Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
25. zář 2007

Zonja .. ty woe tam chybí 5 kg .. jako že Ti je dám 😅 😀

zdenik123
25. zář 2007

miminak...hm, tak to si mě moc nepotěšila 😀
já si říkám, že jsem měla už skoro ve 4tém měsíci 11 kilo nahoře, tak si říkám kdy se to zastaví a ty mě takhle zazdíš 😀 😝

zonja
25. zář 2007

😀

miminak
25. zář 2007

Já měla v 5 měsíci jen 6 kg, ale pak ... 😝 😝 no malé čínské prase 😲

anddy
25. zář 2007

takze zonja, jak tech 10kg chces poslat? At to stoji co to stoji ja ti je poslu 😀 😀
eli88 co je to l-carnitin, ja jsem uplnej magor, ja jsem nikdy necvicila, kdyz jsem se podivala na nejakou dietu tak jsem mela kilo dole 😉 , ted mi ta vaha proste stoji 😠 mrcha hnusna 😠 😠 😠
zdenik ja jsem posledni tydny nabrala asi 3kg ale to byla jenom voda 😅

blacklucka
25. zář 2007

miminak-máš pravdu, je to životní styl, já už to mám v hlavě tak naprogramovaný, že už mi nic jinýho nechutná-myslim třeba že bych si dala k masu jinou přílohu než zeleninu, to se mi uplně zvedá žaludek, když na to pomyslím. Můj problém je v tom, že v těhotenství se doslova láduju sladkym, který normálně nedám do pusy.

miminak
25. zář 2007

Blacklucka - tak to je ale v poho když to víš a jsi s tím smířená .. 😵 Já bych nemohla .. tak musím makat - cvičit jak drak, ale zatím noe efect ☹ nebo možná pidi midi 😅

Anddy - kua nech prostor i pro ostatní .. hezky pěkně jenom 5 😝 😲 😀

morusa
autor
25. zář 2007

anddy: Necvičím podle DVD, ale podle knížky, teda já už ani podle té knížky, protože kalanetiku cvičím už několik let s tím, že pár měsíců intenzivně a pak zase se na to vybodnu, takže si to už pamatuju. Normálně by se měla cvičit hodinu a ideální tak tři hodiny týdně, vzhledem k tomu, že mě to naše hádě tak dlouho nenechá, ( využívám dobu, kdy dopoledne spí), tak vynechávám většinu protahovacích cviků a jedu hlavně ty na břicho, na zadek, na stehna, takže cca 35min. 😉

blacklucka
25. zář 2007

miminak-tak to já než bych se dřela, tak radši nejim 😀 já jsem strašně líná a vždycky když jsem si zaplatila permici do posilky, tak po prvním cvičení jsem se ptala manžela jestli mu připadám zpevněná 😀 prostě nejsem vhodný typ na cvičení, naštěstí mi to vynahrazujou několika hodinové procházky s kočárem

anddy
25. zář 2007

neeee ja chci vsechno pryc prosim prosim 😀 , ja rada papkam slodoucky 😝

miminak
25. zář 2007

Děfčata 😵

Děda se někde doslechnul, že když bude jíst hodně chleba, tak mu bude dobře stát Přišel do obchodu a přeje si čtyři chleby. Prodavačka povídá: "Na co dědo tolik chleba? Vždyť vám ztvrdne!" ..."Kurva tak je to pravda! Pět mi jich dejte!

😀 😀 😀 😀

morusa
autor
25. zář 2007

mimi: 😀 😀 😀 😀

anddy
25. zář 2007

morus to jsi dobra, ja jsem zvedava, jestli se k tomu dokopu. 😝 ale tentokrat asi jo neb jak se vidim hnus vase velebnosti 😀
jdu s prckem ven, nejdriv sabotoval kocar, tak jsem prosila pana boha aby tam byl, ze s nim budu chodit ven i kdyz bude hnusne, no pan buh me vyslysel a vzal to doslova 😒 DEBIL ale ze ho prosim abych zhubla to dela ze neslysi 😀

anddy
25. zář 2007

😀 😀 😀 😀 😀 mimi ty jsi eero

blacklucka
25. zář 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀

miminak
25. zář 2007

teď holčátk už musím zmizet .. mám uklizíno, upečíno (tedy jenom štrůdl bo jablek je jak nas ..) ale taky uvařit musím .. 😅

Jinak mám ráda jídlo, takže na mě diety neplatí a hlavně mám obr strach z jojoefektu .. tak se raději morduji a potím a smrdím .. 😀 😀 😀
Jo a na procházky taky chodím .. včera jsem lezla 3 hodinky venku a doma pak ani nenatáhla nožky 😝 😝

Anddy - nebuď kua labuť nebo Ti to všehno zůstane .. 😅 😀 😀

Moruško - holka moje ušatá 😵 Napiš mi do Ip nějaké ty cvíčky z kalanetiky, ať je ze mě na jáááře ta krasavice 😕 😅

miminak
25. zář 2007

To jen aby bylo veseleji ... musím juknout kolik chleba má náš děda doma .. 😕 😀

Tak zatial páček schledáček 😉

anddy
25. zář 2007

Morusko, posli mi to taky v copii 😀 dekujuuuuuuuu 😅

carodkaa
25. zář 2007

Zonja-bud v klidu,to klido pribrat jeste muzes 😉 ja pribrala 20kg!do půl roka jsme mela dole 24 😕 bez jakekoliv snahy,jenze ted koncim s kojenim a jde to pekne nahoru uz to mam nazpatek ,svoji pred tehu a jde to vys a vys 😀 😅 takze na to bacha kdyz prestavate kojit nesmite zrat jako kdyz kojite...jinak dopadnete jak jaaa..

morusa
autor
25. zář 2007

carodkaa: My, co kojením nehubneme vůbec, tak můžem bejt v klidu 😀

carodkaa
25. zář 2007

morusa- 😀 😎

mejviz
25. zář 2007

ach jo holky 🙂 skoro 4 měsíce po porodu a furt mi zbývá 8 kilo schodit 🙄 no to jsem zvědavá 😠

morusa
autor
25. zář 2007

Holky, teď ještě další dotaz? Jak jste to měli s kilama? Myslím tím, kolik jste kdo nechal v porodnici a kolik vám šlo dolů po opuštění porodnice( a jak dlouho jste hubli než se to zastavilo) a kolik teda ještě zbejvá? Bychom si mohli udělat soukromou statistiku, ne?Já nechala v porodnici 7,5kg a hubla jsem pouze během šestinedělí a to dalších 7,5kg, v tom šestém týdnu se to zastavilo a od té doby ani kouda ,takže ted mám pořád těch 10kg. 😠

anddy
25. zář 2007

morusa ja jsem v porodnici nechala 8kg, v sestinedeli jsem zhubla 8kg a ted nic, takze mam 10kg navic jako ty 😀 .
Jeste jsem se chtela zeptat, jakou pouzivate holky antikoncepci? Nemuze to mit vliv? A co MS, ja ji nemam, mozna to pak pujde 😀

bara_d
25. zář 2007

Ahoj děvčata, když jsem otěhotněla já, měla jsem šílených 100 kg, humus, humus, humus ☹ , ale ani nevím jak, tak jsem přidala v průběhu těhotenství dalších 20 kg, další hnus, ale teď 6 měsíců po porodu jsem na své váze, šílené váze 100 kg a né a né, aby se ručička na váze pohla směrem dolů. Všichni říkali, když budeš kojit, tak zhnubneš. Já stále kojím a nic, jenomže, problémek bude asi v tom, že nějak bez tatranky cca co 2 den to prostěnení ono, tak bojuji a bojuji, ale to tady všechny.

miminak
25. zář 2007

Zdarec cholčinky 😵

tak já su na tom podobně ..

Sem nabrala hrozných 22 kg, v porodnici jsem nechala 9 a v šestinedělí 6 od té doby NIC .... ☹ takže mám ještě nějakých 7 kg ale to jsem ještě 5 kg nabrala před těhu .. 😕 takže bych brala těch 10 - 12 kg dolůůůůůůůůůů

anddy
25. zář 2007

ty voe miminak, to ani neresim co jsem nabrala pred tehu. Ja jsem normalne vazivala 56kg, a ted mam 70kg 😀 a to jeste kdyz se dobre vykakam 😀 😀 😀

miminak
25. zář 2007

Hoj Anddy 😵

ty woe je to normálně na palici ... se všem řekne, neřeš to .. jenže já se vidím každý den a zvětšovat šatník se mi nechce .. 😝 😝 To je rezignace 😕

Jdu si lehnout, páč su kantáre .. pa děfffčátka 😵

Jo, máš IP 😉

Moruško - proběhla jsem to letem světem a moje hlava to nějak nebrala .. zajtra to prozkoumám .. 😕 😅

anavka
25. zář 2007

Ahoj holky,

tak já přibrala 13 kg, v porodnici nechala asi 7 kg a ten zbytek jsem měla dole během 4 měsíců a po půl roce jsem měla ještě o 9 kg méně než před těhu 😉 Ale u mě je to určitě kojením, moje mamča to měla taky tak. Akorát co je zajímavé, kila sice šly dolů bleskovou rychlostí, ale "alpský" převis na břiše pořád přetrvává 😠 😠 😠

morusa
autor
25. zář 2007

Ženský, co s tím do pr.. BUDEME DĚLAT? 😀 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru