Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

alcatko.j
5. lis 2007

kojim, jak das 😅

kaelan
5. lis 2007

Tak mám dole -0,8kg 😉 ale to je to nabraný hnusný takže su furt na svým 😢 😢 😢

Alči ty vado a co budeš dělat až přestaneš??????to už budeš teda jak my tady 😀 😀 😀 😀 😀 ale u tebe to nehrozí to bys musela hoooooodně přibrat abys byla jak já 😀 😀 😀

miminak
5. lis 2007

Čauves děfffčata 😵

tak hlásím, že su byla solidární s Moruškou a vlezla na tu váhu .. 😕 no a měla radost, páč opět to šlo dolů .. -0,6 kg 😉 😵

Kael, woe gratuluji, to řikám .. borka 😀 😀
Moruša - tak co kotě 😕 😅
Alcinka - kua neser, ty tvoje obalený kosti tu nás špekatý nezajímaj .. 😀 😀 😀

miminak
5. lis 2007

.. sem debil - 0,7 kg 😝 😀 😀

morusa
autor
5. lis 2007

Jenže Moruška je debil a zapomněla na to,Vám říkám, že na mateřský zakrnuje mozek,ale zítra,děvčata, zítra..Jinak vám velmi gratuluji k úbytkům a vítám nově příchozí. 😉

monik111
5. lis 2007

Ahoj holky,
jsem se dlouho nezapojila,ale stale nadváha jak prase sice kilo dole,ale co z toho když těch šest se drží jak svina. A to stále nežeru a stale cvičím.Jo a taky 2x týdně airobic a furt je to hovno.Takže jsem nasraná a tlustá.Tudíž už začínám pochybovat že to bude jak za mlada 😀 😀
Já už fakt nevím co se sebou,sladký jsem neviděla ani nepamatuju a pohybu mám až,až. Malá je ďablík,takže se ani přes den neflákám.
No a na krku vánoce.Tak to vidím na takových pět kilo hore.... 😀 😀 Pač se asi neudržím.Cukroví a dobrůtky...mňam,mňam 😉
Ach jooooooo!!!!!!!!!!

anddy
5. lis 2007

Nazdar holciny hubeny 😀 ja mam kilo dole, takze uz mam pouhych 8 kg nadvahu do tehu a pouhych 12kg nadvahu do predtehu. 😠 😠 😠 Mam depku a z toho kila nemam ani radost, pze to pujde urcite nahoru jojan efektu se prihlasi. Bo jsem zhubla tak ze nestiham zrat normalne, zeru jen sladky, to mi zaplacne zaludecek na delsi dobu a doda energii. Kevankovi se totiz vyklubal druhej zoubek 😎 ale ten nam dal zabrat 😠 svina jedna. 😀 😝 No a taky nechce byt ani 5 minut sam, proto ta absence, takze mimisku hod sem tu fotecku jeste jednou please 😵.
Kael- gratulace velika jako cela Afrika 😀 😀
Morus ty vole ty bys musela mit navic tak 67,98kg aby to na tobe bylo videt pri tve vysce 😎 😀 😔
Alcatko- kuva nelez sem ti rikaaaaaaam ty reklamo na hlad 😀 😀 😀 prej 2 kila nahore, tos mela v ruce vanocniho desetikilovyho krocana ne? Se koukam na tvoje photos, jaaaa vsechno vim 😀 😀
Vsem novym kocenam - VITEJTE KOCENKY SPEKATY 😀 😀 😀 jsem rada, ze se pridavate, pze kdyz nas bude vic nebudeme se bat vlka nic 😅
Jo cviceni, necvicim. N E M A M C A S 😠 😠 😠 😠 😠 😠
,

miminak
5. lis 2007

Anddy woe si tu 😕 že bych to tam foukla .. 😝

morusa
autor
5. lis 2007

Hoooj ženský 😎

anddy
5. lis 2007

SEM SEM

morusa
autor
5. lis 2007

Jako koukám,že máte fakt všechny dole aspon něco, já mám panickou hrůzu vlézt zejtra na váhu, fakt že jo, jestli se už nikdy neukážu na koníkovi, tak víte proč...bojim, bojim.

anddy
5. lis 2007

hned jsem tu keva breci

miminak
5. lis 2007

Moruško, neblázni woe 😅 posílala jsem Ti ibr dlouhou ipajznu 😉
Anddy - jdu to tam fláknout 😝 😀 😅

morusa
autor
5. lis 2007

Mimi: četla jsem, děkujuuuuu, odepíšu brzo. 😉

morusa
autor
5. lis 2007

Co jdeš kam dávat??

miminak
5. lis 2007

Pro Anddy tu včerejší příšernou fotku 😅

morusa
autor
5. lis 2007

Blbost příšerná, naprosto normální, nešpekatá fotka..

alcatko.j
5. lis 2007

Pipky zdar 😀

miminak
5. lis 2007

Woe Morušo, jsi slepá .. ?? 😕 🙄 😔
Anddy, je tam 😕 tak šup šup, ať mohu smáznout 😅
Nazdar Fíková Alíková 😀 😀

morusa
autor
5. lis 2007

alči: Sem můžou jen špekatý 😀 😀

miminak
5. lis 2007

No jo, Alčinka sem jde prudit .. 😝 😝

morusa
autor
5. lis 2007

Mimi: ty fotky ve vaně jsou super ,Zuzinka je nádhernáááá

alcatko.j
5. lis 2007

Nez zareaguju na vas lemry liny drzkaty, musim udelat poznamecku k Zuzine a jejim photos 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..to byla ta poznamka 😔 😀

miminak
5. lis 2007

Děkuji, to jsem fotila včera, páč řádila jak černá ruka .. 😀 😀 😝

alcatko.j
5. lis 2007

to byla reakce na tu jednu fotkua ted jdu na malou Zuzinku 😵

miminak
5. lis 2007

Tak šup, jen se do mě pusť, Ti dám lemru línou držkatou .. týýýýýýýýý vypelichaná chcíplá nádhero 😀 😀 😀 😝

miminak
5. lis 2007

No jo, holt nejsem modélka jako ty 😕 😝 😀 😀 ale jsem milá a přítulná 😀 😕

morusa
autor
5. lis 2007

Sem dneska koukala na Matyášovo fotky, když byl malilinkatý miminko ,sem málem zakápla slzu, to tak utíká. 😒

miminak
5. lis 2007

Kua Anddy kde zase lítáš, to smáznu a huvidíš ... 😕 tedy spíš nehuvidíš 😝 😀

alcatko.j
5. lis 2007

Zuzino, ani neni co nejak poznamenat 😀 😀 😀 😀
Ale mala zuzinka je naadherna a jaky ma vlasky 😵 Hele, jako po kom je?

Morusindo, neser me ti rikam!!!Vis, kolik vazim?58 kg, to je asi o milion vic, nez pred otehotnenim, tak me neser a ver mi, ze me to jako sere uz 🙄 😨 Jako..sere me to, ze mam rozjetou panev a prdel jak styrskej valach 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru