Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

anddy
5. únor 2008

holky je to sice mimo misu ale budete porizovat svym drobkum piskoviste? 🙂 myslite, ze si budou v roce uz hrat? 😔

andilek
5. únor 2008

anddy, budeme vyrábět pískoviště, ale máme taky krapet čas 😅

miminak
5. únor 2008

Anddy já už ho u tchýně mám 😵 ale domů do obýváku ho tedy dávat nebudu 😀 😀
Žeru zeleninový salát 😔

natalien
5. únor 2008

Ahoj holky,
tak se hlásím, zase mezi posledními 😝 😅
Váha stávkuje, drží se, ale věřím, že mi to příští týden rozsekne. Žeru na co příjdu, Nelluš měla svátek, tak jsem musela ochutnat, co jsem ji vytvořila 😵 A bohužel jsem zjistila, že sladké mi dělá dobře... 😝 a chutě uspokojuju stále...

Takže hlásím, váha stejná (no aspoň že to) 😔

natalien
5. únor 2008

Mimi, dobrou chuť 😔

apricots
5. únor 2008

Ahojky všem snaživým děvčatům🙂Ráda bych se k vám připojila s hubnutím, ale bohužel tak nějak jsem nikdy hubnout nemusela, takže vlastně ani nevím jak na to....nechtěly byste napsat, podle jakých diet hubnete?že bych se inspirovala a přidala?sem bezradná...bojím se jojo efektu

kuliskaa
5. únor 2008

😀 😀 😀 ahooj nabrala jsem 19kg a jsem 2roky po porodu ještě mi zvývají-cca 4kg nejde nejde ale moc mi pomohl Herbalife čistící čajík.......... 😉 cca 10kg sním....

apricots
5. únor 2008

a myslíš že jako ten čajík měl vlvi na to zhubnutí? 😲

apricots
5. únor 2008

vliv🙂

sokolka
5. únor 2008

Andy mi taky pískoviště neřešíme. Stejně jako u mimi to v bytě jaksi nejde 😅 😕

mem
5. únor 2008

ahoj holky, muzu se k vam pridat ? nechodim na kone nijak casto, ale vase tydenni vazeni zvladnu. Jsem 2 mesice od porodu, plne kojim, takze o diete zatim neni rec, jenom bych se potrebovala drzet a nejist to sladke a tak. Po porodu mi zbylo 7 kilo z 20ti

anddy
5. únor 2008

hmmmm my teda mame zahradku u domecku ale Kevula vsechno zere(jako maminka) 😀 tak nevim, nevim.... 😅

sokolka
6. únor 2008

Holky tak právě hřešim. K snídani si dávám ještě teplý škvarkový chleba 😅

anddy
6. únor 2008

sokolko mnnaaaam, ja jsem si dala prave oplatky na depku, psala mi kamoska, ze uz je na sve vaze ja chci takyyyyyyy ☹ 😢

miminak
7. únor 2008

Žeru jak protržená ... mám MS 😔 tak takhle asi nezhubnu žeeeeeeeeeeeee 😕
Jinak děfffčat o víkendu nebudu na příjmu tak se ozvu až v pondělí ... nejspíš 😅
Do té doby hodně zdaru při odtučňovacích kůrách a hodná dítka 😵

andilek
7. únor 2008

holky, dnes jsem zase po dlouhéééé době stoupla na tu ohavnou věc, které se říká váha a mám zase kilčo dole, takže mi zbývají ještě 3 a budu na své výchozí před těhu, ale určitě bych chtěla ještě další kilča dolů 😉

miminak
7. únor 2008

Gratuluji Andílku 😉 buď ráda, my pachťící se víme o čem mluvíme 😖

ulicnice
7. únor 2008

Holky, já jsem své váhy před těhu dosáhla do 14 dnů po porodu!!!! Bohužel jsem tak nechutný prase (jinak se to říct nedá), že sladký jím na tuny a teď na váhu radši nelezu. Ta čokoláda je fakt droga. Ach jo, jak s ní skončit?

sokolka
8. únor 2008

Ulicnice toho se nezbavíš. Možná kdyby si šla ne detox 😕 😀 , ale ani tomu nevěřim. Vím o čem mluvím. 😅

kacka79
10. únor 2008

Čus hubnoucí maminy, tak já jsem přestala kojit a jsem v pr.... ztloustla jsem za týden o 3 kg.. takže od původní vády mám opět +7kg... jsem ale tak rozežraná, že nevím jak to zhubnu... no budu asi do konce života chodit v teplákách, páč je mi vše malý

sokolka
10. únor 2008

Kačko nestraš 😕 já ještě kojim tak jsem zvědavá jak to bude vypadat až přestanu 😔

kalo
10. únor 2008

Prááávě!!! Taky zatím hřeším na tom, že kojím, tak vůbec nepřibírám, i když se cpu a vyžírám jak nikdy před tím /ani v těhotenství jsem tak nejedla/ A s tím mým kojením je to taky na spadnutí /2xdenně a jen tak aby se neřeklo/....tak KACKO79!!! tos mě teda vůbec nepotěšila!!!! Jestli to půjde takhle nahoru 😠 😠 😠

binki
10. únor 2008

tak uz mam 15 dole 😀
ale jeste zbyva 10 tehotenskych a 10 zaloznich
chacha

anddy
10. únor 2008

kacko79 neblbni, ja prestala kojit a chci zhubnout neee pribrat 😲

kaelan
12. únor 2008

čau 😀

tak dnes první to už sem teda dlouho nebyla 😝

takže Morus písni mi tam zase ubýtek ale jenom -0,2kg. 😒 😒 😒

ale nestěžuju si pořád to jde dolů už jenom 6 a jsem na předtěhu váze ale chtěla bych jěště tak o 2-3 mín takže se furt motám kolem těch 8-9 kg 😠 😠 😠 😠

to už nemůžu nikdy shodit ☹ ☹ ☹ ☹

tak držím palce všem ostatním 😀 😀 😀

Anetka už skoro chodí a když nechodí tak jenom pořád leze a stojí a to je strečink jak pro ni tak pro mě 😀
Má už 6 zubů a 8,9 kg.Spaní dobrý ale začala vstávat nějak moc bruo a to už kolem 7 h. 😝

tak pá a myslím na vás 😀

sokolka
12. únor 2008

Čauky děvenky moje hubnoucí, 😀

já mám minus 0,5 kg, aspoň něco lepší než drátem do oka 😀 😀

Kael gratulace. Anetka je šikulka, nato že byla dlouhou "svázaná" tak se teda rozjela pěkně. 😉 . Kubík je teď na tom stejně. Noci hrozný, ale mohlo by být ještě hůř. 😕 A jinak z něj začíná být pěknej vztekloun. to si ještě užijeme.

Držím všem hubnoucím palečky ať to jde dolů..... 🙂

morusa
autor
12. únor 2008

Ahoj holky,

zaznamenáno.Já mám minus 0,6 kg,takže předpokládám, že příští týden to budu mít zase plus ,takhle mi to nahoru a dolů skáče už několik týdnů 😒

anddy
12. únor 2008

morus: nebudes mit plus to uz se projevuje tvoje vule a pile 😀 GRATULUJU
dale gratuluju kaelan i sokolce 😵
ja mam opet stejnou vahu ☹ rano jsem z toho byla rozhozena, tak jsem si rekla DOST!!!!
Sla jsem do mesta koupila jsem si supracky jeansy a bozi mikinu 😅 jako tak jsem tlusta no a co?
A taky jsem si dala na terasce kaficko se slehackou a k tomu muffinku a cokoladovou 😀 😀 😀 😀 a je mi hrozne fajn 😵
My tady mame jaro je17 stupnu, tak mam dobrou naladu horsi to bude az zacne prset to bude depka 😀 😀

miminak
12. únor 2008

Zdar holčinky, tak aby to nebylo tak nudný .. já hlásím plus +0,3 g .. nevím zda to je zase tou MS ale je to vopruz 😖 Všem gratuluji 😉 a zbytku držím palečky 😵
Dnes mám debilní den a pocity na pikaču ... ☹

elucinka
12. únor 2008

Ahoj holky, jsem tu po dlooouhatánský době, asi po měsíci, možná 5 týdnech....za tu dobu jsem stihla být s malým ve špitále se zánětem ledviny, to mě "stálo" 3,5 živý váhy a teď jsem měla hnisavou angínu, takže další 2 kg. Takže mám 68, což už je jen o 3 kg víc, než před těhu 🙂 ale nerváky a nemoce jakožto odtučňovací kůru fakt nedoporučuju 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru