Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

majkalm
30. říj 2008

určite by stačilo jednou tydne, ale doma by to chtelo taky cvičit, přes to švihadlo a nebo si koupit nejaky kvalitni steper. Ja ho doma mam a je opravdu super. Me to cvičeni začalo opravdu bavit a tak hlavne když jsem videla ty vysledky tak jsem si udelala rekvalifikačni kurs a pracovala jsem ve fitku prave s maminkama po porodu a i v tehotenstvi.

majkalm
30. říj 2008

a strie jsem mela taky hlavne na prsou, ale časem vyblednou a nejsou skoro videt 🙂

simido
30. říj 2008

no, tak doufam, ze i u me se to pohne k lepsimu, protoze takhle skoncit nechci... chjooo!!!

alishia
30. říj 2008

tak to si dobra, me to takhle nikdy nechytne.) kdyz me se nechce cvicit, ja bych se chtela probudit hubena a pevna.) ja sem typ tech zenskej , co by chteli nejaky mazaci gel nebo prasky, bez cviceni...🙂) ale to bohuzel nejde:// to fitko zkusim, ale doma se k tomu asi nedostanu. nebo dostanu, ale radsi zalehnu k netu nebo k televizi.

majkalm
30. říj 2008

že jsem dobra to se řict neda 🙂 Dominiku a Karolinu jsem mela když mi bylo 19 a 20 a s manželem jsme se rozvedli. Ja zustala ve 22 sama s detma, dodelavala jsem ješte školu tak prace žadna 😒 A ješte jsem byla rozkydla 😀 No a nechtela jsem zustat sama u rodiču na vesnici. Chtela jsem krasnyho a bohatyho chlapa, tak proto to cvičeni 😅

monik76
30. říj 2008

Holky, tak já od porodu zhubla asi 2 kg a od té doby ani deko. Poslední 2 měsíce pravidelně cvičím, jezdím na rotopedu ob den, pod 10 km nejdu, cvičím aerobic, nepřejídám se a ani kilo!!!!!!! Štve mě to, co štve, přímo s..e!! Pořád kojím, tak nevím, ale já kojením nehubnu. Uklidňuji se tím, že až přestanu kojit, třeba to půjde samo. Ale jak na potvoru, malá vesměs všechno odmítá a chce jen kojit a kojit!!!

sisstin
30. říj 2008

tak já jsem rok po porodu..a z přibraných 16kg..jsem zhubla 19 🙂 ale stálo to šílený úsilí..hodně velká střídmost v jídle..a spousta hodin ve fitku..a stejně nejsem stopro spokojená..pže to břicho prostě je horší, než před těhu..ale s tím se asi budu muset smířit 😅 cvičit chodim pořád...ale ne už 10-14htýdně...občas i tejden nejdu..v jídle se hlídam..ale samo zhřešim občas 🙂

sisstin
30. říj 2008

ted tu příspěvky od čerstva_mama: tak mně právě ta kapsa nezmizela..břicho mám propadlý..i nějakej ten sval už tam je..ale ta kůže dole visí a visí 😒 to je fakt jedině na plastiku..to se cvičením už nezlepší 😒

alishia
30. říj 2008

o jake kapse to mluvite? ja mam spis jeden velikej spek🙂 zadnou kapsu nemam.)

sisstin
30. říj 2008

alishia: taková srolovaná kůže..dole..to je prostě tím, že se v těhu vytáhne...ale pak už se nedá zpátky..sice tuk zhubneš..ale kůže zůstane..něco, jak když zhubnout fakt hodně tlustý lidi..tak jim taky pak visí kůže 😉

alishia
30. říj 2008

moni76: ja cvicila po porodu kazdy den hodinu sklapovacky, pilates, nezrala a stejne 5 mesicu po porodu (nekojim) mam jeste 5kg nahore....a jde tpo desne pomalinku:((

sisstin
30. říj 2008

alishia: 5měsíců po porodu jsem měla taky 5kg nahoře 😉 možná i víc 😉

majkalm
30. říj 2008

prave na to břiško maji v každem lepšim fitku stroj. Jste jako v pololeže rukama se držite v urovni ramenou madel a zvedate stehnama kladku na ktere mate libovolnou zatež. A opravdu veřte že břiško se da timto do puvodniho stavu. Ja to břiško mela strašny a po cvičeni mi nikdo nechtel veřit že mam deti. Chce to se i poradit v tom fitku.

sisstin
30. říj 2008

majkalm: já ti nevěřim, že to pomůže na povolenou kůži..já mám fakt břicho už vymakaný...docela svaly..ale dole mam jakoby varhánky z kůže..čili kapsu...a co vim, tak to jde odstanit jedině tim, že to prostě ufiknou..aby kůže seděla na tukový vrstvě 😕

luucia
30. říj 2008

Holky, ta kapsa je asi dost o dědičnosti 😉 já nějak extra na břicho necvičím ani se neomezuju v jídle a ždnou kapsu nemám, dokonce se mi už zase rýsujou břišáky 😉 a kila už mám zase jako předtěhu, ale docela to trvalo 😝

sisstin
30. říj 2008

no tak dědičný to mám..je to neelastická kůže, která při jakémkoliv úbytku či příbytku váhy trpí na strie...a nedává se do původního stavu 🤐

luucia
30. říj 2008

siss, ale to fakt nezměníš cvičením, žádnýma krémama,... 😖 to chce jedině ufiknout 😝

sisstin
30. říj 2008

luci: já už jsem se s tím smířila...mám to hodně dole..takže to vidí jen MP..jinak už jsem spokojená..ale sere mě to stejně 😅

luucia
30. říj 2008

siss, to je jasný, to je tvůj blbej pocit, ale vidět to není a seš kočka 😵

sisstin
30. říj 2008

luuci: tě asi miluju 😵 😅

majkalm
30. říj 2008

sisstin kdybys mela břiško vymakany tak už tam neni misto pro varhanky 🙂 Ale veřit mi nemusiš 🙂 ja chtela jen poradit . 😉

luucia
30. říj 2008

siss, jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😵 😅

sisstin
30. říj 2008

majkalm: si asi nerozumíme..to nejsou tukový varhánky..ale kožní 😉 jinak ti nějak nevěřim..to měl byt slovní obrat..ne, že nevěřim konkrétně tobě 😉 😅

majkalm
30. říj 2008

tak ješte je dobry krem od třeba od clarins na telo. a maji ho v outletu Šterboholi je tam parfumerie fann a maji tam vše skoro o 50% levnejši

sisstin
30. říj 2008

majkalm: ono je trošku rozdíl mít vytahaný bříško od pár kg navíc..a od těhu, kdy ta kůže dostává fakt na prdel... 😒 mazala jsem se fakt poctivě...jak psala Lucka, je to hodně o dědičnosti a o tý elasticitě..někdo nedělá nic..a po porodu má kůži krásně nataženou..a někdo by se moh rozkrájet..a prostě ta kůže visí... 😠 neříkám, že je to tak strašný jak po porodu, kdy mi viselo vyloženě celý břicho..fakt jak vysušenej pytlík 🤐 🤐 🤐 ale dole nějaká kůže zůstala..a myslim si, že už je to finale..a i kdybych měla 30kg i s botama..tak to tam b ude 😒

majkalm
30. říj 2008

no ale třeba je to už jen Tvuj pocit a vypadaš skvele 🙂 me se se take stale neco nelibi 😠 Meřim 162cm tak každy kg je na me videt a v praci musim chodit v kostymku a to vypadam ja partyzan 😀

sisstin
30. říj 2008

majlam: já mám 155,5cm 😝 ne..jako je to lepší..určitě..ale např. v létě jsme se byli koupat..a tam byly samý maminy,co měly naprosto rovna a hladká bříška 😠 jsem si nesundala tílko ani 😒

majkalm
30. říj 2008

škoda že nebydliš v Praze třeba bych Ti ´mohla poradit 🙂 no ale zase mi menši mame vyhodu že vypadame mlade. Me je 34 a okoli mi nehada vic jak 27. Muj manžel je o 2O let starši a často mi řika že si vedle me připada jak pedofil 🙂

sisstin
30. říj 2008

majkalm: výška souvisí s tím, jak člověk vypadá mladě? 😕 To slyšim prvně 😅 tak možná v 15mi hádali tak 12...ale ted už mi mín moc lidi nehádaj 😀

majkalm
30. říj 2008

tak to teprve přijde 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru