Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

sokolka
24. pro 2007

díky to u mě to za pár dní bude taky jinak, ale měla jsem takovou radost, že jsem se prostě musela pochlubit. 😀

negrovka78
28. pro 2007

Ahojky holky!

Tak já před těhu měla 69kg,v těhu jsem nabrala 12,5kg a teď mám stále ještě navíc 2,5kg,ale chtěla bych zhubnout ještě tak o 8 kilo a budu spokojená.Po novém roce už jdu na aerobick a tu a tam si střihnu i fitko,tak jsem zvědavá jak to půjde dolů ☹

miminak
28. pro 2007

Holky pomoooooc tloustnu 😠

sokolka
29. pro 2007

natalien, fakt pěkná fotečka. Jinak jak jsem říkala s tou váhou, samozřejmě že už je to zpátky 😠 Potvory jedny, ty kila se mě nechtějí pustit. Prostě mě asi mají rádi 😀

natalien
29. pro 2007

Sokol, díky 😔 to mě se kila nabalily zpátky, takže pokud to do úterka nějak nesrovnám, tak se mi asi rozbije váha 😠 Mimi, soucítím s tebou, nejsi v tom sama, už jsme tři 😀 😀 😀

sokolka
29. pro 2007

to mě už se snad radši ta váha rozbila 😀 😀

morusa
autor
29. pro 2007

Já tam taky radši ani nelezu... 😠

karotky
29. pro 2007

Holky..............mě to taky leze nahoru. 🙄 Po Novém roce začínám s dietkou.Samo to asi už nepůjde. 😅

lucka13
29. pro 2007

Taky vám něco povím.....váha si mě neváží 🙂, tak asi půjde z domu 😀 mrška jedna 😠 😀

miminak
29. pro 2007

Ahoj Lucíííííííííííííííííííííííííííííí 😵
Jak se vede?? U mě žádné novinky .. pošlu mail 😉 ale nevím kdy, jsem brzda .... 😝 😔 Koukala jsem na photo, nádhera nádherná a jaká je Andrejka šikulka .. asi po mamince že 😀 😉

miminak
30. pro 2007

Dnes jsem skočila na váhu a pomalu to stahuji zase dolů ... 😵

sokolka
30. pro 2007

mimi 😠 to jsi asi jediná 😉

natalien
30. pro 2007

Mimi, slavíte Vánoce? 😀 😀 😀 závidím, pst... 😔

kalo
30. pro 2007

Za svátky (tj.od štědrého dne) hlásím + 2 kg 😠 😠 😠 😠 😠 Jsem si také dnes naordinovala vydatnou procházku a hned jak jsem přišla, tak jsem hladová v kuchyni zblajzla (na stojáka) namazanou housku a cca.15 ks cukroví....hovado 🙄

sokolka
30. pro 2007

Tak to já jsem si dnes dala taky procházku, celý den jsem skoro nejedla, no a teď jsem sežrala 2 rohlíky a právě jsem se pustila do Kubíkovýho čokoládovýho Santy. Takže Kalo jsme na tom stejně..... 😕

miminak
30. pro 2007

Boubelky moje macatý 😀
Přeji Vám do nadcházejícího roku, roku 2008, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Pevnou vůli a s tím související zhubnutá kilečka .. každé dle potřeby 😉 Mnoho radosti a nezapomenutelných zážitků s mimískama a hlavně nadhled a úsměv na tváři 😵
Váš macatý Mimiňák 😎

miminak
30. pro 2007

Jo holky, mám myluju Vás 🤐

sokolka
31. pro 2007

Holky taky přeji vše nej do toho nového roku, ať jdou kilča samy dolů 😀 , no a užijte si dnešního silvestra v poklidu a v pohodičce. 😉

morusa
autor
31. pro 2007

Stejně jako v dubňátkách přeju krásného Silvestra a do Nového roku vstoupení pravou... 😉 Čao ve středu dopoledne. 😵

miminak
1. led 2008

Holky, kdy se leze na váhu .. nemělo to být dneska 😅 ještě že na to všichni serem, páč by to byla katastrofa ... 😕 😝 Tak Moruš zavel a my tam naskákáme 😉 Jo a děvy, já se právě vrátila z cvičení, jsem borec 😎

sokolka
1. led 2008

Mimi tak to teda jseš borec. 😀 Já právě žeru. Jo a vážení by mělo být zítra aspoň myslím 😅

morusa
autor
1. led 2008

Velím, že zejtra. Mimi, seš fakt borka, já už se toho spinoše taky nemůžu dočkat 😀

karotky
1. led 2008

Holky...............teď jsem se zvážila a jsem znechucena. 😝 😅
Od návratu z nemocnice(16.12)jsem do teď přibrala 6 kg. 🤐
Od zítřka jím každý den jen do 16ti h. 😀

morusa
autor
2. led 2008

Karot: U tebe nepochybuju, že to dáš dolů 😉
Tak já začnu s hlášením a hlásím, že váha za vánoce beze změn 😝 takže celkem good.

sokolka
2. led 2008

No tak já teda taky hlásím. +0,5 kg 😠

natalien
2. led 2008

Hm, tak já jsem tam kde jsem byla na začátku a k tomu ještě 200g navíc 🙄 Takže znova od začátku. No, ale zas mi nesmírně chutnalo 😀
Moruš, gratuluju 😉

morusa
autor
2. led 2008

Natali: takže plus 1,7kg?

karotky
2. led 2008

Morus............taky gratuluju. 😉
No uvidím,až se mi vyprázdní střeva,ale cejtím to i na nohách. 😝
Dám hlášení za týden,jestli se něco změnilo. 😀

natalien
2. led 2008

Moruš: 😠 🙄 😔 jj, přesně tak... 😝

morusa
autor
2. led 2008

Tak ještě chybí Sokol, Mimi, Anddy a Elucinka 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru