• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

17. března 2017 
No zatím ti stejně nezbývá nic jiného než čekat. Když kojíš tak bych diety určitě nezkoušela a nevím jestli by se ti nedělalo při cvičení špatně. Ale myslím si, že takovej bazén by nebyl špatnej
7. dub 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jelikož kojím,tak si nemůžu stěžovat,už v porodnici jsem po porodu měla míň jak před těhu a teď? jsem hubená jak lunt,všecko na mě visí a to furt baštím kokina na energii,nezastavím se chvilku tak asi proto...uvidím jak, až přestanu kojit...
10. dub 2008 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jak je? je něco nového? co kila? Nepudem zítra na váhu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím, že jsem na své předtěhu váze 52 kg, ale ještě chci tak další 4kg dolů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
14. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já radši na váhu nelezu.po prvním jsem to schodila rychle a ted se ručička na váze ani nehne .je to na prd a to nekojim tak jsem si myslela že to půjde dolů rychleji ale to jsem se asi sekla.uvidíme jak to půjde dál ale už nedoufám .chodila bych cvičit ale k tomu se nedokopu jsem ráda že si večer sednu.mám toho za celí den plný kecky.
14. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus jasně. Jdeme do toho. Akorát už si nepamatuju, kolik jsem vážila při posledním hlášení :sweat_smile: :grinning:
14. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem v těhu přibrala 15kg. Závidím těm co říkají, že v porodnici nechali 10kg, nechápu to, já tam nechala 3kg. doma jsem pak zhodila ještě 2 kg a od té doby nic. Občas cvičím, kojím, necpu se a váha se ani nehne. Tak nevím jestli se to fakt po druhém dítěti hůře shazuje.
15. dub 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přibrala 14kg, v porodce jsem nechala 10, a teď 4měs. po porordu mám pořád tak ty 3 nahoře. A ty nejdou a nejdou dolů. :angry:
15. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nabrala 23kg,v porodnici jsem nechala 8kg,teď doma šlo dolů dalších 8kg a zbývá tedy 7kg,ale vzhledem k tomu,že teď hubnu tak 1kg týdně,tak bych mohla být ve třech měsících Matouška na své původní váze.A pak ještě 9kg,které jsem nabrala od svatby.To to mám krásně vymyšlené :grinning:
15. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som pribrala v tehotenstve 21 kg (zo 64kg na 85kg), tri tyzdne po porode som bola na vahe 72kg a dnes mam 67kg, cize 18kg dolu. Nic take ako cvicenie nerobim, iba kojim, v noci moc nespim, delam dlouhe prechadzky a staram sa o domacnost. To je ale tiez celkom namahave :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sladke si taky obcas dam :wink:
Zrejme je to o tom, ako ktore telo zadrziava vodu, niektore baby naberu 30 kil ale stratia ich rychlejsie, ako tie, co nabrali 15....
15. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám dneska mínus 0,3 kg. To nic moc na to, že vážení neprobíhalo dost dlouho. Jinak nového celkem nic. Kubík je zlatíčko, už pěkně běhá a musím uznat, že mu to jde. Dneska už mu šlo i překračovat práhy v bytě. :grinning: Dlouho jsem neviděla mimi. Zuzík jí asi dává zabrat :sweat_smile: Morus co Maty? Jak v noci spinká bez koja?
15. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdeme na to ja mam minus 0,2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem přibrala v těhotenství 7kg a v porodnici jsem nechala asi 8kg, ještě pořád to jde dolu, takže mám celkem cca mínus 10kg někdy 11kg, pořád mi tam kilčo skáče :slight_smile:
16. dub 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokol: Jak už jsem psala ,co jsem přestala kojit, tak se spaní vyřešilo, bud spí celou noc a nebo se vzbudí jednou na mlíko, dneska teda trhl neuvěřitelnej rekord, šel spát v půl desátý a spal nepřetržitě do devíti do rána. :dizzy_face:
anddy: Obula jsi se do toho teda? Dodržuješ jídelníček? Cvičíš?

Jinak já hlásím ,že do své předtěhu váhy mi chybí cca 1kg, pak ještě těch 5kg a jsem nejspokojenější. :dizzy_face:
16. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem v těhu přibrala jen 8kg, 7kg jsem nechala v porodce a teď mám další 3 kila dole. U kojení to jde fakt samo. Neomezuju se v jídle, naopak miluju sladký. Nijak se nepřecpávám, ale to kojení je na hubnutí fakt zázračný. A taky je fakt, že náš milovanej Filípek je velkej nespavec, takže se kolem něj dost naběhám.. :grinning:
16. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vendy: Bud ráda ,že to tak máš. :wink: Já byla ten případ ,kterej kojením vůbec nehubl...
16. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morus taky bych si přála, aby se to spaní vyřešilo, až najedem na UM, ale myslím, že u nás to tak snadné nebude. Přece jenom je už větší a vyčůranější, než když si ty odstavovala Matyho. No jsem na to zvědavá. Jinak teda tiše závidím :pensive:
16. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar děvenky,
jsem tu jen na skok ... nějak nemám náladu ... :frowning2:

Taky jsem koukala do Ip, mám ji nějak zahlcenou .... že prý sraz nebo co??? Nastuduji to a pokusím se podat hlášení :grinning: :grinning:

Jinak mám pořád váhu v opravě, prý ji budou muset asi vyměnit celou neb je rozbitá ... no kdo by to byl řek´?? :confused: :sweat_smile: takže netuším, jak na tom jsem, ale zázraky neočekávám ... v každém případě až budu ready, písnu jsem, tak držte palce, ať mě neklepne .... :astonished:

Všem co krásně hubnou gratuluji, ani jsem to nedočítala a zbytku přeji pevné nervy a vůli .. teda estli tu všici jen nehubnete :confused: :grinning:

Novinky žádné, Zuzina roste jak z vody, huž jí bude za týden rovný rok .. je to kočička krásná a ví to, normálně se prohlíží v zrcadle a usmívá se na sebe s výrazem ... jsem to ale kost?!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je tedy hrozně paličatá, vzteklá a prosazuje si krutě svou ... ale jinak je poklad :wink:

Spešl pozdrav letí Lazence, Morušce, Anddy, Sokol ....
16. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi jsem ráda, že jsi živá a zdravá. Už jsem si říkala, kde je ti konec. Že by byla Zuzinka celá ty? :grinning: :grinning: :wink: Držte se holky. :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona je horší ... je celá já a clý můj manžel ... oni nám všichni říkali ať si to rozmyslíme ..... :grinning: :grinning:
16. dub 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
... no a my si nedali říct ... :confused:
16. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
.... tak to máme :sunglasses:
16. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee mimi zije to zuzo :grinning: :grinning: :grinning:
morus nemam vubec cas ti napsat tak se moc omlouvam :wink: jinak necvicim a jidelnicek nedodrzuju protoze jsou u nas znami a to je srumec :grinning: :grinning: :grinning: maji stejne stareho kluka jako my a je to ficak, nastesti uz si nasli bydleni tak bude trosku klidek a zase rezim, ale pohlo se to shodila jsem skoro kilo no ale porad jako mam co delat :angry: :cry:
jinak vsem gratuluju ke ztracenm kilickum :dizzy_face: :dizzy_face:
sokolko dodatecna gratulace Kubikovi k roku a Zuzince predcasna gratulace k rocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak koceny jdu chrnet neb jsem kantare!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze pac a pusu
16. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kdo chce kam pomozme mu tam :grinning:
16. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy díky moc. A pro jistotu gratulujeme zuzince už teď, kdyby se tu mimi už neukázala. Známe své lidi, že?! :grinning: :wink:
16. dub 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, zítra jí to řeknu a celý den s ní nebude k vydržení .... :grinning: :grinning:
16. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau mimi ty holka jedna usata jak jde life? :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
terrible or horrible?? :confounded:
16. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ale nevyhrozuj mas se dobre akorat to nechces priznat :sunglasses:
16. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek