Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

morusa
autor
11. lis 2007

Varfa: Ahoj, vítej. A nechceš teda radši přidat do tabulky, až porodíš? Teď bys stejně nemohla shazovat a tam jde hlavně o to psát, kdo kterej den co shodil nebo nabral 😉

morusa
autor
11. lis 2007

Mimi, jojo, sláva tlustým 😀

Furt přemejšlím, jestli by ta tabulka nešla někam upíchnout a zamknout, abychom k ní měly přístup jen my 😕 Nenapadá Vás něco?

papaya
11. lis 2007

Morouso na rodina.cz se dají zamykat alba a přidělovat přístupová práva myslím...
je fakt,že je to jsou diskrétní informace,na druhou stranu mě zajímá jak si povedete,chci vám fandit. navíc tam mám pár želízek v ohni..... 😀 😉

morusa
autor
11. lis 2007

papaya: Tak já na to kouknu.Neboj, my to tu stejně všechno vyblejeme 😀

papaya
11. lis 2007

tak s úspěchem se člověk rád pochlubí že jo 😀

anddy
11. lis 2007

pap tak zelizka v ohni jo 😀 urcite alcatko, ta asi vyhraje 😠 😝
jo holky a nemel by se tam dat jeste udaj vyska? 😠 pze nekdo kdo meri 1.8 a vazi 62kg tak tam taky jako nepatri, pze to neni tloustka 😵

anddy
11. lis 2007

jezis ja pisu jako dement 😝 proc jak ze? 😒

anddy
11. lis 2007

jo a nove prichozi vitejte do klubu 😉

morusa
autor
11. lis 2007

anddy: Tam se váha vůbec neuvádí právě. 😉

varfa
12. lis 2007

Jé tak to je pravda,přidám se až po porodu,jen bych vám tam dělala teď brykule.Ale teď se hlásím aspoň jako roztleskávačka 😀

papaya
12. lis 2007

Andy nene,Alča to není 😉 tu tam ani nedávejte,ta se tam cpe jen proto,že musí bejt u všeho 😀 😀 nebo jen pod podmínkou,že přes Vánoce přibere aspoň 10 kilo 😀
Varfo sem chtěla navrhnout,že bys mohla bejt svačinářka,ale vzhledem k tomu,že to je hubnoucí tabulka by to asi moc vhodně nebylo 😅 😀

varfa
12. lis 2007

Leda že bych nosila mléčné svačiny,odtučněné jogurtíky a odtučněné mlíčko 😀

alcatko.j
12. lis 2007

papyne, co to zase meles?!Ses proti mne zase, ze?vobludo 😀 😀 😀

alcatko.j
12. lis 2007

Pipky, me jako uz serete 😀
Tak este raz, pac ja ci a ci byt v tabulajzne 😀

Nejsem typ, co rika, ze je tlustej, aniz by byl, pac chce slyset, ze neni 😀 Chapete? 😀 Na to mam jirina, ten me ujistuje ze jsem uuzasne stihla a vsude pevna 😀

ALE, merim 167cm, vazim 58 kg, hnaty, ruciska a mozek vazi malo kg, ale prdel a stehna a boky vazi moc kg, a ke vsemu vsude je celu a vsude to visi a prevysi 😀 Nutne, ale nutne potrebuju, aby ma celi sla do dza a aby kila v problematickych partijich sla taky do dza, lepe receno, aby kila se premenila nejakym bezpracnycm zazrakem na svaly a na sirce ubyla 😀 tudiz k vam patrim!!Nutne !!!
Nikkousi, fotky nesjou fotomontaz, ale stiny udelaj hodne, fakt prisaham 😅

A uz me neserte 😝

alcatko.j
12. lis 2007

A ted jsem se divala na tabulku, je primo uuzasna, Lucko, ses jednicka, ale muj nick neni Alcatko(provokaterka) 😀 😀 😀

natalien
12. lis 2007

Ali, jj, patříš do tabulky, s těma kilama navíc tam fakt patříš 😀 😀 😀 😀 😀

natalien
12. lis 2007

Ale ty tvoje kila jsou provokující, teda aspoň pro mě 😝 😀

alcatko.j
12. lis 2007

Naty, dekuju, ses tady asi jedina moje kamoska 😀

natalien
12. lis 2007

Jo, díky, ale upřímě ti ty tvoje mini kilíčka závidím 😀

alcatko.j
12. lis 2007

dobra dobra tedy 😀

papaya
12. lis 2007

Alču tam nedávejte!! má míry jako já a já nejsem tlustá 🙄 🙄 já sem právě hubená 😀
ty woe ajčo,co bys chtěla 😨 matka,po porodu,všechno vytahaný,smiř se s tím,že to nebude jako dřív 😝 😀
já sem před porodem,teda před otěhotněním měla 65 a to teda už bylo na hranici kdy jsem si říkala,že začínám kynout,ale takových 60 mi přišlo vzhledem k výšce ok. Modelka sem teda nebyla,ale ženský tvary byly 😎

anddy
12. lis 2007

jeee alcatko tak to joooo, ted jsi to objasnila 😅 no jasne, ze k nam patris chudatko obeeezni 😀 😀 😝

sokolka
12. lis 2007

Tak morus tabulinka je úžasná.... 😀 Sice Alčátko trošinku vybočuje, ale určitě tam patří, že...... 😉 😀

morusa
autor
12. lis 2007

Ahojte,

děkuji za pochvaly, zejtra probíhá první hlášení údajů 😀 Jak často to chcete posílat mejlíkem? Já nějak nemám čas na tu Rodinu kouknout a prozkoumat, jak to tam hodit a zamknout 😒

miminak
12. lis 2007

Ahoj babulenky 😵
no tabulka úžasná Moruš 😉 jen při Alčiných kg jsem se zasmála ... 😅 ale když už se tam vetřela .... 😝 😕 😀 😀
Což takhle hlásit údaje každé úterý a aktualizovat 1x za měsíc?? Za týden ty pokroky nebudou takové, ale za měsíc už by tam něco mohlo být vidět neee 😕 😅 😔

morusa
autor
12. lis 2007

Mimi: Tak nějak jsem si to myslela 😵

miminak
12. lis 2007

Myslíme podobně 😎
Ipka Moruš bude, ale fakt nestíhám .. jen dojdu přečíst poštu a mizím ... 😔 ale myslím na Tebe mocinky moc a omlouvám se 😔

morusa
autor
12. lis 2007

Se nestresuj, Ipka počká, dyk mám doma taky málého ďáblíka, takže chápu převelice. 😀

papaya
12. lis 2007

Holky stejně vás obdivuju,že do toho jdete takhle před vánocema 😅 Na druhou stranu za měsíc by už mohly být vidět první výsledky a třeba vás to nakopne vydržet a ty vanilkový rohlíčky nežrat 🤐
držím palce 😉

miminak
12. lis 2007

Jo a pekla jsem manžovi na přivítanou Pařížské kostky (z Receptíků) a výborný .. jsem nevěděla že mě manža hnedle vytočí, páč by tam měl za týden odjet znova .. takže papám kostky a zítra budu asi valit bulvy ... 😝 😒 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru