Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

morusa
autor
8. led 2008

To řekněte rovnou,že ste se na mě domluvily a chtěly mě nas...t 😀

aponchie: my ti to tady těžko vysvětlíme, taky vážívám různě. 😉

natalien
8. led 2008

Moruško, tak to vstávání, ti taky moc nepomáhá, páč je "vycucanej" organismus a tělo si bere to co potřebuje do zásoby a tím se brání, jinak to vysvětlit neumím 😅
Já sice spím celou noc, teda do pěti a pak do devíti, takže já jsem zas mooooc odpočatá, ale zas sežeru co se dáááá
😝 😝 😝

Sokol, gratulace největšíííí 😵 😀

morusa
autor
8. led 2008

Natal: já doufám, že to zlomím, že ted si bude brát do zásoby a pak to začnu shazovat, doufám hodně...

aponchie
8. led 2008

morusa:tak promin za hloupy dotaz

natalien
8. led 2008

No to je jasný, protože budeš mít jinej pohyb, než jsi do teď měla 😉
Radit by mi šlo, ale co sama se sebou, no to je problém. Kdybych dala na rady manži, tak jsem jak laňka, ale pro mě to je drastický. Miluju sladký a v tom je můj nej problém 😝 Přiznám se, že jsem teď šmejdila, co si dát dobrýho, ale odolala jsem a šla si stoupnout na váhu 😕 😅 😀 😀 😀 Přesvědčit se, jestli jsem nelhala 😀 😀 😀 Nelžu 😔

morusa
autor
8. led 2008

natalien: A co dělá přesně manžel?
aponchie: v poho, neomlouvej se.

jana.m.
8. led 2008

ahoj Baro kometko5 a aponchye jsem natom přibližně stejne
před těho 75
před poro 93
a po 84
jse už 6apul měsice po porodu a pořad se mi nedaři shodit
nachci uplně přestat jist to asi neni uplně ta nejlepši dieta ale ja mam pocit že přibiram i po vodě snažim se jist často malo a večer vubec nemate někdo nějaky zaručeny recept meně drastičtějši než nejist vubec ☹

kaelan
8. led 2008

ahoj kočky 😝

tak Morus já mám -0,4kg tak si to tam připiš 😀 😀

no konečně se mě to taky trochu začalo hejbat směrem dolů 😀 jěště by to chtělo ale zase začít cvičit 😉

ale už sem se dostala konečně pod kritickou hranici 😀 😀 😀 😀

natalien
8. led 2008

Kael, gratulaceeeeeeee 😉 😀

morusa
autor
8. led 2008

Kael: Přiipsáno.

Holky, kdy je další posílání aktualizované tabulky? já ted nějak nevím, kdyžtak si řekněte.

Jo a povedlo se Vám mě nas..t pořádně 😀 Ale jako přeju Vám to, jako fakt 😀

kaelan
8. led 2008

naty díky moc mám fakt radost 😀

Morusko to sem fákt nechtěla tě na.... neboj ono se to zase brzo otočí 😀 😀

alcatko.j
8. led 2008

Cus tlustosky moje 😀 😀 😀
Mocinky vas chvalim, delate mi ooobr radost, pak, az zhubnete definitivne a spolecne se sejdem a budem hrat trebas na schovku, tak Morus a ja vam budem delat stromy, za ktery se schovate 😀

kaelan
8. led 2008

jo a gratulace veliká Matyáškovi k 8 měsícům 😀 😀

natalien
8. led 2008

Moruško, tak já minulý týden byla nas...a víc než dost, takže vím jak ti je 😅 😀 Věříme, že nám to přeješ, jak jinak, musíme se podpořit 😀 😀 😀

Aktualizace si myslím, že by měla být ... nevím kdy 😀 Ale byla bych pro, kdyby se aktualizovala třeba ke konci měsíce, aby se to dobře pamatovalo(?) 😅

kaelan
8. led 2008

čus Alčáku 😀

ty jo ty určitě jo za tebe se schováme všechny 😀 😀 😀 😀 😀

morusa
autor
8. led 2008

Kael, díky, zrovna se tu snaží po mně plazit...

alcatko.j
8. led 2008

jeeeziiis, ja hlava derava, almara stara tlusta, mozek splaskly, bricho spekateee..matyasek ma velky narozky a ja zapomenu 😕 😅 Matyasku malinky, preju ti vsecko nejlepsiiiii, hlavne at jsi zdravy, at te maminka s tatinkem moc miluju a at jsi furt taky pekny roztomily chlapecek 😵

Kael 😀

morusa
autor
8. led 2008

NO, hlavo děravá , už jsme si tu s Matyášem říkali ,že teta Alča s Nelušákem na nás házej bobek, ale budiž ti odpuštěno 😀

kaelan
8. led 2008

po mě se už neplazí nikdo už všichni spí včetně R 😀 😀 😀

Anet začala taky lozit a proto jdou asi ty kila dolů 😉 😉 😉 (no spíš deka) 😀

co skype už nějak nefakčí? ☹

linda02
8. led 2008

Luci: Matyáškovi přejeme s Kubajzem vše nej..... 🙂

alcatko.j
8. led 2008

Morus, mam zalepeny mozek speky a sadlem, maty, promin, teda Ala je dement 😅

morusa
autor
8. led 2008

Lin: díkes 😵
Alí: abych si ted zapsala za uši, kdy má Nelinka 9 měsíců, jinak mi to dáš taky sežrat, co? 😀

kaelan
8. led 2008

morus mám na tebe spešl dotaz 😀

hodil by se na mě tenhle účes nebo bych vypadala jak debil? 😀 😀
http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle...

morusa
autor
8. led 2008

Kael 😀 No já myslím ,že jako dobrý, jdi do toho. 😉

kaelan
8. led 2008

no uvidím 😉

aponchie
9. led 2008

jana.m:no jist prestat u me nehrozi zeru nonstop nastesti to nejde nahoru ale ani dolu a jak nekdo rika ze nejlepsi se je vazit rano po wc pac na konci dne je to jasne ze to jsi tezsi tak u me olikrat naopak a treba kdyz se vecer naperu jidlem rano jsem ok ale obracene treba tak to mam ranni nevolnosti 😒

miminak
9. led 2008

Moruško, přeji Matymu vše NEJ a NEj a NEJ k jeho 8měsíčninám 😀 😀
Včera jsem tu nebyla, tak jsem to zaspala .... 😔

jana.m.
9. led 2008

aponchie : no kolikrat už jsem to zkoušela že jsem nejedla nebo jen zeleninu jenže pořad se to snad vydržet neda a jak se pak najiš ani se nemusiš nacpat tak to je okamžitě nahoře jo ja se važim rano

morusa
autor
9. led 2008

mimi: Matyáš ti děkuje 😵

miminak
9. led 2008

Moruško: Zuzina mu posílá strašně oslintanou, ale sladkou pusu ... 🤐 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru