud jste na hlavni liste,tak k vam.
nespani by melo napomoct hubnout,ale pokud to clovek spatne nese,tak to musi organismus dohanet jidlem a to se pak pribira.takze tam spis zalezi na psychickem rozpolozeni,nekdo hubne,nekdo pribira.ja v druhem tehu pribrala snad 23kilo,ani jsem se ke konci radsi nevazila a ted slo co tyden jedno kilo,zbyva mi osm.ale jsem prisna,kez by mi to vydrzelo,cvicim,kdyz muzu a jim zdrave a stridme.a a kdyz v noci vstavam nebo litam od jednoho ditete k druhemu,beru to z te lepsi stranky,ze aspon brzy shodim...ale ta kila spatne nesu,to jo...

sokolka
21. led 2008

No holky jakto, že je tu tak mrtvolno?! Že vy všichni cvičíte a hubnete na zítřejší vážení 😕 😀

anddy
21. led 2008

sokolko ja ne 😀 ja tedy neee ja jsem mela na obed ty dobry oplatky 😅 😀
ja jsem se proste neudrzela a sezrala je ☹ 😵 🤐

sisstin
21. led 2008

morusa: tak už zas nemám..jsem přibrala zas 😠

morusa
autor
21. led 2008

Já se bojím, hodně bojím zítřka...

anddy
21. led 2008

ja se nebojim ja proste uz budu tlusta naveky veku amen 😖

sokolka
22. led 2008

Takže hlásím, že mám -0,8kg. Snad to vydrží. 😕 😀

mejviz
22. led 2008

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, zbývá mi schodit už jen (hahaha) šest kilo 😀
myslela jsem jak budu držet dietu ale nemam žádnou morálku 😒
siss - 49 kilo??? 😕 kolik měříš? to se mi zdá strašně málo 😕 a z kolika jsi prosím tě takhle zhubla?
já zatím kojit chci protože si myslím že je to aspoň nějakej výdej energie 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru