Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

morusa
autor
3. bře 2008

natalia: A nejíš nějak moc třeba při tom kojení? že by to to tělo nestačilo spotřebovávat, a proto možná takhle přibíráš. Ale zase na druhou stranu, dokud kojíš ,tak těžko můžeš nějak omezovat jídlo, to chce pak jedině pohyb. Jina my tady žádnou ,, zaručenou dietu´´ nedržíme, já cvičím a dodržuju ted jídlo pětkrát denně malé porce, tak čekám na výsledky. 😵

natalia3
3. bře 2008

Ahoj, no ani se mi nezda, ze bych jedla nejak moc. Ale spis mam trosku problem s cokoladou, du obcas proste musim. Dneska jsem taky zacala cvicit, tak jsem zvedava jak dlouho to vydrzim...zase se nekdy ozvu jak jsem na tom. Jinak vsem holkam preju hodne zhozenych kil. paa Nat

sokolka
4. bře 2008

Tak se hlásím. Dnes jsem nastejno. 😔

natalien
4. bře 2008

Ahojky,
tak já dnes opět zapoměla a docela vydatně a s chutí jsem se nasnídala 😀 Tak hlásím po snídani mám stále stejně, nějak se mi zasekla váha, jak digi, tak moje 😝

anddy
4. bře 2008

ahoj koceny, tak u me zas a opet stejna vaha ☹ to je fakt v prd..... 😠 ted tady 14 dni nebudu tak jsem zvedava potom 😕

kaelan
4. bře 2008

kočky jdu vás zase trochu na..... 😀 😀 😀 😀

mám -1,1kg jupí 😀 😀 😀 😀

anddy nedělám nic lítá

kaelan
4. bře 2008

kočky jdu vás zase trochu na..... 😀 😀 😀 😀

mám -1,1kg jupí 😀 😀 😀 😀

anddy nedělám nic lítám ted za Anošem a měla jsem 14 dní nervy úplně v pr.... 😢 😢 😢 😢 ale ne z ní z něčeho jinýho 😝 ale už je to snad ok tak zase začnu kynout 😀 😀 😀 😀

tak pá 🙂

elucinka
4. bře 2008

Ahoj holky, tak mě z těch všech "radostí" s nemocným Adamem a z hnisavý angíny, ze který jsem se 10 dní lízala, zbyly už jen 2 kg do původní váhy 🙂 A koupila jsem si super stepper - vřele doporučuju!!!! 😉 stačí 15 minut denně a už je to znát - zadek, stehna z vnitřní i vnější strany, bříško. Fakt bomba 🙂

morusa
autor
4. bře 2008

Ahojte,

koukám ,že jste všechny fakt šikulky, velká gratulace, jdu nás naházet do tabulky. Jo, nechcete si ji teda vzít někdo na starosti a vylepšit? 😀 Jinak mně se váha ted po dvou měsících taky pohla a to o mínus 1,6kg 😉

A jinak průběžné výsledky a kila, které ještě zbývají do cíle:

1. elucinka - 2 kg
2. miminak - 6.3kg
3. kaelan - 7,9 kg¨
4. sokolka - 3.5 kg
5. natalien - 16,7kg
6. Anddy - 6,8 kg
7. morusa - 10 kg

anddy
4. bře 2008

Holky velka gratulace vsem 😵 ja tady asi fakt zustanu sama 😢

anddy
4. bře 2008

Morus me zbyva 8 kg ☹

morusa
autor
4. bře 2008

anddy: tak jsem to nějak blbě počítala, mi do toho ťukl asi občas i matyáš, to budou další reklamace 😝

kattyn
4. bře 2008

tak se dívám, že nejsem sama, kdo hubne pomale😀
já nabrala skoro 25kg ☹ dole mám jen 12 kg ...
kdybych zhubla aspon 10 kg, byla bych ráda..
jenže kojím a nechci hubnout drasticky..
ale jde to pomale, přijde mi,že to teď stojí na tom stejném ...
ale všichni říkají že hubnu furt,že by se mi ty špeky stěhovali ???😀

anddy
4. bře 2008

morus neva ja bych ten tvuj propocet brala radsi nez ten muj 😕

miminak
6. bře 2008

Zdar ženy 😵

nemohu nahlásit váhu a asi dlouho nebudu moci neb váha půjde na reklamaci a to je 30 dní .... 🙄 su nasratá, ale nenadělám nic 😔
Jinak tedy držím palce všem hubnichtivým 😉

miminak
6. bře 2008

Dnes jsem ani nebyla cvičit neb jsem včera zajela na pravidelnou kontrolu k zubaři a ejhle ... zubánek byl nějakej špatnej, tak se na něj Mudrák juknul a sbíječkou ho trochu poladil a tak mě teď bolí huba .... 😝 ale je to lepší než včera, když jsem od něj jela a viděla všechny svatý .... a že jich bylo 😅

miminak
11. bře 2008

Jako ženy, Vám se snad taky rozbila váha .... ? 😕
Že tady nikdo nic nehlásí ..... 😅

sokolka
11. bře 2008

Mimi taky koukám. Já dneska neměla čas se hlásit malej je nemocnej, psala jsem na dubňátkách. 😔

jinak váha beze změn 😝

natalien
11. bře 2008

Ahoj holky,
u mě taky beze změn, už mě to vážně neba, ať jím, či nejím, prostě váha stojí a nehejbe se 😕 😅

Sokol, ať jste brzy OK, je to mrzutý, když jsou prdísci marodi. Držte se 😔

Pa pa a hubnutí zdar 😎 😖 😀

morusa
autor
12. bře 2008

Ahojte,

já myslela,že už jste to tady zabalily, tak jsem ani nepsala, ale jsem ráda ,že ne.

Mimi, kdy budeš mít váhu spravenou? tam pak vlezeš a zjistíš, že není potřeba více hubnout 😉 Chodíš pořád cvičit?

Sokol: Držím palce, at je Kubík ok 😵

Natalien: a jak jíš celej den? Já myslela, že jím správně a co jsem se byla poradit, tak se váha trochu pohnula...

Takže já tento týden hlásím - 1,2 kg 😵 😵

dvojka
12. bře 2008

Ahojky holky-To já když jsem otěhotněla jsem měla 56 kg

na konci těhu jsem měla 65 kg a když jsem přišla z porodnice,tak jsem měla 49 kg

berruska17
12. bře 2008

Ahojky holky. Všechny Vás moc zdravím. Jsem ráda, že nejsem sama, co má problémy s hubnutím po porodu. ☹ Je mi 32 let, loni v prosinci se mi narodilo 3 dítě-holčička. Před porodem jsem vážila 52 kg teď 3 měsíce po porodu vážím 61 😝 . Mám pořád stejnou váhu a nejde s tím hnout. Plně kojím, takže diety nepřipadají v úvahu. Holt asi budu muset začit cvičit. 🙄 Já už si vůbec nepamatuju,jak rychle jsem zhubla u předchozích dvou dětí(13 a 9 let), je to už hrozně dávno, tak snad se mi to podaří i teď. 🙂

vnibuja
13. bře 2008

Ahojte,
tak já přibrala 13,5 kg, z toho 8 jsem nechala v porodnici (malej vážil skoro 5 kg) no a teď čtrnáct dní po porodu mi zbývá shodit ještě 2 kilča na původní váhu. Takže naštěstí pohoda 😉 🙂

berruska17
13. bře 2008

Ahojky.Protože moje dešní ranní váha ukazovala 62,tak jsem dala na radu 😀 elucinky 😀 a koupila si stepper. Tak snad mi to pomůže už se na sebe nemůžu ani kouknout. Jsem jen ráda, že to nijak nevadí manželovi, je trpělivější, než já 😉 Jenže je fakt, že i když mě pořád utěšuje, tak si myslím, že to pořádně nechápe, protože to sám neprožívá. Tak hubnutí zdar. Napíšu Vám jak se mi steppuje 😲 😲 😲
Jo a ještě oprava mého předchozího příspěvku 52 kg jsem vážila před otěhotněním a držela si to 8 let, před porodem jsem vážila 65 kg a z porodnice jsem odcházela s váhou 60 kg, malá vážila 3180g, tak jsem asi neměla žádnou plodovou vodu nebo já nevím 🙂 🙂 🙂 Když jsem ztratila jen 5kg 😀 😝

morusa
autor
17. bře 2008

Holky, tak vám nevím, jestli má ještě smysl tabulku udržovat a hlásit, jak jsme na tom, když sem nikdo krom úterý už nezajde. 😒 Co myslíte? Mě to takhle moc nebaví teda..

sokolka
18. bře 2008

Morus já jsem tu každý den, ale když sem nikdo jiný nejde, tak je to o ničem. ☹ Nějak to tu na tom koníkovi upadá. ☹

morusa
autor
18. bře 2008

No spíš jde o to, že jsme tu dřív diskutovali, probírali to, ted když každej ( včetně mě) jen přijde a nahlásí míry ,tak je to takový o ničem, nevím no, at se vyjádří i ostatní. Jinak souhlasím s tím ,že to nějak upadá 😒 Jinak hlásím teda - 0,5 kg 😵

sokolka
18. bře 2008

Já hlásím - 1 kg. Ale to mám z těch nervů. Jinak bych se asi nehnula.

Morusko tobě ta dieta docela sedí viď?! To držíš tu Margitovu? 😕

morusa
autor
18. bře 2008

sokol: Nedržím toho Margitu, ale byla jsem se poradit u výživové poradkyně a ta mi sestavila jídelníček na tělo, tak ho dodržuju + docela dost cvičím, tak to by bylo, aby se to nehnulo.

sokolka
18. bře 2008

Tak to jo. To jsi šikula, protože já bych asi tak pevnou vůli neměla. Jsem kolikrát ráda, že si sednu a ještě cvičit. I když je fakt, že před těhu jsem cvičit chodila. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru