Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

natalien
18. bře 2008

Čauky holky, taky jsem koukala, že to tu trochu umírá... 😅 Tak to oživíme, ne?

Já hlásím -0,5kg - hurááá, ale na jak dlouho. Pořád se držím s váhou v horní hranici, než jsem si dala limit..., chjooo, já už snad nikdy ale opravdu nikdy nebudu šlank... ☹ 😢 🙄 A já bych tak strašně moc chtěla...

Bohužel u žádné diety nevydržím, nemám pevnou vůli, co se týče jídla...chjooo... 😢 😝

sokolka
20. bře 2008

Holky tak jak na to tak koukám, tak sem nikdo nejde ani na to nahlášení. To jsou potvůrky podivný 😠
A jak se vám jinak vede? Co nového?

kaelan
20. bře 2008

čau tak já hlásím -1,4kg a do původní váhy mi chybí pouhých 0.9kg 😀 😀 😀 😀

každej mě chválí jak jsem zhubla a já mám konečně radost 🙂 🙂 🙂

ale jde to jedině díky nervům který mám uplně v pr.... 😖 😖 😖 😖

zdravím všechny moc moc ale nemám náladu se nějak rozepisovat 😝

tak se mějte hezky a pááááááááááááááááá 😀

morusa
autor
21. bře 2008

Ahojte, tak jsem to doházela do tabulky, ještě nám chybí Zuza ,ale ta má váhu v reklamaci, tak nám asi moc nenapíše 😎

Kael, s kilama je to super ,se situací asi už horší, tak přeju ,at se to zlepší. Nehodíš nějaký aktuální foto,at se můžeme kochat, jak jsi pěkně shodila? 😉

nensy
21. bře 2008

ahoj ,já přibrala 7kg .jsem čtyři měsíce na mateřské a schodila jsem 12kg ale jde to opravdu pomalu.dietu nedržím nemá to cenu ,jím všechno ale jenom do pěti hodin.nekojím takže mohu jíst všechno.

zdenik123
21. bře 2008

holky já nabrala přes 27 kilo a zbývá mi ještě přes 10 kilo dolů...byla jsem i dost zavodněná a nechala 14 v porodnici ale teď to nejde a nejde...a kojím...takže ty řeči , že když se kojí, jde to dolů...tak u mě to neplatí - vůbec...jím míň..zdravě , chodím cvičit a né se to hnout... 😒 😒 jedině až opravdu přestanu kojit, tak se to snad pohne... 😒

kalo
21. bře 2008

Já měla štěstí a při kojení hubla /nebo spíš nepřibírala/...ale snad někoho nehubnoucího při kojení potěším i tím, že když jsem před týdny kojit přestala, "slezly" 2 kg bez jakéhokoliv přičinění...

nensy
21. bře 2008

já si myslím že je to jak u koho.moje kamarádka kojí a hubne jako blázen.při prvním jsem přibrala 25kg a za dva měsíce jsem to měla dole.ted už to jde pomalu.je mi 31 a říká se že po 30 to jde už hůř. ☹

zdenik123
21. bře 2008

hm, tak mně bude 30 za 14 dní...tak bych měla těch 14 dní máknout 😀

kalo
21. bře 2008

nensy: podle mě to není ani tak věkem, jak tím, že je to první nebo 2 těhotenství...Hodně ženských mnohem hůř hubnou po 2 dítěti než při prvním..(Teda alespoň mě tím straší i moje máma 😖 )
...Mě je za chvíli 30 a po porodu mi to spaluje neuvěřitelně...Před tím jsem se musela dost hlídat a cvičit. Teď jen cvičím a poprvé v životě žeru jak kyselina a vážím o 7 kg míň než před otěhotněním.../ťuk ťuk ťuk 😀 😀 doufám, že to tak zůstane!/

nensy
21. bře 2008

já když dodržuju nákou dietu tak ještě přiberu je to blbý ale je to tak takže jím všechno ale jenom do pěti a jde to.pokud mě nechytne večer mlsná.večer jsem ráda že si sednu ona je nelinka docela živá.

sokolka
27. bře 2008

Hm tak jak tak koukám, tak tady na to opravdu všichni dlabou. Už se ani nepíšou úbytky a jiné stavy váhy. To fakt asi nemá cenu to dál takhle dělat. Aby sem všichni chodili jen z povinnosti, že se musí něco nahlásit tak to je o ničem. 😒

sokolka
27. bře 2008

Morusko chtěla jsem se zeptat, kojíš ještě? 😕 Já jsem myslela, že od roka začnem odstavovat, ale co měl teď malej tu střevní chřipajznu tak to kojení nám hodně pomohlo, takže asi ještě chvíli počkám. Je ale fakt, že v noci je to hrozný. Pořád na prsu. ☹

morusa
autor
27. bře 2008

Sokol: Taky jsem to už nešla sem hlásit, když vidím ten zájem 😒
Nekojím, kojila jsem do necelých devíti měsíců, od té doby se i v poho vyspíme, bud spí celou noc a nebo se vzbudí jenom jednou na mlíko, takže super. U nás to bylo fakt jen o tom ,že už to měl na pití, musela jsem ho po nakojení stejně ještě dokrmit UM, takže to ani moc nemělo smysl..

sokolka
27. bře 2008

Morus já jsem se i radila s mudrou a ta mi říkala, že jedno dítko kojila do 2 let a do té samé doby se jí budilo. No tak druhé kojila jen do 1 roka a budilo se stejně do 2 let. Tak nevím. ☹ Ještě asi vydržím tak 3 měsíce, uvidíme, no a pak bysme zkusili najet na UM. Třeba to bude lepší, ale moc tomu stejně nevěřím. 😒

miminak
27. bře 2008

Ahoj ženy,
tak koukám že to tu jde opravdu od desíti k pěti .... ☹
Já s váhou neposloužím neb je stále na reklamaci ... 😅 a já žeru a žeru ... 😝
Nic nestíhám neb mám doma malého dráčka a su ouplně vyšťavená ...
Přeji všem hubnichtivým kilečka dolů a snad se brzy zase vokážu s nějakým veselým a pozitivním komentářem 😉
Spešl pozdrav letí Morušce!!!!

kaelan
1. dub 2008

ahoj kočky 😝

tak konečně mám míň kg než předotěhotněním 😀 😀 😀

každej mi říká že sem hubená,zdechlá.... a mě to táááááááááááák těší 😝

prásknu vám i svou novou váhu a ta je 61 kg 🙂 🙂 🙂 🙂 docela úspěch na vánoce jsem měla hnusných 69-70kg 🙄 🙄 🙄

fotky dodám až se mě někdo uráčí vyfotit 😝 😝 nejspíš Ela 😀

tak se mějte hezky a at jdou kila dolů 😝

elucinka
1. dub 2008

Ahoj holky, tak já jsem na tom taky dobře - mám stejně, jako před těhu = 65kg. Takže teď shodím ještě cca 2-3 kg a budu mít svou vysněnou váhu 🙂

morusa
autor
1. dub 2008

HOlky, tak to velká gratulace Vám oběma, opravdu. 😵
A doházejte určitě fotky 😉

anddy
3. dub 2008

Holciny gratulace velika fakt moc moc 😵 doufam ze se mi to taky povede, jsem jedinna ktere tady ty kila stoji ☹ 😢 😢 😢

elly
3. dub 2008

Taky se me podarilo zhubnout..v tehu jsem mela 62 kilo..ted mam 51 to puvodni vahy jeste 2 kila 😉

kaelan
6. dub 2008

Tak Moruš a spol foto je tam ale zatím jenom 1 tak se kochej 😝

teda doufám že je to aspon trochu poznat v té tlusté vestě? 😀 😀 😀

jo jinak mám už jenom 60,3 kg 😝

tak vám držím palce a myslím na vás 😉

morusa
autor
6. dub 2008

Kael: no ty seš hustá, to víš ,že to tam je vidět a pořádně, chtělo by to teda ještě nějaký lepší foto ,ale seš ted hubendíra, fakt že jo 😎

klarysek1
6. dub 2008

ahoj holky, já přibrala 24 kg a zhubla 29 kg..takže mám mín než před těhu...kojení je zázrační dieta

sokolka
7. dub 2008

Kael tak ti teda povím, že je to fakt hodně vidět. Jseš dobrá i když si myslím, že jestli jsi to zhubla kvůli nervům tak bys byla radši bez nervů, viď?! Ale jseš fakt koča. 😉

Já mám momentálně o 8 kilo míň než před těhu. Jsem fakt moc ráda. Taky mi všichni říkají, jak mi to sluší. Ale na vás nemám. Protože já jsem před těhu už byla pěkně oplácaná takže hubeňour stejně nejsem. Momentálně mám 75 kg.

nikitazak
7. dub 2008

ahoj, tak ja jsem 2 mesice po porodu, porad plne kojim a mam dole jen to co jsem nechala v porodnici. takze mi do vahy pred otehotnenim porad prebyva 14kg. vubec nevim co s tim...jsem jak sud. a to porad litam venku s kocarem. a jim tak normalne - s ohledem na kojeni. ach joooooooooooooooooooooooooo

sokolka
7. dub 2008

niki nesmutni, ono se to časem hne. Až se ti srovnají hormony, tak to bude určitě lepší. Držím palečky. 😉

nikitazak
7. dub 2008

sokolka. dekuju. doufam, protoze tohle je desny. ja mela kapanek navic uz kdyz jsem otehotnela, protoze jsem prestala klourit. takze ted mam 88kg a vzdycky jsem mela tak 60kg.nic mi neni a celkem se i stydim pred manzelem ☹

sokolka
7. dub 2008

to se nemáš za co stydět. On chtěl přece taky dítko, tak musí počítat i s tímto. Ale vydrž, ono to určo půjde dolů. 😉

nikitazak
7. dub 2008

jo, to jo, on nerekl ani slovo. to jsou jen me pocity. bojim se prave, ze to samo nepujde, kdyz se vaha uz 2 mesice nehla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru