Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

anddy
1. říj 2007

jo alci az budu mit takovej spek jako ty, tak budu hepy fag 😀 😝

morusa
autor
1. říj 2007

Hmm, takže taky ještě dlouhá cesta...No já budu spokojená, až shodím 10 kg a pak do spokojenosti nějaké další čtyři, ale to už nebudu hrotit.

anddy
1. říj 2007

tak to jsem na tom stejne morus 😉 ,jezis kevos se naucil pistet a pisti cely den, jdu za nim 😅

kaelan
1. říj 2007

nazdar kočky špekatý 😀 😀

Tak já měla před 1 těhu 55kg a rodit jsem šla s 80kg. ☹ ale do vánoc sem byla normal zůstalo mi asi 4kg 😝 ale držela jsem se a pořád se litoval jak jsem tlustá 😝 😝 😝

Při 2 těhu jsem měla 62kg a rodit jsem šla s 88kg a to byl fakt hnus 🙄 🙄 😖 ted 5 měsíců po porodu mám hnusných 10kg navíc a nejde to dolů ani boha.A to nekojím už od 2.5 měsíce 🙂
navíc cvičím držím dietu žeru jen ovoce zeleninu,jogurty,knekoše no prostě všechno zdravý a ani tuk 😠 😠 😠 😢
už jsem z toho zoufalá ale váha 71,4 je hnus hnus hnus 😢 😢 😢 😢

Nejhůř jsou na tom moje stehna ale té hnusné celošky se nezbavím nikdy tu sem měla i při těch 55 kg.

Je to prostě na ho... tak snad to někdy dolů dám 😉

kyri
1. říj 2007

alčátko, tys měla kalhoty 34? to existuje? a nakupovala jsi je kde? v dětským?

(no co, já zase měla mínus dvojky prsa, blahé paměti, a to co mam teď... 😀 ani na břicho si s tím pořádně nemůžu lehnout, bo pak mám lopatky až na stropě...)

no nic, ještě napomenu lemurka911 za to měkký i po K ve slově Kyri, dojim delikatesní ořechový dortíček podle rodinného receptu a zapiju ho kafíčkem se smetanou a du na tu diétu šikmovokou.

jo, a mimi se ptala, jestli to nemá jojo efekt - tož to nevím, myslím, že záleží na tom, jak dlouhý to jójo bude😀
pokud se po dietě člověk hooodně odbrzdí, tak, samozřejmě, musí počítat s tím, že mu to dá jeho krásné tělo náležitě sežrat, že jo? 😎

tak tedy, díl první...

POTRAVINY ZAKÁZANÉ:

- uzeniny, maso upravené smažením či grilováním, pikantní úpravy masa (neplačte, to ještě není to nejhorší...😀)
- kravské mléko a všechny výrobky z něj (kozy a ovce povoleny)
- výrobky z bílé mouky
- houskové a bramborové knedlíky
- bílý cukr ve všech podobách a všechny výrobky z něj - bonbóny, sušenky, čokoláda atd. (zde je slabším povahám povoleno vytáhnout kapesníček a uronit jednu slzičku, případně se vysmrkat)
- ostré koření - čili, pepř, paprika, feferonky, kardamon
- citron, pomeranč, grep, rajče, paprika, celer, křen
- vejce, brambory
- alkohol všeho druhu (teď už brečet můžete 😎 )

tak zatím, pa
v příštím díle nás čekají potraviny nedoporučované, těch je jen trochu, pak budou neutrální, a pak konečně to, co je k jídlu dovoleno 😉

mejviz
1. říj 2007

holky já už zas žeru prostě mam hlad no 😀 ale teď právě žeru sušenky kdyby aspoň něco zdravýho 😠 ale zeleninku už jsem měla a furt mi něco chybí 😅

llucinka
1. říj 2007

miminak a anddy: Juj, teprve teď jsem sem koukla a vidím, že mi někdo odepsal. 🙂 Máme chlapečka Matýska a ten je teda hubený jak lunt, ale to má po taťkovi, ten je vysoký a štíhlý. Už se nám trošku zakulacuje, ale ať se dá na taťku, ať nemá s váhou problémy 😀

Jinak zítra zase vklezu na váhu, tak jsem zvědavá 🤐

anddy
1. říj 2007

Jeziiiiis Kyri a co mi jako z toho zivota zbude? Dyk to jsou vsechny me radosti 😀

morusa
autor
1. říj 2007

anddy: taky myslím ,že z té diety postupně vyleze jen jedno a to NEŽRAT 😀

kyri
1. říj 2007

no, to nevim 😀 😅

anddy
1. říj 2007

sem zezrala ted takovej malej piskotovej dortik 😠 sem se neudrzela, chtela jsem jen kousek malinkej, ale pak jsem si rekla, ze to pak budu mit kazdej den malinkej, tak jsem ho sezrala naraz a uz to proste nebudu kupovat 😖 😠 (mozna 😀 ) 🤐

kyri
1. říj 2007

tak další nášup
POTRAVINY NEDOPORUČOVANÉ:

- jakkoliv upravené tmavé maso - hovězí, vepřové, skopové, divočina
- výrobky z těsta, které kvasilo . chléb, pečivo 😀
(jako tim chtěj říct, že se může jíst akorát takový ten sololit - knack, nebo kulatý polystyrénový chlebíky...)
- arašídy, hřšbíček, zázvor, syrové ovoce, černá káva, ovocné čaje, černý čaj

příště budou potraviny neutrální, takže se konečně trochu najíme 😀 😉

...

Tyjo, mně vždycky tak trvá, než tu diskusi najdu, nechápu, proč to někdo založil v "kojencích"... 🙄

morusa
autor
1. říj 2007

kyri: Protože ten někdo to odentroval dřív než to vůbec stačil správně zařadit...Soráč.

kyri
1. říj 2007

morusa: sem si to řikala 😀

miminak
1. říj 2007

Zdar ženský,
tak to je jako maso .. Kyri, ty woe co mám jako podle tebe jíst?? 😕
Seru na to, se du picnout .. 😝 😝
Alči kua neser ... si výstavní kost, tak nepruď 😅 😀 😀
Moruša - tě zase vítám, už jsem poslala tvou fotku z koně do relace pátráme po pohřešovaných .. 😅 😀 😀
Anddy - tak co, jak to jde?? Já snad začnu zpátky kouřit .. 😅 😕 😔
Pádím ven, možná večer ..

papaya
1. říj 2007

Mim ty woe nekuř,chceš snad ať si tě Zuzík užije co nejdýl ne? jestli začneš tak na tě vlítnu,to uvidíš ten bugr 🙄 🙄 radši mi písni IP,oni tě ty roupy přejdou 😝 jdu nakupovat,zdar 😉

lemurek911
1. říj 2007

Kyri: Moc se omlouvám za "i". Hele už napiš co tedy můžu, ale asi to fakt vypadá nic nejíst :(. Budu pít jen vodu, tu doufám můžu.

anddy
1. říj 2007

Miminaku 😠 jo to ti zhubne ale penezenka 😀 a pri nasi smule... 😅 🙄 ja se teda radsi nazeru nez zacit hulit, ja jsem docela rada ze nekourim docela me to otravovalo 😖
Dneska rano jsem byla takova optimisticka, ze jako az prekonam tech 70 kg, tak jako ze bude fajn. Rano jsem mela totiz 70,4kg. No ted jsem jen tak hupla na vahu abych se pokochala a 71.2kg, 😠 a tak jsem ze vzteku, ze zalu, ze smutku atd. SEZRALA COKOLADU 😠 😔
No a je to... 😅

miminak
1. říj 2007

Čau kráčmerky 😵

ty woe, hlásím že dnes objeven první zoubek .. jednička vlevo dole 😎 Už vím, proč jsem se poslední 3 dny vůbec, ALE VŮBEC, nevyspala ..

Pap - myslím na Tě a ipu pošlu co nejdřív 😅
Kyri -ti tvoji dietku vzdávám předem,páč bych zhebla .. 😀 😅 😕 😔
Anddy - čus woe, neboj .. nejsu magor a zatím ani zoufalec (SBAD) abych začala .. jsem ráda že jsem se toho zbavila .. 😉 😎
Ale ta váha mě strašně sere .. a teď co cvičím, jsem kilo nabrala páč svaly jsou prý těžší než tuky .. 😕 tak jako co mám dělat ..? 😖
Kolik měříš??
Jo a jinak se statečně držím a ty domácí koblížky nejím a oloupala jsem si pomeranč .. 😔

miminak
1. říj 2007

Koukám že je tu mrtvo, tak jdu nahlédnout a vyčistit Ip a pak na House 😀 😅
BROU BROU

bara_d
1. říj 2007

Ahoj Kyri - tak koukám, že bych byla úplně bez papánička, a to já bych nepřežila,tak ty kilogramy stejně nezhubnu, ale už těď si říkám, že od 1.1.2008 budu hubnout, hubout, hubnout, hubnout. Jo a děvčata, člověk tady není celý den a má tedy co číst.

lemurek911
1. říj 2007

Miminak: Blahopřeji k prvnímu zoubku. Prý jsou dobré homeopatika když rostou zuby.

anddy
1. říj 2007

ahoj miminacku, jeee zoubecek moc gratuluju 😵 ja uz taky chci zoubek 😀 kevanovi bude urcite sluset tak jako zuzance 😅
No to o tech svalech jsem ti zrovinka chtela pisnout do ip, o veekendu jsem kecala s kamoskou co predcvicuje aerobic, tak jsem jako vyzvidala co a jak a jak a co a ta mi prave rikala at to neprehanim s cvicenim (ja, ja to teda nikdy neprezenu 😀 😅 ) Rikala ze mam cvicit kratce a intenzivne a max. tak 2x tydne, jinak prej mi ty stehniska atd. zustanou 😒
I prochazky s kocarkem si mam prej hlidat to samy kratke a sviznejsi 😝 tak nevim. Uz jsem zpet, ditko me volalo 😀
jinak ja papam naky zrnicka a hrozove vino, mam dneska nakou zravou 😠

anddy
1. říj 2007

lemurek a jaka homeopatika? Kevos je uz taky asi tyden protivnej ale spis pres den, uplne zurive si cpe hracky do pusy a jak mu to nejde tak zuri 😠 , ja nevim po kom to dite je 😅

miminak
1. říj 2007

Baru - držím palce 😉

Lemurek - děkuji, mám na ně takový gelík, ale nevím nevím .. 😕

Anddy - díky, jsem to čekala každým dnem, ale stejně ... 😕
Tak to vidíš .. já chodím pravidelně ve čtvrtek na bodystyling (aerobic, stepaerobic, posilování, pilates v jednom, hodinku) a teď si přidávám ještě úterý .. povolila jsem domácí Pilates páč opravdu nestíhám a hlavně su demotivovaná ... 😝 😝

anddy
1. říj 2007

vydrz prtka vydrz to prijde neboj fag uvidis 😉 ja taky uvidim 😀

anddy
1. říj 2007

to prece musi nejak jit dolu, ale jak? Proc nam sem nekdo nepisne nejakou dietu nejlepe slehackovo-cokoladovou? To uplne vzdavam tu od Kyri, no to bych nevydrzela ani hovno 😠
Jinak merim nejakych 168cm asi teda a ty?

miminak
1. říj 2007

Ty woe mám paniku že jako ne .. co pak .. normálně odstřelit 😝 😀 😀
Kolik měříš??

anddy
1. říj 2007

jo a kaelan mi dneska taky moc nepridala na nalade ☹ , to vlastne kvuli ni jsem sjela tu cokosku, jo kaelan ty za to muzes 😀 😀 😅 😵

miminak
1. říj 2007

Co Ti provedla??? Súsedka moja z dubna .. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru