Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
20. lis 2007

Gratuluji všem k úbytkům, jste pašáci 😉
Moruško, neboj .. hlavně že to není směrem nahoru .. vzpomeň si na mě a na mé těěělo, taky stagnovalo a to rovných 3,5 měsíce .. 😝 😝
Alíku, kua řeklo se v úterý tak v úterý a nedělej zase štráchy .. 😠 😀 😀 😀
No a já poslušně hlásím, že makrela zabrala 😀 😀 a já mám -0,6 kg 😅
A odcházím zase makat ... 😔

lucildol
20. lis 2007

Ahojte, holky můžu vás uklidnit na shazování máte ještě pořád čas. Mám devítiměsíčního kluka, pořád kojím a pořád hubnu. Měla jsem v těhotenství navíc 18 kg a do teď jsem dala dolů 23. Kolem 6. měsíce (jestli si dobře vzpomínám) se to zastavilo, ale pak jsem začala cvičit a zase hubnu. Ikdyž u mě asi nejvíc zabírá to, že se nevyspím. Když malej spával přes půlnoc a kojila jsem ho až ve 4 ráno, tak se váha zastavila, ale teď se zase budí často, buď ze zvyku nebo zuby a tak kila zase jdou dolů.
V jídle se nijak neomezuju, třeba včera jsem spořádala 2 fidorky a 2 koko tyčinky. 😀 Tohle udělat za normálního stavu, tak to bych to viděla okamžitě!

morusa
autor
20. lis 2007

Mimi: kua ,tady asi někdo dostane zákaz vstupu 😀 Ale teda jako přeju ti to, fakt.
lucidol: Asi patříš mezi ty šťastné, které hubnou kojením a nočním vstáváním, já též kojím a též za noc několikrát vstávám a sladké nežeru a bohužel... 😉

miminak
20. lis 2007

No Moruš já nevím zda je to výhoda, páč když se kojit přestane .. to se pak dějou věci 😕 ale nás, co kojením neschodily ani gram to nečeká 😀 😀 takže vlastně nějaké plus to má 😉
Moruš, já mám z toho ale takovou radost .. já makám, abychom mohly zajít do toho sklípku 😅

morusa
autor
20. lis 2007

Mimi: Je mi to jasný, tobě vůbec nejde o kila,tobě jde o to moct se vožrat 😀
Zatím teda ale jasně s mínusama v tabulce vedeš.
Alčo: tebe píšu beze změn, tipuju?
A ještě mi chybí Elucinka a Natalien a Sokolka.

miminak
20. lis 2007

Morušo, no právě .. já bych se tak vožrala ... 😅 😀 😀 😝 a o kila mi jde taky, to bych kecala .... 😔

sokolka
20. lis 2007

Ahojda,

moc se omlouvám, ale dnes nestíhám. Jsem beze změn. Naštěstí.... 😅 Lepší než abych přibrala. Jdu se najíst. Mám hlad jak vlk, ani jsem se nestihla naobědvad. Ale zase mám umytý všechny skleničky ze stěny.... A byla jsem i na prochajdě. Tak zatím páček... 😵

ocicka
20. lis 2007

Holky a muzete mi napsat co tak napriklad jite a presto hubnete? Ja fakt nevim jak mam jist abych hubla a pritom mela dobry mleko.. ☹

natalien
20. lis 2007

Achoooj holky, taky se omlouvám, že jsem nestíhám, ale dřív to nešlo☹
Tak ráno a ještě odpoledone jsem měla na váze o 0,5kg méně!!!! 😉
Ale právě jsem to oslavila a sežrala kus teplýho kynutýho koláče se švestkama 😵

Jo a taky dnes proběhla první hodina roleticu 🙂

sokolka
20. lis 2007

Ocicka - mělo by se jíst hodně polévek, zelenina, ovoce a tak. Já jsem se ze začátku snažila to dodržovat, ale poslední asi 4 měsíce už jim jak mám hlad a co je zrovna po ruce. Minulý týden jsem si už dokonce dala i zelí a malej byl v poho. Ale taky je už velký tak je to něco jiného. Ale uvidíš sama, co budeš moct a po čem nebude miminku špatně. Myslím prdíky.. 😅

anddy
21. lis 2007

Zdarec, jako nestiham, uz nectu ani duben ☹ jsem v prdeli 😝
hele holky kolik mate vazit ke sve vysce, jako jaky je to pomer, ja merim 167cm tak kolik mam vazit? 😀 ale jako fuckt, zadne prdelky nemam na to time 😀 😀
mimi ip dobra, ale odpoved fakt nevim kdy dostanes ale doufam ze jeste letos 😅 😅 😝 😔

morusa
autor
21. lis 2007

Anddy: Jako můžeš mít 90kg, ale ideální by bylo kolem 60kg 😀

miminak
21. lis 2007

Hele Moruško, když se v tom tak vyznáš .. 😀 já mám 174 cm, jaká je tedy ideální váha?? 😕 😉

miminak
21. lis 2007

Anddy, do jara to stihneš neeee 😀 😀 😀

bramburka
21. lis 2007

Holky já přibrala 12 kg a 9 šlo dolů hned, pak se to zastavilo a tyden porád stejne, takže sic mam nahoře jen 3 kg, ale .... chtěla bych víc, protože jsem před otěhotněním přibrala za 3/4 roku asi 10 kg... tak bych je chtěla shodit.... no ale obavam se, ze asi az začnu cvičit.

Kdy je vhodný začít cvičit? Po šestinedělí, co?

morusa
autor
21. lis 2007

Mimi: Tak kolem 65kg 😉

morusa
autor
21. lis 2007

bramburka: Uvidíš, že ty tři ještě v pohodě shodíš během šestinedělí, z toho fakt strach nemám. 😉

alcatko.j
21. lis 2007

Morus a jaky by bylo idealni, mit k 167 cm, 58 kg asi tak speku, dolicku a vytahane kuze? 😀 😀

morusa
autor
21. lis 2007

Alčo, ty máš momentálně ideální váhu, takže tě asi z té tabulky fakt vyšoupnem 😀 😀 A furt nám dlužíš to foto špeku.

bramburka
21. lis 2007

Alcatko, mas hrozně hezký fotky, jste se někde nechaly fotit nebo jste takový umělci????

alcatko.j
21. lis 2007

brambur, jsme umelci 😅 Teda Jirin je umelec a foti a ja jsem nejvetsi umelkyne na upravu fotek 😔 😀

Morus a ty me neser furt s vysoupavanim, vole 😀

spek bude, trpezlivost damy 😀 😀 😀

morusa
autor
21. lis 2007

Hele, ty musíš totiž přibrat, aby ses v tabulce udržela, sem teď na to přišla 😀
Mimi: Gratulace Zuzince k sedmi měsícům. 😵

anddy
21. lis 2007

Hele morus z te tabulky uz by mela byt pryc i mimi ne? 😉 ta uz ma urcite taky svoji vahu 😅 no o alci ani nemluvim, ona ten spek prvni musi koupit v reznictvi 😀 😀 😀
Normalne jsem nasla listecek jak jsem se merila pred porodem a po porodu a mam o 12cm min pres boky a o 13 min pres zadek, o 4cm min pres stehna to je dobry co? ale ta vaha 😠 ☹
ono na te vaze ani tak nezalezi, kamoska co vazi 65kg je polovicni jako ja 😵
gratulace zuzance k mininarozeninkam 😵

bramburka
21. lis 2007

Alcatko a jakej program na upravu fotek pouzivas - ja se teda omlouvam holky, že to není k tématu... ale využívám chvilky volna kdy malá spí...

alcatko.j
21. lis 2007

brambu:pacasa a ACDSee 🙂

sokolka
21. lis 2007

Teda holky mě neséééérte s těma váhama. Tak to si nedovedu představit, že bych jako měla mít o 14 kilo míň. Ale ono asi dost záleží na tom jakou má kdo postavu. Přesně jak píše Anddy. Jinak já budu asi v tabulce do smrti smrťoucí..... 😕

miminak
21. lis 2007

Moruš, Anddy - Zuzinka děkuje 😀 😀 ani to holka neoslavila a ještě má zvýšenou teplotu .. huděrka, ach ty zubani .. 😖

Moruš - prstýnek fiasko .. napíšu v ipce ☹

Jo a holky, nikdo nikoho nikam šoupat nebude, páč ja na své váze nejsem .. 😝 😔

marce
21. lis 2007

Ja vazim jeste min nez pred otehotnenim. 10 a pul mesice po porodu vazim 48 kg. V noci se nevyspim, rano vztavat do prace, odpoledne skakat kolem Emminky - to si pak clovek muze dovolit sladkosti kolik chce 😎

natalien
21. lis 2007

Hm, tak nevím, kdo bude poslední v tabulce, ale myslím, že já jsem největší adept 😔 Takže klid, jo? 😉

marce
21. lis 2007

Natalien, vzdyt mas jeste cas, Az budes Pracovat a cvicit a litat s tvojim baby, tak to pujde dolu jak po masle - na maslo vsak musis zapomenout 😠 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru