Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

sokolka
12. lis 2007

Tak to musíš nahlásit jaký to bylo. podle názvu mi to nic neříkám...Jinak papa 😀

anddy
12. lis 2007

morus o sobe ani nemluvim, ja uz doma chodim v igelitu 😀 😀
a pritom tak pekne papa tou lzickou, ale proste cuci kde co lita, ja se pak netrefim... 😅

anddy
12. lis 2007

DVD pripraveno, chipsy na stole, svicka plapola, tak to v pulce usnu 😀 tak dobrou koceny ziiiitra 😀 😀

morusa
autor
12. lis 2007

anddy: na to ani nekoukej, co jsem o tom četla, tak je to strašná kravina. My jsme doma filmoví maniaci. Medvídek mě taky nenadchnul, čekala jsem od toho mnohem víc.

elucinka
12. lis 2007

Holky, tak mám výčitky jako prase....jsem si řekla, že po šestinedělí začnu držet režim - večeře v 6 nejpozději a jen jogurty....hmmmm.houby:-( sežrala jsem kus hermelínu a nivy a k tomu 3 rohlíky a půl pytle čajovýho pečiva ☹ asi bych spíš potřebovala vyměnit mozek a pak teprv můžu najet na režimy.... 😝

elucinka
12. lis 2007

...jo a to jsem dneska byla s malým v poradně a byla tam moje spolužačka z gymplu s holčičkou - narodila se jí v květnu. V těhu přibrala 19kg ale teď je snad ještě hubenější, než byla na gymplu...ach jo...ta určitě nežere na noc tučný sejry a sladký ☹

morusa
autor
12. lis 2007

elucinka: Á, další do tabulky,kdo udělá těm dvoum radost 😀

elucinka
12. lis 2007

Jo jo, přesně tak 😀
mimochodem, váha se mi už 14 dní nepohnula ani o deko....se nedivím. Zítra začínám brát Cerazette, tak ještě můžu začít přibírat a jdu si to hodit 😝

morusa
autor
12. lis 2007

el: Mně se nepohnula od konce šestinedělí skoro do teď....

elucinka
12. lis 2007

Hm, to je na prd...
Dneska jsem byla u Dr., na kontrole po 6nedělí, takj jsem se jí ptrala, jestli už můžu cvičit (jsem po císaři). Tak prý nejdřív 3 měsíce po poroddu a žádnou divočinu...chjo...☹
Chci začít se spinningem...páč to mám všecko v zadku a stehňácích ☹

morusa
autor
12. lis 2007

elucinka: A kojíš?

elucinka
12. lis 2007

No jo, tak jdu do vany a chrápat - mrňous už tu na mě vrčí, že tu cvakám a svítím, on jinak neusne, dokud není ticho a absolutní tma.
Tak pa... 🤐

elucinka
12. lis 2007

Joooo, kojíííím. A mlíka mám celkem dost...mimochodem moje ségra při kojení vyhubla na kost, doslova - to mně teda nehrozí... 😝

sokolka
12. lis 2007

Holky jdu chrnět. Nebo se jdu spíš o to pokusit. už jsme měli třikrát budíček. To bude super noc. Ach jo.... ☹

elucinka
12. lis 2007

Dobroooou 🙂

morusa
autor
12. lis 2007

elucinka: Tak se na spinning vyprdni, taky jsem chtěla hned začít, protože normoš jsem na něj chodila, ale při kojení je nevhodnej ,mlíko by mohlo začít bejt kyselý.

Tak brou ,děfčata.

miminak
13. lis 2007

Zdar děvy,
jako vy jste toho včera nažvanily .. a koukám že prudíte i do mě 😕 😝 😖 Tak aby bylo proč, tak si Moruš poznamenej váhový úbytek rovné kilečko 😅 😀 😉 Tak a máte to .. su tlustá a do tabulky patřím, ale jsem ráda že se to konečně začalo hýbat .. a Anddy má co říkat, ta měla kilo dole minulý týden a o Moruše víme že je kost a dělá to jen pro pocit 😀 😀 😀
Zůza zase řádí, tak já pádím .. jo dnes jdu cvičit, tak mohu žrát .. 😅 😕

morusa
autor
13. lis 2007

Mimi: poznamenávám, závidím,ale gratuluju a přeju.

Já jsem beze změny,ale nějak si myslím a doufám, že by se to mohlo do příštího týdne změnit.

Tak čus, my pádíme na masáže, budu po jedenáctý. 😉

sokolka
13. lis 2007

Zdarec holky,

já potěším většinu z vás. 0,5 navíc. mě snad trefí.... ☹

alcatko.j
13. lis 2007

Jeste jsem vas nedocetla, takze prozatim mate oobr stesti, ale co jsem precetla, tak js snad toho speka vyfotim a poslu vam to meilama 😅

sokolka
13. lis 2007

A že ne Alčo... 😀

alcatko.j
13. lis 2007

jako, tady bych to nedala, ale meilem klido, takm vecer ju? 😀

kaelan
13. lis 2007

Ahoj bučini 😀 😀 😀

tak já teda taky - ale jenom nepatrný,zanedbatelný - 0.3 kg 😀

Zuzino ty seš fááákt tááááááááák dobrá tiše závidím já po desetinách 😠 jinej po kilech 😀

Alči mě to taky pošli na mejl 😝 ty špeku jeden 😀

Sokol já měla před 14 dny +1 kg 😝

Morus mě to taky pořád od šestunedělí stojí max.+- 1 kg 😢 😢 😢

Andy a co ty jak si dopadla?????????

jdu něco uvařit a potom jsem chtěla umýt okno ale nechce se mě 😝

miminak
13. lis 2007

Holky, vždyť víte .... minulý týden to bylo taky po desetinách a týden před tím taky ... ale i za ty jsem šťastná 😅 😉
Jinak tady hnus, ale polezu ven a odpoledne cvičit 😝
Jinak Alíku, chcu toho maila taky .. toho s tím tvým špekem, aby bylo rozumněno 😀
Kael - gratulace, pomalu ale jistě .. 😉
Moruš - taky dobrý, no plus 2 kg by bylo horší nee?? 😝 😔
Sokol, to sem měla asi před 2 měsíci taky a pak šup .. a ručka šla nepatrně dolů .. 😉
Hmm, neřád už zase řve a to spala asi tak 10 minut a vstávačka byla v 5 .. jebne mi 😝 😝
Tak pá fatky 😀 😀

sokolka
13. lis 2007

Mě to od porodu zatím šlo dolů pořád a samo. Žrala jsem co jsem mohla a teď se toho žraní nějak nemůžu zbavit. Ale musím protože jak už to jde zase na horu tak je to v pytli. 😠

elucinka
13. lis 2007

Tak já budu mít asi dneska vynucenou dietu, páč malej vod rána řve a já ho vozim v košíku semo tamo - jakmile přestanu, tak je hotovej a řičí, že mám strach, že ho klepne Pepka 😝 tak asi nebudu obědvat....

morusa
autor
13. lis 2007

Alčo,chci taky foto špeka 😀 Nic tak nepotěší českýho človíčka jako cizí neštěstí 😀 😀

slunickopeta
13. lis 2007

ahojik holky, já jsem během těhotenství přibrala 4kg a po porodu jsem během krátké doby shodila 10kg....pořád kojím, melé jsou 4.měsíce ale váha už zůstává stabilní.. 🙂

anddy
13. lis 2007

Nazdar baby, jsem tu jen na skok, hele u me nic ja jsem totiz zapomnela kolik jsem mela minuly utery takze ted beru tu vahu co jsem mela v patek 😀 😝
jinak vsem moc gratuluju k ubytkum 😀 a nebudu predstirat, ze nezavidim. Zavidim jako svina 😠
jo alci speka chci takyyyyyyyyy (teda jako videt) 😀 😀 😀
letiiiimmmm pa pa pa
jo morus asi mi do tabulky pripis tu vahu s jakou jsem zacinala, ja to pak zapomenu pisnu ti ji do ipky 😉

morusa
autor
13. lis 2007

Tak už mi chybí jen údaj od Natalien ,jak je na tom a taky foto Alčinýho špeku a dle toho usoudím, jestli vymazat u ní tu závorku nebo ne. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru