Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
10. led 2008

Jinak holky ... dnes jsem byla od Vánoc na BF, tedy v úterý na BS, ale to čtvrteční cvíčo je hustší .... 😅 normálně jsem myslela že umřu ... mžitky před očima, špatně od žaludku ... 😕 nevím co to se mnou je 😔 V neděli jdeme ještě s manželem na squosh .. tam budu lítak jako idiot neb on je profi, tak mi to bude vysvětlovat .... 😅 No a to by v tom byl čert, abych po tomto náročném týdnu neschodila alespoň 1 kg!!!! 😵 No huvídíme v úterok 😎

miminak
10. led 2008

A jelikož chodíme se Zuzinou plavat, tak bych taky něco dolů mohla dát neee? 😀 😀 ... se řiká jak je voda báječná a já tam proudím ze strany na stranu ... 😅 😀 😉

miminak
10. led 2008

No co bych tak ještě napsala .... AMEN

maddla
10. led 2008

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat k tomuto tématu, jsem půl roku po porodu a před těhotenstvím jsem měla ploché břicho, teď jsem na svojí váze jako před těho, ale mám bříško vypouklé, cvičím a nic, nemáte nějaké zkušenosti? Už mi to zůstane nebo je půlrok krátká doba, děkuji moc!!!

morusa
autor
11. led 2008

Mimi: ty seš borec největší, smekám před tebou...
maddla: HOlt asi budeš muset na tom bříšku zamakat, z osobní zkušenosti hodně zabírá kalanetika 😉
A jinak, milé dámy, s jídlem se furt držím a výsledek je + 1 kg nahoře dnes, takže jedení po třech hodinách malé porce asi brzo zavrhnu...

karotky
11. led 2008

Tak já shodila po Vánocích jen 2kg. ☹ Už se těším na jaro.............to vysedávání doma je k ničemu. 🙄

miminak
11. led 2008

Čau holky moje špekatý 😵
zdraví Vás buřt 😅

Tak sqosh se asi nakonec nekoná neb není kurt, tedy je jen jeden a na něm se hraje 😕 😔 Tak příště, alespoň se mám na co vymllouvat 😝

No neva, ale jak jsem včera psala že to bylo hustý .... tak ráno jsem nemohla ani vylézt z postele ... 😒 no nechápu co to jako je?? Teď jsem se vrátila ze cvičení se Zuzankou a tam se pohybovala jak idiot ... naštěstí si asi všechny maminky myslely že takhle se pohybuju normálně, takže se nad tím nikdo nepozastavoval ..... 😅 😀 😀

Zítra nejsem na příjmu páč si užívám na dědině .. jakože sněhu až po uši, kočka a pes, sousedovic oři a králíci ... prostě pohoda venkova 😎 Vracím se až večer a to už sem nejspíš nepolezu .... 😝

Tak zatím hubněte, ale i odpočívejte, udělejte si nějakou tu radost a dávejte na sebe pozor 😉

miminak
11. led 2008

Karot, to se poddá ... vždyť ty jsi hubla jedna báseň 😉
Maddla - jo holka, břicho je věčný boj .. taky jsem měla placku a teď jsem pořád jako ve třetím měsíci těhu 😝 😔
Moruško - to už je panika ... já ty špeky a tuky a hnusy nehci a raději umřu únavou a vyčerpáním, než aby mi praskla pumpa z tuku ... 😀 😀 ale nic není tak horký jak se zdá 😕 neboj!!!! budeme zase slim 😅 někdy 😖

sokolka
12. led 2008

Nazdárek tlusťošky,

hlásím, že jsem mezi živýma 😀 . jinak jak jsem začala jíst tak to jde zase nahoru. To jsem v úterý zvědavá jak si mě bude váha vážit. 😀

miminak
13. led 2008

Zdar holky, jsem out ... squosh mě dodělal ... 😝 😔
Po čtvrtečním BS jsem se nemohla hýbat a dnes jsem si zrasila ruku ... mám ortézu 😅 hmm sportem k invaliditě, su zvědavá zda alespoň kila zmizela .... 😀 😀

sokolka
13. led 2008

mimi já to říkám pořád. Nejlepší je pasivní sport, tím nic nezkazíš 😀 😀

anddy
13. led 2008

mimi ty vole neblni krasna jses i s kilickama 😵
sokolko ja taky papam a vaze se zatim vyhybam, v utery asi poleti z okna, dnes jsem totiz objevila uplne bozi oplatky, holky ale ty jsou, takze ja budu v tabulce asi nejdyl 😀 😀 😀

sokolka
13. led 2008

Oplatky jo? 😀 to bych si taky dala 😀

anddy
13. led 2008

😀 sokoliku uz nejsou 😀
Ja asi kaslu na hubnuti, dnes jsem cetla clanek, ze k hubnuti je potreba kvalitni spanek ☹ no a ja kojim v noci co hodinu nekdy co dve ☹ ☹ 😢 , takze budu tlusta 😝 vzhledem k tomu, ze Kevan nechce nic jineho nez moje mlicko, tak budu kojit tak jeste 5 let, to budu teda pekna masina 😵 😵 😵

lukynek
15. led 2008

Ahojky ANDDY, jéé, tak to na tom budeme stejně, já taky kojím v noci často, a kvalitní spánek už jsem dlouho nezažila! 😠 Moc jsi mě rozesmála, neboj oni se jednou toho cecíku pustí a pak nám ta váha snad půjde dolů. 😀

sokolka
15. led 2008

Hlásím plus 0,9 kg. No jo jak jsem říkala, začnu jíst a půjde to nahoru 😠

miminak
15. led 2008

Ahoj holky,
sem myslela že se poseru .... lítám jako debil, ruku namoženou, zadek out a dneska na váze +0,9 😠 no prý to je tím že jsem dostala MS, ale já si myslím že za to může zákusek který jsem sežrala večer před vážením neb mi ho přinesla návštěva a nedalo se odmítnout .. 😅 A já kráva si myslela že po tak aktivním týdnu budu twigi 🙄 no blbka prostě jsem a k tomu tlustá 😔

miminak
15. led 2008

Tak držím palce alespoň Vám ostatním ať jdou kila směrem dolů 😉
Sokol, jsme na tom lautr stejně ... ale k tomu negratuluji 😕

anddy
15. led 2008

ahoj holky, normalne sem se sem dostala az po dvou dnech 😠 mi to hlasi ze stranka neexistuje 😠
Jinak hlasim -0,1kg. Ne ne negratulovat bo sem nasrana uz se zase dva mesice drzim na stejne vaze. Ja chci zhubnout 😢 😢 😢 moc moc moc
Mimi ty vole to ti rostou svaly 😀 😀 😀 a ty vazi hoooodne 🤐

morusa
autor
15. led 2008

Tak já hlásím, že mám též 0,9kg nahoře a já to nechápu už teda vůbec, hlídám se, nežeru sladký, piju....

Už chybí jen Natali a Kael. Elucinka se neukázala, ani nepamatuju, tak ji asi z tabulky už vymažu nebo co?

sokolka
15. led 2008

Holky ty naše váhy se nějak na nás domluvili nebo co. 😀

natalien
15. led 2008

Ahoj holky, tak já hlásím -0,4kg 😵
Teda holky, asi budete muset vyměnit váhy 😀 To přece není možnýýýýýý 😝
Anndy, to budeš mít ten pidi úbytek po těch maxi výborných sušenkách, co??? 😀 😀 😀

anddy
15. led 2008

natalien 😀 ja jsem si sundala i podprdu u toho vazeni 😀 😀 prece jenom je to maxi velikost tak je tam hodne materialu a taky ty vlozky v ni jsou tezky 😀 😀 😀
Ja to fakt nechapu, proc jako nam to nejde????? 😠 proc jako zrovna nam? 😠 😠 😠
Chtela jsem vyzkouset znovu metodu jist co tri hodiny, ale ja uz jsem ji jednou zkousela a zrala jsem i v noci protoze jsem mela hlad. Jo a prej se to musi hooodne pocitat a kombinovat 😒
Hele holky, vzdyt my jsme krasny i spekaty.... 😵 😵 😔

morusa
autor
15. led 2008

Anddy: já tu metodu jídla po třech hodinách malé porce vyzkoušela a výsledek ja kilo a půl nahoře a v noci sem fakt nežrala..

anddy
15. led 2008

morus: ja jsem pri ni taky pribrala 😝

alcatko.j
15. led 2008

nazdar opuchliny 😀

morusa
autor
15. led 2008

opuchlino ,alou do pelechu, je ti špatně 😀

alcatko.j
15. led 2008

otrese mozku, ja asi nedojdu do postele 😀

morusa
autor
15. led 2008

Když můžeš psát, můžeš i chodit, to je dokázaný,tak alou... 😀

alcatko.j
15. led 2008

Tak ja jdu, ale prosimte nekam zas nespadni 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru