Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
28. zář 2007

Lucijo, tak to zjisti a šup šup .. já do toho s Vámi klidně půjdu a pak za odměnu napeču dobrůtky a pošlu je Anddy a Tobě a Morušce poštou 😀 😀 😅

lucija76
28. zář 2007

Leze dolu, zpocatku to slo rychle a ted jen tak 1-1,5kg mesicne,ale i tak dobry... Jo a kojim, a vy uz nekojite?

miminak
28. zář 2007

No tak vidíš, mě od šestinedělí neleze nic .. leda tak špeky přes kalhoty .. 😀 😀 😔
Já už 10 dní nekojím vůbec a cca 2 měsíce jsem musela přikrmovat, páč jsem měla špatné - netučné - mléko a malá měla hlad 😝 😔

lucija76
28. zář 2007

Jinak tady je ta tukozroutska http://zdenka72.blog.cz/0608/tukozroutska-polevka
nevypada to spatne,ale ja jsem pri tom mela hlad,zrala jsem musli tycky a ke konci i cokoladu 😝 😝 😝 😀 , ty prvni 3 dny jsou drsny, ten zbytek uz vypada v pohode... 😉

anddy
28. zář 2007

jo ja kojim posledni dobou co 2 hodky a nic, uz me to sere, asi ta vaha poleti oknem 😖 je fakt uplne blbaaaaaa 😀
kilo mesicne bych brala, aspon neco, to bych v lete byla schlank ze? 😀
jenze kur.. u me je to nula ☹ 😒 😠 😖 😢

lucija76
28. zář 2007

Ja uz radsi nepecu.. ten muj chlap to neji a pak to vzdy stlacim sama,to radsi nic 😅

Tu hroznovou teda zjistim. Hned jak pujdu cvicit tak ho vyzpovidam 🙂

miminak
28. zář 2007

A co jsi zhubla?? Já jsem na to neslyšela moc chválu, hlabně pak prý jojoefekt čeká za rohem, tak nevím .. 😕

anddy
28. zář 2007

to ja nevydrzim jist jenom jedno jidlo furt dokola, ja budu radsi fnukat 😢

miminak
28. zář 2007

Doufám že půjdeš cvičit brzy, .. tonoucí se stébla chytá .. 😔

Anddy, já bych taky brala kilo týdně .. to bych v létě mohla jít i do plavek .. takhle leda s neoprenem 😅

anddy
28. zář 2007

holky ja si myslim, ze co nezhubneme normalne to se nam vrati 😒 moje segra mela docela hodne nadvahu a tak ji doktorka dala jakysi prasky, no a segre se to vsechno vratilo 😠

anddy
28. zář 2007

hehe s neoprenem 😀 dovedes si predstavit toho materialu? 😀 😀 😀 😀

anddy
28. zář 2007

Hele holky me se zacal malej budit 3x-4x za noc, vzdycky si jenom cucne a crni dal, nevite co to jako co? 😀

llucinka
28. zář 2007

Ahojte holky, takn já v těhu přibrala něco přes dvacet, ale dneska jsem se vážila a 9 dní po porodu mám 16 kg dole. Byla jsem ale na císaři a poznamenala mě nemocniční strava. Jinak doma jím zdravě kvůli kojení a doufám, že váha poleze ještě dolů 😉

anddy
28. zář 2007

hele proc je tam ten prvni den jakekoliv ovoce krom bananu? Ja mam banany rada a papam je moc moc 😲
Hele lucia a ty ani nemuzes shodit tolik kg, kdyz kojis 😉

miminak
28. zář 2007

Anddy - ty woe to by se asi prodražil, cooo 😅 No tak to už nevím .. 😝
Taky mám k dietámtakový neblahý přístup .. se jako čert kříže bojím toho joja .. by mi jeblo, ještě 2 kg jen tak .. 😝 😝
Llucinko - gratuluji k miminečku. Devčátko nebo chlapeček?? Držím palce, aby Ti to šlo snáze než nám 😉

miminak
28. zář 2007

Anddy, jdeš do tuka??

anddy
28. zář 2007

No ja si hlavne nedovedu predstavit jak bych se do nej soukala, ale zase kdyby byl cernej, ta zestihluje hmmmm budu premyslet 😅 😵
llucinko, to vis ze ti to pujde dolu, to jenom my jsme tady problemystky 😀 a gratuluju k prckovi a preju mu at pribira, ten muze 😵

anddy
28. zář 2007

Ani nahodou brrrr 😠

miminak
28. zář 2007

Bychom třeba byly fešný .. nebyla by vidět celula .. 😀 😀 všechno by se v jedno slilo .. 😅

anddy
28. zář 2007

Holky jdu chrnet, cvrcek se totiz co nevidet vzbudi, tak at si neco naspim. 😅
A hlavne me honi mlsna, ty vole miminak ja bych fakt asi sezrala celej plech tech misa rezu, sem je nemela ani nepamatuju ☹
Tak si dej prosim jeden kousicek i za me jo 😅 dekuju mas to u me schovany 😀 😀
tak dobrou noc vsechny blechy na pomoc 😵

miminak
28. zář 2007

Anddy, tak ale až zajtra bo dneska do nic nejdu .. ty woe ale byla jsem je zkontrolovat a jsou výstavní .. 😎
Brou Brou, taky pádím ...

anddy
28. zář 2007

mimi si pis 😖 , budem aj tak dont worry (nemuzu najit apostrof sorr 😅 😅 )

miminak
28. zář 2007

Nebuď Don´t worry, ale spíš be Happy 😀 😀

lemurek911
29. zář 2007

Ahojky, tak jsem četla, že jste včera nezahálely, já už byla v říši snů 🙂. Jinak už jsem si opravila profil, takže nějaký 55. týden už by tam neměl být.
Jinak přeji hezkou sobotu, doufám, že se tu některá ukážete 😉

anddy
29. zář 2007

zdar lemurek, no vidis uz nemas 55tyden a hned mas neco dolu co? 😀 Dneska budu pect tu babovku 😉 a celou ji sama sezeru 😅 😀 😝

elly
29. zář 2007

Ahojky, ja jsem nabrala v tehu 12 kilo, v nemocnicijsem nechala 8 a ted po mesici se me jeste 4 kila drzi jako kliste. Pak bych chtela jste 3 kilca shodit, protoze jsem pred tehu prestala kourit, tak me chutnalo. 😅

lemurek911
29. zář 2007

Anddy: A nechceš se rozdělit? Taky bych si dala, my za chvíli vyrážíme na pivní slavnosti, budou tam i rytíři atd. tak jsem zvědavá.

lemurek911
29. zář 2007

Elly: A nekojíš? Prý když se kojí,tak kila jdou pomaleji dolů.

kyri
29. zář 2007

hoj cholčiny, jsem ještě tak na 10 minut sama doma, než se mi vrátí muž a dítě (kteří odešli ven, abych mohla dělat nějakou práci do školy, takže jsem si uvařila čajíček, rozdělala čokoládku, prohlídla si fotečky, a ted ještě koňuju 😀 )

a abych neprudila jenom se svojí muší váhou, že jo, tak sem časem písnu skvělou čínskou "slezinovou" dietu, která dělá dobrý mlíčko a ještě se při ní skvěle hubne (a navíc i místama docela chutná) - slezinová je proto, že podporuje slezinu, a tím pádem je dobrá proti únavě, křečovejm žilám, nemocem ledvin a pod.

😀 😀

(fakt, nekecám, ale teď už jdu na tu prácičku, tak možná večír bude první vydání 😉)

kyri
29. zář 2007

jo a v porodnici jsem ze 17kg nechala 4! only... 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru