Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

alishia
5. bře 2009

alterna: neboj tak blba nejsem🙂 snad🙂 videla si ucastniky zajezdu? jak si tam ta holka oblikala ty plavky a jak se videla v tom zrcadle?🙂 tak stejne se asi vidim ja🙂 Ja vim ze si nemam na co stezovat, ale prece jen bych chtela mit tech 52kg...a ono se to nehne a nehlo uz dlouho ani o pid. tak jdu aspon posilovat bricho:(

kokaka
5. bře 2009

já jsem přibrala 18 kg a stále mám 4-5 kg navíc a už jsem po porodu 8,5 měsíce, břicho hrůza, zatím pořád kojím, tak uvidíme zda to nepůjde dolů potom, ale taky baštím sladké, malá se v noci budí každou hodinu, tak nějak tu energii do sebe dostat musím 🙂 -a pak si stěžuju

cerstvamama
5. bře 2009

Alishia
Tak tvoje plochy bricho bych chtela mit. 😉

alishia
5. bře 2009

cerstvamama: plochy je do te doby nez si sednu, pak se tam objevi tuna kuze navic a je to fakt hrozny:( to me stve nejvic:( je to nekolik pneumatik:/

pazhitka
5. bře 2009

kokaka- tak to bych mohla podepsat- jsem stejne tak dlouho po porodu, zbyva mi sundat asi pet kg (ale pak jeste hodne dlouho formovat☹ a bez sladkeho toho naseho nespavce nepreziju!!

meleri
5. bře 2009

Alishio,

já tě chápu, přijde mi že jsi vůbec nebyla hubená ale prostě jsi měla super postavu..ale po tom porodu jsi náhodou zhubla parádně! dívala jsem se na tvoje fotky a fakt to máš super. Já byla před porodem taky celkem štíhlá, ale taky si myslím že už to nikdy nebude jako dřív..

proč jako když je člověk štíhlý ho hned všechny mají za anorektika?? 🙄 já si myslím že člověk by se měl celý život snažit udržet si stejnou váhu a být štíhlý! 🙂

alishia
5. bře 2009

meleri: nevim, ale tak nekdo je ale prirozene stihlej, ja vzdycky byla na diete a jedla dost malo, takze mozna proto clovek byva povazovan za anorektika. proste to neni prirozena stihlost, ale vychrtlost.) ale to mi ted nehrozi, protoze uz to asi mesic nejde vubec dolu, takze mam smulu🙂

meleri
5. bře 2009

alishio jestli máš někdy čas tak zkus brusle to je super na nohy aji na zadek..sice je ještě kosa ale jakmile se oteplí tak se do toho dám..

alishia
5. bře 2009

ja nemam ´bohuzel kde jezdit:( ja budu jezdit na kole s malym🙂 tak snad to taky pujde.) jinak se snazim posilovat bricho a haksny, ale zadny vysledky teda nevidim...stehna se porad klepou jak rosol, zadek mam celkem dobrej, akorat by to chtelo tak o centak min🙂 no a bricho s tim sem taky spokojena akorat by mohlo byt pevnejsi, ale nejvic me serou ty boky ze zadu na zadech🙂

meleri
5. bře 2009

jo tak ty boky mi taky narostly, těm se snad říká pecny myslím... 😀 hele břicho pry se posiluje ze všech partií těla nejhůř tak nevím co je na tom pravdy...

aha no kolo je ideální, taky mám super zkušenost s plaváním,
jak budu moct tak začnu s malým hodně chodit na hory, nejlepší je nakonec asi ta chůze...

ale musíme se s tím smířit že to už hold nebude jak to bylo...je třeba tu krásu předat dál...🙂 dětem..já když vidím svoje miminko tak mě ty nářky o postavu dycky přejdou... 🙂

alishia
5. bře 2009

meleri🙂 to ja vojtiskovi vzdycvky ukazu speky a rikam, za to muzes ty🙂))

alishia
5. bře 2009

vojtisek je to nejlepsi co me potkalo🙂 nemenila bych.

meleri
5. bře 2009

😀 jo hold, já jsem taky už předem tušila do čeho asi jdu...no ale zas okolí nic moc nekomentuje, jenom tchýně si rýpla, že už nemám tak ploché břicho jako před porodem...a manželovi je to jedno...no a snad fakt jak přijde to jaro a léto tak to půjde dolů..

mě to hlavně štve kvůli letnímuoblečení, jestli se vůbec do něho vlezu..

kamanka
6. bře 2009

Mám řešení...koupíme větší oblečení!!! 🙂

kokaka
6. bře 2009

tak to je super nápad, už tak kupuju velikost 44 , ale do většího se mi opravdu nechce, mívala jsem 40, ach jo

kamanka
6. bře 2009

já mívala 38, někdy 36☹ Teď mám tu 40 určitě, ne-li víc☹

marselina
6. bře 2009

jsem tři měsíce po porodu a mám dole zatím 14kg,ještě 5mi zbývá do váhy 60,tak uvidíme.v jídle se zatím nijak neomezuju(kojíme),tak to jde dolů samo,doufám že půjdou dolů všechna kila a nic navíc nezůstane tak jako to bylo při prvním těhu 😀

kamanka
6. bře 2009

Četla jsem, že jsme přibírali na váze 9 měsíců a stejný počet měsíců by jsme měli shazovat! Rychleji ne!!! Tak jsem zvědavá, jak dám za 2 měsíce dolů těch 7kg?☹

alishia
6. bře 2009

kamanka: tak to te zklamu, ja teda uz mam 9 mesicu za sebou a porad nahore jeste 3kg, ale chci dat dolu uz jen 1kg...to aby mi lepe sedli kalhoty.)

cerstvamama
6. bře 2009

Tak pozor dámy, já si dneska koupila sukni vel. 36! A to jsem si myslela, že tohle číslo je pro mě už nadosmrti tabu. 😀 😀 Ale oni to číslujou všelijak, že....
Jinak jak jsem říkala, ty 2 kg navíc mě fakt netrápí, ale kdyby to šlo nějak zformovat nebo kdyby se ty kila aspoň vrazily do poprsí 😀 to by bylo super.

Alishia
Varhany na břiše má snad každý, když si sedne, ne? A jak jsi toho plocháče dosáhla, máš nějaký speciální cviky? Nebuď labuť a dej tip 😉

alishia
6. bře 2009

cerstvamama: me se moc ploche nezda.) tak aspon nekomu, to me tesi🙂 Drzim dietu, po porodu sem cvicila asi 4 mesice kazdy den asi 10min nejaky cviky alias pilates, ja toho moc nevydrzim, nesnasim cviceni natoz posilovani. pak sem toho do ted nechala s tim ze vysledky stejne nejsou zadne, a od minuleho patku zase posiluju brisko. sedy lehy, moc dobry je lehnout si na zada, dat si ruce podel tela, a zvedat prdel do vzduchu jen na kraticko, a to aspon 20x za sebou....boli to jak prase.) a musis mit u toho uplne zatahly bricho. zkus se podivat na www.youtube.com a zadej tam pilates, nejaky odkazy jsou dobry. to sem cvicila prave po porodu. ale pak sem zasla do telocvicny a zkusila si to z ostatnima, takze sem tam pochytila i jine cviky, ale to vis dokopat se k tomu. moje heslo je ze radeji umru hlady, nez se pretrhnout ve cviceni. Jinak ja mam kalhoty 36 nebo S, ale ty dve kilicka by to dolu chtelo, aby mi byli volnejsi a ja mela lepsi pocit.

cerstvamama
6. bře 2009

Alishia
Jestli myslíš ten cvik co já tak tomu se říká posilování pánevního dna. Je to dobrý na otěhotnění, proti inkontinenci po porodu a taky to prý napomáhá k dosahování orgazmu 😀 No a samozřejmě se tím posiluje břicho, stehna a zadek, to všechno je přitom totiž zatažený. Chodila jsem dřív na Pilates, takže tohle znám. Já zkouším lehy sedy a pak ještě jeden cvik, vždycky večer u Přátel. Prostě jsem si vypěstovala reflex - začne znělka, lehnu na zem a aspoň chvíli cvičím. Posledních 14 dní jsem to flákala, ale za půl hodiny zase začnu 😀

meleri
Jedna známá co dělá bojový umění zase říká, že břicho je hodně tvárný. Že se výsledek dostaví hrozně brzy. Chce to jen pravidelnost a důslednost ve cvičení - a to je právě většinou problém. Chodila jsem s ní chvíli na tréninky a je fakt, že kromě dobrý kondičky jsem měla fakt pěkný břicho.

gedgitka.a
6. bře 2009

cerstvamama: ahojky, tak já mám už svou váhu pryč, jsem 2kg pod ní 😖 a s tím břichem co Ti řekla ta kámoška z boj umění to je pravda dělala jsem 15let a těžím s toho doteď a to, už 10rok nebojuju 😀 😀

cerstvamama
6. bře 2009

gedgitka.a
Tak to je dobrá zpráva
P.S. Ale bojuješ, máš to v mottu 😉

gedgitka.a
6. bře 2009

mama: jo to mám bo v roce 2006 jsem po bouračce bojovala a tu svou vteřinu jsem nepustila 😉

a co malá náš dráček pořád bojuje s atopákem, ale je na homeopatikách a vypadá to, že zabírají, tak snad bude mít pokoj a taky jsme konečně začly s příkrmama, dr nakázala a to měl malej plně kojenej v 6 měsících 9280kg a 74cm, ale malej ze začátku moc nechtěl radši mlíčko ode mne 😀 tenhle měsíc nás čeká 8 měsíční, tak jsem zvědavá kolik naměříma a navážíme 😀 😀

gedgitka.a
6. bře 2009

mama: pardon spletla jsem váhu měl 9460gr 😅 😅 9280gr měl v 5,5 měsících 😀

cerstvamama
6. bře 2009

No to je pěknej kousek! Adélka měla teď v 8 měs. 73cm a kolem 8500g. Já teda nekojím od 6. měsíce a i před tím jsem to kombinovala s UM. Jsem alergik tak jsem se modlila a pořád modlím ať to prdka nemá po mně. Zatím všechno jídlo snáší dobře, ani plavání jí nedělá problémy s kůží. Tak snad to vydrží. Vím co jsem si s tím jako dítě vytrpěla 😒
Tak boji zdar, ať vám to ustoupí. Atopák je pěknej prevít.

pazhitka
7. bře 2009

gedigtko- jake homeopat. pouzivate? nas maly je zas potenc. alergik po tatinkovi- plne kojeny do konce 7 mesice, byl furt ok, ale pak s prikrmama nastoupil exem (zatim se nevi, jestli atopak), btw taky je to obrik, 6 mesicu- 9490g, ale 8: 9830, takze ted uz tak moc nepribyva...

alishia
7. bře 2009

cerstvamama: prave ta vytrvalost a odhodlani cvicit mi chybi. a s tim brichem teda nevim, ja byla pilna po porodu jak vcelka a stejne se mi nic nevytvarovalo:( takze ted cvicim s jeste vetsim odporem./ ale tesi me ze sou mi vsechny stary kalhoty.)

natys.p
7. bře 2009

ahoj tak ja jsem po porodu 9 měsicu pribrala jsem 7 kg a dole je vse ale břicho nic mozna jsem to dala rychle dolu protoze jsem byla 2 x na operaci a v nemocnici sla kg rychle dolu.ale neresim to někdo je tlusty a někdo zas mooooc hubeny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru