Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

cerstvamama
16. říj 2008

caira
s Pilatesem mam taky zkusenost, je to hodne dobry i na takovou psychickou pohodu a neni to zadny sileny natrasani jako pri aerobicu - jsem holt lemra a mam radsi pomalejsi pohyb 🙂

alishia
nechut k pohybu chapu, ale obavam se, ze tohle dieta nezpravi, kdyz je to vsechno takovy vytahany a povoleny... taky mam ty veci jeste ve skrini, ale nevim nevim, i kdybych zhubla vahove tak ta panev uz zustane

klouzavka
16. říj 2008

Taky mi připadá, že kolem mě jsou všichni hubený.

Myslím, že nežrat, to není řešení, protože pak přijde JOJO efekt a je to v háji. chce to kompromis. Méně jíst a více cvičit.

alishia
16. říj 2008

ja mela vetsi panev vzdy takze mi zustala stejna.....jinak ja driv na stredni mela 60kg a vypadala sem hur nez ted, a pak sem schodila 10KG A VSICHNI my rikali ze sem desne hubena a ze sem anorekticka, nebyla to pravda 50kg neni zadna anorexie....proste sem jedla zdrave a malo....a ty speky sli dolu s vahou....vbec sem necvicila ani malinko. tkaze si myslim ze kdyz ted schodim 6kg speku tak to bude dobry, protoze sem dost cvicila hned po porodu , kojit mi neslo, takze malej je na umele vyzive, tak sem se klidne mohla tyrat....a cetla sem ze pokud je takuze hodne povolena takze to sviceni stejne nezpraví, ze jedine plastika, coje na tom pravdy nevim. ale vim ze jedno ditko mi staci, takze se muzu dat dohromady.)

alishia
16. říj 2008

kdyz ja to nechapu, vsichni sou tak desne nadsenyx pro nejaky sport.....proc ja sem takk lina, fakt si pripadam trapne.)

pepibubu
16. říj 2008

dnes, tj. necelých 8 týdnů po porodu, mám o 7 kg méně, než když jsem otěhotněla. A to jsem nabrala nějakých 17. (pak už jsem se radši nevážila 🙂 )

kacka.va
16. říj 2008

ali: nic si z toho nedělej, já si před těhu huntovala tělo cvičením, potila se 2x týdně jak kráva, jedla jsem malé porce a nezhubla jsem ani deko, takže jsem si řekla, že se trápit nemusím, protože to stejně nemá žádný význam.

cerstvamama
16. říj 2008

pepibubu
Šťastná to žena 😀

Jdu zalehnout na podlahu a dám si něco na břišáky 🙂

caira
16. říj 2008

no jo, nekomu se holt hubne lip, nekomu hur..ja musim rict, ze jsem pred tehu taky tenkrat dost zhubla, ale presne jak rikala klouzavka, chtelo to mene jist { teda naprosto jsem zmenila jidelnicek} a chodila jsem 4x tydne do fitnesu na 2 hodiny { kupodivu jak sport nesnasim tak fitnes me bavil-jsem vlezla na masinu a koukala u toho na nejaky serial co tam zrovna na jedne z tech televizi pousteli} takze mi to tam desne utikalo a chodila jsem rada, ale i kdyz jsem po porodu najela opet na zdravy jidelnicek tak stejne to nejde tak jako tenkrat..proste jak nehybu prde*i tak vaha se taky nehne. Vcera jsem se vazne rozhodla, ze si ten cross trainer koupim, tady se da sehnat uz cca za 200 liber takze si ho proste koupim, kdyz jsem si spocitala, ze rocni prermanentka do fitka by me vysla cca na 500 liber tak se to vyplati... 🙂

hubnuti zdar-nazdar 😀

alishia
16. říj 2008

jenze holky ve fitku je aspon atmosfera cvicit, tam to nejak cloveka aspon donuti, ja mam doma spousta cvicicich stroju a spousta dvd a proste me to nedonuti jit na to cvicit. ZA to kdyz sem obcas zasla na pilates, tak sem drela protoze zensky okolo me motivovali vydat ze sebe ten nejlepsi vykon, prece nejaka stara baba nebude lepsi nez ja...🙂 ale doma me nic a nikdko nedonuti:/

verapa
16. říj 2008

mě zůstalo od porodu 13 kg, celkově to bylo 32 navíc když sem šla rodit, zatím to neřeším, če kojím a ráda bych co nejdýl, ale pak asi nastolím krutý režim, če samotnou mě štve že se všecko oblečení srazilo v pračce a manža se na mě dívá, že su nějaký rosol či co, no uvidíme ... 😅

alishia
16. říj 2008

tak se mnou je manzel takyspokojeny....rika ze sem krasna porad, jenze to uz ma nauceny rikat... 😒

caira
16. říj 2008

ali presne..manza taky furt rika jak nejsem tlusta, ze mi to slusi a bla bla bla..ale ja vidim sama v zrcadle nebo na fotkach jak jsem ted tlusta tak mi muze rikat co chce ale nepomuze to.. 😒

timbouctou
16. říj 2008

alishia_ no mě ten můj řiká: co se dá dělat... 😒 😀 Měla jsem pře těhu prsa slušný 4, v 6. a 7. měsíci mi narostly tak o dvě čísla a teď jak už je mám vypitý, tak se ty obrovský vaky svěsily, to je fakt nářez... ☹ A to malýmu moje mlíko už připadá řídký, za chvíli přestanu kojit a pak už se nebudu mít na co vymlouvat a začnu se hýbat. Mám k tomu zakoupený stepper, to snad uchodím

cerstvamama
16. říj 2008

Mně manžel říká ať už nejím koblihy k snídani 🙂

katakin
17. říj 2008

Já mám asi trošku opačný problém - po osmi měsících od porodu mám o tři kila méně než před otěhotněním. Pořád nějak hubnu, ale dávám to za vinu kojení. I když je pravda, že se někdy přistihnu, že nemám čas se najíst. Buď jsem u Jakoubka nebo pracuji z domova pro mého zaměstnavatele nebo pracuji na našem domečku, takže pořád něco. S jídlem to pak doháním večer, ale nějak to není vidět. Doufám, že už zůstanu na této váze a nebudu dál hubnout. Každý to má holt jinak...

beata.n
17. říj 2008

Ahojky.no já sem v těhotenství přibrala 12kg a všechno sem nechala v nemocnici.myslím ale,že to bylo stresem,malý měl zdravotní problémy,takže sem byla věčně na nervy a i když sem jedla,hubla sem furt.takže když sme šli po 14ti dnech domů,tak sem měla dokonce ještě o dvě kila mín,než před těhulkováním.Jinak ted mám další kilčo dole a to žeru jak blázen 😀 😕 hlavně to sladký mi nějak poslední dny nedá spát!!!!!tak snad zase nepřiberu

papuellka
19. říj 2008

Já přibrala asi 20 kg, v nemocnici jsem nechala jen 7 kg, teď jsem měsíc a týden po porodu a nezhubla jsem ani "ň" a to skoro nejím, od porodu mám stále ščvrklej žaludek a ani moc chuť. Je zima a já nemám co na sebe, kalhoty obleču tak nad kolena. 🙂 Chtěla bych být opět štíhlá, jak před těhu.

cerstvamama
30. říj 2008

Ahoj všichni, tak hlásím další kilo a půl dole. Jednou týdně kalanetika, každý den 20 břicháčů na každou stranu (cvičím zatím jen šikmý). Prostě po uspání prcka zalehnu na zem, koukám na Přátelé a cvičím 😉 Celkově je to vidět, jen mi pořád zůstává taková ta "klokaní kapsa". Zajímalo by mě, kdy a jestli vůbec to zmizí.
Matky, vy co jste po porodu všechno zhubly, zmizela vám i ta převislotina? Protože jestli jo, tak to vůbec není spravedlivý!!! 😠 😀

alishia
30. říj 2008

cerstvamama: ja mam taky dalsi kilo dole a nedelam nic.) akorat sem si musela nechat vytrhnout dva zuby kvuli rovnatkum, a tak se nedalo moc jist.) tak to pomohlo.)))jinak zacnu taky znova cvicit, ale mam pocit ze ty kuze na brise se nezbavim:(

cerstvamama
30. říj 2008

Tak to já si jídlo neodepřu 🙂 Ale není moc času, jím jen snídaně, oběd, večeře a vždycky se nacpu, asi bych to měla nějak rozložit.
Zuby si kvůli kilům trhat nenechám 😀 Dobu rovnátek už mám za sebou, ale to se nosily ještě takový ty šílený aparátky 😝

alishia
30. říj 2008

no a co myslis ze budu mit?.))) t zas nebudu zrat, pry to ze zacatku boli.) budu jako osklivka katka.) uz se tesim.) snad se me syn nebude bat.) horsi je co z tou kuzi? s kilama uz sem celkem spokojena....55kg neni zas tak hrozny. 5 kg jeste sundam, verim v to.) ale ta kuuuuze.....co s tim??? kdyz stojim tak sem krasne hubena a kdyz si sednu tak sem opravdu jak v 5mesici((((

cerstvamama
30. říj 2008

55 kg je úžasný, takový ambice ani nemám. Ale záleží kolik měříš. Já mám to břicho ucházející po ránu a čím víc se blíží večer tak se to vyvaluje 🙂
Nevím, chtělo by to slyšet názor holek co už mají větší děti.
To budeš mít ty fixní rovnátka, ne? Ty jsou skvělý a teď se to i nosí. Já jsem měla ještě takový ty co mají celý horní patro pokrytý takovým plastem, takže šišloun největší. Nosily se jen přes noc, přes den to nešlo.

alishia
30. říj 2008

jj fixni.))tos musela vypadat jako boxerka v ringu .) tak ja sem mala jen 164cm. a ty? ja bych ten spek urizla a bylo by.) ale stejne jdou ty kila dolu desne pomalu a obtizne. jo a to na me manzel vyrukoval s druhym ditetem....sem ho s tim poslala nekam.))) tak mi rekl ze za par let prijdu sama.)

anke
30. říj 2008

ahoj, ja v tehu nabrala 23kg, asi 10kg zustalo v porodnici a zbytek se kojenim a nestihanim se najist a tahanim naseho prerostleho miminka ztratil do 6ti mesicu po porodu ... ale postava krapet utrpela, to je pravda 🙂

alishia
30. říj 2008

anke : to ti zavidim, zes to tak krasne schodila....me se kojeni nepovedlo, tak mam smulu a jediny co muzu je tahat to moje prerostle babatko🙂 a pak nezrat a cvicit:(( zkousely ste nejaky ty spevnujici gely??? Ja jo po porodu, ale myslim ze to valny vliv nemelo mela sem nekolik znacek, ale asi si to zas koupim pro dobry pocit.)

majkalm
30. říj 2008

ahojky holčiččky. Je mi 34 let a jsem momentalne tehotna 🙂 Ale již dve holčičky mam a narodilly se nam po roce 😅 tak si dovedete představit jak jsem vypadala 😀 sice jsem zhubla na svou předporodni vahu, ale mohla jsem konkurovat indianske 100lete babičce ktera ma sva prsa omotana kolem krku ☹ 😲 😀 začala jsem cvičit, prsa jsem dala dohromady diky cvičeni ze zateži to znamena s činkama zni to hrozne ale prsa se jsem mela jak v 16 a břiško to same musela jsem do fitka kde maji specialni stroje na břiško, ta břišni stena je moc povolena na to aby se dala upravit doma jen sedama a lehama. Ale do fitka stači zajit 2krat do tydne na hodku, chodila jsem tam i s detma. A doma jsem ješta skakala přes švihadlo. Ono to zni třeba hrozne jak to pišu, ale da se to zvladnout v pohode. Tak držim palečky.

alishia
30. říj 2008

majkalm: takze radis fitko??? no mohla bych chodit s manzelem.) aspon bychom b byli vic spolu.) malyho necham babicce.) asi to zkusime.)

alishia
30. říj 2008

stacilo by jednou tydne???🙂

alishia
30. říj 2008

kdyz ja newim jestli jsou to povolene svaly nebo kuze navic.) ale tu posilku zkusim.)

simido
30. říj 2008

Zdravím všechny 🙂 tak me zustalo po roce po porodu taky 10 kg. A ja se domnivam,ze kojeni to asi moc neovlivni, protoze ja jsem malou kojila do 10 mes a nejak to dolu nene jit. Jsem z toho malicko mimo, protoze mam pocit, ze vsechny maminy kolem me vypadaji uzasne a ja jsem jen bedna speku a to uz pomalu 3 tyden ziju o vode a zelenine... Byt neco pravdy na genetickych zakladech, budu mit jako moje mamina 50 kg a ne to, co mi ted zustalo... Jeste navic mam po prckovi peknych par strii, takze lahudka... Pohled do zrcadla vzycky obrecim a uz nevim jak na to...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru