Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

anddy
10. lis 2007

jo a sokoliku WELCOME 😀 😵

morusa
autor
10. lis 2007

Sem se do tý tabulky pustila ještě včera, tak až mi Mimi pošle mejl, tak Vám ji pošlu mejlem na okouknutí. 😉

alcatko.j
10. lis 2007

nazdar buchtice matice, ja ja chci byt taky v tabulince 😀 😀
Pribraa jsem 20 kágé, dolu mi slo 8 kágé a chci jeste 2 kágé dolu 😅

alcatko.j
10. lis 2007

A jeste chci vymenit prdel a boky, jestli by to slo a kdyxz uz budem u toho, tak i hlavu, stacil by oblicej, diky 😀

morusa
autor
10. lis 2007

Tvoje 2kg, který chceš dát ještě dolů, by nás tam akorát rozčilovaly 😀 😀 Ale jako jestli hodně chceš,tak mi písni do IP mejla a ještě, kolik jsi zanechala v porodnici.

sokolka
10. lis 2007

Teda Alčí tvoje starosti s postavou a obličejem bych chtěla mít.. 😀

anddy
10. lis 2007

Ty vole alcatko 😠 ja az budu mit 2 kg navic tak budu chtit z tabulky vymazat 😀 ale ja v te tabuline budu asi furk 😠 ☹ 😢

kaelan
10. lis 2007

A na mě ste zapoměly na toho nějvetšího buřta?????????????????????????? ☹ ☹ ☹

Morus písnu ti do IP tak mě tam jěště přidej 😝

kaelan
10. lis 2007

a já dám klidně i váhu na to seru at všichni vidí že mám fakt hodně ☹ ☹

kaelan
10. lis 2007

jo a já jdu dnes a zítra na hody k našim takže fakt nevím co ta váha v úterý to zase bude + jak kráva ☹ ☹ ☹

alcatko.j
10. lis 2007

bezte do dza vsechny 😀 Dve kila a nebudu se chtit veset, nee ze jako budu spokojena 😝
ted jsme zase fotili nejaky fotky - radoby umelecke a kdybyste videly ty kejty..jsem se tu normalne rozbulela na Jirina a rozervala, ze je fotograf na hovno, kdyz neumi skryt nedostatky 😔

alcatko.j
10. lis 2007

Morus, se mi nechce preklikavat na ipajznu 😅 Alcatko.j@seznam.cz
v porodnici 5 kg 😕

miminak
10. lis 2007

Ty woe Alíku neser mě 🙄 já ji tam nechci, prudérku .... 😀 😀 😀

nikka.vo
10. lis 2007

ona dělá naschvály s těma dvouma kilama, to vám říkám 😝 🙄

makelka
10. lis 2007

Holky vy jste provokatérky, jste asi ještě neviděly vyvrženou velrybu na pláži co, jak sedí u PC 😖

alcatko.j
10. lis 2007

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nikka.vo
10. lis 2007

zastrč ten jazyk....nic nebude 😀

alcatko.j
10. lis 2007

panebooze, mam tu cerstvou fotku, kterou kdybyste videly, tak jdete blinkat 😅 tak me vazne neserte, mam celu, vsude snad a to sem myslim patri, mam kyty a mam prdel a boky a malej mozek 😅

A v tabulce chi byt, mam na to pravO!!!!! 😀

makelka
10. lis 2007

tý jo bych se do tabulky fakt taky hodila

ali mám všechny ty části těla jako ty, ale mnohonásobně větší, počkej až tě potkám v Lipníku tak tě vyfotím a hodím sem foto aby všichni viděli jak kecáš 😠

miminak
10. lis 2007

Kecy v kleci Alíku ... 😝 😝 Do tabulky se takový hubeňouři psát nebudou ... 😀 😀 to pak my tlustý, budeme mít ještě větší deprézi ... 😔

makelka
10. lis 2007

Alču do tabulky nebrat 😠 zdechlina maj samostatný tabulky

nikka.vo
11. lis 2007

maky - 😀 😀 😀

ona váží 45 kg i s postelí 😒 a ještě by chtěla těch 40 schudnout 😲

nikka.vo
11. lis 2007

Jako chceš, Alouši říct, že všechny ty fotky, jak máš v albu jou fotomontáž, nebo jak jako??? 😕 😝

morusa
autor
11. lis 2007

Tak,ženy, tabulka je hotová, ještě někdo se k nám chce přidat? Poslední šance. 😀
Večer, nejpozději zítra dopol to pošlu mejlem.

morusa
autor
11. lis 2007

Alčo, neboj,seš tam, máš vyjímku, jinak hubený neberem. 😝

elucinka
11. lis 2007

moruso, já se k vám taky přidám, aspoň mě to bude povzbuzovat v hubnutí 😉
dám ti do IP maila. Jaké všecky údaje potřebujete do tabulky, asi jste to tu psaly, ale nevím, kde to hledat....dííík.

elucinka
11. lis 2007

moruso, máš to všecko v IP 😉

varfa
11. lis 2007

Ahoj děvenky,už dlouho Vás chodím číst,myslíte,že se můžu přidat,ikdyž jsem teprv těhule?Ale problémy s váhou jsem měla ještě před těhu,takže myslím,že bych se do tabulky hodila. 😉

natalien
11. lis 2007

Ty jo holky, já potřebuju ubrat na váze strášně moc, tak se k vám přidávám taky 😵

miminak
11. lis 2007

Morušo, se nám ten náš klubík pěkně rozrostl ... 😀 😀
Tak děfffčata welcome to fat club 😝 😀
Kael, woe s twbou počítáme to je jasný 😵 jen ta Alenka nás tam bude prudit ... 😝 😅 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru