Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

romana.st
29. kvě 2008

Ahoj holky!
Tak já jsem přibrala 23 kg a v porodnici jsem nechala 10 kg a to jen tím, že jsem den před porodem chytla campylobactera jejuni z kuř. masa. Málem jsem se v porodnici vykadila z podoby 😀 Od té doby ani gram dole 😠 Břicho mám, jako kdybych byla ve třetím měsící těhu a o zadku ani nemluvě. Malý šel císařem a prý se to břicho po císaři špatně stahuje. Nooo v létě budu sedět na pláží v teplákovce 😖 Do plavěk mě nikdo nedostane.
Mám depku....Zítra si jdu koupit nové hadry. To bude pálka, nevlezu se do ničeho....

lucky.lady
29. kvě 2008

romana.st: co blázníš holka, jseš měsíc po porodu,ne? Přece jsi nečekala, že to půjde tak rychle. Na břicho pomůže posilování a na kila určitě nějaká dietka. Samo to určitě nepůjde, ale měsíc po porodu je vážně brzo.
Co se týče toho bříška. Lež co nejvíc to půjde na břiše. Já mám takový pocit, že jsem si ho ještě stahovala šátkem, nebo hodně uplýma vysokýma kalhotkama.
Hlavně neházej flintu do žita. Když se chce, tak to jde. Jen se k něčemu dokopat 😀

ivulinda
29. kvě 2008

Holky tak já jsem začalo hodně cvičit a ditně jíst a za měsíc jsem zhubla 3kila!Začla jsem od minulého měsíce

ivulinda
29. kvě 2008

ale já jsme musela kvůli cholesterolu

klouzavka
29. kvě 2008

romana.st.buď v klidu, nejsi v tom sma. Já mám právě dnes 2 měsíce po porodu. Na břiše mám stále převislý mazanec /rodila jsem císařem /. Do letních věcí se nevejdu. Depku mám taky. Včera jsem byla poprvé na kole. Ještě ke všemu nekojím a to se říká, že kojením se hubne.

anddy
29. kvě 2008

morus nestiham jist pravidelne ☹ ted jsme tady meli mesic v kuse navstevy a to se neda, furt nekde trajdame...vecer grilovacka a je to v prd.... 🙄 ted pristi ctvrtek prijede na dlouho posledni navsteva, tak snad uz to bude v poho....jinak ty 2 kila z te antikoncepce debilni mam uz dole, doktroka rikala ze to je jenom voda...ale i tak do te tasemnice jdu s vami 😀 😀 😀 😀 😀

anddy
29. kvě 2008

jo a Morusko hlavni moje minus je v tom, ze nejsem schopna vypit vic nez litr denne

mobina
29. kvě 2008

Ahoj holky. Tak já nabrala 20 kilo. V porodce jsem nechala nějakých 6 kilo, do teď jsem pak schodila dalších 8. Zbývá mi ještě 6. Tak nějak jsem si myslela, že do léta budu na svý váze, ale nějak se to zastavilo 🙄 Kupování hadrů jsem se bránila, ale asi to jinak nepůjde. Ve svých původních hadrech jsem narvaná a tečou mi špeky 😒 O dietě a cvičení se mě zatím může jen zdát, protože kojím. Často si říkám "kdyby si tak nežrala v těhu", ale co, za toho bobka malýho to stálo a jedno léto snad přežiju. Příští už budu určo schlang linie 😀

danca27
29. kvě 2008

ahoj holky já taky 20cet a dole mám za 6 týdnů 17....jde to samo jím co chci ale není moc čas tajkže jím mín a častěji.....

danca27
29. kvě 2008

jo abych nezapomněla romčo to kakání jsem měla taky takže svuj podíl to má vlastně taky na tom mým hubnutí kajdila jsem skoro tejden..myslim že to dalo takových 5 kilo dolu....

kinsli
29. kvě 2008

Ahojky holky, tak já jsem nabrala s Kačenkou 14 kg a teď mám téměř po šestinedělí dole 23 kg 😀 😀 😀
Nejdřív to šlo hrozně rychle, ale teď už se to pomalu zastavuje.

janaboris
2. čer 2008

Já jsem přibrala 10kg.Zítra budu 14 dní po porodu a mám 8kg dole.Ještě 2kg a jsem na své původní váze.Plně kojím,necvičím a jím normálně,žádná hladovka ani přejídání.Akorát teda hodně piju,tak 3 litry za den.

kratoska
2. čer 2008

Ahoj holky, já přibrala 15 kg, mám 10 dní po porodu a nahoře mám jenom 2,5 kg. 😀
To se už snadno schodí

lu777
2. čer 2008

no tak já shodila těch 8 kg co jsem nabrala naprosto bez potíží..
ale musím říct, že jakžtakž postavu mám až co jsem shodila dalších 5 kg, takže jsem pod těhu váhou kus.. holt se změnila postava 🙄

petrusse
2. čer 2008

to ja jsem pribrala skoro 30kg.mam problemi se stitnou zlazou.dala jsem dolu 12kg a vic uz me nejde.jsem skoro sest mesicu po porodu.

martinka79
2. čer 2008

maminy tak to vám závidím já po prvním shodila okamžitě vše jen prsa mi zůstala,a le teď po druhým mám asi 5kg stále a prsa asnad o další dvě čísla větší. 😉

ivee
3. čer 2008

Ahoj holky, tak já jsem v těhu přibrala jen 6 kilo (na začátku jsem 3 schodila díky tomu malýmu parazitovi, jak to nazval manžel 😅 ) a pak teda 6 navrch. V porodnici jsem byla měsíc (malá byla nedonošená) a vracela jsem se s váhou o 3 kila nižší než při otěhotnění. Jenže teď jak kojím jsem se strááááášně rozežrala 🙄 je to hnus, ale jsem schopná zbodnout tabulku čokolády jen to lupne. To je asi nejhorší - ta čokina 😅 takže mám nahoře 4 kila tj. o kilo víc než na začátku těhu. A to jsem měla něco našetříno (hlavně na zadku a břiše), tak jsem si myslela jak pěkně zhubnu 😢 Nutně bych potřebovala, aby zmizela všechna čokoláda 😀 Asi budu muset uzavřít nějakou sázku nebo to nezhubnu 😀 vůle není zrovna moje silná stránka ...

ivee
3. čer 2008

Omluva shodila - ne schodila. Už mám místo mozku z mlíka kostku 😖 😔

lu777
3. čer 2008

ha, tak koukám, že nejsem sama, Ivee, kdo při kojení přibíral.. já jak kojila, tak jsemmusela furt jíst a jíst.. takže jsem spíš přibírala.. jak kojení skončilo, tak šla váha dolů tak rychle, že jsem nechápala 😅

ivee
4. čer 2008

Lu777 tak to pevně doufám, že na tom budu stejně 😉 jenže představa léta, kdy nejvhodnějším oblečením pro mě bude burka, to mě taky teda neláká 😅

sabs
4. čer 2008

Pribrala jsem 11 kilo a 8?5 kila jsem nechala v porodnici, tak jsemzvedava jakdlouho bude trvat nez shodim zbytek nebo naopak kolik priberu 😀

otaznik
4. čer 2008

ahoj, já přibrala 17kg a ted, po 6 týdnech mám ještě 3,5kg navíc.. Cpu se víc než v těhu, přesto asi tím kojením ty kg jdou dolů.. 🙂

alianka
5. čer 2008

ahoj holky, ja mam dva tydny po porodu, v tehu jsem pribrala 21 a tedka mam dole 13kg. moc doufam ze do konce sestinedeli budu na svy vaze a pak jeste neco pude dolu i navic. Uvidime.

petra216
5. čer 2008

Ahoj všem, já jsem s malým přibrala 13kg, kterých jsem se zbavila během šesti nedělí (tedy cca 8kg jsem nechala už v porodnici) a teď tři měsíce po porodu mám ještě o cca 4kg méně než jsem měla před otěhotněním. Kojím, jím normálně, necvičím.

sokolka
10. čer 2008

Morus, Mimi, Andy, Kael kde jste holky? 😕 Já jsem v pr.... 😠 Mám zase o jedno kilčo navíc. No a je úplně jedno jestli jim nebo ne. Se na to můžu.... 🙄

petisan
10. čer 2008

Tak ja jsem pribrala 14 kg a 4 kila mi zustala, ale uz tyden po porodu jsem nosila sve normalni dziny a ted mam dokonce pres zadek a stehna min nez pred porodem. Tak mi reknete, kam se mi ty 4 kg vrazily - do hlavy asi tezko 😝 Ze by bicepsy? 😀 A to zeru jak utrzena ze retezu - ale to asi to kojeni - to dobre pali prebytecne tuky. Sice budu mit jednou prsa jak psi usi 🙂 ale v te dobe uz mi to asi bude vsechno jedno 🙂 Hlavne ze je mimco v poho a nemusim kupovat novou garderobu 🙂

many
10. čer 2008

ahoj holky 🙂 já jsem v těhu přibrala 22 kg a teď mám 15 dní po porodě a mám dole 11 kg,tak snad to vše do šestinedělí shodím a nebo pozdějí 😒 ale pořád nic svýho neobleču jen těhu oblečení 😒 tak to je naprd 😒

morusa
autor
10. čer 2008

Sokol: Mne se to zastavilo, pořád ještě potřebuju dát ty tři kila dolů a nějak to absolutně nejde 😠 Ale začnu ,až bude ošklivý počasí, zase chodit víckrát cvičit a snad se to pohne, ale to bude až tak září- říjen, ted at dělám, co dělám, tak ta váha stojí...

comra
10. čer 2008

ahojík. já přibrala 15 kilo. Syn měl skoro 4 kila a dost plodovky a velká placenta..takže jsem v porodce nechala asi 10 kilo. A ted jsem 4 měsíce od porodu a jsem na svým. ALe ještě by mi nějaké kilko dolů bodlo! 🙂 🙂 Ale nějak to neřeším. kojím a jde to dolů samo i když jím jak přetržená! 🙂 🙂

anddy
11. čer 2008

sokoliku.....ja jsem taky v pr....vaha opet stoji 😠 😠 😠 ted jeste zkousim pravidelne jist, ale je to ficak...navic jedeme na dovcu, tak se to stejne zase porusi ☹ ....a zrusili mi me oblibene cviceni, tak se musim poohlednout po necem jinem.......uz se pomalu smiruji s tim, ze budu proste tlusta 🙄 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru