Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

morusa
autor
19. zář 2007

Miminak: neboj, příští rok v létě si budem navzájem gratulovat, budem totiž modééééélky 😉 😀

lucija76
19. zář 2007

Cau kocky!
Tak ja jsem taky takova expertka,co pribrala v tehu pres 30kg,kolik presne ani nevim,ale vim ze par dni po porodu jsem se zvazila a mela jsem stale 25kg nahore 😀 Takze hnus... 😝 Ted, 6 mesicu po, mi zbyva stale cca 10kg a ne a ne s nima dolu..Kojim sice o106 ale zeru taky o106 ;))

skaredka
20. zář 2007

ahojky, tak ja jsem pred tehu vazila 78kg, behem prvnich 4 mesicu jsem zhubla na 73kg. Kdyz jsem sla rodit vazila jsem 105kg 🤐 3 dny po porodu jsem mela asi 92kg. 4 tydny po porodu jsem vazila 85kg, nijak jsem necvicila, jedla jsem celkem normalne, kojila jsem, mala mela hodne velke bolesti bricha takze stresy a skoro zadny spanek. Po tech 4 tydnech se vsechno uklidnilo a ja jsem kazdy den chodila na prochazky, samozrejme jsem si za odmenu vzdy koupila nejaky zakusek 😀 taaaakze ted, skoro 7 mesicu po porodu vazim 91kg 😠 😠 porad kojim, dietu drzet nechci a pohyb vylozene nesnasim ... takze to se mnou vypada dost blede 😀 trapi me to dost, ale veset se kvuli tomu nebudu 🙂

skaredka
20. zář 2007

teda nechci, chci drzet dietku, ale nedokazu 😀

matysi
20. zář 2007

Ahojky! Jak to tak pročítám, tak se začínám trošku uklidňovat, že v tom nelítám sama 😉 Já rok před tím, než jsem otěhotněla shodila pět kilo (dostala jsem lehkou salmonelozu a kilča šla dolů hopem a dole zůstala 😀 ), pak si klidně otěhotním a přiberu skoro 20. Malému je půl roku a já mám stále 9 kilo hore ☹ To už chodím i 2x týdně na spinning, na prochajdy se psama, běhám s nima agility a kila se mi drží jako klíště ☹ Jenže se nějak nemůžu donutit jíst míň, pořád si říkám, že když kojím, tak přeci nemůžu držet dietu... Ale jak se znám, tak nějakou výmluvu, proč nemusím přestat žrát, si vždycky najdu 😀 😀

nomisek
20. zář 2007

Ahojte, děvčata přidávám se do klubu. Mě se podařilo shodit po roce po porodu a to 10 kilo. Jsem totiž taky ta z těch vyšších vah 😅 Přibrala jsem za těhotenství 20 kilo a dlooooooooooooooouho nechtěli kila dolů 😠 Ale teď jsem nad nimi zvítězila a jen díky práškům. Naštěstí zde není jojo efekt, tak se držím a stále hubnu dále 😀

skaredka, tak zkus Meridiu, ale ta vlastně nelze užívat při kojení. Tak možná až přestaneš taky kojit, tak kila půjdou dolů. 😀 uvidíš

morusa
autor
20. zář 2007

nomisek: to slyším poprvý, že by někdo opravdu zhubnul díky práškům, já myslela ,že jsou to jen chytáky, rozepiš se o tom, prosím ,víc. To jsi je ale měla asi napsané od doktora, ne?

kacka79
20. zář 2007

Ahojda, tak já jsem taky nabrala dost - ani nevím, ke konci už jsem u mudry lhala kolik vážim... všude kolem ty 50 - ti kilový maminky a já z toho byla na prášky, když jsem rodila, určitě jsem měla přes 80...ale šlo to dolů hrozně rychle, ale zůstaly my cca 4 kg. Ale poslední týden - a to jím pořád stejně..stejně hodně..najednou další 3 kg nahoře!!! jsem zoufalá, vypadám jak vorvaň anemám co na sebe.. 🤐

miminak
20. zář 2007

Moruša - ty woe to by v tom byl čert .. 😲 😅 😕
Jsem dneska trápila své tělo na BS až jsem měla mžitky, ale představa původní fazóny nebo ještě lepčí byla silná .. 😀 😀 Jenže su pořád jak sud .. 😕

Nomísek - není to divný? Taky jsem si myslela, že to jsou jen triky .. a diety nedržím, páč mám strach z jojo efektu .. žádná dělená strava a tak páč to je o životním stylu a když najedeš znova na svůj standard .. máš je tam a pár navíc .. mám kamarádku co je dietová a jojo se na ní projevuje dosti .. 😔

To budu radši zpocená až na řiti ... 😀 😀 😀

morusa
autor
20. zář 2007

Já dnes byla na manikůře a pedikůře, jsem lehčí o ošmikané nehty, takže nic moc. 😒
Miminak: a neměříš si spíš centimetry? ten BS musí přece dělat svý.

miminak
20. zář 2007

Týýýýýjofka, Moruško taková pohoda 😀 😀 Miluji když se mi někdo stará o tělo .. a je jedno kterou část .. 😅 tedy mám ráda masáž a pak masáž obličeje .. to je po kosmetickém trápení neuvěřitelný balzám 😀 😀
Morušo - nic neměřím ani nevážím, ale dobře vidím ... 😔
Brou Brou

marketa317
21. zář 2007

Přibrala jsem 8kg,teď jsou to 7týdnu od porodu a už mám o 9kg méně ,,první 4 týdny jsem moc nemohla chodit díky mému děsnému porodu,ale teď už je to v pohodě a jak chodím na procházky kyla jsou dolu.Musela jsem začít hodně jíst jelikož s míma 49kg zvedat a nosit mého syna kterému se asi hodně daří protože už má 5 kg(při narození měl 3kg)to fak moc nešlo a od té doby co jím šli kg dolu 😉

natalien
21. zář 2007

Marketa317 - štastný to člověk 😉

morusa
autor
22. zář 2007

Vydávám zákaz psát sem takové pozitivní příspěvky, které nás velryby uvádějí ještě více do depky 😀 😀 😀

ilonap
22. zář 2007

Ahoj holky, taky zápasím, jak se dá. Margitovu dietu jsem zatím nezkoušela, nějak se mi váha začla hýbat (konečně!!) směrem dolů.Nabrala jsem 24 kg, na sále nechala jen 6. Ze zbývajících 18.kil mám po čtyřech měsících dole 10 a čeká mě ještě 8. Ale stojí mě to dost odříkání v jídle a hlavně časté funění na rotopedu a cvičení na břicho 😠 😝

anddy
23. zář 2007

Ilco, tak to gratuluju 😀 me to furt stoji, ja uz snad budu porad bachyne ☹ , Vcera jsem cetla v jedne moudre knize, ze kdyz naberes vic jak 20kg, tak se to shazuje az 2roky. No a za 2 roky ja chci druhe, takze vlastne muzu byt v klidu, nedrit se a klidne papat, pze zase naberu jako hroch tak to shodim pak 😀 😀 😀

ilonap
23. zář 2007

Anddy já plánuju další už za rok,proto se tak honím, až začnu nabírat zase od nuly, protože pak bych to neshodila už vůbec 😅 . Už nekojím,ale i tak to dolů nešlo. 😖

laura.
23. zář 2007

ahoj holky, já přibrala asi 14kg, ale dost byla zadržená voda, protože z porodnice jsem dovezla +5 a ted mi zbává shodit ještě asi 3,5kg..a to se nehlídám, počítám , že po šestinedělí mi zbudou max 2kg a s těma pak zatočím..!!!je to indivindi, někdo přibere 10kg a shazuje to stejně jako někdo kdo přibere 18kg..

artikula
23. zář 2007

Ahojky, tak u me to bylo podobne. Pribrala jsem 10kg a asi dva dny po porodu mi prebyvalo 3kg, doma jsem mela uz jen 2kg a ty byly do tydne fuc a ted mam dokonce min nez pred tehu.Normalne jsem vazila 62-64 a ted mam 59kg. Nekdy se mi to prehoupne pres 60,ale to zas hnedle vykojim.Je to fakt individualni!Nikdy bych neverila, ze to pujde tak radikalne dolu...Moje mamka s tim mela potize a ja jsem jako bych nerodila...Az na ty strie!!! 😠

miminak
23. zář 2007

Moruš k BS jsem nasadila od úterý i BF 😀 😀

morusa
autor
23. zář 2007

Anddy: co to sem píšeš? 😀 Jáák dva roky? To nějak nezapadá do mých plánů, já hodlám být na jaře superkočka. 😀

morusa
autor
23. zář 2007

Mimi: BF? Bodyforming? To asi ne, že ne? to je to samý jako bodystyling, tak co je to za zkratku?? ☹

miminak
23. zář 2007

Moruško - já chcu být taky na jaře kočka, ale abych nebyla taková ta tlustá, vypelichaná ... 😕
Jo jo, jsi šikulka .. jen je to zase jinde, tak jdu okouknout jak moc si to je podobné 😅

morusa
autor
23. zář 2007

miminak: teda ty do toho jdeš ve velkym, koukám. No ,jsem fakt zvědavá, co si tu napíšeme na jaře. 😕

miminak
23. zář 2007

To se Ti zdá .. jen to prostě nechci .. se předkloním a zvracela bych .. se náhodou vidím v zrcadle a zvracela bych .. si chci něco obléknout a zvracela bych .. nejsem na to ještě mladá?? 😀 😀

morusa
autor
23. zář 2007

mimi: Na zvracení určitě 😀 Né, já tě naprosto chápu, my máme v koupelně zrcadlo přes celou zed naproti vaně, sem se už naučila z vany vylejzat tak, abych ani koutkem oka nezavadila... 😕

miminak
23. zář 2007

Ty woe Moruš, jsi vymněnila photo v pase .. good 😀 😉

morusa
autor
23. zář 2007

miminak: jojo ,vyměnila, to je z páteční svatby, tak jsem to trošku aktualizovala. 😎

miminak
24. zář 2007

Moruš - ty jsi se vdávala? 😀 😀

morusa
autor
24. zář 2007

mimi:Néé, mě nikdo nechce 😀 Kamarádky svatba.Dnes jsem mrtvá, leze na mě chřipka ( na malýho už vlezla), takže nebudu trápit své mladé tělo žádným cvičením.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru