Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

ivulinda
11. čer 2008

Tak já jsem už konečně po dlouhém boji s váhou shodila až těd takže za měsíc jsem zhodila 4kila.Hurááááá

miminak
13. čer 2008

Sokol woe klídek .. sme na tom všichni stejně 😅 taky se mi to nehejbe směrem dolů ... ale zasejc musím říct, že teď zlobím ... jako žeru, ale už zase nebudu 😀 právě jsem si dala pravé skotské máslové sušenky s nasekanými mandlemi .. 😝 no a pak bych chtěla být twigi 😀 😀 jo a jdu to zapít vínem, aby se něřeklo 😅 😔

miminak
13. čer 2008

Jinak Vás moje holčinky zdravím, spešl Morušku, Alíka a Lazenku 🤐

mata.mata
13. čer 2008

To já jsem přibrala 22kg!!!! Na sálu jsem nechala 10 a dalších 16 v posilovne a na spinningu 😉

janula2008
15. čer 2008

Ahojky Morusa, já jsem přibrala v těhotenství 14kg., takže žádná tragedie a to jsem se fakt cpala 😉 . V porodnici mi šlo dolů cca 10kg hned - malá byla 4kg cvalíček 😀 . Ty 4kg jsem vůbec neřešila, kojím a k pátému měsíci od porodu už jsem na stejné váze. Jen to bříško je trochu povadlé, ale říkám si, že začnu brzo se cvičením, tak se to snad zlepší.

kulich
15. čer 2008

Já jsem přibrala za těhotenství 23 kg a po dvou měsících od porodu mám stále 11 kg nahoře ☹ Bohůžel už nekojím, tak doufám, že i přesto ty kila dám dolů 🙂

vendy01
15. čer 2008

Ahoj, já jsem důkazem, že kojením se hubne... Těhotenství +8kg(73kg). Nyní -13kg. Po porodu jsem půl roku. Kojíme o sto šest, malej moc nespí, tak to jde samo. 60kg/178cm. Už mě začínaj podezírat z anorexie 😉

jitka711
15. čer 2008

Já přibrala v těhotenství 26kg. Děsila jsem se jak to budu schazovat. Měla jsem štěstí, šlo to dolů samo. V porodnici zůstalo 10kg.Malé budou 4 měsíce a zbývají mi navíc 2kg 🙂

janula2008
16. čer 2008

Mata: a to zvládáš u 6 měsíčního mimi posilovnu a spinning? Klobouk dolů. 😨 Já o tom zatím teda pořád jen melu, ale vzhledem k tomu, že mi příjde, že nestíhám kolikrát ani tady tu svou domácnost, tak cvičení je zatím utopie 🙄 .Ale asi jsem hlavně líná 😀 .

bucenka
16. čer 2008

Ahojky tak já přibrala 11 kg a ještě 2m i zbývají,ale nějak to břicho mám visuté a stehna a prdel,musím ztaky na rotoped,jenže nějak nestíhám a večer jsem tak utahaná,že jsem ráda jak zalehnu.Ale nejhorší je ,že po kojení mám až křeče do žaludku tak musím něco sníst ,ale v noci se hlídám a jen se napiju.no a tayk chut na sladké to nejde překonat 😅

sokolka
30. čer 2008

Nazdárek holky,

jak hubnete? A co dětičky jak rostou a jak zlobí? 😕 😅 Já jsem pořád na stejné váze a Kubík má momentálně vztekací období. Doufám, že ho to brzy přejde. Jinak nic nového není. Speciální pozdravy pro Morusu, Mimi, Kael, Andy a Alču. Snad jsem nikoho nevynechala. 😵

mata.mata
30. čer 2008

janula2008, proste kazdy vecer ve 20:00 jdu... vecer hlida tata 🙂 To vis, ze nekdy bych se na to nejradsi
...vis co...ale nechodim sama, takze se navzajem nejak do toho kazdy vecer dokopem 😀 ale uz jsem si zvykla ...

kachnicka01
30. čer 2008

ahojky holky, ja pribrala 23kg, malemu jsou zitra 3 mesice a jeste mam 7kg nahore...doufam, ze to nejak pujde, kojim o 106...kila jdou dolu hrozne pomalicku, ale je fakt, ze si hubu zatim neosidim..ale uz premyslim, ze si ji sidit zacnu - jenze mam porad strasnej hlad 😠

kacamar
30. čer 2008

ja se tez vyzrala na +23kg 😝 Male jsou 3m a 3tydny a asi pred 14dny jsem mela nahore jeste 5kg. momentalne mame rozbitou vahu, tak nevim. A hubu si taky neosidim, jsem stale rozežrana z tehu a vesele zeru dal - taky podle toho vypadam 😠

dzej
30. čer 2008

ahojky, já měla před porodem 15kg nahoře a teď mám 6kg na původní váhu a to nejde dolů. No ale ani to neřeším, říkám si dokud kojím, tak je to v pohodě. Jsem docela ještě z těhu rozežraná 😎

dzej
30. čer 2008

ahojky, já měla před porodem 15kg nahoře a teď mám 6kg nad původní váhu a to nejde dolů. No ale ani to neřeším, říkám si dokud kojím, tak je to v pohodě. Jsem docela ještě z těhu rozežraná 😎

sisstin
30. čer 2008

tak já zhubla z 16kg 18kg..ale mooooooooooooooooooc cvičim a nepapám 😢

alca22
30. čer 2008

Ahojky, já přibrala 18 kg. Malému jsou 4 měsíce a mám už vše dole. Jím normálně a ani necvičím. Šlo to nějak samo a jsem ráda.

ila12
30. čer 2008

Ahojky,já jsem přibrala 20kg v porodnici jsem nechala 10kg kojením sem zhubla za dva měsíce dalších 15kg,taky se mě známí lidi ptaj jestli nejsem nemocná,ale já to měla takhle i u prvního dítěte.Hlavně si to holky udržet 😉 ,to je důležitý a taky dost těžký. ☹

dzej
30. čer 2008

ahoj Siss 😉

pekkra
30. čer 2008

Já přibrala v těhu 17 kg,ty už mám dole,rychle šlo dolu 13 kg a ty další 4 jsou teda dole jen díky odříkání 😅 Ještě potřebuju dát dolů tak 4 kila,který jsem nabrala těsně před těhu 😠 Zatím to teda nejde a to se fakt omezuju 😕

barunka81
30. čer 2008

Tak ja pribrala asi 18 kg a jeste mi schazi 10 kg dolu. Plne kojim, obden cvicim, porad slapu pesky a jde to pomalu, ale snad jiste 🙂 😉 😉 . Myslela jsem ze kdyz kojim ze to pujde rychle dolu ☹ 😠 😠 😠 😠

janula2008
30. čer 2008

Baru, vydrz, to pujde dolu,koukam, ze jsi teprve od porodu 3MES.Ja pribrala 14kg, ale mala byla obrik, tak hned 10kg. zustalo v porodce (Síma mela skoro 4kg) a ty 4kg jsem postupne dala kojenim, sladkyho zezeru az hruza, necvicim, jen s ni posiluju. Ted uz jsem dokonce od min.tydne 2kg.min nez pred porodem coz potesi.

kachnicka01
30. čer 2008

me to jde taky strasne pomalicku, ale prej se nema hubnout vic jak 2kg mesicne. Me pripada, ze mam porad hlad jako blazen ☹ ☹ a treba mi ta vaha najednou skoci dolu o 2 kila, pak zas 1 skoci nahoru a pak to pomalicku mizi..jako to 1 co skocilo nahoru..divny, ze. A pak to treba 3tydny stagnuje. No sila...

jarka28
30. čer 2008

Ahojte zienky...aj ja sa pripojim...po porode som uz 10 mes.a vaha neklesla vobec...nekojim a nabrala som pocas tehu.10 kil...som uz na dne z toho...aky mate nazor na delenu stravu?

petja
30. čer 2008

Já jsem přibrala 11 kg,v porodnici jsem byla ale o 15 lehčí,jsem fakt dost vyhublá,ale posilovat musím začít,páč spápnu moc a moc sladkýho kvůli energii,i celou čoko denně,zatím kojím,ale až nebudu určitě to poletí nahoru,bříško mám trochu vytahaný a musím s tím začít něco dělat...

martina21
30. čer 2008

ahoj tak ja som pribrala 20 kg a teraz uz mam len 2 kg navyse ziadne diety vela sladkosti takze som rada

mjanca
30. čer 2008

ahojky, musim take do teto diskuze prispet, protoze mam radost. Nabrala jsem 9,5 kg, ty jsem shodila hned a ted mam o 6 kg min nez pred tehu (z 64 na 58 kg) a to jim hodne, hlavne nezdraveho, necvicim, jen plne kojim.

kijonkova.k
1. črc 2008

Ahojky,tak já jsem nabrala v těhu rovných 15 kg,ale 3 měsíce po porodu jsem byla na původní váze.Moc jsem ale nejedla,nějak mi to nejelo a vůbec jsem neměla hlad.Zato teď...a sladké... 😀

micinka22
1. črc 2008

Ahojky ,
já přibrala 12 kg v těhu ,v porodce sem nechala asi 7kg..kojením sem nezhubla ani deko...po kojení mi váha začla ještě stoupat...takže ted mám predepsanej jídelnícek..na muj vkus jím porád a dost..ale je to potreba pro zrychleni metabolismu(hlavne pribylo zeleninky a ubylo cokoladek)..a chodím cvicit..takže ted mám -15kg od porodu a jde to tak po pul kile tydne dolu..takze do Podzimu bych chtěla být štíhlá 😀 😀 😀 😀 mám ješte asi 20 kilo svejch starejch špeků .-))ale vytouženej cíl je aspon 15 kg dolu jeste ...a to je tak práce na 4 měsíce:// 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru