Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

jutrli
27. pro 2017

Ahoj, tak já taky přidán své hubnotěhotenské zkušenosti.
1. těhotenství 10 kg nahoře, hlídala jsem se, neb jsem to nechtěla schazovat, porod byl cca 7 dolů a potom šílenou honičkou nenajezena cca 14 dní po porodu další cca 4 kg dole, no tak to skončilo na původní váze a dolů už to nešlo, podotýkam, že jsem byla dost vyšťavena a problémy s kojením...
2. těhotenství jsem si říkala, že to půjde zas rychle dolů, takže jsem to neřešila a přibrala cca 16 kg, trochu vyžraných, v porodnici 7 nechala no a 14 dní po porodu jsrm měla ještě 8 nahoře, což mne trochu vyděsilo...po šestinedělí další tři a dolů teď ve třech měsících mi zbývá cca jedno poslední. Ale samo to tedy dolů nešlo,myslím, že hodně to bylo kojením a tahaním dvou dost naročných dětí,a stresem kolem toho...no ale je fakt, že jak jsem přibrala víc, tak jsem na to pak měla víc síly.

Závěrem mi přijde lepší přibrat míň v těhu, je to pak menší stres stoupat si na vahu a hubnout, no a žrát při kojení, to se netloustne ( většinou)!

misa1106
28. pro 2017

Přibrala jsem 18 kg, ačkoliv jsem se hlídala. Po porodu jsem nechala 7 kg v porodnici a dalších 10 kg jsem zhubla do 2 měsíců od porodu. Poslední kilo ještě mám a radši se teď o Vánocích nevážím, až tak v půlce ledna😅

modrykonik147
28. pro 2017

Pribrala jsem 19kg a dole uz mam celkem 30 kg takze spokojenost.dieta ci hlidani zadne. Pohyb s miminkem je to nejlepsi 🙂

verka1984
28. pro 2017

Ahojky ☺
Já u prvního těhotenství přibrala 33kg, v porodnici jsem nechala 14 kg. Dlouho jsem nekojila, takže zbytek jsem musela cvičením a dietou sundat.
Při druhém těhotenství jsem přibrala 27 kg v porodnici jsem nechala jen 8 kg, ale dlouho jsem kojila, takže to šlo rychle dolů.
Teď čekám třetím,tak doufám, že nebudu zase velryba 😀

astyna
28. pro 2017

Mam stesti na vyborne geny,takze do dvou mesicu vzdy kolem 20 kg dolu 😊 nikdy jsem necvicila,jedla vsechno. Ono i dve deti udelaji sve,lepsi jak posilka. Pred tehotenstvim jsem cvicivala hodne pilates a mela jsem zpevnenou postavu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru