Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

kacerka
23. lis 2007

Tak jdu trochu naštvat. Přibrala jsem 14 kg, z porodnice jsem si přinesla 4, dva týdny po porodu jsem měla 2 a teď už zbývá jen kilečko. A to se cpu převážně sladkým . . . . 😉

morusa
autor
23. lis 2007

Kolik to vlastně stojí? A jsem fakt zvědavá, kolik tím dáš celkově dolů.

slonik
23. lis 2007

kacerka, klidně štvi 🙂 jsem přibrala 17, do 3 měsíců všechno pryč a teď zase čtyři nahoře 😝

morusa
autor
23. lis 2007

Nás nenaserete 😀 😀 My vám to přejeme.

slonik
23. lis 2007

morusa, dík 🙂

jana06
23. lis 2007

Natalien, nééé, to jsem fakt nechtěla.Opravu...
Kacerko, já to měla podobně, jenže jak jsem začala víc baštit, protože jsem začala ztrácet mlíko, tak kilča naběhla zasejc nahoru. Ale co bych pro toho malýho zbojníka neudělala, že? 😀 😀 😀

zuzda
23. lis 2007

ale nasereme...
měla jsem +16, po porodu -8, ted mi zbývají 2 kila do původní váhy 57kg...

kacerka
23. lis 2007

Já snad nebudu mít šanci přibrat, i když už nebudu kojit. Bydlíme na kopci - vlastně naše city je jeden velký kopec 😉 a potom si musím pokaždé vyšlápnout do 3. patra. Ale nikdy jsem s kily problémy neměla, tak snad to tak zůstane i nadále 😎

jana06
23. lis 2007

No, to se někdo má ☹

morusa
autor
23. lis 2007

kacer: Taky jsem nikdy problém s kilama neměla, proto se pořád vzpamatovávám z toho těhotenského přibrání,ale říkám si ,že to tak tělo asi potřebovalo 😉

slonik
23. lis 2007

zuzda - a moje švagrová má měsíční mimčo a má -2kg. Oproti výchozí váze!

natalien
23. lis 2007

Moruško, pro mě a ostatní maminky to stojí 100,- na hodinu, tj. 60 minut, na celou hodinu mám určenej rozpis přímo na tělo, prostě nejvíc minut na moje partie. Přesně 60minut na tom ale nejsem, takže můj stroj běžel třeba dnes skoro hodinu a půl, odbíhala jsem si k Nell a taky se zakecala. Čas mi hlídají stopky, co dostaneš, takže máš kontrolu, že třeba vnitřní stehna děláš stejně obě.
Dnes jsem trochu trpěla, páč jako přední strana stehen je dost bolestivá, jsem normálně musela slízt.
A jestli neshodim tolik kolik chci, tak si 100% vymodeluju postavu, zpevním to vysací, takže už kvůli tomu takhle trpím. Nejde jen shodit kila, ale taky to klepavý nějak usměrnit, ať nejsem jak rosol
😵

horty
23. lis 2007

TAk já jsem přibrala +16 kilo. V porodnici jsem nechala 10, další 4 mi šly dolů doma a teď se mi to pohybuje tak +1,5 - +2 kila. Plně kojím, takže dietu držet nemůžu,neřeším to a mlsám. Ulítávám na lineckých polomáčených tyčinkách s marmeládou. Ty naši domácnost stojí majlant 🙂

morusa
autor
23. lis 2007

Nati,tak to je hodně levný, já si představovala, že to bude stát tak kolem tří stovek a více. 😕

natalien
23. lis 2007

my bydlíme v ďolíku a šlapem furt kopce a jsem taková jaká jsem, tlustá 😝 Na břiše určitě 😝

anddy
23. lis 2007

jak dlouho ta odtucnovaci kura trva nat? abys vedela jak dlouho me budes vyvarovat 😀 rve mi ditko tak snad jeste prijdu, pze fakt R V E 😠
asi zoubky bobecek 😵

natalien
23. lis 2007

Kůra, tj. 12hodin. Ale potřeba jsou tak dvě, tři 😉 Nejlepší je chodit 2x 3x v týdnu, takže mám 1kůru na 6týdnů. Cena je levná, to je super, stávalo to kolem tří set, ale za tu cenu ty stroje stály. Jinak si počítá 2,70 za minutu.

anddy
23. lis 2007

hmmmm 6 tydnu krat 3 to u vas budu dlouho 😀 😀

natalien
23. lis 2007

Anddy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anddy
23. lis 2007

nat tak jeste adresu jo? A neboj ja prijedu az po vanocich 😀 a Nelinka si s Kevanem aspon pohraje 😀

miminak
23. lis 2007

Anddy - u nás taky horror 😕 😝 Zuzina je jak šílená, dásně natřeny, dokonce jsem podala i panadol .. na zoubky a nic 😔
takže se pro dnešek loučím ... ☹

anddy
23. lis 2007

Ja to nechapu, on zacne znicehonic rvat ale fakt rvat, ztichne jedine u kozy nebo v naruci, uz uz pravidelne chrupka tak ho polozim, nebo mu seberu tu kozu a rev....ja se z toho fakt poseru....neeee to radsi neeee uz nikdy
😝 😔

natalien
23. lis 2007

Anddy, to fakt tam u vás nikde nemají??? Kdyby to vymysleli češi, tak se nedivím, ale pochází to z číny... 😕

natalien
23. lis 2007

co nikdy, že se pos...? 😝 😀

anddy
23. lis 2007

nat ty vogo mozna neprijedu 😖 jestli to pochazi z ciny tak tady je takovej megavelkej cinskej house a tam delaji masaze atd. to bych se tam mohla zeptat. No ale nevim jak jim to vysvetlim, ta jejich anglictina je uplnej hnus 😀 no moje taky 😀 Zas na druhou stranu jak me uvidi pochopi 😀 😀

anddy
23. lis 2007

jo sem ji mela vcera i s horeckama 😝

anddy
23. lis 2007

mimi dobrou noc at te nikdo nestipe celou noc 😀

natalien
23. lis 2007

No, Anddy, ty jsi sranda..., jo, zkus se tam zeptat, nebo si najdi na netu obrázek vytiskni a ukaž jim to, to by mohly pochopit.

A sr..., tak hlavně že jsi už v poho, dobrý na tom je, že jsi se pročistila 😵

A nebude zítra náhodou úplněk??? to by se měl pročistit organismus a pak se prej hubne lepčejc 😕

anddy
23. lis 2007

Nat tak ja jsem pocistena tak na rok dopredu 😀 😀 jenze nejhorsi na tom je, ze zacinam mit peknej hlad. Tak mam strach ze se neudrzim a nazeru se 😀 😀 pze mi ted toho spousta chybi 😀 😝 ale velika spousta 😵

natalien
23. lis 2007

Holky, já se loučím, už od osmi jsem se tu zasekla 😕 a to jsem chtěla vyprat Nelluši hračky ocicmaný, tak už fakt jdu. A za chvíli dorazí manža, takže se fakt loučím.
Jo a ještě jsem vám nesdělila jakej mám handikep, můj manža je KUCHAŘ a vaří veeeelmi výborně, takže o to to mám všechno těžší...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru