• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

4. listopadu 2016 
Zonja .. ty woe tam chybí 5 kg .. jako že Ti je dám :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2007 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
miminak...hm, tak to si mě moc nepotěšila :grinning:
já si říkám, že jsem měla už skoro ve 4tém měsíci 11 kilo nahoře, tak si říkám kdy se to zastaví a ty mě takhle zazdíš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2007 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
25. zář 2007 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Já měla v 5 měsíci jen 6 kg, ale pak ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no malé čínské prase :astonished:
25. zář 2007 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
takze zonja, jak tech 10kg chces poslat? At to stoji co to stoji ja ti je poslu :grinning: :grinning:
eli88 co je to l-carnitin, ja jsem uplnej magor, ja jsem nikdy necvicila, kdyz jsem se podivala na nejakou dietu tak jsem mela kilo dole :wink: , ted mi ta vaha proste stoji :angry: mrcha hnusna :angry: :angry: :angry:
zdenik ja jsem posledni tydny nabrala asi 3kg ale to byla jenom voda :sweat_smile:
25. zář 2007 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
miminak-máš pravdu, je to životní styl, já už to mám v hlavě tak naprogramovaný, že už mi nic jinýho nechutná-myslim třeba že bych si dala k masu jinou přílohu než zeleninu, to se mi uplně zvedá žaludek, když na to pomyslím. Můj problém je v tom, že v těhotenství se doslova láduju sladkym, který normálně nedám do pusy.
25. zář 2007 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Blacklucka - tak to je ale v poho když to víš a jsi s tím smířená .. :dizzy_face: Já bych nemohla .. tak musím makat - cvičit jak drak, ale zatím noe efect :frowning2: nebo možná pidi midi :sweat_smile:

Anddy - kua nech prostor i pro ostatní .. hezky pěkně jenom 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning:
25. zář 2007 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anddy: Necvičím podle DVD, ale podle knížky, teda já už ani podle té knížky, protože kalanetiku cvičím už několik let s tím, že pár měsíců intenzivně a pak zase se na to vybodnu, takže si to už pamatuju. Normálně by se měla cvičit hodinu a ideální tak tři hodiny týdně, vzhledem k tomu, že mě to naše hádě tak dlouho nenechá, ( využívám dobu, kdy dopoledne spí), tak vynechávám většinu protahovacích cviků a jedu hlavně ty na břicho, na zadek, na stehna, takže cca 35min. :wink:
25. zář 2007 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
miminak-tak to já než bych se dřela, tak radši nejim :grinning: já jsem strašně líná a vždycky když jsem si zaplatila permici do posilky, tak po prvním cvičení jsem se ptala manžela jestli mu připadám zpevněná :grinning: prostě nejsem vhodný typ na cvičení, naštěstí mi to vynahrazujou několika hodinové procházky s kočárem
25. zář 2007 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
neeee ja chci vsechno pryc prosim prosim :grinning: , ja rada papkam slodoucky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2007 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Děfčata :dizzy_face:

Děda se někde doslechnul, že když bude jíst hodně chleba, tak mu bude dobře stát Přišel do obchodu a přeje si čtyři chleby. Prodavačka povídá: "Na co dědo tolik chleba? Vždyť vám ztvrdne!" ..."Kurva tak je to pravda! Pět mi jich dejte!

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mimi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2007 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
morus to jsi dobra, ja jsem zvedava, jestli se k tomu dokopu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tentokrat asi jo neb jak se vidim hnus vase velebnosti :grinning:
jdu s prckem ven, nejdriv sabotoval kocar, tak jsem prosila pana boha aby tam byl, ze s nim budu chodit ven i kdyz bude hnusne, no pan buh me vyslysel a vzal to doslova :unamused: DEBIL ale ze ho prosim abych zhubla to dela ze neslysi :grinning:
25. zář 2007 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mimi ty jsi eero
25. zář 2007 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
25. zář 2007 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
teď holčátk už musím zmizet .. mám uklizíno, upečíno (tedy jenom štrůdl bo jablek je jak nas ..) ale taky uvařit musím .. :sweat_smile:

Jinak mám ráda jídlo, takže na mě diety neplatí a hlavně mám obr strach z jojoefektu .. tak se raději morduji a potím a smrdím .. :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a na procházky taky chodím .. včera jsem lezla 3 hodinky venku a doma pak ani nenatáhla nožky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anddy - nebuď kua labuť nebo Ti to všehno zůstane .. :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Moruško - holka moje ušatá :dizzy_face: Napiš mi do Ip nějaké ty cvíčky z kalanetiky, ať je ze mě na jáááře ta krasavice :confused: :sweat_smile:
25. zář 2007 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
To jen aby bylo veseleji ... musím juknout kolik chleba má náš děda doma .. :confused: :grinning:

Tak zatial páček schledáček :wink:
25. zář 2007 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Morusko, posli mi to taky v copii :grinning: dekujuuuuuuuu :sweat_smile:
25. zář 2007 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Zonja-bud v klidu,to klido pribrat jeste muzes :wink: ja pribrala 20kg!do půl roka jsme mela dole 24 :confused: bez jakekoliv snahy,jenze ted koncim s kojenim a jde to pekne nahoru uz to mam nazpatek ,svoji pred tehu a jde to vys a vys :grinning: :sweat_smile: takze na to bacha kdyz prestavate kojit nesmite zrat jako kdyz kojite...jinak dopadnete jak jaaa..
25. zář 2007 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
carodkaa: My, co kojením nehubneme vůbec, tak můžem bejt v klidu :grinning:
25. zář 2007 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
morusa- :grinning: :sunglasses:
25. zář 2007 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo holky :slight_smile: skoro 4 měsíce po porodu a furt mi zbývá 8 kilo schodit :rolling_eyes: no to jsem zvědavá :angry:
25. zář 2007 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, teď ještě další dotaz? Jak jste to měli s kilama? Myslím tím, kolik jste kdo nechal v porodnici a kolik vám šlo dolů po opuštění porodnice( a jak dlouho jste hubli než se to zastavilo) a kolik teda ještě zbejvá? Bychom si mohli udělat soukromou statistiku, ne?Já nechala v porodnici 7,5kg a hubla jsem pouze během šestinedělí a to dalších 7,5kg, v tom šestém týdnu se to zastavilo a od té doby ani kouda ,takže ted mám pořád těch 10kg. :angry:
25. zář 2007 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
morusa ja jsem v porodnici nechala 8kg, v sestinedeli jsem zhubla 8kg a ted nic, takze mam 10kg navic jako ty :grinning: .
Jeste jsem se chtela zeptat, jakou pouzivate holky antikoncepci? Nemuze to mit vliv? A co MS, ja ji nemam, mozna to pak pujde :grinning:
25. zář 2007 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata, když jsem otěhotněla já, měla jsem šílených 100 kg, humus, humus, humus :frowning2: , ale ani nevím jak, tak jsem přidala v průběhu těhotenství dalších 20 kg, další hnus, ale teď 6 měsíců po porodu jsem na své váze, šílené váze 100 kg a né a né, aby se ručička na váze pohla směrem dolů. Všichni říkali, když budeš kojit, tak zhnubneš. Já stále kojím a nic, jenomže, problémek bude asi v tom, že nějak bez tatranky cca co 2 den to prostěnení ono, tak bojuji a bojuji, ale to tady všechny.
25. zář 2007 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec cholčinky :dizzy_face:

tak já su na tom podobně ..

Sem nabrala hrozných 22 kg, v porodnici jsem nechala 9 a v šestinedělí 6 od té doby NIC .... :frowning2: takže mám ještě nějakých 7 kg ale to jsem ještě 5 kg nabrala před těhu .. :confused: takže bych brala těch 10 - 12 kg dolůůůůůůůůůů
25. zář 2007 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ty voe miminak, to ani neresim co jsem nabrala pred tehu. Ja jsem normalne vazivala 56kg, a ted mam 70kg :grinning: a to jeste kdyz se dobre vykakam :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2007 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj Anddy :dizzy_face:

ty woe je to normálně na palici ... se všem řekne, neřeš to .. jenže já se vidím každý den a zvětšovat šatník se mi nechce .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je rezignace :confused:

Jdu si lehnout, páč su kantáre .. pa děfffčátka :dizzy_face:

Jo, máš IP :wink:

Moruško - proběhla jsem to letem světem a moje hlava to nějak nebrala .. zajtra to prozkoumám .. :confused: :sweat_smile:
25. zář 2007 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak já přibrala 13 kg, v porodnici nechala asi 7 kg a ten zbytek jsem měla dole během 4 měsíců a po půl roce jsem měla ještě o 9 kg méně než před těhu :wink: Ale u mě je to určitě kojením, moje mamča to měla taky tak. Akorát co je zajímavé, kila sice šly dolů bleskovou rychlostí, ale "alpský" převis na břiše pořád přetrvává :angry: :angry: :angry:
25. zář 2007 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ženský, co s tím do pr.. BUDEME DĚLAT? :grinning: :confused:
25. zář 2007 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek