Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
29. říj 2007

.. te 😔

morusa
autor
29. říj 2007

Víte, jak vypadá rypouš sloní?

miminak
29. říj 2007

😕

morusa
autor
29. říj 2007

Si to najdi v atlasu....a jen si tam představ moji makovici.

kaelan
29. říj 2007

asi nějak jak já? 😠

morusa
autor
29. říj 2007

kaelan: 😀 😀 smůla,zabráno,musíš najít jiný zvíře.

kaelan
29. říj 2007

kde je Andy říkal odpo že sem hodí taky její strašně tlustou fotku 😀 😀 😀 😀

kaelan
29. říj 2007

morus smůla pro mě ani žádný zvíře neexistuje ☹ tak sem na tom bledě 😢

miminak
29. říj 2007

něco najdeš .. já mám taky svýho faborita 😅

kaelan
29. říj 2007

tak snad plejtvák 😀

morusa
autor
29. říj 2007

mimi: povídej, přeháněj. 😀
kaelan:neboj, za chvíli tu bude stádo laněk....

ocicka
29. říj 2007

Ahoj holky, tak mi poradte jak mam shodit..Jsem skoro tri mesice po porodu, pribrala jsem 19 kg a 8kg mi uz od sestinedeli zustalo a nic nejde dolu..Taky nevim, jak bych mela jist, bojm se aby prcek mel vyzivny mleko,ale zase bych chtela neco shodit. Co tak bezne pres den jite?

morusa
autor
29. říj 2007

ocicka: Tak to se opravdu ptáš těch pravejch 😀 Né, vážně, my se taky snažíme ,některé z nás i zuřivě cvičí,ale taky nám to nejde...

kaelan
29. říj 2007

kéž by já mám tolik oblečení v malej velikostech trika M,L a teď na sebe prostě neseženu ani prd tak maximálně XXL strašně sem nabrala i na pažích a prostě jsem celá nějak zmohutněla su takovej korbič 😀

ocicka
29. říj 2007

Tak ruce bych mela relativne OK.Mne se vse drzi na brichu a kolem pasu. Kdyz si ted vzpomenu, jak mi vsichni behem tehotenstvi rikali at jim, ak to pujde samo dolu... ☹

morusa
autor
29. říj 2007

ocicka: vítej do klubu, mně to říkali taky a taky mi říkali, že mám hlavně kojit, že kojením se hubne, tak kojím a nehubnu, tak mi říkaj, že to je proto ,že kojím a že mám počkat, až kojit nebudu, ale já nebudu čekat, já nebudu žrát.

kaelan
29. říj 2007

morus asi tě zklamu ale já nekojím už 4 měsíce a hovno hovno prd 😝

ocicka
29. říj 2007

Jak mas stary mimco? Ja man skoro tri mesicni, tak bych jeste chtela kojit, jen me stve ta pneumatika.

morusa
autor
29. říj 2007

kaelan: já s tím počítám, holt fakt budu muset zašít hubu ☹

morusa
autor
29. říj 2007

ocicka:bude mu půl roku příští týden.

miminak
29. říj 2007

Holky letím na úchylnýho Dr. House .. 😀 😀
Su tlustá jak bečka a Zuzina dnes vstávala ve 4:40 😕 😝 😝 chodím spát kolem půlnoci, takže žůžo labůžo .. 😅 😒

miminak
29. říj 2007

Jo a kojením jsem taky nezhubla, že jo 😅

ocicka
29. říj 2007

Ja uz se ale docela na tu dietku tesim 🙂 Jelikoz se clovek driv porad hlidal, tak jsem vedela presne co muzu jist a nebo proste nezrat, ted kdyz mam jist zdrave a vyzivne kvuli prckovi, tak se asi nejspis preziram, jen by bylo mliko..

morusa
autor
29. říj 2007

Mimi: užij si House, brou.

kaelan
29. říj 2007

tak si to Mimi užij toho House 😝 a ráno to vstávání taky 😀 😀
taky si je na chvíli vyměníme ty naše draky 🙂 já ti půjčím Anet ty mě Zuzi no co jednu noc to vydržím to vstávání a ty se aspoŇ vyspíš 😝

miminak
30. říj 2007

Holky, ty woe .. jenjsem zasedla .. řev, asi zoubky nevím .. chovala jsem jako drak 😔 chuděrka ☹

anddy
31. říj 2007

Nazdaaaar spekounice moje milovany, tak jsem Vam tam dala ty sve nice photos, ale holky kuwa nesmejte se nebo 😠

morusa
autor
1. lis 2007

Anddy, ty woe, dyt je to very good, máš dobrý, že jsi souměrná, takže celek působí dobře,já to mám horší, mnohem horšíííí...

suki
1. lis 2007

Já jsem 2 měsíce po porodu a už jsem na své váze. Dietu žádnou nedržím,jen kojím. Nejlepší asi je nechat tělo, aby se samo vrátilo k původní váze, ono to zvládne 😀 😀 Pak už jen cvičit na zpevnění, což jsem ještě nezačala 😅 😅

anddy
1. lis 2007

morus ale je to hnuuuuuus tfuj 😝 😠 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru