Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

kaelan
26. únor 2008

čau 😝

tak já asi pěkně naštvu Anddy a morušku ale mám -1,4kg 😉

Už jenom 3,5kg do předtěhu juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ale chtělo by to jěště tak aspon 3 ☹

Tak pá a hodně zdaru 😀

anddy
26. únor 2008

ty woe kael neserrrr 😠 jako samo ze ti to prejeme, ale aspon napis jak to delas!!!! 😀 😝 😔

miminak
26. únor 2008

Holky, su strašná ale ta váha je nějaká vykur... ráno se na ní musím kouknout a napíšu výsledek, páč zase nefachá a dnes jsem nestíhala ... byla jsem reklamovat svůj nový kočár 😅 😠 a teď mi hlídala babička Zuzinku neb manža je zase na týden v Německu a já byla v kině ... musela jsem to vidět neb žeru The swells season 🤐 takže snímej je nově provařený film Once 😀 😀

miminak
26. únor 2008

... ale jako málem jsem bulela ☹

miminak
26. únor 2008

Jinak gratuluji hubnoucím a cítím se stagnujícími 😔

andulkaavetrelec
26. únor 2008

tak holky, já mám o 2 kila méně než před těhotenstvím, tj. 55, ale cítím se hrozně, jako moucha přetažená ručníkem, takže jestli se cítíte dobře, tak budtě v poho i s kily ńavíc...

anddy
28. únor 2008

mimi tak co jako? 😀 ja cekam cekam na vysledek 😅
dneska jdu koupit taky new baterku do vahy, protoze vazi nejak divne 😲 doufam ze vazi vic, nebo me klepne 😠
pristi utery jeste nahlasim vahu a pak budu mit 14 dni absenci neb letim nach czech 😝

sokolka
28. únor 2008

Andy mimi na to prdí, radši ani nezapíná PC 😀 😕 😠

anddy
28. únor 2008

jo protoze ma velkej minus a nechce nas ranit 😠 to ji omlouva 😀

olah
28. únor 2008

Ahoj, já mám taky mínus asi 1,5 kg než před těhu, ale postava se změnila a tak jsem zhubla hlavně v okolí krku a prsou, dokonce mi bylo i řečeno at zase přiberu že mi to slušelo víc, jsem takový ten věstonický typ. Kila šla sama dolů, každý měsíc jedno a do půl roka to bylo dole. Až jsem se divila. Nikdy mi nešlo sundat ani kilo. Taky chodím cvičit, ale hlavně abych se zpevnila.

lu777
29. únor 2008

no já mám stejně jako před těhu, ale přesně jak píše Olah, postava je jiná, i když každý druhý den utrhnu půlhoďku a cvičím.. zatím jsem cvičila takový to protahování a taky podle Mojžíšové, což jsem dělala před těhu..

holky, od kdy se může do posilovny? já jsem 5 týdnů po porodu a tak ráda bych si konečně zacvičila pořádně.. zatím cvičím tak, že tahám kočár 😀 ale chtělo by to něco cílenějšího, jelikož kila jsou dole a břicho se podle mě už víc samo nesmrskne, prostě je tam extra kůže nebo tuk nebo co, an bocích taky 🙄

myslíte, že po šestinedělí což je příští týden můžu zkusit trošku opatrně fitko nebo ne?

morusa
autor
29. únor 2008

lu: Po šestinedělí určitě fitko neškodí, ale se cvikama na břicho bych ještě počkala, nám doporučovali necvičit na břicho tak 3 měsíce, raději jsem to opravdu dodržovala.

sokolka
1. bře 2008

Lu co já vím, tak kamarádka chodila na spinning a normálně z toho dostala teplotu 😕 . Asi jak kojila, tak jí to neudělalo dobře. ale každopádně budeš muset jít stejně na technickou na gyndu tak se rovnou zeptej mudry. 😉 Určitě ti poradí

miminak
1. bře 2008

Zdar ženy, je to u nás mazec na druhou .... v noci ani přes den moc nespíme, pořád fňukáme a nevíme co vlastně chceme ... jdu se zastřelit, koupila jsem na černém trhu beretu 9mm, tak na to vlítnu ...... 😝 😅
Jinak k váze, je nějaká rozbitá neb mi ve čtvrtek nebo ve středu hlásila +2,5 a pak druhý den zase mínus 3,2 takže se to nepočítá .. teď už nefunguje vůbec, tak budu čekat až ji někdo opraví ... do té doby budu mít neklidné spaní 😀 😀
Holky končím neb dítě se mě dožaduje ...... vysílám kód SOS 😔

miminak
1. bře 2008

Jo a jsem ostříhaná ... konečně se blížím k lidské rase ... myslím vizuelně 🤐

sokolka
1. bře 2008

Mimi ta váha je asi fakt rozbitá 😅 . Ale právě proto můžeš mít klidné spaní, když nic nevíš, nic tě nerozhází.
Přejeme Zuzince ať jí ty zoubečku tolik netrápí 😉

anddy
1. bře 2008

mimi tyyy jo hod nam sem fotecku ja se jdu taky strihat, ale az v cechach, kamoska se vratila z materske, tak zajdu na drby a hned se necham ostrihat.... 😔 doufam,ze to vsechno nezapomela 😵

anddy
2. bře 2008

no tady to zije 😖 jenom jsem Vam chtela rict, ze jsem v zachvatu hubnuti dneska mela na obidek lososa a salat 😀 a taky kupu, ale opravdu velkou kupu HRANOLEK 😠 takze az tady zase budu v utery skuhrat, tak dobre mi tak 🤐 😠 😝 😕

andilek
2. bře 2008

tak baby hlásím, už mi zbývá od porodu jen 1 kilečko na hoře, necvičím, žeru jak prokoplá, takže supeeeeeer 😀

abinka
2. bře 2008

Tak mám co zhazovat Ahoj maminy,

Můžu se přidat???Já přibrala běhen těho 20kg.Měla jsem preklampsii.14kg jsem nechala v porodnici a 5kg zhodila během šestinedělí.Akorát jsem byla oplácaná už před těhu 😒 Tak mám co zhazovat.

miminak
2. bře 2008

Ženy, tak je to fuckt v hajzlu .... 😝 su bez váhy 😅 a nešťastná ☹ tak žeru, jakože na smutek 🙄

miminak
2. bře 2008

AMEN 🤐

miminak
2. bře 2008

Sokol - zoubky nám dávají ... roste jí stolička vpravo dole (tedy myslím že je to ona) a je to nářez ... normálně má takový záchvaty že spí a zničeho nic si chudinka sedne a začne strašně řvát ... pak si v postýlce stoupne a volá Máma Máma ... ☹ jsem ji pozorovala 😔 tak teď dávám před spaním Nurofen sirup pro děti, je i na prořezávání zoubků a na dnešek se v noci probudila jen 3x 😵

miminak
2. bře 2008

Anddy - nemá mě kdo vyfotit 😕 ale pokusím se 😀 😀

Moruško - kde se flákáš 😕

Andilek - jsi jedna ze šťastných 😉 buď ráda,my se tu dřeme jako buvoli a stejně je to houno platný 😅

miminak
2. bře 2008

Jo k té váze ... musíme ji odvést na reklamaci, ale dostala jsem ji k vánocům a manža ji objednával přes net, tak si uděláme výlet do Phy 😀 😀 😝

miminak
2. bře 2008

Ahoj Abinko - každý je tu vítaný 😀 🙂 ale ty už jsi na původní váze tak nevim nevim ..... 😅

miminak
2. bře 2008

Jo holky a kočárek nikde .... mi upadnou ruce asi .... 😕 hlavně ře říkali 2 dny!!!! 🙄 Dám jim čas do úterý, pak tam vlítnu a budu taková ta šíleně uřvaná a hysterická žena 😀 😀 😀

miminak
2. bře 2008

Kua, sem Vám to tu zase všechno vyslepičila 😲

miminak
2. bře 2008

Tak tedy páček sschledáček .... 😵

natalia3
3. bře 2008

Ahoj holky, takze se se taky - teda jestli dovolite pridavam do diskuze. Ja jsem v tehotenstvi pribrala 15 kg. 10 kg jsem nechala v porodnici a pak jsem jeste zhubla 4 kg. Takze jsem byla celkem spokojena. JENZE jeste porad kojim (castecne) a kazdy mesic pribiram - nevim proc. Takze uz mam zase 5kg nahore - asi se brzo zastrelim. Rano kdyz se postavim na vahu, tak se mi chce fakt brecet.....No, jo manzel sice rika, ze mu je to jedno, hlavni je zdravi, to se mu to ale keca, kdyz je hubenej a nevi jak se citim....musim priznat, ze uz pred tehotenstvim jsem mela nadvahu....Mate nekdo nejakou zarucenou dietu??? Predem dik Nat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru