Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

anddy
4. pro 2007

😀 ahoooj hlasim -(jako minus) 0.6kg 😀 😀 😀 ja jsem tak stastnaaaa
natalien gratuluju k cm, ja jsem zhubla od porodu 10 cm pres boky a zadek a je to hodne znat, ja ale docela dost chodim s kocarkem, nechodim zadne dlouhe tury, ale chodim docela rychle, to se pry spaluje (poradila mi to jedna kamaradka co predcvicuje aerobik) a pres stehna mam dolu 6 cm 😅 .
Ja jsem byla i hodne zavodnena, tak mozna odchazi ta voda, pze se v noci dost potim. No hlavne, ze neco odchazii..... 😀

natalien
4. pro 2007

Tak já hlásím, že mi váha stávkuje, takže tento týden nic... 😲
Já se po porodu neměřila, bo by mi nestačil metr 😝 😀 Ale teď než jsem začala chodit, tak ze zvědavosti... 😵 Dnes jsem musela hodinu zrušit, páč Nell marodí, takže jsme doma a bez pohybu.
Anddy, moooc gratuluju k těm 600g!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

morusa
autor
4. pro 2007

Hojte, tak já hlásím, že - 0,4kg, ale nijak nejásám teda, protože minule jsem měla plus 0,8kg. Až se mi všechny nahlásíte ,tak pošlu aktualizaci mejlem. Jedinej, kdo, se nehlásí je elucinka, tak nevím teda. 😕

miminak
4. pro 2007

Hola hoj, tak já mám přes týdenní obžerství -0,1 kg 😀 ale good, su ráda za všechno 😉

miminak
4. pro 2007

neboli 100 g 😅

aponchie
4. pro 2007

v tehotenstvi sem pribrala27kg a shodila sem 35kg a to jen diky male je desne ziva takze ted mam po porodu vahu co jsem mela za mlada jako teenager 😀

gabca1
4. pro 2007

Já v těhotenství nabrala 16 kilo a po šestinedělí mi už chybí do původní váhy jen 3 kila 😠

marorlinko
4. pro 2007

ja som pribrala pocas tehotenstva 22kil, po 11mes som zhodila12, v 9tt som uz pribrala 6kil, pred tehotenstvom som mala 50kil, takze ani ja neviem ako zhodit tie kila, nic nepomaha,este aj ked sa len vody napijem, tak uz ma o kilo viac.

kaelan
4. pro 2007

čus tak já hlásím ubohých -0,1kg čili 100g 😀 😀 😀 že Mimi a to já žádný obžerství teda neměla na to že jsem skoro celej týden pila litry a litry čaje 😠 😠 😠 su dost ale dost nasraná 🙄 🙄 🙄 🙄
nevím co řeším když stejně přes vánoce přiberu asi dalších milion deka takže je to ted k ničemu 😀 😀 😀

betka007
5. pro 2007

Ahojky, tak ja sa musím pochváliť, že mám za týždeň 1kg dole 😝 . Mám 62,5 . Včera som zhrešila. Robila som zemiakovy šalat a rezne nebo-li bramborovy salat a řízky 😠 . a dopriala som si dosť. Ešte sa prinutiť cvičiť brušaky...... 😒

morusa
autor
5. pro 2007

Holky, poslala jsem tabulku, tak doufám ,že vám všem dorazila.

bielanevesta
5. pro 2007

Cez tehu som pribrala 20 kg a za 5 mesiacov už je 19 dole 🙂

miminak
5. pro 2007

mO RUŠ WOE MĚ NIC NEDORAZILO ....

miminak
5. pro 2007

DÍTĚ SE MI SÁPE PO KLÁVESNICI .... ODCHÁZÍM 🙄

sokolka
5. pro 2007

Morus mě to sice dorazilo, ale bez těch údajů. Prostě ta co jsi posílala jako první mi přišla znova... 😕

natalien
5. pro 2007

A já tam mám chybičku 😅 třetí týden jsem měla úbytek 800g 😀

miminak
5. pro 2007

Woe Moruško, ty jsi snad chůastala ..... 😀 😀 😀

betka007
8. pro 2007

pred chvilou som sa vazila a mam 62kg, super, uz iba 9kg 😝

morusa
autor
8. pro 2007

Kua, ženy, neštvěte, jak to ,že jedné to dorazilo a druhé ne??? Natalien: Ten údaj opravím a pošlu znovu i s doplněnýma dalšíma údajema.

sokolka
8. pro 2007

Morus já fakt nevím, ale mám to prázdný 😕

sokolka
8. pro 2007

Morus díky teď jsem koukla na poštu a už mi to přišlo cclý. 😀 😉

pecule
8. pro 2007

holky jak to děláte,že vám to jde dolů?Já přibrala v těhotnství 20kg a mám dole 11kg a 7,5kg po porodu.Ted mi skončilo 6tinedělí a mám pocit že jsem ještě víc tlustá a nic dolů u nejde ☹ jsem nechutná!břicho,boky ,záda no děs ,prostě almara 😠 Držíte nějaký diety ?

sokolka
9. pro 2007

Pecule jasně že nedržíme diety. U nás co kojíme to ani nejde. Ty to neřeš ještě je to brzy po porodu. Neboj ono to dolů časem půjde a když ne, tak můžeš držet diety až nebudeš kojit, pokud tedy kojíš. 😉

natalien
9. pro 2007

Jj, Pecule, ještě je brzo, dělat nějaký závěry, že to nejde dolů 😅 Už máš docela dost dole, tak vydrž 😉 Za měsíc dej vědět 😉

miminak
9. pro 2007

Zdar holky,
Moruško ... huž mi ta tabulenka došla .. 😉 díkes 😀
Sokol - nová photo v průkazu a i snad vlasy .. ? 😕 Very nice 😵
Pecula - máš ještě dost času, tak nejanči 😀 😀

kacka79
9. pro 2007

Tak já jsem pořád tlustá jako prase 😀 pořád 8 kg +... no ale já měla tak 5 kg navíc už když jsem otěhotněla,, ufff

sokolka
9. pro 2007

Nazdárek mimi, ty taky žiješ? 😕 😀

sokolka
9. pro 2007

Vlasy stejný jen jsem si tam dala trochu gelu, ale to mám záchvěv párkrát v roce. Jinak mi přijde, že stejně na všech fotkách vypadám jak dement. no nic s tímhle ksichtem se asi víc neudělá 😖

berdicek
9. pro 2007

Ahoj holky, tak ja jsem pribrala v tehotenstvi 19 kilo, v porodnici jsem nechala 6. Ted po 4 mesicich mam 11 kilo dole, takze doufam, ze ty zbyvajici 2 kila taky budou brzy pryc.

smoulinda
9. pro 2007

Ahojík 🙂
Hm, takže já jsem přibrala 28 kilo, z porodnice jsem odcházela o 6 kilo lehčí. Teď jsem skoro 5 měsíců po porodu a mám stále 20 kilo nahoře. Tak nějak jsem to brala, že to jen tak dolů nepůjde, ale předevčírem mi jedna známá, kterou jsem viděla po roce, řekla před celou restaurací asi šokem dost hlasitě: "Janooo, ty seš tlustá. No to je hrozný", takže místo spánku budu asi běhat kolem rybníka nebo nevím, ale těch 20 kilo chci pryč 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru