• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
holky je to sice mimo misu ale budete porizovat svym drobkum piskoviste? :slight_smile: myslite, ze si budou v roce uz hrat? :pensive:
5. únor 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
anddy, budeme vyrábět pískoviště, ale máme taky krapet čas :sweat_smile:
5. únor 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy já už ho u tchýně mám :dizzy_face: ale domů do obýváku ho tedy dávat nebudu :grinning: :grinning:
Žeru zeleninový salát :pensive:
5. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím, zase mezi posledními :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Váha stávkuje, drží se, ale věřím, že mi to příští týden rozsekne. Žeru na co příjdu, Nelluš měla svátek, tak jsem musela ochutnat, co jsem ji vytvořila :dizzy_face: A bohužel jsem zjistila, že sladké mi dělá dobře... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chutě uspokojuju stále...

Takže hlásím, váha stejná (no aspoň že to) :pensive:
5. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, dobrou chuť :pensive:
5. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem snaživým děvčatům:slight_smile:Ráda bych se k vám připojila s hubnutím, ale bohužel tak nějak jsem nikdy hubnout nemusela, takže vlastně ani nevím jak na to....nechtěly byste napsat, podle jakých diet hubnete?že bych se inspirovala a přidala?sem bezradná...bojím se jojo efektu
5. únor 2008 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ahooj nabrala jsem 19kg a jsem 2roky po porodu ještě mi zvývají-cca 4kg nejde nejde ale moc mi pomohl Herbalife čistící čajík.......... :wink: cca 10kg sním....
5. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslíš že jako ten čajík měl vlvi na to zhubnutí? :astonished:
5. únor 2008 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vliv:slight_smile:
5. únor 2008 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy mi taky pískoviště neřešíme. Stejně jako u mimi to v bytě jaksi nejde :sweat_smile: :confused:
5. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se k vam pridat ? nechodim na kone nijak casto, ale vase tydenni vazeni zvladnu. Jsem 2 mesice od porodu, plne kojim, takze o diete zatim neni rec, jenom bych se potrebovala drzet a nejist to sladke a tak. Po porodu mi zbylo 7 kilo z 20ti
5. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm my teda mame zahradku u domecku ale Kevula vsechno zere(jako maminka) :grinning: tak nevim, nevim.... :sweat_smile:
5. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak právě hřešim. K snídani si dávám ještě teplý škvarkový chleba :sweat_smile:
6. únor 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokolko mnnaaaam, ja jsem si dala prave oplatky na depku, psala mi kamoska, ze uz je na sve vaze ja chci takyyyyyyy :frowning2: :cry:
6. únor 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žeru jak protržená ... mám MS :pensive: tak takhle asi nezhubnu žeeeeeeeeeeeee :confused:
Jinak děfffčat o víkendu nebudu na příjmu tak se ozvu až v pondělí ... nejspíš :sweat_smile:
Do té doby hodně zdaru při odtučňovacích kůrách a hodná dítka :dizzy_face:
7. únor 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dnes jsem zase po dlouhéééé době stoupla na tu ohavnou věc, které se říká váha a mám zase kilčo dole, takže mi zbývají ještě 3 a budu na své výchozí před těhu, ale určitě bych chtěla ještě další kilča dolů :wink:
7. únor 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji Andílku :wink: buď ráda, my pachťící se víme o čem mluvíme :confounded:
7. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem své váhy před těhu dosáhla do 14 dnů po porodu!!!! Bohužel jsem tak nechutný prase (jinak se to říct nedá), že sladký jím na tuny a teď na váhu radši nelezu. Ta čokoláda je fakt droga. Ach jo, jak s ní skončit?
7. únor 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ulicnice toho se nezbavíš. Možná kdyby si šla ne detox :confused: :grinning: , ale ani tomu nevěřim. Vím o čem mluvím. :sweat_smile:
8. únor 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus hubnoucí maminy, tak já jsem přestala kojit a jsem v pr.... ztloustla jsem za týden o 3 kg.. takže od původní vády mám opět +7kg... jsem ale tak rozežraná, že nevím jak to zhubnu... no budu asi do konce života chodit v teplákách, páč je mi vše malý
10. únor 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko nestraš :confused: já ještě kojim tak jsem zvědavá jak to bude vypadat až přestanu :pensive:
10. únor 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prááávě!!! Taky zatím hřeším na tom, že kojím, tak vůbec nepřibírám, i když se cpu a vyžírám jak nikdy před tím /ani v těhotenství jsem tak nejedla/ A s tím mým kojením je to taky na spadnutí /2xdenně a jen tak aby se neřeklo/....tak KACKO79!!! tos mě teda vůbec nepotěšila!!!! Jestli to půjde takhle nahoru :angry: :angry: :angry:
10. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mam 15 dole :grinning:
ale jeste zbyva 10 tehotenskych a 10 zaloznich
chacha
10. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko79 neblbni, ja prestala kojit a chci zhubnout neee pribrat :astonished:
10. únor 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau :grinning:

tak dnes první to už sem teda dlouho nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže Morus písni mi tam zase ubýtek ale jenom -0,2kg. :unamused: :unamused: :unamused:

ale nestěžuju si pořád to jde dolů už jenom 6 a jsem na předtěhu váze ale chtěla bych jěště tak o 2-3 mín takže se furt motám kolem těch 8-9 kg :angry: :angry: :angry: :angry:

to už nemůžu nikdy shodit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

tak držím palce všem ostatním :grinning: :grinning: :grinning:

Anetka už skoro chodí a když nechodí tak jenom pořád leze a stojí a to je strečink jak pro ni tak pro mě :grinning:
Má už 6 zubů a 8,9 kg.Spaní dobrý ale začala vstávat nějak moc bruo a to už kolem 7 h. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pá a myslím na vás :grinning:
12. únor 2008 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvenky moje hubnoucí, :grinning:

já mám minus 0,5 kg, aspoň něco lepší než drátem do oka :grinning: :grinning:

Kael gratulace. Anetka je šikulka, nato že byla dlouhou "svázaná" tak se teda rozjela pěkně. :wink: . Kubík je teď na tom stejně. Noci hrozný, ale mohlo by být ještě hůř. :confused: A jinak z něj začíná být pěknej vztekloun. to si ještě užijeme.

Držím všem hubnoucím palečky ať to jde dolů..... :slight_smile:
12. únor 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

zaznamenáno.Já mám minus 0,6 kg,takže předpokládám, že příští týden to budu mít zase plus ,takhle mi to nahoru a dolů skáče už několik týdnů :unamused:
12. únor 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
morus: nebudes mit plus to uz se projevuje tvoje vule a pile :grinning: GRATULUJU
dale gratuluju kaelan i sokolce :dizzy_face:
ja mam opet stejnou vahu :frowning2: rano jsem z toho byla rozhozena, tak jsem si rekla DOST!!!!
Sla jsem do mesta koupila jsem si supracky jeansy a bozi mikinu :sweat_smile: jako tak jsem tlusta no a co?
A taky jsem si dala na terasce kaficko se slehackou a k tomu muffinku a cokoladovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je mi hrozne fajn :dizzy_face:
My tady mame jaro je17 stupnu, tak mam dobrou naladu horsi to bude az zacne prset to bude depka :grinning: :grinning:
12. únor 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holčinky, tak aby to nebylo tak nudný .. já hlásím plus +0,3 g .. nevím zda to je zase tou MS ale je to vopruz :confounded: Všem gratuluji :wink: a zbytku držím palečky :dizzy_face:
Dnes mám debilní den a pocity na pikaču ... :frowning2:
12. únor 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu po dlooouhatánský době, asi po měsíci, možná 5 týdnech....za tu dobu jsem stihla být s malým ve špitále se zánětem ledviny, to mě "stálo" 3,5 živý váhy a teď jsem měla hnisavou angínu, takže další 2 kg. Takže mám 68, což už je jen o 3 kg víc, než před těhu :slight_smile: ale nerváky a nemoce jakožto odtučňovací kůru fakt nedoporučuju :confounded:
12. únor 2008 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek