Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
5. lis 2007

Jo jo Moruš, souhlasím .. taky jsem dnes lustrovala Zuzinu a málem jsem spadla pod stůl .. sem se ouplně divila co to je za mimi .... 😀 😀 😅

alcatko.j
5. lis 2007

Morusko, ale Maty je malinkej, ne?nebo se mi to zda?mi pripada drobounekj 😵

morusa
autor
5. lis 2007

zamáčkla...Já fakt dementím.

alcatko.j
5. lis 2007

zakapla slzu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miminak
5. lis 2007

Jéžiš, ona zase prudí se svými 58 kg 😕 Kua Alíku chceš přes díru .. ? 😝 🙄
A co jako co není co poznamenat? 😕

alcatko.j
5. lis 2007

Zuzino, ses slepa?nwumis cist?Dej si vobklad, ti rikam, ze mam panev rozjetoua prdel jak ty dve 😔

morusa
autor
5. lis 2007

Alčí: jenže předtím jsi byla ultramegahubená,ted seš jenom hubená, takže tak.Ale jo, rozumím ti s tou pánví, taky jí mám rozjetou,ale to prej může trvat klidně i rok, než se to vrátí do původního stavu, tak máme ještě čas. 😉
Matyáš je dlouhej( při narození měl 54cm), takže ty kila se na něm rozloží.

anddy
5. lis 2007

mimi jako me pripadas normalni........jako takova normalni jako jaaaaa 😀

anddy
5. lis 2007

tlustaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anddy
5. lis 2007

alco co tady jako zase delas?????????/ 😠 😀

alcatko.j
5. lis 2007

Morus, jako ta panev je nejhorsi, se vzdycky pozoruju ve vylohach, i prdel, to je peklo jit do mesta 😀 😀 😀

miminak
5. lis 2007

Woe konečně normální upřímnej člověk 😀 😀 jo jo tlustá, taková jsem teď já .. 😝 😝 😔

anddy
5. lis 2007

mimisku to byla prdel 😀 😀 me pripadas normalni a stehna teda vubec nemas tlusty ale ja jooooo 😀

alcatko.j
5. lis 2007

Anddyne, se nestarej, sem prisla na navstevu, co nabizite?Ovar?Spek?Becku? 😀 😀 😀

anddy
5. lis 2007

hubnouci cajik 😀 😀 😀

morusa
autor
5. lis 2007

Alči, jsem na tom stejně, dřív jsem výlohy milovala 😀 ted je nenávidím, jak je přede mnou výloha, tak popobíhám

miminak
5. lis 2007

Já zrovna chlastám čaj s rumem .. už třetí 😕 😅

morusa
autor
5. lis 2007

mimi: ti závidím, né že bych byla alkoholik ,ale poslední dobou bych si fakt dala.

anddy
5. lis 2007

tak ja prdel nemam, ja to mam ve stehnech, kozach 😠 , rukach

anddy
5. lis 2007

jo a brisko jsem zabudla,
minuly tyden jsem si koupila neco jako carolans, holky ja tu flasu sjela za 3 vecery 😀

alcatko.j
5. lis 2007

joo kozy..to je taky neco..ja zvykla na malinkaty becka se ted topim v midl ceckach a mam dost, nejsu na ne zvykla...

miminak
5. lis 2007

Babky, jdu na House 😀 😀
Tak pá a Moruš, si za Tebe dám čtvrtý čajík .. 😕 😔 😀

anddy
5. lis 2007

jo mimi a zuzinka je fakt broucek brouckovej 😵
alciiii hod tam taky nejakou novou fotecku at se muzu pokochat 😀

alcatko.j
5. lis 2007

anndy, to urcite, ted je embargo na foceni Alenky 😝 😝 😝 😝 Az budu ocihana a zpevnena, tak pak jo 😝 😀 😀 😀 😀

anddy
5. lis 2007

mimi ty vole se utrhnu a ty jako zdrhas? 😠

alcatko.j
5. lis 2007

Mimousi nazdara v dubnu vyrit, nebo i ty Luci, ze tam ted nejdu, je tam nuda 😀

morusa
autor
5. lis 2007

mimi: Tak brou 😉

alcatko.j
5. lis 2007

Taky budu muset asi jit..ach joo, to je des toto, nevim proc si jirin navykl chodit spat spolecne, nevim, co je totok za zvyk 😕

anddy
5. lis 2007

ja myslela Nelika, to je moje favoritka 😀 , ona ma takovej spravnej drzej kukuc jako ten nas spuntik 😀
takovej ten milouckej usmev a v ocich milion certiku 😵

morusa
autor
5. lis 2007

alči: sem myslela, že spíš v pokojíku? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru