Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

morusa
autor
18. lis 2007

Budem tlustý, špekatý s krásnýma dětma 😀 Juchůůůůůů

sokolka
18. lis 2007

Hm a lidi si budou myslet, že jsem ho někde ukradla. Škaredka tlustá s krásným miminkem. Mě ještě zavřou.... 😀 No v úterý to nechci vidět. Teď jsme byli celý týden doma, žádnej pohyb toto bude vypadalt.... 😒

morusa
autor
18. lis 2007

sokol: u nás si to lidi myslí už ted, máme modrookýho blonďáka a jsme oba tmaví 😀

sokolka
18. lis 2007

😀 tak to má po někom jiným z rodiny. Nebo že by soused? Jaký má oči a vlasy.... 😉 😀 😀 😀 😀 😀

morusa
autor
18. lis 2007

Naštěstí soused je taky tmavovlasej, ale drahouš s oblibou říká,že to je po jeho nejlepším kamarádovi. Blbý je ,že je modrookej blonďák 😀 😀 😀

sokolka
18. lis 2007

Tak to je teda fakt divný.. 😀 😀 No nic sranda musí bejt jak říká jedna známá i kdyby fotra věšeli... 😀 😅 😀

morusa
autor
18. lis 2007

Naštěstí moje babi bývala blondýnečka ,tak je to ob dvě generace holt.Ale taky se furt divím, jsem si představovala tmavovlasý dítko.

sokolka
18. lis 2007

Já jsem si přála aby měl Kubík hnědý očka po taťkovi a taky mi to nevyšlo. Má je modrounký jak já a vlásky má teď takový světlounký. Ještě není pořádně vidět jestli to bude blonďák nebo světle hnědák.. 😀

miminak
18. lis 2007

Zdar holky, tak já nejsu ani krásná ani souměrná .. 😝 😝
Mejviz čus, sem Tě tu dlouho neviděla 😕 😅

makelka
18. lis 2007

Holky by mě zajímalo, jak to děláte s tou váhou? A jak to děláte s tou pevnou vůli? kupuje se to někde?? 😕 😅 😅

miminak
18. lis 2007

Makel .. jdu parkrát za den kolem zrcadla a to mi stačí .. zvracím hrůzou 😕 😝

makelka
18. lis 2007

no to já sice taky, ale jaksi jsem se ještě pořádně nedonutila? to držíte dietkz? to neumím 😢

miminak
18. lis 2007

Ne ne .. dieta není nic pro nás .. hýbeme se, šu... 😅 a jíme zdravěji .. ale klíďo díme tabulku čokolády .. tedy jednou za uherský rok 😔

makelka
18. lis 2007

hýbat se docela hýbu, šu.. tak to už méně 😀 a jíst zdravě? tak to asi taky docela dodržuju, tož nevím, asi málo šu... 😀 😀 😀 a čokolády nejím, spíš jen buchty a koláče a tak 😀 😀 😀 😀 ale dnesk jsem neměla 😀 ne fakt, obdivuju vás, nějak mi to nejde, po porodu mám ještě pořád tak střídavě 2-4 kilča a docela bych je potřebovala dát dolů a ani by mi nevadilo, kdyby to bylo víc 😉

miminak
18. lis 2007

No já 3,5 měsíce stála na bodu mrazu .. cvičila jsem jako cvok, jedla zdravě a ten zbytek 😀 😀 a nic. Pak se to začalo hýbat, tak vyděržaj pianier vaděržaj 😉

makelka
18. lis 2007

hm, tak to je asi ten problém, nemám výdrž a pak to tak vypadá, mám doma Orbitrek a nevím jak dlouho to ještě vydržím ☹ ale asi fakt musím, bych se ráda v létě vlezla do plavek 🙂

sokolka
19. lis 2007

No asi si vyndám ze sklepa stepper. Mám jen takový malý, ale dá se to. Musím ze sebou začít něco dělat. I když ten stepper mi asi ksicht nevylepší, co?! No nic. 😔

morusa
autor
19. lis 2007

Právě jsem sežrala talíř těstovin, to bude zejtra super. 😠

miminak
19. lis 2007

Já měla k večeři čtvrtku makrely .. jakože zdravá a lehká strava .. nakonec jsem ji musela zajíst mandarinkou a tu kyselou mandarinku sladkou skořicovou sušenkou .. 😅 🙄 😔
Zítra jsem nezvěstná .. 😕

miminak
19. lis 2007

Moruško, spadneš pod PC stůl .. tááák dlouhou ipajznu jsem Ti napsala .. sice mi vypadl kůň, ale páč su holka šikovná a předvídavá, tak jsem si to uložila .. 😀 😀

sokolka
19. lis 2007

Holky pomoc, zítra už je zase úterý.. Mě šlehne.. 😲

miminak
19. lis 2007

Tak jsem už pořešila všechny ipky, tudíž i tu Anddynou 😀 😀

Sokol, já už helpuji od rána .. to bude masakr 😅

miminak
19. lis 2007

Takže ráno páček 😕 😅

kaelan
19. lis 2007

nazdar

já se taky bojím ale dnes jsem tomu moc nedala tomu jídlu tak snad to bude poznat 😀 😀
zajtra pá 😝

morusa
autor
19. lis 2007

Bysme si měly totiž v pondělí večer pravidelně srknout projímadla 😀

morusa
autor
20. lis 2007

Čus buřti, odcházím jako poslední, přicházím jako první, to se mi líbí 😝

Takže já hlásím ,že mé tělo vyhlásilo stávku a já jsem beze změn, tipuju, jsem jako tajně doufala, že se to hejbne, ale prdlajs, asi mi to teď chvíli bude stát.

kaelan
20. lis 2007

tak já druhá hlásím že mám dole jen -0,4kg.Sem těžce zklamaná ☹ ☹ 😢
myslím že to je maximum já se prostě níž už nikdy nedostanu a stejně budou vánoce takže nějaký 2 kg co do té doby dám dolů budou nahoře za týden to se vsadím 😝

jdu makat 😀

alcatko.j
20. lis 2007

Pipiny, dneska se nevazim, nemuzu 😔 Vcera vecer v 23:20 jsem sezrala klobasku, 3 krajice chleba, kilo horcice a kofilu, toz to snad chapete, ne? 😅

anddy
20. lis 2007

-0,1kg tak to je uspech po tom co jsem sezrala 😀 keva je nemocnej tak nestiham 😢

miminak
20. lis 2007

Baf 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru