Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
24. zář 2007

No to je jasný 😉 Chudák Matýsek ☹ Tak se brzy vyležte .. Jo jinak jsem dneska vlezla na váhu .. já kráva .. NIC 😕 😝 😠 😢

andulkaavetrelec
24. zář 2007

Ahoj, já měla před těhotenstvím 57kg, porodem 73kg, po porodu 65, ted mám 63 a jsem v pohodě. Chci ještě zhubnout, ale nemá se to uspěchat, jak tady někdo psal, protože pak jdou do mléka (a do miminka) toxiny z těla. Někde psali kilo měsíčně. Tělo se z porodu vzpamatovává půl roku...Běhat, papat zdravě i kvůli mimíkovi...

miminak
24. zář 2007

Ty woe sme tady zakázaly příspěvky typu už jsem hubená a šťastná .. 😀 😀 😀

kyri
24. zář 2007

mimi, před těhu jsem měla 47kg, a teď mám 47,5kg

jsem tak huuuubená a tak šťastnááááá
😀 😀 😀 😀 😀 😀

a taaaaak unavená, zlatý špeky!!!!!!!!!

morusa
autor
24. zář 2007

Holky, vy nerozumíte? 😀 😀 😀 ZÁKAZ VŠEM,CO JSOU NA SVÉ PŮVODNÍ VÁZE, a nebo nedejbože maj ještě míň. Tak s náma, kurňa, mějte soucit. 😀

miminak
24. zář 2007

Ty woe Kyri neser .. do dubna nezajdeš jak je rok dlouhej a tady prudíš ... 😀 😀 Jsi nítěnka ... 😕

Moruš - máš recht 😎

eli88
24. zář 2007

čaute mamčiny,
tak hlásím žádná změna,váha stojí,velikost 44 jsem na mrtvici,dotoho mám hrozný chutě na čokoládu když si nedám kousek DENNĚ jsem mrtvá.holky já chci být taky na jaře kočka,začnu asi po vánocích ted na to prdím pak začnu cvičit na domácích přístrojích a Barča bude taky větší. hlavně doufám že takhle nezůstanu!mý sebevědomí na bodu nula ☹ chjo chjo no nic mějte se čusky

morusa
autor
24. zář 2007

eli: nazdáár a kojíš nebo nekojíš?

eli88
24. zář 2007

moru kojim pořád.. doufám že to pak shodim,připadam si jak těhotná.. 😔
tvoje foto v pasu je úžasný si kóča už ted.

eli88
24. zář 2007

pokoušela jsem jíst zdravěji,ale nejde to... to před těhu...cejtim se hrozně vyčerpaná a prsa se mi tolik nenalejvaj jako když si dopřávám..tak nevim..takže papam.. 🙂

miminak
24. zář 2007

Nazdar Eli 😵
Ty woe sem Ti dneska posílala mail a fotečky .. se zasměješ 😅 😅
Jako koukej poslat malou Barču, už ani nevím jak vypadá ... 😕

eli88
24. zář 2007

ahojky mimi 😵 ,jééé to se musim mrknout. jasan že pošlu zítra písnu sáhodlouhej mejl a Barčí tam nebude chybět .Jsem mrtvá jdu do hajan.

alcatko.j
24. zář 2007

Holky, tak ja sem teda muzu, ja joooo 😀 V tehu jsem nabrala neuveritelnych 20 kilo a ted mam dome jen a pouze 8 kg!!!!!!Bylo jich dole, 10, ovsem to bych nesmela zrat jako prase, pac mi zase ty 2 vylezly nahoru 😅 Ale myslim, ze tétoo ujde, az na tu vano, ta je neskutecne hnusna lavorovita 😅
No nic, jdu si dat kofilkuuu 😀 😀 😀

Zdravim Morus a Mimouse, mimi, jsem lina jak ves, ale cast ipajzny uz mam napsaneee 😅

alcatko.j
24. zář 2007

Ja pisu jak debil, to je asi temi kilyyy 😀 😀 😀

Dobrou...

eli88
24. zář 2007

mimi ta je sladká úplná princezna 😵 dej jí za mě pusinku ju?

makelka
24. zář 2007

ahojte, já přibrala v těhu 16 kilo a teď už mi zbývají jenom 2 kilča, ale spíše mi příjde jiný moje tělo, takový jakýsi rozteklý a ta vana, pořád nejde dolů. Holky obdivuju všechny, co držíte nějaký dietky a nebo cvičíte, jak to děláte?

Ali ty jsi jak hajzlovej pavouk a kde máš tu vanu, akorát v koupelně co? 😀 😀

morusa
autor
25. zář 2007

alci: ty sem máš taky zákaz 😀 Bych chtěla s dvanácti kilama nahoře vypadat jako ty, dyť seš hubendíra hubená. 😠

morusa
autor
25. zář 2007

Jinak, holky, opravdu na to břicho ta kalanetika zabrala, už i můj drahý si všiml a to je teda co říct, z obršpeku se postupně stává menší špek.

morusa
autor
25. zář 2007

eli88: Zavítej sem častěji. 😉

zonja
25. zář 2007

ahoj, jdu vás nasr...
vždy jsem přibrala 16 kilo a jsem zpět na svých, poprvé od půl roka a teď už od 3 měsíce 😀 😀 😀
jdu vás škemrat, prosím půjčte mi někdo aspoň pět kilo navíc, vůbec nemůžu přibrat, ať žeru cokoli 😀

alcatko.j
25. zář 2007

Zonji, kolik?Davam ti svych 5 kilo, dikes 😀 A me teda nenaseres, me neeee 😀 😀

m.ajka
25. zář 2007

Já bych se taky pár kil dobrovolně vzdala 🙂 Před těhotenstvím jsem měla 70 kg, jak jsem zjistila že jsem v tom, začla jsem se pěkně cpát s tím že každej říkal :jen si dej, máš na to nárok a ty kila pak půjdou sami dolu. Už je to přes půl roku a já stojim na 80ti kilech a nehnu se. Teď mě mrzí že jsem se tak ládovala 🙂 .

anddy
25. zář 2007

morus a jak dlouho ji cvicis? a podle dvd? a kolik ti to denne zabere casu, ja jsem si ted objednala pilates, podle mimouse, tak jsem zvedava 😅
zonja 😠 ,ja ti dam klidne i 10kg 😀
alcatko toto neni diskuse pro lidi co vypadaji jako z DACHAU 😀 😀 😀 😀

lennis
25. zář 2007

Ahojda holky, moje první váha v těhot knížce byla 71kg, nabrala jsem 18kg a na sále nechala 9, těch dalších 9 bylo za 2.5 měs dole kojením a nočním vstáváním, nemáme mimi co někde položím a za půl hod ho tam najdu, v noci kojím snad 5x, ani to nemám sílu počítat, už ani moc neotvírám oči a malej taky ne, mám ho v posteli, protože ještě ho přendávat, to bych se nevyspala už vůbec, prostě jsem nespala dýl jak 3hod v kuse od porodu a možná ani to ne. Taky chodím furt po procházkách, protože mi spí jen když se jede a doma vyžaduje neustále pozornost, takže s ním nic neudělám, takže vše dělám až večer, cpu se sladkým a samejma kaloricke¨jma bombama a jsem už na váze 69kg, ale nechci to vidět až přestanu kojit a budu se takhle cpát🙂

lucija76
25. zář 2007

Zonja, taky se hlasim, ze bych ti dala svych 10 ;))
Holky hodte sem nejaky odkaz na to dvd, podle kteryho cvicite...prosim 😉
Ja chodim cvicit do fitka, ale jen kdyz mi vyjde cas, coz vic jak 2x tydne neni... 😠

blacklucka
25. zář 2007

ahoj, já přibrala 27-30kg, po roce jsem byla na svých 60kg-pomohla mi dělená strava, šlo to jak po másle. No a teď jsem zase těhu, tak jsem zvědavá, jestli trhnu rekord 😀

eli88
25. zář 2007

moru...dík zase se objevim napsala jsem ti IP,víte co mě holky zajímá může se při kojení užívat L-carnitin,mně před těhu docela zabíral,četla jsem ,že to neva-nejde to do mlíka,ale pořád mám strach...to bychom pak byly jak vyžle ... 🙂
můj tip margitova dieta,L-carnitin a tři čtvrtě hodky na rotopedu denně 5x týdně-za 3 měsíce dole 15 kg bez jojo efektu
tak papa

zonja
25. zář 2007

jé tolik zase necíííí, ale těch deset unesu 😀
mamka přibrala 30 kilo se mnou, pak prostě nežrala, jen poloviční porce a byla hned na svém 😀

zdenik123
25. zář 2007

ahoj holky,
sice to není u mě ještě tak aktuální téma, ale brzy bude....už mám nahoře přes 15 kilo....takže to nechci vidět... 😒
chci se zeptat....kolik jste ještě nabraly...od toho 30 týdne....tak kolem 6 kil, nebo víc??? 😕

miminak
25. zář 2007

Zdarec babinec 😵
tak pěkně popořádku .. 😉

Eli - koukala jsem do maila a NIC 😕 tak kde to vázne?? 😀 😀 Pusa předána a děkuji 😵

Ájo - jako ty sem vopravdu nelez .. ty woe si jako špagetka 😅 a koukej poslat tu IP neb tě sežeru .. 😀 😀 😅

Zonja - ty wago .. Ti taky alespoň dám .. ať jako nežeru a nechám něco ostatním .. 😀 😀 😝

Moruš - gratuluji 😎 Jsi pašák .. taky bych řekla, že mám cejchu o milimetr menší .. 😕

Anddy - ty woe snad to klapne nebo mě picne 😝 😅

Blacklucka - super, ale já moc dělené stravě nevěřím .. je to životní styl, takže pak tak musíš jíst do smrti smrťoucí nebo se ty kilča vrátí .. dle zkušenosti mé kamarádky, která ji drží často 😕 😅

Lucija76 - aspoň něco .. máš pak hřejivý pocit?? 😀 😀

Zdenik123 - já mám pocit že jsem pak přibírala neuvěřitelnou rychlostí .. sem si pořád řikala good, jsi dobrá a najednou Ufff si tlustá 😀 😀 😝 😔

AMEN

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru