Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
12. lis 2007

Pájo, na Tebe myslím ještě víc .. 😔 sem brzda .. nejspíš ruční .. napíšu brzy 😅 ale hlavně že tu kecám coooo 😀 😀 😕

papaya
12. lis 2007

Mim kostky séééém 😉
a jinak se nestresuj že nepíšeš,já to chápu 😉 já mám taky čas napsat 2,3 příspěvky a pak zase valím,na vykecávačku je to málo kdy,natož napsat souvislý text 😀
a už mizim nebo dostanu od adminů na prdel 😔

morusa
autor
12. lis 2007

Papaya: Já do ničeho nejdu ,já nemůžu, já kojím 😀 Né, plánuju od ledna nějaký to cvičení, ted tam holt budu psát úbytky a nebo naopak rostoucí kila podle toho, jak se rozhodne mé tělo.A vánoce mě nikdy nestresovaly, cukroví vůbec nejím.

natalien
12. lis 2007

Moruš, taky chválím tabulku, jsem tam sice vyčnívající model, ale do počtu dobrý 😀 Od dalšího týdne začínám mordovat trochu svoje tělo, sice kojím, tak s mírou 😀 😀 😀

morusa
autor
12. lis 2007

natalien: Budeš cvičit doma nebo někam začneš chodit?

morusa
autor
12. lis 2007

Anddy: Sem se už několikrát chtěla zeptat, kde vlastně v UK bydlíš?

anddy
12. lis 2007

morus tabulka la perfecto 😀 😀
jo a bydlim v Manchesteru 😝 hnusne city 😠
letim dite rve, jako doufam ze ma sprutak, nebo 😠 ... papa co hodinu a to i v noci 😝

morusa
autor
12. lis 2007

anddy: V Manchesteru mám kamarádku 😉 Já miluju Londýn. 😎

anddy
12. lis 2007

fakt? tak to ji mozna znam, on je Manchester malej na cechy, jak se jmenuje?
😅

morusa
autor
12. lis 2007

anddy: Néé, tu nemůžeš znát určitě 😉 Ale jmenuje se Milena.

natalien
12. lis 2007

Morusa,rozhodla jsem se, že za mě bude pracovat stroj, Roletic, já budu jen pravidelně docházet 😀 😀 😀 No a doma to trochu přikrmím, teda to cvičení, ne pupík 😀

anddy
12. lis 2007

morus tak to neznam 😀 😀
dneska jsem sezrala nutelu, celou sklenicku 😠 😠 😠 no nekdo v te tabulce musi byt posledni ☹ 😢

kaelan
12. lis 2007

čus tlustoprdky 😀

zítra se bojím té váhy jak čeert kříža 😢 😢 😢 páč jsem byla na těch hodech u našich a no prostě sem taky něco snědla 😢 😢 😢 😢 takže tě Andy asi předběhnu páč já budu mít + jak prase 😖 😖 😖

Morus tabulka OK ale když to vidím černý na bílým tak se stydím ☹ ☹ ☹ su největší tlustoch fuj hnuj 😝 a 14kg to je strašně móóóóóc 😲

Jdu něco požrat 😀 😀 😀

dask
12. lis 2007

Ahojky holky, teď jsem si přečtla pár posledních stránek tohoto tématu, pobavila jsem se 😀 😀 a zjistila jsem, že patřím mezi vás ☹ 😉
V těhu jsem přibrala 26 kg, v porodnici jsem nechala 16 kg a ještě nějakých 10 kg mi zbývá 😠
Cvičit jsem už začala, ale zázraky se nedějí a tak za 14 dní nemám stejnou postavu jako před porodem ☹ Divný, že jo? 😀 😀

kaelan
12. lis 2007

jo a Alčí co jako ten břuch na té fotce v bílým tričku?????????? 😀 😀 😀 😀 fakt je to vidět jak prase ty seš fakt špek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kaelan
12. lis 2007

jo a všechno nej nej nej Nelince k včerejším 7 měsíčním narozkám ať vás dál hezky zlobí a zaměstnává je to holka šikovná ušatá 😀 😀 😀 😝

morusa
autor
12. lis 2007

Dask: A to jsi udělala jak ,že jsi nechala v porodnici takovejch kilo? 😕 Já stěží 7,5kg 😠

morusa
autor
12. lis 2007

Děfčata, mně se asi zejtra rozbije váha...si myslim 😀

miminak
12. lis 2007

ZDAREC BABINEC .. TY WOE UŽ TEĎ MÁM VÍTR Z TÝ VÁHY .. SI PŘIPADÁM JAKO PŘED ZKOUŠKOU ... 😕

miminak
12. lis 2007

JO kAEL - JÁ PSALA MORUŠCE ŽE IDEÁL BY BYLO 13,1 😅 ALE I S 10 BUDU SPOKOJENÁ 😉

miminak
12. lis 2007

JDU SI DÁT SPRCHU A PAK ŠIPKU K TV S NĚJAKOU VÉČOU, PÁČ JSEM JEŠTĚ NEPOŽRALA ... 😅

miminak
12. lis 2007

ANDDY - WOE TU MALOU NEBO VELKOU SKLÍNKU .. 😀 😀

sokolka
12. lis 2007

Zdarec, dash tak to je fakt divný, že ještě nemáš svojí postavu. Za takovou dobu no styď se... 😀 😀 😉

sokolka
12. lis 2007

Mám hlad jdu taky něco požrat.. 😅

miminak
12. lis 2007

Sokol, woe mysli na tu zítřejší váhu ... 😕 😀 😀

sokolka
12. lis 2007

Myslim myslim, ale můj žaludek je asi bez mozku nebo nevím.... 😀

sokolka
12. lis 2007

Tak já na to budu myslet až budu jíst 😀 😀

morusa
autor
12. lis 2007

Zeptejte se mě, co teď dělám 😀

natalien
12. lis 2007

Dobrou chuť, Moruško 😉

sokolka
12. lis 2007

To co já????? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru