Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

sisstin
2. lis 2008

alishia: tak já už nehubnu..nějak mi to už nejde 😝 ale takhle to asi stačí..ted ještě víc vymakat 😝

alishia
2. lis 2008

siss: k tomu se taky snazim dopracovat.) nejdriv chci byt spokojena s vahou a pak modelovat speky.)

alishia
2. lis 2008

a proto si ted dam cokoladovej puding.)

sisstin
2. lis 2008

alishia: no já poslední dny taky žeru..v pátek brutální chlastací akce...v tom je kalorií jak svina..cvičit jsem nebyla týden 😅 ale tak nikdo není dokonalej že 😅

alishia
2. lis 2008

siss: nic se nema prehanet.) modelky z nas stejne nebudou, nespokojene budem vzdycky, tak proc si cas od casu nedoprat neco dobreho🙂 Ja ikdybych mela super postavu, tak budu nespokojena s ksichtem s vvlasama, rasama...proste porad s necim🙂

pavlina05
2. lis 2008

...jo a chodím cca 8 km vycházky s kočárkem 😉

alishia
2. lis 2008

pavlina05: to jsi dobra, mas muj obdiv, ja dneska sla s mamou a malym na prochazku, usli sme asi 3km, a ja prisla uplne znicena./ sem nejaka lina.

cerstvamama
2. lis 2008

Procházky absolvuju denně. Nevím kolik km, ale je to tak hodinka až hodinka a půl. Tak to bude asi 4-6 km, ne? Jím normálně, ale neomezuju se. Dneska mám například děsnou chuť na čokoládu, tak si uvařím čaj a dám si jí k tomu. Znáte to - dát kostičku čoko do pusy a zapít to teplým čajem a je z toho taková čokoládová rozbředlina, mňam!
Dneska mělo být polojasno, ale na nás jaksi sluníčko zapomnělo. Navíc Adélce se nějak blbě spalo, tak to bylo trochu vyčerpávající. Teď už chuděrka odpadla únavou.
Zítra jdeme po 14 dnech do vaniček, tak jsem na ní zvědavá.

Alishia
Já jsem mlíko měla, ale byl po něm hlad. Kojila jsem z jednoho prsa a z druhýho zároveň teklo mlíko proudem. Adélka polykala až to žbluňkalo, ale po jídle hned začala plakat. Pak jsme zjistili, že hlady. Mohla jsem jí kojit jak dlouho jsem chtěla a jak často jsem chtěla, ale opravdu se najedla až z lahve ☹ Vykašlala jsem se na to, dala jsem jí Nutrilon a od té doby jsme spokojená dvojka 😉

pavlina05
2. lis 2008

ali, já jsem každý den ko, ale dělám to pro Áju a také pro sebe...

cerstvamama...mňam čokoládky, to mám také každý den 😀

sokolka
7. lis 2008

Ahojky holky,

zdravím Morusku, Kael, Mimi a všechny z tý naší hubnoucí party. Tak kde je vám konec? Jakpak se máte? A co dětičky? Já jsem na tom s kilčama na štýru. Přestala jsem kojit a šlo to nahoru. Už mám 4 kilča nahoře 😠 No fuj...

lenik_25
10. lis 2008

Ahoj holky, koukám, že tu všechny shazujete po porodu. Můžu mezi vás? Danečkovi jsou 4,5 měsíce a já mám pořád nahoře 10 kg. Přibrala jsem v těhu celkově 22 kg a 12 kg shodila hned po porodu. Měla jsem nervy, tak jsem skoro nezvládala jíst a bohužel jsem i přišla o mlíčko, takže nekojím. Snažím se nejíst sladké ani pečivo, vypiju tak 2 litry vody denně a stejně se to ani kousíček nehne.

lenulin
10. lis 2008

ahojte já jsem přes těhotenství přibrala 12kg 8kg jsem nechala v porodnici no a svoji váhu jsem měla za 3měsíce,ale bříško to bylo pořád vytahané teď Už jsem 5měsíců po porodu a Mám 3kg pod váhu, kterou jsem měla a bříško no ještě tam je. vytahané, ale když používám stahovací kalhotky, tak se to hezky zpravuje.A to jím co hrdlo ráčí a sladké mi moc chutná a spíš ubírám než nabírám.Stále kojím plně.Slyšela jsem, že to kojení velmi prospívá tomu shazování kil po porodu.

radka.m.
10. lis 2008

ahoj,tak já jsem při posledním těhotenství přibrala 14kg,po 9 měsících po porodu jsem shodila asi 5-6kg a vůbec mi to nešlo dolů,ted na roce jsem přestala kojit a už mám za 14 dní dole 4kg,tak doufám,že shodím ještě ten zbytek. 😝

misa84
11. lis 2008

ahojky, tak v tehu jsem pribrala 16kg, z porodnice jsem se vratila s 8kg, dnes jsem tyden doma a mam nahore 4,5 kg, kojim a myslim, ze to pujde dolu hezky 😵

lenik_25
11. lis 2008

Lenulin, to bříško ti stahovací kalhotky stáhnou jen na tu dobu, co je máš na sobě ne? Nebo pomáhají? Já bohužel nekojím a navíc jsem po císaři, takže nevím, jestli to není tím, že mi to nejde dolů.

Radko, to je zajímavé, že hubneš, když jsi přestala kojit.

radka.m.
11. lis 2008

jo,já jsem slyšela,že pokud kojíš,tak se hubne,u mně to absolutně nefungovalo,tak jsem ráda,že to jde dolů aspon ted,jinak mně ty stahovací kalhotky taky pomohly.

cerstvamama
11. lis 2008

Holky, ja kojim tak malo, ze az prestanu tak se to asi nijak neprojevi a ani nepriberu ani nezhubnu. Co jsou to ty stahovaci kalhotky? A neni uz na ne pozde, kdyz mam 5m od porodu?

lenulin
11. lis 2008

No když ty kalhotky nosím, tak se to hezky zpravuje jde to pomalu , ale myslím, že efekt tam je.Myslím že to pomáha víc, než kdyby jsem je nenosila.Jsem taky po císaři.A ty stahovací kalhotky se dají normálně koupit v obchodě se spodním prádlem sice stojí teď nevím přesně 200 nebo 300kč ale myslím že to stojí za to.

cerstvamama
11. lis 2008

A neměla jsem začít hned po porodu? Jestli má smysl teď začínat..

lenulin
12. lis 2008

tak možná by to bylo lepší hned,ale já si myslím že ti to pomůže i ted za zkoušku nic nedáš pěkně to zpevní to bříško

alishia
12. lis 2008

tak ja ty kalhotky mam taky, ale zadny zazrak nepozoruju🙂 jen kdyz je mam na sobe, tak mi to ty speky vysune vys.) a pak mam v zadu na zadaech takovou pneumatiku🙂) jestli chapete co myslim🙂))

lenik_25
14. lis 2008

Ahojky, tak jsem posnídala vločky s jogurtem a jdu na vás mrknout.

Stahovací kalhotky nosím tak 2x-3x týdně, ne každý den. Změny na sobě moc nevidím, ale to bych je asi musela nosit denně. No nic, pádím, prcek už na mě volá, houká tady.

lenulin
14. lis 2008

No já je taky nosím už asi 3měsíce a jde to pomalu ale určitě je to lepší po porodu jsem vypadala jak kdyby jsem čekala ještě jedno.No a třeba to není kalhotkama holt se tělo vrací do starých kolejí

lenik_25
14. lis 2008

Tak já to taky zkusím, radši pomalu a něco než nic, že jo? 😀 Já jsem tedy přestala jíst pečivo, už jsem neměla ani kousek pečiva pět dní a vůbec mi to kupodivu nechybí. Já bych se potřebovala zbavit hlavně toho malého převisu nad jizvou po císaři, nějak to ale nejde.

lenulin
14. lis 2008

No tak s tím problém nemám.Třeba pomůže i trochu cvičit břišní svalstvo já to teda flákám,ale aspoň trochu.No a baštím na co mám chuť to se mi ještě nestalo,že si dám na co mám chuť a ještě ubírám na váze no, tak si letos užiju vánoce.To asi dlouho trvat nebude 😀

jitrulka
14. lis 2008

Já nabrala skoro 20 kg. A shodila jsem to do dvou měsíců, nejvíc během toho prvního. Moji dietu ale nikomu nedoporučuju, pač krom denních procházek (kdy byla malá v klidu a já taky) jsem zhubla hlavně poporodní depresí, která u mě byla pěkně dlouho. Ze stresu jsem málo jedla, ale musela jsem se zapřít abych nepřišla o mlíko. Dnes už jsem spokojená maminka a váhu mám stejnou jako před porodem. Ale nestálo to za to.

lenik_25
15. lis 2008

Jitrulko, tak poporodní depresi jsem měla taky a nikomu bych ji asi jako ty nepřála. To bylo právě to, kdy jsem z nabraných 22 kg shodila těch 12 kg. Ale pak jsem přišla o mlíčko, psychika se srovnala a STOP, dál už to nešlo. Já jsem právě ty první čtyři týdny taky skoro nic nejedla, přítel do mě cpal aspoň sýry a vařil mi pořád kuře s rýží.

cerstvamama
23. pro 2008

Ahoj holky, tak jak pokračujete? Já mám teď po 6m po porodu 2kg navíc. Přispěly k tomu asi dvě věci - už vůbec nekojím a byla jsem na operaci, kde jsem skoro 3 dny nežrala. 😀 Teď už se stravuju normálně, ale ta váha kupodivu zůstala dole. Cítím se i líp, do starých kalhot jsem se zatím nepokusila narvat. O vánocích nepřiberu, cukroví, brambůrky a takový blbiny mi nic neříkají. Tak hodně zdaru!

gedgitka.a
23. pro 2008

Ahojky já nabrala v těhulství 20kg po porodu jsem měla do 14 dní 14 dole a zbytek mě opustil do konce druhého měsíce po porodu a břicho mám zatažené asik od 3 měsíce po porodu a to, už nejsem žádná mladice 😀 😀 , takže vpoho

holly1
23. pro 2008

ahoj, no já jsem nabrala 7 kg, 5 jsem nechala v porodnici a po týdnu doma jsem byla na své váze. Teď už se radši nevážím, hádám už jsem v mínusu. Břicho jsem měla ploché už při příchodu domů. Ale postava je přece jen jiná, to je fakt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru