Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

millist
19. únor 2009

Z léta mám taky hrůzu už teď. Já jsem nabrala 16 kilo (a to jsem se až do porodu nezastavila, do práce jsem chodila ještě14 dnů před porodem a žádný chutě mě nehonily) a 6 mi jich zůstalo. Chodím už měsíc cvičit na Vacushape, ale zatím na sobě nic nepozoruju. Na váze teda určitě ne. Chodila jsem na ty stroje už před 2 lety a suprově jsem během měsíce zhubla, teď se nic nehýbe. Ty kila mě zas tak neštvou, ale já jsem dost nabrala přes stehna, to břicho se mi teda vůbec nelíbí, taková měkká houba 🙂 a bohužel mi přijde, že pánev se mi taky nestáhla, kde je ten hezkej kulatej zadek, místo toho rozjetá placka 🙂 Asi až dodělám pernamentku tak začnu zase se spinningem a posilovnou, ale stejně pochybuju, že to do léta sleze ☹

smardik
19. únor 2009

scharfinka taky bych ráda přibrala, mám 167 cm a 45 kg a to jsem ráda že jsem zůstala na téhla váze - teda před 2měsíci jsem na ni byla, od té doby jsem se nevážila

evulinkab
19. únor 2009

já jsem přibrala v těhu zhruba 14kg, z 49 na 63. A ted jsem 6 týdnu po porodu a mám 52kg.Kila jdou dolu samy.Po porodu jsem měla 7kilo dole a jde to pořád dolu.takže už mám 11 kilo dole, ráda bych, aby se to zastavilo, pač už mi zase každej říká, jak jsem vychrtlá..no ale nějak hubnu no.

holly1
19. únor 2009

taky mám problém jako evulinkab, váhu před těhu jsem měla 14 dní po porodu a teď už mám o dvě kila míň ☹ . Je to tím kojením a únavou, ale nevím, co s tím.

onlika
19. únor 2009

ahojky. Ja som v tehu pribrala 20 kg, 10 som nechala v porodke, dalsie 3 uz odisli same, ale do mojej povodnej postavy mam daleko. Z povodnych veci obleciem velmi malo, kupila som si 1 vacsie dziny, tie su mi pre zmenu uz moc volne. Koza na bruchu previsa, zadok a stehna otrasne s celulitidou a striami, tie mam mimochodom aj na prsiach. Pomaly chcem zacat chodit cvicit a tajne dufam, ze v lete to bude lepsie 😅

kristyna26
19. únor 2009

ahoj,přibrala jsem 8 kg a 7 kg jsem nechala v porodnici a těd jsem na své váze 😉

missymici
19. únor 2009

hoj,Za celé těhu jsem přibrala krásnych 20kg, které šli pěkne rychle a snadně nahoru ale mám pocit že dolu pujdou těžko.V porodnici jsem nechala jen 6kg a od té doby jsem celkem zhodila 10kg.Teda nic moc.Je fakt že jsem cvičila asi 2x, nějak na to nemám čas , zatím... ale musím si ho udělat.Ze všech mých věcí obleču akorát tepláky, které jsem nosila v těhu.Nechci si kupovat nové(velké),alespon budu mít důvod zhazovat kila🙂

onlika: Ja to děláš s kozama?Jsme na tom stejně.Nesnášim ten pocit, když jsem bez podprdy, tak ji nosím i na noc.Strie mi zůstali na památku hlavně na zadku a stehnech, trochu na břichu.

onlika
19. únor 2009

missymici: no nijak. S tym, ze mam strie sa pomaly zmierujem, viem, ze nezmiznu. Podprsenku som prestala nosit na noc, lebo uz mi to lezie na nervy. Asi tak pred mesiacom. Brucho som poctivo mazala cele tehotenstvo a prsia, stehna a zadok som zanedbala. Zadok mi popraskal, ked som prenasala, posledny tyzden a prsia a stehna az v sestnedeli

missymici
19. únor 2009

onlika
: hm, taky jsem mazala zadek a břicho 2x denně a nezabralo to.A prsa které jsem mazala jednou za čas, nemám ani moc popraskané.

1980mat
20. únor 2009

Ahoj holky,

já měřím 178 cm. Na začátku těhu jsem měla 64 kg a v těhu jsem přibrala 16 kg, takže jsem měla na konci těhu 80. Z porodnice jsem šla se 70 kg, takže jsem 10 kg nechala v porodnici a 6 kg jsem si ještě donsela domů. Ačkoliv kojím již více jak 7 měsíců, syn je nespavec, takže kolem něj pořád lítám a chodím s ním skoro od porodu denně na procházky svižnou chůzí, tak se mi až do půl roku jeho věku nedařilo zhubnout ani kilo. Až teď za poslední měsíc jsem shodila více jak 3 kg. Začala jsem si více hlídat stravu. Přestala jsem do sebe ládovat koblihy, smažené pokrmy apod. a začala jsem doma jezdit na rotopedu. Se synem chodím dál denně na dlouhé procházky svižnou chůzí, takže kila jdou konečně dolů. Doufám, že ještě schodím 3 kg a budu na své původní váze, kterou jsem měla před těhu.

zuzik_p
20. únor 2009

AHoj, ja se take pridam a budu zrejme extrem, i kdyz jsem vsechny prispevky neprocitala. V tehotensstvi jsem nabrala neuveritelnych 27 kg! A bohuzel to nebyla voda, takze v porodnici jsem nechala jen 8 kg. Ted, 4 mesice po porodu mam dole celkem 17kg, a tak mi zbyva jeste 10. Plne kojim, diety zadne nedrzim, i to sladke mi nejak moc jede 🙂 Ale chodim kazdy den na prochazky do lesoparku a ted ve snehu je to docela posilovna 🙂

noemi26
21. únor 2009

Tak já jsem 4 měsíce po porodu a jsem na své původní váze, vlastně ještě o kilo míň. Shazovala jsem 15 kg, na původních 55 a šlo to samo, žádné diety, cvičení....pouze akční dítě, které mě nenechá ani chvilku posedět, odpočinout. Takže to je můj návod, i když hodně náročný. Ale zabírá 🙂

evikk
21. únor 2009

Tak ja jsem mela pred porodem 55kg,v tehotensti jsem pribrala na 71kg a ted 7tydnu po porodu mam 61kg 😀

haninka
22. únor 2009

Ahoj,
já přibrala 19 kg a po 5 ti měsících jsem na svých 50 kg...nijak jsem se o to nesnažila..dokonce jsem chtěla aby tak 2 kg zůstaly 😒

alianka
28. únor 2009

holky tak ja jsem hroch. Nebyla jsem zadny proutek ani pred tehu, ted mam porad 8 kg nahore a to je male uz 9 mesicu (porad kojim a asi jsem ten typ, co se kila drzi dokud neprestanou kojit - jenze to ja mam v planu az tak za rok). Chodim na dlouhe prochazky, ale zeru, to se musim priznat. Jsem z toho dost nestastna, vypadam desne a do niceho nevlezu, nevim co budu delat v lete. Porad planuju jak se zacnu hlidat a dam nejakou dietku, ale skutek utek, nejak nemam sil a vuli. Kdyz si nedam neco sladkeho, mam pocit ze ten den ve zdravi nepreziju. No musim to nejak vymyslet, takhle to dal nejde. 😖

alishia
3. bře 2009

ahojky,

tak ja sem 9 mesicu po porodu a jeste mam nahore 4 kg, jeste bych chtela 2 dolu, abych mela 52 a byli mi lepe kalhoty. Ale stejne to uz nebude nikdy ono.

kacka2
3. bře 2009

ahoj, tak já jsem v těhu nabrala devět kilo, při návratu z porodnice se rozbyla váha, tak netušim o kolik jsem tam přišla, ale teď mam -3 kila oproti tomu co jsem otěhotněla 🙂 holt to kojení a běhání kolem prcka je záhul a to nechci vidět až začne lízt a chodit 😵

alishia
3. bře 2009

je zajimave ze kojeni nekomu kila bere, a nekdo zhubne az kdyz prestane kojit. no ja mela tu smulu ze sem ani nekojila, tak nevim jak by to byvalo dopadlo. Kazdopadne zavist Vam vsem ktere mate min nez pred tehu🙂

vikula
3. bře 2009

Ahojky já jsem v těhu nabrala 24kg 😒 A už mám dole 12,5kg 😀 U mě to jde opravdu rychle,ale ještě tu je ten zbytek 😉 Tak uvidíme zda to bude pryč za další měsíc 🙂( Má výchozí váha byla 56kg)

kamanka
4. bře 2009

Ahojky, já jsem přibrala 23kg, 10 jsem nechala v porodnici, první týden doma katastrofa, takže další 3 kg dole, pak se to úplně zastavilo, i když nervy byly pořád a jsou dodnes, no a až nedávno další 3 kg dole, tak ještě čekám na těch zbývajících 7. Malej má už skoro 7 měsíců...no, kdo si počká, ten se dočká! Snad 🙂 Hlavně, že jsou děti zdravé!!!

alishia
4. bře 2009

kamanka: aspon nekdko komu to neslo hned dolu a jeste pod vahu pred tehu. Uz sem si myslela ze nejsem asi normalni.

leonik
4. bře 2009

ahoj, já jsem přibrala ve druhém těhotenství 17kg, 15kg už mám dole tím běháním kolem dvou dětí 🙂

meleri
4. bře 2009

já přibrala z 57 na 65, zhubla sem to na 58 hned po porodu ale kojením jsem zpátky na 63 kg... 😖 tak nevím kdy to shodím...

kamanka
5. bře 2009

Alishia, proč bys nebyla normální, někomu to prostě holt trvá déle☹ A my patříme mezi ně☹ No, já dnes stoupla na váhu, že si udělám radost...poslední týdny je to doma boj, skoro nemám čas na jídlo...světe div se...kilo nahoře! To jsou ty moje oplatečky večer u televizky☹

cerstvamama
5. bře 2009

Ahoj holky, já jsem 8,5 m po porodu a mám 2 kg nahoře což mě netrápí. Teď se jen snažím nějak zformovat špek na břichu a povislejší zadek. Možná, že jsem to měla i před mimi, už ani nevím. Teď na tom každopádně pracuju. Nemám totiž moc vyvinutý vršek 😀 a tak si připadám nesouměrná. Prsa nikde nenahoním, tak se holt budu soustředit na úpravu spodku.

meleri
5. bře 2009

večer je to nejhorší...člověk se celý den drží, má radost z toho jak jí zdravě a večer ujede, přesně tak u té televizky.. ☹

kamanka
5. bře 2009

Meleri, někdy i bohužel přes noc☹ Nakojím malého a jdu na záchod a po cestě se na mě směje oplateček, no a nech ho tam jen tak ležet🙂 Sem tam si zašlapu na rotopedu, ať se nějak uklidním, ale...☹ fakt jen sem tam! Na druhé straně si říkám...to nejdůležitější, čeho jsem chtěla dosáhnout, už mám...svého syna a jestli se budu líbit chlapovi (chlapům), to už je věc druhá. Ale zase jde o pocit každé z nás. Taky se vždycky vztekám, že nic neobleču, a pak si říkám: "A co jako chceš, když furt žereš?" Kdysi na střední jsem nasadila dietu, přestala jsem jíst pečivo a poslední jídlo bylo v 5 večer! V 8 jsem chodila spát, abych neměla chutě a ono to fungovalo!!! Škoda, že mi to nevydrželo☹

meleri
5. bře 2009

ono mám pocit že po tom kojení má člověk děsnou chut na sladké..proč to fakt nevím , ale taky mám kolikrát absták..když se snažím si nic nevzít, hned se dostaví únava...

jo mě se zdá že čím je člověk starší tím hůř se hubne bohužel....já si taky pamatuju leta kdy jsem nic moc nepojedla a byla jsem štastná...jenže ono to ted s tím kojením nějak nejde.... ☹

alishia
5. bře 2009

holky ja sem si dala fotky do albumu jak sem vypadala pred tehu behem tehu a potehu...a uz asi nikdy nebudu tak hubena jako predtim:(

alterna
5. bře 2009

Alishia nezlob se ale tebe trápí tvá postava?
Tvé starosti by nekteré mamči chtěli mít. Vážíš 54 kg a jsi hubená, určitě se v zrcadle vidíš ne?
Pozor na anorexii, má kamarádka byla hubená jak ty a myslela si že je tlustá a zkončila na kapačkách se 40kg.......................................

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru